Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

dagina
1. kvě 2011

Ahojky,
nějak trochu nestíhám, tak jen na chvíli, holky náhodou spí obě- to nebývá často, teda skoro vůbec, doma čurbes...

@marcelkap děti brzy za sebou vřele nedoporučuji 😅 ..., nééé, věřm, že se mi to jednou v dobrém vrátí, holky budou parťačky, kamarádky..., ale pro rodiče to je teda fakt peklo, no musí se ty první měsíce, možná roky nějak vydržet a pak bude dobře. Určitě je fajn, když je první prcek aspoň už ve školce, nebo babička sem tam pohlídá...což ani jedno nemám, takže jsem jak chodící zobie, a to mám děti relativně hodné..., i v noci, někdy spím i 5 hodin(ikdyž né v kuse) a to je dost na dva prcky.
Ale je fakt, že jsem si to všechno představovala horší než je realita, hold zvládnout se to musí. 🙂
Na jaké vibro chodíš????? To más doma????? Musi to být dobrý. Jsem kdysi chodila na Miostimulaci, což je posilování svalů pomocí elektriky, také vibrovalo, ale už to tady nemáme ☹ ☹ .

Jinak se snažím omezit sladké, vysadila jsem injekce antiko, se mi zdálo, že mě zavodňuje a manža říkal, že jsem asi zhubla, ale nevážila jsem se.

Musím, jedna řve jak tur 🙂

luti
1. kvě 2011

Ahojky snazilky a hubnicky, vsem preji krasnou Nedeli 😉 😉
@dagina Vim jak se citis🙂)), ale ja bych na druhou stranu dve za sebou doporucovala🙂)), mezi temi nasimi je 17 mesicu, opravdu ze zacatku mazec, do toho kombinace s praci, ale ted, raj na zemi🙂)) navzajem si hraji a ted dokonce i hlidaji ( alespon na 10 minut nez se osprchuji). Ale jak uz to v zivote byva, kazdy je jiny🙂)), ja mam starsi sestru,mezi nami 17 mesicu taktez a nikdy jsme si spolecne nehraly...takze si nevyberes🙂
@misicka455 u mne take pomalu, pomaloucku,ale hlavne, ze nepribirame🙂
@marcelkap vyborne, jen tak dale, jsi ted motivovana co? kdyz jdou kilca pomalu dolu🙂))
@swead ten nedostatek spanku je opravdu nejhorsi,ja na drouhou stranu nikdy velky spac nebyla, nas prvni spal vzdy nadherne a druhe dite nespalo vubec, vse se az obratilo az po 1. roce, myslim, kdyby nas prvni take tak nespal, nikdy by jsme do druheho tak rychle nesli🙂)),ale u nas take hral vek...🙂))
@gabrielaa jak jde dvoufazovy trenink,mas holka,makej na sobe🙂)), hodne stesti🙂
@luuca.b dekujeme za krasne prehlednou tabulku, jak vzdy🙂)

gabrielaa
1. kvě 2011

ahoj, dočtu zítra, malá je od čtvrtka nemocná, chycený průdušky, tak není na nic čas ☹ ani na cvičení..

dagina
1. kvě 2011

@luti na ten ráj se už těším 🙂 doufám, že příští rok bude lepší 😉 . A ty nějak cvičíš..., nebo kdy jsi začala po druhém prckovi??

marcelkap
1. kvě 2011

@dagina NO já si říkám, jak budu zvládat dvě, když jsem polomrtvá z jednoho. Ale co, zvládli to jiný, zvládnu taky. MYslim, že to za to stojí.
Chodím na Vibrostation. Jen si tam stoupneš a ono se ti to hejbe pod nohama, tak že se jakoby celá vibruješ. Má to spalovat tuky, formovat postavu, zpevňovat záda a tak dále 🙂 Doma to nemám, je to v jednom centru.
@luti Nevim čim to je, ale poslední dobou mám nějakou motivaci a opravdu se držim, nehřešim, poctivě cvičim. Možná když teĎ nad tim přemýšlim to může být tim, že se blížím k číslu 20 - tedy 20kg dole a zároveň váha začínající osmičkou, což jsem měla naposled před 4 rokama.
No a navíc vim, že teď o víkendu bude "žrací" akce a pak dvě v červnu. Tak se snažim teď držet, abych pěkně hubla a pak mě třeba to kilčo dvě nahoře nepřekvapili.

