Jaký prací prášek používáte? Co Lovela a Batole?

eliotka
20. srp 2008

Ahoj holčiny,

s jakým práškem pro mimi máte dobrou zkušenost? Já byla rozhodnuta pro lovelu, ale prý moc dobře nevypere a někdy se na bílém prádle dělají žluté mapy. Také nevím, kde lovelu sehnat, Kde jste ji kupovali?
A co prášek batole? Máte zkušenost?

Děkuji

mikulka
22. srp 2008

Holky, já vždy dávala calgonit k prášku. Mám tři přihrádky, první na prášek, druhou na aviváž, tak že bych to dala do té třetí? Kam to dáváš ty, kačko?

atreides
22. srp 2008

já ho dávám k prášku

berunka
22. srp 2008

holky mate nektera zkusenost s prasky tipu Vanis Oxi nebo Lanza Oxi?pro uz starsi mimi na nejake fakt brutalni skvrny.nebo co pouzivate na fakt hodne spinave pradlo a skvrny,ktere jdou tezko dolu?

atreides
22. srp 2008

hmm ten vanis mi příjde nejlepší tekuktý, ten prášek se mi neosvědčil, ale peru v Persilu a když je nějaká skvrna, tak ho ještě naliju na ni

atreides
22. srp 2008

myslím ten Persil, že naliju na tu skvrnu

elliott
22. srp 2008

ahojky, já používám lovelu prášek i aviváž a dobrý, není to moc parfémovaný. Myslím, že docela důležitý je to prádlo pořádně vyžehlit, zničí se tím všechny fuj fuj.

vojtisek2007
22. srp 2008

berunka - já peru v lanze oxi a nemůžu si stěžovat, pak ještě v persilu a někdy ariel (ale ten pomálu) - ale nevím, jak máme tvrdou vodu - a na tom taky hodně záleží - prý..... 😉

kacka.va
23. srp 2008

mikulko: já to dávám do té třetí. Mám to tam přímo popsané, že tam patří změkčovač vody a nebo prostředek na předpírku.
Jinak by se to uvolnilo všechno najednou a např při máchání by už to vlastně bylo pryč, protože to už tam prášek nejde, takhle se to uvolňuje do vody postupně.

kapulet
23. srp 2008

eliotka, zeptej se dětské lékařky jaký ti doporučí. Nám při první prohlídce doporučila Lovelu, u ostatních prý zaznamenala sem tam alergickou reakci, vlastně to byla jedna z jejich prvních otázek, v čem peru. S Lovelou jsem spokojená a pokud něco nevyprala hned, tak jsem to do druhého dne namočila do trochu vaniše s lovelou a druhý den vyprala + máchání navíc a bylo. ani jedna z mých holčiček se nikdy neosypala , takže já můžu jen doporučit. Jo seženeš ji téměř v každém supermarketu, my v Intersparu. Hodně štěstí při výběru 😉

misakulicka
24. srp 2008

já se těším, až vypotřebuju všechny ty sajrajty a začnu prát ekologicky....místo aviváže-ocet a pár kapek vonného oleje....

ecinazuz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
soanpe
20. lis 2009

lovelu nechci ani zadarmo 😝
kupuju zásadně DM tekutý prostředek pro alergiky(bílá lahev) a ted už začínám i s normálním práškem

helcenka
21. lis 2009

lovela nám nevyprala nic. Teď ji mám ještě zbytek a najedeme na normální asi nějaký tekutý gel, dám máchání navíc a bude...

beruska2x
21. lis 2009

Lovela jse na prd a malymu se po tom strasne rozjel atopak 😝 Batole bylo fajn ale taky uz pak jidlo a fleky min vypere, uz mam asi 3 tydny Persil sensitive a spokojenost 😉

sambucca
26. dub 2010

ahoj holky, pokud nekdo pouziva Lovelu, nasla jsem ji dneska v akci na: http://www.vmd-drogerie.cz/vmd-drog/eshop/27-1-...

temperance
27. dub 2010

Taky me Lovela tězce zklamala, a to máme zásobu asi ještě na příští rok :(

kaninka2
27. dub 2010

já Lovelu používám už skoro 3 roky a ještě mě nenapadlo, že skvrny od mrkve, rajské a podobně nevyperu jen k vůli tomu, že používám špatný prášek 😅 Střídám to s Persilem, Bonuxem, Lanzou (vše jako gel) a žádný rozdíl v čistotě jsem nezaznamenala 😖 Lovelu jsem si oblíbila k vůli jemné miminkovské vůni, tak že v ní peru i ložní a ručníky 🙂 Já i malá jsme taky atopici a Lovela nám nijak nevadí. Peru zásadně v gelových přípravcích, prášky se špatně rozpouští. Máme tvrdou vodu, tak že ke každému praní přidávám sudu (Žabku) a sypu ji rovnou do bubnu, ta přihrádka na předpírku mě nenapadla, vyzkouším 😝 Popravdě i změkčovadlo je na naši vodu málo, prádlo sice vypere, dokonce i voní, ale například bílá po pár vypráních už bílá není ☹ Trápí mě to jako blázen, ale prý s tím hold nic neudělám, vodu na praní si dovážet nehodlám 😅
Ekologické praní zní zajímavě, ale na to nemám buňky 😀

kocicinka
27. dub 2010

Peru ve Froschi a jsem spokojena 🙂
Take Norit gel neni spatny.

