Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kacab
16. pro 2010

Ahoj holky... tak včera večer to byl křest ohněm... Po 10ti letech válení si šunek jsem se ségrou šla na cvičení.. 10min zahřátí aerobicem - katatrofa... Ač jsem ho jako dítě tancovala na amatérských skupinových soutěžích, tak teď jsem byla jak dřevo a názvy kroků, kdy která noha... prostě jsem se tam motala jako potrefená koza 🙂 Ale věřím, že se brzy chyhtnu.. Pak to bylo posilování a to už šlo a asi budu pěkně namožená!!! Ale cvičitelka je super, dělá to pro radost pod sokolem a platíme 140kč na rok... To je rostě prohoda 🙂 Už cítím, že mě tělo začíná bolet, ale dobře mi tak 😀 😀 😀

kacab
16. pro 2010

Ahoj holky... tak včera večer to byl křest ohněm... Po 10ti letech válení si šunek jsem se ségrou šla na cvičení.. 10min zahřátí aerobicem - katatrofa... Ač jsem ho jako dítě tancovala na amatérských skupinových soutěžích, tak teď jsem byla jak dřevo a názvy kroků, kdy která noha... prostě jsem se tam motala jako potrefená koza 🙂 Ale věřím, že se brzy chyhtnu.. Pak to bylo posilování a to už šlo a asi budu pěkně namožená!!! Ale cvičitelka je super, dělá to pro radost pod sokolem a platíme 140kč na rok... To je prostě prohoda 🙂 Už cítím, že mě tělo začíná bolet, ale dobře mi tak 😀 😀 😀

kive76
16. pro 2010

@evena no tak držím palečky at to jde...já tě obdivuju ten atkinson je dost drsnej...já jednou ho takhle takdy zvládla jen to maso 5 dní, ale pak už jsem toho měla plný kecky, že si člověk nemůže dám tu zeleninu, ve velkém množství jako u dělenky, a navíc že nemůže žádný sacharidy...tak pak uvidíš to mě zajmá kolik se dá sundat jen za týden.. 🙂 no já to ted držet nemůžu protože bych pořád porušovala...za 1. při dělání vánočního pečiva, ..já prostě tu a tam ochutnávám...a v sobotu jedu s kamarádkama z práce do Písku na vánoční trhy, takže to určitě bude tu a tam nějakej svařáček... 🙂 no a a pak ty vánoce...nejen, že jsou vánoce, ale mám i svátek 🙂 a navíc s přítelem máme výročí takže nějaký to vínko určitě padne, no a silvestr je jasnej...takže já až potom...by mě to štvalo, že to pořád přerušuju ☹

kive76
16. pro 2010

@korchy no určitě lepší...i když ten tejden nebo podle toho kolik kdo chce v začátku...se jí taky jen to maso, ale pak se přidává ta zelenina,a pak i další...a jak se ti daří s tou dělenkou ...kolik za ty 3 týdny máš dole?

kive76
16. pro 2010

anebo to pak můžu vlastně zkusit mezi vánocema a silvestrem...jen ty masový dny...a zjistit kolik se dá za ten skoro týden schodit dolů 🙂

kacab
16. pro 2010

... holky prosím dotaz trochu z jiného soudku.... začínám bojovat i s tou prokletou celulitidou... Máte nějaký vyzkoušený gel co alespoň trošičku pomáhá...? Mám kartáč na masáže, cvičím a drhnu nohy pod studenou vodou... a ještě to chci podpořit nějakým krémem či gelem... objednala jsem si avon ale ráda to střídám.... Poradíte některá? nečekám zázraky, ale každé zlepšení se počítá.... díky...

kive76
16. pro 2010

@kacab ahojky, já nic takovýho nepoužívám...ale už jsem si taky několikrát říkala, že by to chtělo s něčím začít...aspon abych jí neměla tolik ☹

kive76
16. pro 2010

koukám, že ta dukanova dieta je i na facebooku tak tam kdyžtak jukněte http://www.facebook.com/pages/Dukanova-dieta-Re...

kive76
16. pro 2010

ale ted to študuju ,a skoro nikde to na těch stránkách nefunguje...a ještě si za ty jídelníčky nechávaj zaplatit..

kive76
16. pro 2010

tady je ještě jedna dobrá stránka ...http://www.fitweb.cz/clanky/hubnuti/457494-duka... z toho časopisu dieta jsem se dozvěděla, že to existuje..

korchy
16. pro 2010

No tak stou dukankou začnu asi po novem roce,protože mam lednici plnou zeleniny a ovoce🙂Přitel mě zásobuje,když mám tu dělenou stravu.Za ty 3týdny jsem zhubla necelý 2kg.Boužel jsem ted týden doma,nemocná,takže to nejde moc dobře dolů,nemám pohyb.Ale aspon se pořádně připravím na tu Dukanovou dietu.Ale bude to asi boj,nevydržím moc dlouho bez zeleniny.

