Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

coko.joko
10. říj 2010

@cervik1111 ,no vim jak ti je,protoze ja to resim kazdy den....a za trest fakt nemam co na sebe a proste nechci nic kupovat a nosim jedny dziny a par tricek a kacim na to....a prave proto chci hubnout,abych se libila a abych byla jako driv...nevim,ale jak mam tech 20kg nahore,tak jsem i unavena a predstava,ze me ditko beha a ha ufunena a spocena beham za nim tak to nechci

lenkavano
10. říj 2010

@cervik1111 mám známého a ten má kamaráda a ten prý šílí z takových ženských prý by hubenou nechtěl ani za nic 😉

lenkavano
10. říj 2010

@coko.joko to samé mám i já. 😖

bocinka
10. říj 2010

@cabalkova šup do pelíšku, at ještě něco vypotíš do rána... 😀 😀 😀

@coko.joko já taky tak nějak....

@cervik1111 víš, že já ani nevím, jaké se líbí Mirovi??? 😕 no asi já... ať už hubená, nebo tlustá.... jinam nepůjde, to ho raději zabiju a sežeru.... 😀

lenkavano
10. říj 2010

@bocinka 😀 😀 😀 😀

coko.joko
10. říj 2010

@cabalkova ,ahojda...........a tesim se na hlaseni.......
@lenkavano ,pred deseti lety jsem mela 65kg

bocinka
10. říj 2010

@lenkavano já jsem měla takového bývalého, byli jsme spolu dva roky, když mě uviděl poprvé byl vyřízený a chodil kde mohl a sháněl na mě číslo.... jenže to taky nebylo dobrý... jen o sexu a já sexem s ním hubla... to se mu moc nelíbilo.... 😀

cervik1111
10. říj 2010

tak to já jí mám,ale radějí schovanou,ale budu jí muset vytahnou,ať vím přesne úbytky

cervik1111
10. říj 2010

@bocinka 😀 😀 😀 😀 😀

lenkavano
10. říj 2010

@bocinka no jo je třeba zavčasu přestat 😀 😀 😀 😀

lenkavano
10. říj 2010

@cervik1111 budeš se akorát nervovat nech ji schovanou 😉

cervik1111
10. říj 2010

@lenkavano taky jsem měla před 10lety 63kg,kde jsou ty čASY ☹ ☹ ☹

coko.joko
10. říj 2010

taky ji mame na chodbe a vazime na tom jen maleho,ale dnes jsem na to stoupla po hodne dlouhy dobe...

bocinka
10. říj 2010

holky nestresujte, já měla 63 kg v šestý třídě základky.... 😀 😀 😀

cervik1111
10. říj 2010

@coko.joko o oblečení mi ani nemluv,v riflách prdel,vtriku-lezou mi špeky.....taky chodím pár hadrách dokola,nechce se mi ani nic kupovat,protože nic neobleču,a kupovat v.46 se mi fakt nechce 😒

bocinka
10. říj 2010

ale teď budu hubená.... a šmitec....
@lenkavano bych byla dneska už asi jak Twiggy... 😅 chtěla jsem tím jen říct, že když jsou někteří chlapi tak vysazení na baculky, tak to většinou není moc pro život... 😅

lenkavano
10. říj 2010

@cervik1111 jj kde jsou ty časy. 😖

lenkavano
10. říj 2010

@bocinka jj já to ani nebrala jako že je to vlastně dobře že mám kila navíc,jen jsem si říkala že aspon něco 😀 😀 😀 😀 😀
ale je fakt že co je moc je moc...a chtělo by s tím něco dělat.jenže ta vůle.....

bocinka
10. říj 2010

@cervik1111 víš, možná bys měla zkusit CAčko... já si tam dneska koupila tričko XL, což je u mě nepředstavitelné a teď si myslím, že jsem si mohla vzít klidně i L, jak mi je volné... a tím se mi zvedá sebevědomí.... já kdybych se za sebe měla tak moc stydět, tak ani nevylezu ven, jak vypadám... se.e mě to moc, ale zároveň se snažím i ty kila navíc nosit tak, abych byla atraktivní..... snad... 😅

cervik1111
10. říj 2010

holky fičím spát,malýmě moc nenechá vyspát.Kdy se zase tady spojíme,zítra??

silvik
10. říj 2010

Ahojky.. můžu k vám? Taky bych potřebovala podporu v hubnutí 😉 Je bomba, že se zrovna teď rozjela tato diskuze, chystám se totiž po x-té se sebou něco dělat, takže je úplně super, že v tom nebudu sama 😵 😵

cervik1111
10. říj 2010

@bocinka já to právě nosit neumím,stydím se za ty kila,ale máme tady jednu,ta je tak tlustá a oblíká se jak kdyby byla modelka,děs 😲

bocinka
10. říj 2010

@cervik1111 jasné, zítra je první den hubnutí.... 🙂

@silvik ahoj, pojď k nám, já začínám už po xxxx-té.... 😀

luuca.b
10. říj 2010

@silvik určo vítej stačí napsat CM a KG a jdeme do toho.-)

lenkavano
10. říj 2010

@bocinka mám kamarádku která je silnější jako já a chodí upnutá v trikách ,nenosí žádné volné trika (pytle)a moc ji to sluší.já to ale nedokážu.schovávám zadek pod volné dlouhé triko.to je prý chyba.jako je fakt že někdy jen valím oči co na sebe silné ženštiny dokážou navléct ale pak si říkám když jim to nevadí.ale já v tom mám fakt problém.a ve výsledku by se líbily víc než já.

coko.joko
10. říj 2010

@bocinka ,,,taky nevstevuji CA.....maji krasny hadry.......
@silvik ,tak zdar a silu v klubu....

lenkavano
10. říj 2010

holky máte nějaký odkaz na to CA?

luuca.b
10. říj 2010

@lenkavano kolik ty měříš?

bocinka
10. říj 2010

@luuca.b ty jsi ještě tu??? 😵

@lenkavano přesně, já teda obepnutá už chodím jen doma, ale ven ne... ale když se narveš do pytle, vypadáš dvakrát taková, to taky vím, takže zlatej střed.... 😉

@coko.joko mají, tam bych zkrachovala....

lenkavano
10. říj 2010

@luuca.b 168cm.jestli už teda nerostu do země 😝