A ještě k těm dvěma dětem po sobě...zítra mám brát poslední prášek z platíčka a minulý týden u dr. jsem řekla, že už nechci recept na další. No a v pátek jsem manžela hnala, aby pro ten recept dojel 😀 Jsem normálně dostala strach 😅 Musim přece taky ještě víc zhubnout než zas začnu tloustnout 🙂

meleri
2. kvě 2011

@marcelkap se dívám že tvoje dcerka má devět měsíců pro nás to bylo nejhorší období na spaní ještě si to pamatuju..ale po roce tak nějak se to zlepšilo...někd omi pak říkal že ty děti mají moc živé sny nebo naopak nemůžou usnout protože sou rozrušené protože se plazí nebo začínají se plazit a to je moc rozrušuje....asi na tom pravdy něco bude...

gabrielaa
2. kvě 2011

@niki2 já si dala jednu domácí klobásku, která je téměř ze samýho masa, takže to není tak strašný 😀 Jiný klobásky nebo párky od určité doby už do pusy nedám 😀 😀
@luti dala jsem ho jen 3 dny, od čtvrtka je malá nemocná, v noci se budí, přes den toho taky moc nenaspí, kevšemu ji musím pořád hlídat, protože se chvílema pomale uplně dusí, jak je zahleněná a má rýmu, k tomu všemu ještě roste druhý zub, takže je u nás teď veselo 😒 dnes jsem vzhru od půl 3, tak to asi taky moc síly na cvičení nebude, musím to nějak chvíli přežít, aspoň se hlídat v jídle a jak se Violce udělá líp, tak zase začít makat 😎

Jinak ženy, dělala jsem ve skříni co mám u rodičů doma pořádek a našla dvě sukně, jedna vel. 40 a druhá 38, ta 40 je mi tak tak a do 38 se samozřejmě nenasoukám, takže mám další motivaci, protože tu sukni jsem na sobě měla snad 6 let zpátky 😀 ale je fakt super, takže by se dala nosit i teď a i kdyby ne, tak jen pro ten pocit, že ji zase oblíknu 😎 😀

korchy
2. kvě 2011

@gabrielaa Zrovna jsem se koukala na poslední díl jste to co jíte a bavili se o klobásách,že jsou zmasa ale hodně tučného.Ale já si jí dám moc ráda,tak 1 měsíčně🙂

Holky koukala jsem na poslední díl jste to... a opet me to dost motivovalo.Já držím dělenku,váha mi už 2měsíce stojí,od ledna jsem schodila 5-6kg a moc pohybu nemám.Dost přemýšlím,že budu více číst ty etikety,snažit se kupovat jídlo kde nebudou žádná barviva a podobně.Kdybych tak měla taky nějaký jídelníče namíru,klidně bych si ho i sestavovala sama.Ale boužel nevím kolik čeho zaten den moje tělo potřebuje ☹
Držím vám všem palečky 😉

korchy
2. kvě 2011

@gabrielaa já ted mám kalhoty a kratasy 40 a jsou mi trošku volné,ovšem před 4lety jsem nosila 36 😀

dagina
2. kvě 2011

Ahojky,
@marcelkap pokud máš aspoň sem tam někoho na pohlídání, tak se toho neboj vůbec. Teď poslední měsíc jsem narazila náhodou na slečnu na hlídání, vozí mě mladší aspoň jednou týdně cca 2 hoďky, a to je super, máme se starší chvilku jen pro sebe...moc nám to už chybělo.
TAk ty vibrace by se mě také libíly..., ale tady nic takového už nemáme ☹ .