kacab
16. pro 2010

@korchy buď v klidu... hlavně že to jde, i když pomaleji... já mívala při dietách takové cykly pravidelně, že chvíli pomaleji a pak to naráz huplo víc.... Teď je mi to záhadně jde dolů rovnoměrněji, ale je fakt že se opravdu poctivě hýbu... A už za pár dní zase bude úplněk a to by se to pak mělo zrychlit všem!!! a taky záleží, jak se hlavně cítíš ty... Já sice po čas týhle diskuse sundala 6kg, ale zatím mi vůbec nikdo cizí neřekl, že bych zhubla...no na kalhotech to trochu cítím, ale asi je to při mé nadváze malý rozdíl...... a na Tobě zrovna ty 2 kg můžou být hned vidět a to je důležitější!!!!

bocinka
16. pro 2010

Ahoj holky, trošku to tu zanedbávám, nemám čas, teď jsme měli oslavu, malá má dneska rok, pak pečení, zařizování, dárky, a táááák.... Stále chodím na Zumbu, a stále držím dělenku.... ale nějak se to zastavilo i mě... ale už jsem o tom četla, říká se tomu Plató a za čas by se to mělo upravit, tak vydržet a doufat... 😵 😵

kive76
16. pro 2010

@bocinka gratuluji k roku 🙂

bocinka
16. pro 2010

@kive76 děkuju, vyřídím.... 😀 😵 😵

kive76
16. pro 2010

@korchy no tak si dáš třeba jen 3 dni bez zeleniny, a pak si dáš s tou zeleninou, a pak ty dni budeš střídat ...jeden den jen maso, a další den i s tou zeleninou...tam teda na těch různejch stránkách píšou že se může každé ráno - každý den si dáme 1,5 lžičky ovesných otrub, ale to si myslím, že se to dá i bez toho, a že to půjde líp 🙂

evena
16. pro 2010

ahojte

@kacab 😀 takže sis to předplatila na rok dopředu? máš fajn že s někým chodím, tak to jen tak nevzdáte 🙂

@kive76 nemysly si, taky na Vánoce zhřeším obaleným kaprem, možná jen tu přílohu si nedám, cukroví mi naštěstí problémy nedělá dokud si nevezmu první kousek, pak už to jede 😝 neříkej že si taky Eva že máš svátek na vánoce 🙂 teda jestlis to nemyslela svátek okolo vánoc ... 🙂 a výročí taky máme 😀 28. 12. kdy vy? a pak Silvestr je jasnej, chlebíčky že 😝 nejhorší možná bude že si nedám v hospodě pivo nebo doma víno 😝 snad to nějak přežiju 😀

@bocinka vše nej malé k ročku 😵

kive76
16. pro 2010

@evena jasně Eva...kive76..je obráceně Evik a rok narození... 🙂 no my teda 24.4.2008 jsem se seznámili, a toho 24..v každém měsíci bereme jako takový mini výročí....

kive76
16. pro 2010

@kacab no to je divný, že ti ještě nikdo neřekl, že jsi zhubla, podle mě by to určitě někde mělo bejt vidět, ale nejdůležitější je , že ty to na sobě cejtíš, že ti jsou volný kalhoty, atd... 🙂

korchy
16. pro 2010

@kive76
Celé odpoledne nad tou dietou přemýšlím,musím si prostě napsat rozpis na týden,abych tu zeleninu teda nejedla každý den🙂

korchy
16. pro 2010

@kacab
No ani to nejde vidět,ale cítím že mám lepší zažívání🙂

evcaaaaaa
16. pro 2010

Hoooooolky jdu vam napsat po dlouhe dobe ale ctu si vas porad jen vam chci poprat at je tahle staaaaaaaaaa strana pro vas magicka at vam jde hubnuti rychlosti blesku at se vam podari mit tela dle svych predstav a taky bych vam chtela poprat stastne a vesele svatky klidu a miru a do noveho roku hlavne zdraviiiii prtz od toho se odviji uuuuplne vsechno a taky jsem rada ze jsem vas poznala a mam radost ze nekterym z vas sem alespon trosku pomohla tou dietou obzvlaste z petky

@petka28 mam obrovskou radost holka drz se drzim ti vse co mam

@misicka455 tobe a tve holcince nadherne preji pevne zdravi prrtz vy jste si uz uzili sve

🙂

petka28
16. pro 2010

@evcaaaaaa jééé no já si říkala co s tebou je🙂 no zítra jdu po dlouhé době s holkama ven a budu popíjet takže asi budu začínat znova 😀

petka28
16. pro 2010

@evcaaaaaa tobě taky krásné svátky a štastný novy rok🙂

kive76
17. pro 2010

holky ještě je teda brzo...ale ....co kdyby tady už některá z Vás před Vánocema a silvestrem nenakukovala , ale když už různě přejete , tak se taky přidám 🙂

