Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

niki2
18. kvě 2011

Ja si stejne chci poridit digitalni vahu a to jidlo fakt odmerovat. Ja vim s tim grilem 🙂 No my uz tak pul roku nemame ani troubu 😝

evena
18. kvě 2011

@swead tak to je fajn, další do party s Havlíčkem 🙂

@misicka455 ty seš docela odvazistka s tou mléčnou když tak moc sportuješ
kolik ti ještě chybí do šestky? 😀

@babulinkab tu šestku už máš za pár 😉

@niki2 si to dobře pojala 😀 fakt je to otázky zvyku, mě to vážení baví 😀 je fakt že mi někdy připadá že neustále jím, ty 3 h strašně utečou, ale takový odstupy jsou ideální při hubnutí a ne jen při něm asi ... na grilu už sme dělali maso (máme klasickej, ne elektrickej) a holt sme tam toho moc nenaházeli jako jindy 😀 dneska budeme asi na grilu dělat zase

@marcelkap zkoušela si se vážit už? já už mám kilčo dole a můj chlap 2 😲 on má teda dobrý základ 114,5 kg 😝 ale takový úbytek sem nečekala za tři dny

marcelkap
18. kvě 2011

@evena Ten gril závidim. To my v paneláku si těžko zagrilujem 🙂
Já jsem blbec a vážim se každej den. Spíš ale kvůli tomu, že mě zajímá jakej má co na mě vliv. Když jim hodně zeleniny, když si dám něco sladkýho a tak.. Vim, že by se to nemělo, ale mě to baví, nijak se tim nestresuju, naopak, když mi to jeden den stoupne, tak jsem pak na sebe přísnější. V pondělí jsem měla 90,4 a dneska 89,0, takže jsem velice spokojená 🙂
Tvýmu chlapovi se bude hubnout dobře a rychle s takovouhle váhou. Já jsem dala ty moje hubnoucí materiály manželovo kolegovi a ten má za 2 týdny dole 6kg.

niki2
18. kvě 2011

@marcelkap ja se taky vazim kazdy den. Uz tak ze zvyku, rano na velkou, osprchovat a sup na vahu, aby byla co nejnizsi, ani se nenapiju predtim 😀
Ja chci odvazovat hlavne kvuli manzelovi, ten ma 130kg a asi mu dam tuhle diskuzi precist 🙂

evena
18. kvě 2011

taky to ti ta váha taky letí 😕 snad to takto dobře půjde co nejdéle 🙂
taky se vážím každý den, hned ráno po wc 😀 pak ještě aspoň 5x až do večera .. máme váhu na blbým místě, chodím okolo ní snad 100x za den, tak se párkrát nezvaž je 😀

babulinkab
18. kvě 2011

@evena já jsu úplně to stejný, vážím se ráno, po obědě, večer atd. fakt pořád 😀 😀

marjama
18. kvě 2011

@marcelkap Ahoj,dívala jsem se na ten Tvůj jídelníček a na věci od dietoložky. Zdá se mi to naprosto super! Moc si mi pomohla, vyzkouším jíst podle Tebe. Na kolik KJ máš spočítaný denní příjem v tom jídelníčku od dietoložky? Jo a ty recepty jsou skvělý, já vůbec nemám fantazii, pořád jím pár věcí dokola a takhle mám zase novou inspiraci!
Jinak všechny zdravím a ať nám jdou kilečka dolů!

swead
18. kvě 2011

@marcelkap taky jsem pročetla ty papíry od tebe a recepty jsou naprosto skvělé, hned je zařadím do jídelníčku celé rodiny 😉

gabrielaa
18. kvě 2011

@misicka455 já jsem dnes 5. den na mléčné a poprvé jsem měla hlad 😠 ale vydržela jsem to
@marcelkap ty recepty jsou fakt bomba, to jsi dávala dohromady ty? Pokud jo, tak klobouk dolů!! 😉

Já se vážím jen ráno, teď při té mléčné každý den (plus obden se měřím, což normálně nedělám) a jinak se teda vážím vždycky jednou týdně 🙂 Dnes jsem makala 3 hodiny na zahradě a chtěla jsem ještě večer cvičit, ale to už nedám, jsem utahaná, že to není možný jak moc 😀 😀

korchy
18. kvě 2011

@evena jojo stačila mi ta rýže.ktomu jsem si udelala kuřecí na nudličky a se zeleninou podusila a bylo to akorat.

korchy
18. kvě 2011

@evena Ahoj,já si dávám odpoledne bud oběd a nebo večeři,podle toho naco mám víc chut🙂A pak jen svaču a nějakou zeleninu nebo ovoce.