JInak holky, vy jste tady skoro samé mladice, když si na ta léta vzpomenu, stačilo se párkrát méně najíst a hublo se samo 🙂. Prostě mládí radost 🙂 . Mě je o 10 více 😖 ....

gabrielaa
2. kvě 2011

@korchy vidíš, uplně jsem zapomněla mrknout, to napravím 🙂 co se týče těch klobás a různých párečků, tak kamoš byl na brigádě v jedné nejmenované firmě a po zážitcích, co mi vyprávěl, tak už nikdy více 😀 rodiče mají doma menší farmu chovají vždy 1 býka, takže z trochy masa se pak dělají klobásy, k tomu se koupí ještě trocha vepřovýho a tady aspoň vidím, co jím 🙂
ták, malá konečně spí a já se jdu vrhnout na pilates 😎

korchy
2. kvě 2011

@gabrielaa No domácí jsou nejlepší,když vidíš co se tam dává,to ti závidím 😉

korchy
2. kvě 2011

Holky včera jsme si udelali kratoučkou procházku do kopečka,byla jsem zase hodně zadejchaná.Chci se poradit sváma,jaký pohyb by byl pro mě ze začátku nejlepší.Nechci hned chodit do fitka a makat na strojích,to by mi určitě nedělalo dobře.Prosím o radu 😉

dagina
2. kvě 2011

@gabrielaa a tak je pravda, že jsou v párcích namleté myši nebo to je jen fáma 🙄 ?!

meleri
2. kvě 2011

@korchy já jsem po prvním dítěti dělala to co ty. procházky, nejdřív s kočárkem a postupně jsem to prodlužovala, troufala jsem si víc a víc, pak jsem zkusila kopce a šlo to, zezačátku sem se zadýchala ale další týden už to bylo lepší....pak jsem vyměnila kočár za Manducu, to jsem myslela že mi upadnou kyčle po první procházce ale nevzdala sem to nosila sem dál až sem si zvykla taklhe chodit po lesích s nosítkem....pak jsem ale otěhotněla znova a ted je to už horší protože musím tlačit kočár a malý je teda bud v nosítku na zádech ale na stezky se už nedostanu páč mám kočár šmejd který by tam vživotě nevyjel...
takže ano myslím si že takhle aktivním chozením můžeš pěkně získat fyzičku...já jsem pak k tomu přidala plavání a o víkendech manžel občas hlídal a projela sem se i na kole...

meleri
2. kvě 2011

@korchy ještě sem ti chtěla napsat nenech se odradit zadýcháním naopak poprvé podruhé potřetí se zadýcháš, ale pak už mín a mín a nakonec už budeš silnější...fakt určitě je dobré chodit do kopce...

gabrielaa
2. kvě 2011

@dagina tak o myších nic neříkal, ale jinak vem si kuřecí párky: když máš kuře, tak to dobrý maso tam není, za to téměř veškerý zbytek tam najdeš namletý, včetně třeba zbylého peří 🤐

dagina
2. kvě 2011

@meleri se zadýchávám jak pes stále ☹ , do pořádného kopce to mám do města, takže když tlačim plně naložený dvojkočár, tak skoro zdechnu

@korchy a ty jsi čerstvě po porodu?????

@gabrielaa jj, vím že melou kde jakou kůži atd. 😝 . Však jsme si na čarodkách pochutnávali, i malá 😲 ....

gabrielaa
2. kvě 2011

@dagina kůže by byla ještě ok, na kuřeti jsou i horší části 🤐 ale dost o tom 😎

niki2
2. kvě 2011

Ahojky,
vratila jsem se ze cviceni a musim smeknout klobouk pred holkou, porodila 31.3. holcicku, jeste par dni pred porodem cvicila a dnes uz tam byla opet a docela ve forme 😕
Ja se rano postavila na vahu a dost me nastvala, asi jsem polevila v jidle a projevilo se to, jinak cvicim hodne. A dnes jsem to vydrzela a nedala si nic sladkeho.
@dagina nemav v profilu, kolik ti je, mne je 38, takze uz zadna mladice nejsem, je pravda, ze driv jsem mohla jist temer cokoliv.

korchy
2. kvě 2011

@meleri moooc děkuji,snad se dotoho dostanu 😉

korchy
2. kvě 2011

@dagina Ne nejsem,já děti moc nemůžu plánovat.Zadýchávám se kvůli srdíčku a taky tím že nemám žádnou kondičku,protože jsem se nesměla namáhat.

