Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

kive76
15. pro 2010

@kacab super 9 kg dole...to bych taky potřebovala 🙂 no tu dietku zkusím...teorie je jednoduchá, horší ta praxe ☹

misicka455
15. pro 2010

jj teorie je vždy v pohodě 😀

kive76
15. pro 2010

@misicka455 co ty? dělíš , dělíš?

misicka455
15. pro 2010

@kive76 no nedělím 😔

kive76
15. pro 2010

@misicka455 ted stejně to před těma vánocema moc nejde..ochutnávání pečiva, 🙂 po novém roce to zas půjde...ale musím říct , že i kdy ž to nedržím mám od minulého týdne...3 cm v pase, a přes boky 2 cm dole.. 🙂

leopolda
15. pro 2010

@misicka455 jak jsi dopadla na ortopedii?
Já se teda snažím jíst co nejmín sacharidů,ale taky to striktně nedržím.

kacab
15. pro 2010

@kive76 ono mi nic jiného nezbylo... Otěhotněla jsem s 92kg, rodila s 95,5 a v den příjezdu z porodnice 88,5 ... Tehdy já nadšeně všechny větší věci vyházela a nebo dala mamce, že už nikdy nenaberu... malý mě ale tejral a ničil a do 10ti měs jsem v noci kojila klidně co 45min - věděla jsem, že vytrapuje a nemá hlad, ale vedle spala malá Terezka a nemohla jsem ho nechat řvát... a byla jsem tak zničená, že tělo řvalo hlady a já žrala víc než zrdávo a kalhoty jsem už nedopla a postupně vytáhla a oblékla jedinné větší a prožrala jsem se na 101... když jsem tehdy ten metrák na váze viděla, málem jsem omdlela a zařekla se, že to musí dolů... už mi i břicho vadilo v sedě a o tom jak vypadám na fotkách do albíček dětí nemluvě....... Takže v první vlně 3 kila v září... pak jsem to vzdala kvůli kojení a teď jsem v listopadu najela s Váma a už ze mě spadlo dalších 6.... Mám ty křečáky, sklony k cukrovce... prostě motivace je víc než dost... doufám, že to půjde dál a dostanu se pod svých vytoužených 70kg..... a že to dokážeme shodit všechny!!!! že ano 🙂 !!!!

cervik1111
15. pro 2010

holky,kde najdu prosím tabulku.Už jsem tady dlouho nebyla,není nějak čas 😒 ,ale váhu píší luce

kacab
15. pro 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/ ale tento týden tam ještě není...

kive76
15. pro 2010

@cervik1111 u lucca.b na jejím profilu

kive76
15. pro 2010

@kive76 přesně tak tento týden ještě nebyla na koníkovi....

kive76
15. pro 2010

jsem blbá...odpověd s luucou.b jsem napsala k sobě....mělo to být pro cervik111 už mi ze všeho hrabe 🙂

misicka455
15. pro 2010

@leopolda já jdu až přiští týden

leopolda
15. pro 2010

@misicka455 aha,já myslela ,že jsi byla.

luti
15. pro 2010

Dobre ranko hubnouci zenky, gratuluji vsem co zhubly a samozrejme tem, co se snazi, drzim palce 😉 😉
Nevidela jsem zadne vysledky v tabulce z minuleho tydne ☹ , nu coz, kratsi doba k dalsimu mereni🙂))

@kacab s temi krecaky, je to individualni, doktor je opravdu magor, vetsina si mysli, ze jsou machirci nejvetsi ☹ 😠 , moje mama i babi jsou stihle jako lunt, nemaji zadnou celulitidu a krecaky obrovske☹(, obe dve je mely v tehotenstvi, mama kdysi pracovala jako energoprojektantka, stala celou dobu u rysovaciho prkna a samo v tehotenstvi se to jeste vice zhorsilo. Nabrala jen 9 kg u mne i u sestry, skoda, ze namam jeji geny🙂)), ale proste krecaky mela a ma. Vim ze uz i na Fakulte nam rikali, ze i po operaci se ve vetsine pripadu stane, ze se krecaky vrati zpet. Ted bere leky na zpevneni cevnich sten, je to nejen kosmeticky problem, ale hodne si stezuje i na bolest, coz u me mamy, drsnacky nejvetsi je opravdu co rici. Takze s tebou soucitim 😉

@misicka455, @kive76, @leopolda hodne stesti s dietami a cvicenim 😉 😉

Krasny den Vsem 😉 😉

kacab
15. pro 2010

@luti léky mám taky.. mě ten první dr řekl, že je to vrozený defekt cevní stěny, který se projevil v těhu předčasně, ale že ten sklon k tomu je prokazatelný a výskyt v budoucnu neodvratný... ale na teorii druhého lékaře (jen obvoďák, ale vyhlášený...)o tloušťce je jedna skulina... pravá noha je úplně zdravá a levá katastrofální, postižené obě hlavní žíly po celé délce nohy, chlopně nefunkční, žíly rozšířené a nejvíce se mi to kudrnatí a i pulsuje nad kolenem... Kdyby to bylo jen tou tloušťkou, tak to schytaly asi obě nohy stejně... ale ta levá je v těhu prý rizikovější.... Já se z toho nehroutím, jsou horší věci... jen je to nepříjemný a budu to muset stejně nějak vyřešit... po novém roce nevštívím ještě jiného cévaře.... Ten první dr, co mě chtěl hned operovat - to Vám byl manipulant... Posadil mě před monitor a ukazoval mi chirurgické nástroje při klasické metodě hrazené pojišťovnou a pak skalpílek a sondičku co používá on.... Akorát, že mě tohle rozhodně nerozhodí 😀 😀 😀

kacab
15. pro 2010

@luti a ty jsi dr nebo nějak jinak ze zdravotnictví?

luti
15. pro 2010

@kacab jsem fyzio tady v UK, oni ma maji ve sve podstate pravdu oba dva, i kdyz jeden ma trochu vice lidkych vlastnosti a vi jak ma mluvit s pacienty🙂), samozrejme ze nadvaha bude mit na to obr vliv, jako maminka, jsi na nohach cely den, tim samozrejme cevy a jejich chlopne v cevach jsou vice ovlivneny a oslabeny vice ci mene ☹ . Je to skoda, musi te to hrozne otravovat, budu drzet palce, at se ti alespon leku trochu zaberou. Jsi na dobre ceste, hubnes a Dr. so muze polibit sos🙂))), prvni "s" je s hackem🙂))
P.S: coz treba silonove podkolenky s jemnesim zakoncenim, at ti trochu to lytko stahnout ale zaroven at ti ten lem neryje do krecaku. mama na to nekdy pouziva Lioton 2000 se to myslim jmenuje a nemuze si to vynachvalit, dostala to od sestrenice - pracuje jako Mgr. v lekarne 😉

cervik1111
15. pro 2010

@kacab jo,právě si říkám,že tam je poslední datum 5.12. tak jsem si říkala jestli to nedává někde jinde

misicka455
15. pro 2010

Nedavá asi nemá čas a peče a nebo zumbuje musíme vydržet 😀

kacab
15. pro 2010

@luti podkolenky jsou u mě asi blbost, nejhorší to mám těsně nad kolenem... lýtko sice je dle vyšetření taky postižené, ale nic nebolí a ani zatím není vidět..... a v lékárně mě varovali, že když komprese tak celkově, že by se mi to jinak mohlo vyboulit jinde (nad či pod kompresí.... vymýšlela jsem totiž původně, že si koupím jen kompresní kolenní návlek)... mamka mi ale přinesla dar, nové kompresní punčochy, moje velikost v super stavu, jen si je asi před dvaceti lety koupila babička 😀 😀 😀 a chudinka je ani nenačala... já je občas natáhnu, vypadají totálně antieroticky, ale pomáhají a fungují... jen v nich je trochu teplo - pod teplákama a když je muž doma než bych tu chodila jen v nich, tak je raději sundám 🙂 ale tady hradí jedny pojišťovna, tak si je po novém roce nechám předepsat..

luti
15. pro 2010

@kacab mas recht, to ja nevedela, ze to mas hned pod kolenem a je super, ze pojistovna to muze hradit a ze vypadas neesteticky?🙂)), kdyby jsi me videla vecer v posteli, zimni hrube ponozky 😀 😀 😀 , musim byt strasne sexy pro manzela, ale hlavne ze je teplo 😉

evena
15. pro 2010

ahoj 🙂 jdu vás pozdravit 😎 jen sem vás tak proletěla, ta dukanova dieta vypadá fakt dobře, takový lepší ankinson bych řekla 🙂 že bych do ní šla místo toho atkinsna? 😎
@kacab juj ty máš problémy 😒 a 9 kg je super !! 😵

kive76
15. pro 2010

@evena no tak to pojd taky zkusit ...já teda od toho druhého týdne v lednu...a uvidíme jak to půjde...je dobrý že se tam pak přidávají i ty sacharidy, a pak všechno a pak se jí zas normálně 🙂

kacab
15. pro 2010

@evena dík.. 9 v zádech a 20 před sebou... takže není vyhráno to rozhodně ne.... ale bojovat budu!!!!

evena
15. pro 2010

@kacab tak to už máš za sebou téměř třetinu takže rozhodně bojovnice seš 😀 😵

@kive76 fakt mě to nadchlo ... ten atkinson mi přestal vyhovovat a začala sem ho brát spíš jako nutný zlo, je moc přísný, ikdyž člověk nehladoví, tak mě začalo vadit nejíst ani tu pitomou zeleninu 😝 chtěla sem na něj najet znovu za pár dní ale takto na něj kašlu a jdu do toho s tebou 🙂 v tomto nemám ráda odkládání, takže na to nejíždím zítra ... ale Štědrý den si klasiku kapra dopřeji, kdyžtak si ho dám bez salátu, a na Silvestra chlebíčky to taky musím 😀

wjerushka
15. pro 2010

Hoj holky, tak jsme dnes vyrazili na plavání a nebyl to dobrej nápad. Krýša se vvezl v kočáru jako baron a já tlačila. CHodníky prohrnutý jak kde, ale ze silnic k nim je nahrnutej ten sníh a není proházený průchod na chodník. Silnice klouzačka. Mám ruce až u kolen a fakt nemůžu. I na nádobí prdím, uklidím ho zítra. A na balení dárků dnes taky kašlu. lehnu sina gauč a budu se vzpamatovávat

korchy
15. pro 2010

Ahoj holky,četla jsem tady,že někdo chce začít sDukanovou dietou.Ted jsem něco málo otom přečetla a myslím si že to je lepší než ten atkinsn.
Já už 3týdny držím dělenou stavu,ale popravdě,už jsem to asi 3porušila,boužel.Ale snažím se dál.Ale zaujala mě ta Dukanova dieta,do tý asi půjdu 🙂

misicka455
15. pro 2010

Musím tu novou dietku taky prostudovat 😀

evena
15. pro 2010

@wjerushka si se aspoň pořádně protáhla a spálila nějakou tu kalorii navíc 😉 😀

tak to vypadá že na tu novou dietku nás najede víc 🙂
dnes si udělám ještě rajčatový salát (jím tak pozdě ptž chodím spát až třeba kolem jedný, tak abyste si nemyslely že tak na noc žeru 😀 ) aby se mi rajčátka nezkazila když pár dní nebudu moct zeleninu 🙂