Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
31. črc 2011

Tak koukám, že s enám to tu pěkně rozpadá, ale je super že s užasnýma výsledkama 😉

marcelkap
1. srp 2011

@evena Ahoj, to mě těší, že jsem mohla někomu aspoň na dálku pomoct. Určitě ti to půjde samo, drž se a někdy se dyštak stav.

@misicka455
@kive76
Ahoj holky, tak já jsem absolutně na odstřel. Po mléčný jsem měla 84,4, pak jsem tejden žrala, teď o víkendu na fesťáku taky a dneska...90,3!!! Bych se zabila, fakt! Tohle teda ne, taková ostuda před váma! Zítra jedem na dovču ke tchýni, takže zase pěkně zdravej jídelníček nasadim a žádný přežírání. Fuj, jsem fakt blbec!

kive76
1. srp 2011

@marcelkap 90,3 kg to je docela dost skok....nedala jsi si na tu váhu, ještě dceru?

misicka455
1. srp 2011

@marcelkap jj taky čučím , že se to to zvedlo o dost já i když se nehejbu a docela si dopřavám tak dám tak kilo za tejden nahoru.

babulinkab
1. srp 2011

holky, často tady píšete o té mléčné dietě, nemáte na to prosím nějaký odkaz, jak se to drží? díky

kive76
2. srp 2011

@babulinkab tady máš odkaz is diskuzí holek..
http://sjidelnicek.cz/mlecna-dieta/

leopolda
5. srp 2011

Tady je nějak mrtvo,vypadá to,že již všichni zhubly,tak tady asi zůstanu sama.

niki2
5. srp 2011

Ja nezhubla, ale nechci vam svou slabou vuli kazit moralku 😀 Budiz mi ke cti, ze aspon pravidelne cvicim 😉

marcelkap
6. srp 2011

Ahoj holky. Take já po víkendu opět najedu na můj jídelníček, zdravou stravu a pohyb a musí ty kila zase dolu. Furt se ted cpu a cpu a cpu. Ale docela mi to nevadí a mám radost, že jsem se po půl roce pořádně nadlábla 😀

misicka455
6. srp 2011

@leopolda co mlečná kolik šlo dolů ?

misicka455
6. srp 2011

Tak játaky hubnu pořád bych ještě chtěla 5 kg dole,ale zatím se mi nějak nechce teď mám taky období že se pořád láduju,a le doufám že mi brzo zase secvakne a dám něco dolů 😀

leopolda
6. srp 2011

@misicka455 nápodobně,něco jsem zhubla,ale já mám hroznej hlad.Pořád bych chtěla,taky jetšě asi 5kg.
Nějak to flákám,pořád někam jezdíme a to mi to kazí.A moje slabá vůle taky.

misicka455
6. srp 2011

Tak to znám taky jsme často někde a nebo něco slavíme u nás a já prostě neodolám, ještě že se hejbu jinak bych kynula a kynula teď jsme ráda za to , že se váha aspoň drží 😉

niki2
13. srp 2011

Tady to nejak vazne 😒 Jsem se posledni dobou zase nejak rozezrala, ve ctvrtek jsem dokonce odesla driv ze cviceni, protoze jsem dostala na neco hroznou chut 😠

evena
13. srp 2011

ahoj, tak sem přecejen nakoukla a nějak to tu flákáte holky 🙂
jak vám jde hubnutí?
mě váha dnes ráno velice potěšila, slavím "dvacetiny" 😀 už sem na váze 62,5 kg 🙂 jídelníček od Havlíčka už nějaký pátek nedodržuji (ale skladbu jídla mám velice podobnou, kupujeme stále ten lepší chleba, sýry atd), pak sem měla ty problémy s nejezením, teď už je to teda ok, ale stačí mi fakt málo a sem plná, několikrát do týdne se scházíme na grilování (to teda jím jen maso bez chleba), ale zato se hodně pije, ale nic na mě nemá vliv, váha jde stále pomalinku dolů, až se tomu divím, dnes už se mě kamarádka zeptala jestli nemám tasemnici 😀 protože krom toho, že jím kvalitnější potraviny a vcelku rozumné porce, pro sebe nedělám vůbec nic a když nepočítám zahradní práce, sem totálně bez pohybu 😀

kive76
14. srp 2011

holky týden u tet na Moravě a zas kilčo nahoře.. ☹

leopolda
15. srp 2011

@evena nezbývá jen gratulovat a závidět.To je paráda.