lidiab
27. dub 2010

Driv jsem kupovala Persil gold, pak jednou v DM drogerce nebyl a ja koupila prasek jejich vyroby a kupuju ho uz druhy rok. Je levnejsi nez Persil, i kdyz uplne nejlevnejsi rozhodne neni, a pere stejne dobre. Dobre zkusenosti mam take s Senza Klubickem na vlnu a jemne veci, je levny a 100krat lepsi nez Perwol. Po Perwolu se mi scvrkaly svetry, po Klubicku nikdy, a to jsem je prala i v pracce. Klubicko ale malo kde byva k dostani, tak na vlnene veci kupuju take DM ale tekuty. Totez avivaze.
Nevim, mozna je to prackou (bosch), ale za ty 3 roky co ji mame jsem mela jen par pripadu ze by se nejaka skvrna nevyprala behem obycejneho praciho programu. Na skvrny mam Vanish oxy, s tim jde dolu vsechno, ale uz treti rok mi stoji ta sama lahev. Uz asi bude i po uplynuti doby, mela bych ji vyhodit. A to ani nic netridim, nacpu do pracky tmave i svetle a vsechno se vypere.Tchanovci maji AEG za nehorazny peniz a pere hrozne. Strasne dlouho, pradlo casto neni poradne vymachany a zustavaji tam vsechny skvrny. Na cernych vecech jsou temer vzdy videt zbytky prasku. Rozhodne nevhodne na prani veci pro miminka. Tchyne ma celou skrinku ruznych prasku, pripravku na skvrny atd ale moc to teda nepomaha. A porucha to take neni, uz u nich byly opakovane servisaci a pry je pracka v poradku.
Mela jsem fazi kdy jsem zacala kupovat Ecover a Frosch, ale vysledek nic moc 😒 Navic zacinalo pradlo po par tydnech ve skrini divne pachnout. Ale ted kvuli mimi premyslim ze bych zacala prat ekologicky...

spaagetka
27. dub 2010

Tak já peru v Persilu sensitive a spokojenost. Lovelu jsem ani nezkoušela, páč jsem na ni sama alergická, tak jsem nechtěla riskovat 😔 Batole mi nevoní.

pavava
27. dub 2010

Nejlepší prášek je podle mě Minirisk, nabízela ho i DM drogerie,ale příliš se neujal. Já jsem výrazný alergik a s tímhle jsem nadmíru spokojená. Vyvinuli ho a vyrábí , tuším v Norsku, což je samo osobě záruka kvality. Není drahý, jedná se o koncentrát. Pere dobře.

modra_slunecnice
22. zář 2010

Já si zatím koupila Lovelu ale asi přejdu na batole. Zatím mimíska čekám takže ted mě čeká první praní ale určitě budu ráda když se mi to bude prát dobře budu mít Pop In pleny a ty se perou a jsou ekologické a antialergické pro mimísky takže praní mě čeká. Máte někdo zkušenosti s praním takových plenek a jaký používá přípravek na praní?

velrybous
24. zář 2010

Tak jsem včera prala poprvé v tekuté lovele a zas tak nadšená z ní nejsem..voní tak nějak divně a to jsem do další várky nedala ani balsam..peru věcičky na 40, to si myslím, že stačí když už jsem některé předem prala..
Mám jí nakoupeno dost, tak pak přejdu spíše asi na nějaké eko prostředky nebo persil sensitive..uvidíme taky jestli se Mujínek osype nebo ne..

zuzanaa2
14. kvě 2012

ja jsem koupila Lovelu a jsem spokojena, protoze malemu po tydnech zmizel ekzem.

mates22
14. kvě 2012

lovelu, zkoušela jsem i jiné a vždycky se vrátila, batole mi nevyhovovalo a po persilu sensitive se nám vrátil ekzém........... na brutální skvrny používám OXI od efektu a nebo mýdlo s jelenem, ale ne do pračky, vždycky to namočím předem na dýl s tím přípravkem přímo na skvrně, pak to vyperu v ruce, případně vezmu kartáčkem a pak to hodím normálně vyprat do pračky

kackaaaa
14. kvě 2012

Mě se osvědčila Lovela. Po Persilu Sensitive byla malá osypaná...

llllucka
14. kvě 2012

Já jsem prala v lovele,ale skvrny to nevypralo,tak jsem přešla na klasický ariel a dávala máchání navíc.Ale synovi se začaly objedvovat suché fleky,asi ve dvou letech.Od té doby peru v dětském prášku od Eurony a spokojenost.

malawienka
17. kvě 2012

Já peru s Lovelou a nemám problém. Staršímu synovi jsem prala do roka a teď mám 7m dcerku a taky plánuju, že min ještě 6m budu používat Lovelu a bez aviváže

zuzanaa2
22. kvě 2012

já Lovelu používala pro malého do 2 let, protože měl ekzém a fakt to pomáhalo.

silvapokorna
9. pro 2012
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Ahoj. Já jsem taky byla spokojená s Lovelou. A ze začátku fleky nebudou, max. z mlíčka. 🙂 Pak jsem si vypomohla žlučovým mýdlem a taky stačilo. Lovela je jemná ke kůži miminka, i k prádlu a voní hodně jemně, tak ti nepřebije vůni prcka. To se mi asi líbilo nejvíce. 😎 Teď už tedy prádlo netřídím a peru vše hromadně, 2 dospělí + 2 děti, ale pořád to střídám i s Lovelou. Nejraději mám gel a taky aviváž. Tak se neboj a klidně do ní jdi. Pak už si to vychytáš. Přeji hodně zdravíčka a štěstíčka, tobě i prckovi do života. 😎