bazsaiova
18. kvě 2011

Holkv ja bych se taky ráda přidala ale ste všichni moc daleko......ja začala hubnout sama po porodu a docela se zatim daří ale chce to opravdu cvičit a ja tedy po 17hod nejim. 🙂

korchy
18. kvě 2011

@bazsaiova Podle mě se má člověk najíst když má hlad.Snaž se třeba jíst více během dne abys večer neměla tolik hlad.Když zakousneš ovoce nebo zeleninu tak se určitě nic nestane 😉

bazsaiova
18. kvě 2011

no ono hodně záleží jaký ovoce a jakou zeleninu a na každého pusobí jiná dieta.....mě to funguje takhle. 🙂

marcelkap
18. kvě 2011

@bazsaiova Ahoj, vítej 🙂
Podle mě je blbost nejíst po 17h. Mělo by se naposled jíst 2-3 hodiny před tim, než jdeš spát. Vzhledem k tomu, že já chodim spát kolem půlnoci, tak od 17h bych chcípla hlady.

@swead @gabrielaa @marjama Jsem ráda, že se líbí recepty. Je to dobrá inspirace. Třeba od toho Havlíčka, to jsem si stáhla a dá se říct neupravovala (kromě množství a vynechání příloh večer). Ale od tý dietoložky, to jsem si musela kombinovat a vymýšlet a sestavovat jídelníček sama. Ty recepty jsem já nedělala, to je od ní právě. Jsou tam i nějaký stažený z netu. Ale v tom wordu, to jsem udělala takovej výcuc a přehled nejdůležitějších věcí. Holky, fakt budu ráda, jestli vám to aspoň trochu pomůže nebo vám to poslouží jako inspirace. Jo a na kJ to spočítaný neni, teda aspoň mi o tom pani dietoložka nic neřekla. Ona mi neřekla totiž skoro nic. Ale je fakt, že i tohle málo mi moc pomohlo.

bazsaiova
18. kvě 2011

ja jelikož mam dvoumesíčního syna a 3letou dceru ktry chodej spát kol.22hod tak ja chodim taky spát takhle pozdě..jak už sem psala na každyho pusobí jiná dieta ja díky tomu schodila už 7kg za měsíc takže si fakt nemužu stěžovat. 🙂 ...

marcelkap
19. kvě 2011

@bazsaiova Samozřejmě jestli ti to tak vyhovuje, tak je dobře, že ti hubnutí jde. Já první měsíc měla taky 7kg dole.
A řekneš nám na kolika jsi začínala a na kolik se chceš dostat?

bazsaiova
19. kvě 2011

jj zatim to jde perfektne......než sem otěhotněla s dcerkou měla sem 53kg.....v tehu sem přibrala na 63kg a ted při malým sem měla 73kg a po dvou měsících jsem už na 66kg.chtěla bych puvodní váhu něž sem otěhotněla takže tech 55 by mi stačilo. 🙂 ale je to hlavně otom že sem přestala sladit a začala cvičit.

marcelkap
19. kvě 2011

@bazsaiova To ti to jde dobře. Já jsem se až po půl roce po porodu byla schopná k něčemu dokopat a hlavně začít myslet 🙂 Ono asi když člověk váží míň tak to hubnut jde hůř a je rád za každý kilo, asi co?

Já jsem se dneska konečně dostala na váhu, jakou jsem měla než jsem se seznámila s manželem. Pak si mě vykrmil a měla jsem během asi roku a půl o 20kg víc.

@korchy @evena Tak jak, spolubojovnice? 🙂 Já musim říct, že nemám vůbec chuť na sladký, což je u mě zázrak. A dneska váha přesně o 2kg míň než v pondělí. Jsem si dala cíl během tohodle jídelníčku shodit 5kg a mám "strach" že to bude víc 😀

evena
19. kvě 2011

ahoj
@bazsaiova vítej mezi nás 😉

@marcelkap ty máš strach joo? 😀 super že ti to tak letí směrem dolů 😵 já mám stále to kilčo jen, ale nedělám nic špatně, takže zatím mi to nevadí, myslím že to je ažaž, taky sem si na začátku jíddelníčku říkala, že když dám půl kg týdně, budu moc ráda a věřím že s touto "dietou" to dám 🙂 chutě na sladké nemám, jediný zhřešení je tak obden deci piva, ale při práci na zahradě snad vypotím 😀

jo holky, v tom pořadu Jste to co jíte musí několikrát týdně šlapat na tom stroji a nejlépe chodit ještě plavat ... já řádný takový pohyb nemám, myslíte že to vadí? 😕 já mám hodně práce na zahradě a večer toho mám už kolikrát dost a ještě cvičit to už se mi prostě nechce 😝 občas jen posiluju, ale to je pár minut, taková ta klasika nohy, břicho, záda ... fakt jen chvíli tomu věnuju 😝

marcelkap
19. kvě 2011

@evena Já jsem ráda, že mi to šlo teď tak rychle dolu, protože v sobotu má manžel narozeniny a zítra si malou odveze babička a vrátí jí až v neděli. No a my budem mít oslavičku.
Myslim, že cvičení je důležitý pro spalování tuků. Ale každej toho pohybu potřebuje jiný množství, tak tobě třeba stačí ten pohyb na zahradě. Manžel třeba se nehejbe vůbec a hubne taky 🙂

bazsaiova
19. kvě 2011

evena děkuju 🙂

korchy
19. kvě 2011

@marcelkap Já bojuji🙂Ale váhy se zatím vyhýbám,protože ani nechodím pravidelně na wc(už od dětství).

kacab
19. kvě 2011

Zdravím hubničky - nebyla jsem tu pár týdnů... asi nezvládnu dočíst.... všem gratuluju, co hubnete či držíte váhu .... já aspoň držím... slabost v nohou nepovolila, byla jsem na neurologii a nic na mě dr nenešla a čekám na výsledky krve a mám doporučení na nějaké podrobnější neurologické vyčetření nervů ve svalech nohou... spíš to prý ale bude metabolický problém.... když slyšela že mám 13kg dole a dotoho mě kosila ta chřipka, když to začalo.... no uvidíme... rozhodně jsem vyndala jehličky z ucha a jím "normálně"... no, jsem zvědavá co na mě najdou a hlavně jestli pomůžou...
Držím pěsti, ať jdou kila dolů... Hezký večer 😉 😉 😉

evena
20. kvě 2011

ahoj
váha mi poskočila zas malinko dolů 🙂
včera sme mali prvně toho šmakouna (uzenýho), čekala sem nějakou hrůzu a byl moc dobrý, připomíná mi to něco mezi kuřecím a mozzarellou 😕 měli sme ho na grilu ještě se zbytkem kuřecího masa, akorát místo rýže sme měli brambory ... večer sem dělala dva dorty, bez ochutnávky krémů to nešlo 😝
dnes je čočka a už se na ní těším, neměla sem jí snad 5 let 😀
@marcelkap to hlídání malé ti teda závidím 😵 my bydlíme s tchánovceme, ale oni s ní nebývají, takže když cokoliv dělám, musím to zvládat i s Májou za zadkem, ale naštěstí je dost samostatná a umí si vyhrát sama 🙂 ale člověk by občas potřeboval i vypnout 😝
@kacab takový problémy a už tak dlouho to máš ☹ snad ti brzo najdou v čem je problém a nějakou léčbou tě dají do brzo kupy ... 🙂

majatob
20. kvě 2011

ahoj holky, rada bych se k vam pridala 🙂 ne, ze bych potrebovala nejak extremne hubnout, ale takovych 5 kilo by mi nevadilo dat dolu a hlavne potrebuju nutne zpevnit postavu, prece jen, v poslednich 4 letech jsem byla vetsinou tehotna a jde to videt 😠

niki2
20. kvě 2011

Ahoj,
hned po ranu me nastval manzel, prisel a ze prinesl snidani... Kempingovy a pochoutkovy salat 😝 No k obedu jsme meli toho pangase a nevim, zda to bylo tim, co jsem si tu precetla, ale tentokrat mi nejak nechutnal. Takze jsem to zajedla studentskou peceti 😠 No aspon, ze jdu dneska na tu zumbu 😎

korchy
20. kvě 2011

Ahoj holky,no dnes se mi strava nevyvedla,boužel.Ale nevěším hlavu a pokračuji dále. 😀

korchy
20. kvě 2011

Tak ted jsem si prohlížela aukro a někdo tam prodává jídelníček od Havlíčka na 60dní za 200kč 😀 😀 😀

monikask
20. kvě 2011

@marcelkap Dobrý večer,chtěla jsem Vás moc poprosit o zaslání Vašeho jídelníčku. Z vloženého odkazu se mi nedaří ho otevřít ☹. Já sama potřebuji shodit minimálně 30 kg a nedaří se, proto budu ráda za Vaše materiály. Děkuji