marcelkap
2. kvě 2011

@dagina Sice nemám žádnou babičku v místě bydliště, ale je neni problém aby přijela nebo my k ní takže i hlídání by bylo. Je fajn, když ti může někdo pomoct a můžeš si užít s tou starší.
@gabrielaa Můj taťka taky dělá domácí klobásy, mňam mňam 🙂
@korchy Já si taky myslím, že svižná chůze na začátek je dobrá. Pak to plavání a kolo. Já mám doma orbitrek a ten je úplně super. Musí se ale hlídat tepová frekvence. Ze začátku jsem na něj jela 15 minut a umírala jsem a teď dám 75 minut a je mi fajn. Můžeš si na něm volit tempo a zátěž, takže je jak pro začátečníky tak pro pokročilý.

korchy
3. kvě 2011

@marcelkap Tak ten bych taky chtela,ale je to pro mě moc penez.Když jsem dřív chodila do fitka tak mě to strašně bavilo na něm cvičit 🙂

korchy
3. kvě 2011

Holky neznáte nějaký dobrý recept jak si připravit vločky do mlíka???Měla jsem dnes ke snídani soja mlíčko a kukuřičné lupínky,které jsou určené pro děti.Zhrozila jsem se co jsem se dočetla ve složení a prostě jsem řekla dost.Přitel je co nejdřív dojí a ož to nechci doma ani vidět. 😠
Taky jsme se domluvili,že budem kupovat jen šunku,kuřecí nebo vepřovou a debrecínku......ale žádné trvanlivé salámy a ani šunkový salámy.Člověk když to kupuje tak si ani neuvědomí ci vše v tom je,ato pak můžu dělit jídlo jak chci a divím se že už nehubnu ☹
Mrknu na net jestli se dá koupit někde ten orbitrek levněji.Budeme se stěhovat tak do noveho bytu by se už vešel 😀

korchy
3. kvě 2011

Tak mi to nedalo a mrkla jsem naty orbitreky.....není to blbost koupit třeba i nějaký použitý a né uplně nový???A podle čeho bych měla vybírat??

marcelkap
3. kvě 2011

@korchy Já na něm taky jezdila ve fitku, ale pak jsem tam přestala chodit, tak jsme si ho koupili domu. Tenkrát jsme měli peněz dost 🙂 Máme ho už tři roky. Vybírali jsme podle toho kolik vážil, aby byl dost těžký a stabilní. Dál aby měl velkou nosnost (aby to uneslo mých tehdy 110kg). Pak aby měl digitální displej a držáky na ruce s měřením tepu. Přečti si recenze na heurece. Já bych určitě koupila radši novej, kvůli záruce. Nevíš co s ním ty majitelé předtím vyváděli a v jakým je opravdu stavu. Jo a ještě aby nebyl moc hlučnej.
Uzeniny je důležitý vynechat z jídelníčku. Já jim jenom drůbeží šunku - nejlepší je dětská. Mělo by tam být minimálně 80% masa. Jednou jsem se zeptala v Globusu u pultovýho prodeje, jestli mi můžou zjistit kolik ta jejich drůbeží šunka obsahuje masa, tak pani šla ochotně dozadu a přinesla to velký balení s nálepkou a bylo tam asi 65%. Takže bacha i na tohle.

korchy
3. kvě 2011

@marcelkap My kupujeme v globusu jen špekáčky,v testovinách na ČT1 je uvedli jako nejlepší,protože mají 86%masa.
Asi si našetřím na nový 🙂

kive76
3. kvě 2011

ahojky, úplně jsem sem zapomněla sem dávat váhu, a míry...sem ted moc nekoukám...no mám pořád těch 78 kg...a na míry jsem koukala ty jsou pořád stejný...od soboty chodím pravidelně do posilky...sobota, neděle, pondělí, dnes mám pauzu, a zase zítra.... rozhodla jsem se, že budu chodit pravidelně měsíc..a pak uvidím..jestli to bude mít nějakej úspěch 🙂

kive76
3. kvě 2011

@korchy ahojky, já kupuju jen kuřecí... v penny marketu bud tu kuřecí, anebo tu fittnes šunku...tam je myslím nějak kolem 80 procent..