kacab
17. pro 2010

@evena tak nějak ....platila jsem už ale v lednu a teď budu zas... Platila jsem tehdy sokol za mě a malou na cvičení dětí s rodičema a to vystaví průkazku a můžeš na ní chodit na všechny aktivity sokola od step aerobicu, klasického, kalanetiky, posilování, gymnastiky, seniorky, juniorky 🙂 , muži a ženy zvášť........ a vše aspoň 2x tydně 🙂 A pro děti taky asi 3 skupiny podle věku... Terka od čtyř bude už chodit sama... Je to fajn, že je to aspoň finančně dostupné všem 🙂 ... A ségra je veliký sportovec.... Hubeňoura po otci a běhá s ním přes sezonu orientační běhy po lese ... mě by to zabilo, ale táta je šťastnej, že alespoň jedna dcera je po něm sportovec 😀 😀 😀 takže se nemusím bát, že by Janča přestala chodit!!! Ta umí vyhecovat... Vestředu jsme měly jet cvičit autem (je to dost daleko), táta nám půjčil takovou hajtru, co má jen na ježdění do práce a my nenastartovaly, jak to dobu stálo na mrazu 🙂 a Jana zahlásila, že jdeme pešky a stihnout to porstě MUSIME 🙂 ... stihly, ale už jsem byla rudá a zpocená, když jsem vcházela do tělocvičny 🙂

@kive76 divný to je... ale na druhou stranu je zima a pod bundou to asi těžko poznají.. a moje nejbližší rodina to ví, že dietuju a tvrdí, že to vidí...ale jim věřit.... ale když si všimne cizí, to je pro mě ohromná radost 🙂

Holky a pro pobavení všech.. 🙂 Mužík psych neustál, že na sobě makám a začal taky denně jezdit na rotopedu 😀 😀 😀 ... ne že by to potřeboval, je hubenej, jen mu po těch dvou těhotenstvích zůstalo maliné bříško 🙂 ... Docela mě to pobaví, když tu tak večer funí na tom kole 🙂

luti
17. pro 2010

Dobre ranko zenky a hubnicky 🙂 😉 To je terminologie 😀 😀
U nas snezziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jupiiii, jsem padla na hlavu co? odpoledne po praci jdeme sankovat, jestli nam to nevydrou nebo neroztaje 🙂 🙂 🙂
Doufam, ze kilca jdou dolu nebo alespon nepribirame 😉 😉 😉 Ukol c. 1 o Vanocich asi nepribrat, bude to test nasi pevne vule 😉 😉
@kacab Holka jedna, ty do toho cviceni pekne najizdiz, Super 😉 klasicke Sokoly jsou super, jde tam hlavne o cviceni a ne o to, co ma ktera na sobe nebo jak vypada, drzim palce. S tvym manzelem super, je to super a myslim, i kdyz nas uvidi nasi potomci v pohybu, bude to pro ne automaticke a prirozene. Ohledne celulitidy, nevim, zda-li nejake kremy pomohou je to spise jen reklama 😉 😉 , Libi se mi, kdyz je v reklame na krem proti vraskam 15ti leta kocka, to se ty vrasky potom krasne vyhlazuji 😀 😀 , ja vim, z vlastniho prikladu, ze kdyz mam vice kg tak mam vice celulitidy, ale pravdu mas v tom, ze tim trpi i mlade holky, modelky. Rika se, pit hodne tekutin, mane kavy a caje obsahuji kafein a tanin, ktrere odvodnuji telo jeste vice, ne bublikovane vody, hodne vlakniny, proste veci, ktere vsechny zname 😉 😉 Sestra je mala a docela hubena a celulitidu ma take 😝 😝

@petka28
@kive76
@evcaaaaaa
@bocinka
@korchy a Misicka, omlouvam se, jestli jsem nekoho zapomnela Krasne Vanoce, stastny a stihlejsi Novy rok a hlavne to zdravi, Krasny den a a opet nekdy napisanou. Hubnuti zdar 😉 😉

kive76
17. pro 2010

@luti to s tebou souhlasím oslovení zenky a hubnicky je super 🙂 mě se taky líbí , když sněží.. 🙂 no jo to máš pravdu, říká se hodně pít tekutiny bez bublin...

kacab
17. pro 2010

@luti ono to s tím pohybem tak akutní nebude... V tu středu jsem si dala tak do těla, že třeba včera jsem necvičila vůbec, jak mě všechno bolelo..... ale asi pro zpevnění je dobře posílit svalstvo víc než dupat na kole jen nohy.... takže dokud trochu nepřivyknu na to cvičení, bude pro mě hlavním pohybem jen ten sokol a rotoped jen občas....
... no ... to pití... to je problém.... čistá voda mi leze krkem už i s citronem.... naučila jsem se dělat do konvice slaboučké čaje - třeba jeden pytlík na litr vody... Kafe klidně odbourám, ale čistou vodu do sebe hodně težce poleju a obvzlášť teď v zimě... Nevíš, nebo nevíte některá, jestli má i stejně negativní vliv bylinný čaj?Třeba máta?

luuca.b
17. pro 2010

@kacab jjooo to znám když to bylo po delší době umírala jsem 😀 😀
@kacab hodně píííít minim.3l denně..musí se obnovit tok lymfy hpdně pomahají masaže a taky ty lymfodrenáže🙂 gel má pidi učinek