misicka455
15. srp 2011

Ahojky, my byly u víkendu u znamícha tam se hodně papalo takže jsme si taky nějaké deko dovezla , ale dneska jdu cvčiti tak to dám zase dolů🙂)) Já jsme na tom pořád +- 1 kg se držím 😉

kammka
16. srp 2011

ahoj holky, můžu se k vám přidat??
před nějakou dobou jsem uvažovala vážně o dělené stravě, ale bylo to na mně moc pracné..
mléčné jsem se bála, že to zas naberu nahoru.
ale pracuju v diabetologické ordinaci a tak mám k ruce poradkyně 🙂
na netu jsem na stránkách STOB našla skládačku o zdravém hubnutí a to teda funguje. hlavně si člověk nesmí vzít do hlavy, že zhubne spoustu kil za krátkou dobu.. takže se držím podle doporučení obezitologů a té skládačky ze STop OBezitě a jde to, ani nemám moc hlad. začala jsem minulý týden a pomaličku váha klesá. ideál je shodit tak 0,5 - 1kg týdně...

misicka455
16. srp 2011

@kammka vítej mezi náma třeba se to tu rozjede 🙂 A co nějaqké cvičení k tomu ještě přidat?

kammka
16. srp 2011

@misicka455 🙂vstávám v pět, jedu pár kiláků na bus autem, v něm sedím a spím hodinu, z busu do práce do ordinace, tam skončím, přeběhnu do busu, zas hodinku spánku, doma jsem v nejlepším případě 1x týdně po 13hod, jinak mezi 16 a 18:30...obstarat holku, večeři, zvířata a je deset, pak jsem ráda, že se zklidním u telky.. když jsem si říkala, že se třeba po návratu dom projdu, tak chlap buď není doma nebo jak se zjevím, někam zmizí, doučovat, krmit koně či tak.. takže cvičení nevím nevím...a v zimě to bude vůbec bída.. budu do práce i z práce jezdit za tmy..

kive76
17. srp 2011

holky ségra začla chodit do posilky a říkala, že jedna paní co tam chodí tak 4x týdně a která začla jíst zdravě...trenér ji předepsal jídelníček tak za měsíc a půl zhubla 13 kg...to teda závidím...to bych taky brala..ale to bych musela začít pravidelně chodit cvičit a zdravě jíst..a to je můj celej problém..

korchy
17. srp 2011

Ahoj holky,dlouho jsem nic nenapsala,není ani co.Jelikož ještě pořad nemáme hotový byt a bydlime u rodiču,tak váha narostla zas na puvodních70kg 😠 Já se nepřežírám,ba naopak,jak jím malo a ten stres okolo rekonstrukce ☹

@kive76 Tak to taky závidím.Až se nastěhujem do našeho nového bytu,tak budu mít blýzko i fitko,tak začnu chodit,at to stojí coto stojí,ale musím se dokopat.A jídelníček si taky nechám sestavit.....už se moooc těším,a přítel taky,protože sám vidí jak jsem neštastná.

Všem přeji krásné hubnutí 😀

kammka
17. srp 2011

@kive76 to je¨moc.. není co závidět. buď bude muset do konce života cvičit jako olympionik a jíst asketicky, nebo to nabere zpět.. ještě je tu další riziko: při rychlém hubnutí vznikají kataboloty, které mohou škodit zdraví. takže za mně: myx kilo týdně. opravdu...

kive76
17. srp 2011

@kammka jo jasně určitě je to moc...ale že jo říká se, že čím je člověk silnější, tím rychlejš to ,a víc na kg jde dolů.... kamarádka hubla ,za měsíc dostala 10 kg dolů, a ted už jí váha stagnuje, a říkala, že už teda tolik necvičí..cvičila 5x týdně... ale pořád omezuje jídlo...

kammka
17. srp 2011

@kive76 no jo, ale takhle hubnout raději pod dohledem lékaře a jen když má paní opravdu dost přes metrák, tady v ordinaci občas máme lidi kolem 140kg a to jsou už opravdu monstra, ti snad ani nejsou schopni cvičit normálním způsobem. tak leda plavat...tam je to namístě třeba před nějakou operací, nebo při chorobách srdce, ale jinak mi to přijde celkem zbytečné..jasně ono to jde na začátku skoro samo, ale člověk nesmí cítit hlad.. ale pokud i hooodně cvičí.. spíš aby vydržela s tím cvičením....ale aby časem začala trochu normálně jíst.

lena27
17. srp 2011

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. a taky hodně přibrala( za měsíc 6kg 😲). teď jsem si řekla dost od pondělí drží mléčnou a dá se to zvládnout. za 2 dny mám dole 2,3kg tak jsem zvědavá jak to půjde dál

kive76
17. srp 2011

@lena27 šikulka 🙂

lena27
17. srp 2011

@kive76 to myslíš těch +6kg za měsíc? 😀 😀 😀 😀 už jsem měla váhojako když jsem přišla za porodnice a hlavně mi začínají být opět malé věci

kive76
17. srp 2011

@lena27 né ty co už šli dolů