• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

13. srpna 2016 
@lenkavano já mám 153 :sweat_smile:
10. říj 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae jj :slight_smile: ale vysvětli to mému sebevědomí :grinning:
10. říj 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b tak to jo jsi taková hezky malinkatá :grinning:
10. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano tak to jsme dvě.. :grinning: :grinning: já jsem schopná jíst i ve 3 ráno ale ty výčitky jsou strašně a chlap daleko :unamused:
10. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae No mě se bude líbit ještě víc, až budu mít pár kilo dole.. teď je sex pro mě docela řádná makačka :grinning: (zvlášť teď, co má manža sádru na noze, a o co více tedy musím být já aktivnější :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: )
10. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano a tlustá :frowning2:
10. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae to já zase můžu jíst jen jednou denně třeba týden a nic mi nechybí, pak přijde jeden den, kdy bych sežrala koně... snažím se udržet se... ale není to vždy... :unamused:
10. říj 2010 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já mám strach že toho svého suchouše zalehnu nebo přisednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b kdybys nebyla, tak tu s náma nejsi a to je škoda... hubené budeme až spolu... :dizzy_face:
10. říj 2010 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka celý den ok, a mamča příjde z práce nakoupí dobrůtky a už to leze :( :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae to je mi líto,mám 4 děti a nedovedu si představit že bych o ně přišla.ale jsi fajn a ikdyž to nikdy nepřebolí tak se musíš snažit jít dál.a zvládneš to.
10. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka no jasně budeme krásné ty veliká já malinka ale hubenější:slight_smile:
10. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak nějak.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae u nás nakupuju já... ale Mirovi musím lahůdky, už beru raději po jednom kuse a kousek mu ujím... :sweat_smile:
10. říj 2010 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae ty máš chlapa daleko?
10. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka tak u nás zatím nakupuje mamča, ale až se přestěhujeme do svýho tak to bude na mě a to se pak bude hubnout, i když Michal má rád Kofoly apod.. a hlavně pizzu.. ale to mě nehne :grinning: najedu na dělenou a bude.. teď se budu krotit v jídle a bude to :slight_smile:
@lenkavano děkuju Leni :slight_smile:
@silvik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidím že jsme na tom úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka hm tak to já to mám horší Tom kupuje mě a řiká to ej moje ale klidně si vezmi a on ví že sežeru vše :angry: :angry:
@kahinae Nejhorší ale je, že se dost často proto stává, že když jsem už za celý den řádně utahaná (práce, domácnost), tak už večer ani o nic takového nemám zájem... což samo manža nemůže skousnout :pensive: :frowning2:
holčiny jdu hajat jsem KO....tak zítra jedeme:slight_smile:uvidíme příští neděli:slight_smile: :grinning: :wink: my to prostě dáme:slight_smile:
10. říj 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mažu do postele, dvě hodiny jsem žehlila, tak jsem KO, zítra s holkama do školky a pak do práce.... Takže hurá do pelíšku a zítra, holky, zítra zase tady (já asi až večer) a budeme referovat, co a jak, jo?
10. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to nedám jakože asi ne tak vás tu budu aspon povzbuzovat a dávat vám sem moje foto aby jste měly pořád vůli co vy na to?
@luuca.b Tak dobrou noc!! :dizzy_face:
@kahinae já právě myslím, že ta dělená neomezí ani Mirka, nebo jen mě... jakože to ani nepozná... :grinning:

@luuca.b to si piš, že dáme... já jdu taky... nachystám malé mlíčko a půjdu.... už pro mě přišli... ale ne Mira... jen pes... :grinning: sedí a kouká na mě, že spí sama... :sweat_smile:

Tak brou holky, vyspěte se na zítra pořádně.... čeká nás záááhul.... :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: BROOOOU
10. říj 2010 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano To určitě dáš, neboj, protože když ne ty, tak já taky ne !!!! A budu zase tam, kde jsem byla... však víte kde.....
10. říj 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkavano ALE DÁŠ, nes.r.... :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 ve 23:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka Dobrou, hezky se vyspi!!! A hezké sny o samých dobrůtkách!! :dizzy_face:
10. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik ¨jo vím kde.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b hezké sny :slight_smile:
10. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou .. :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek