• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

24. ledna 2017 
@cabalkova to si piš... pár kilek dolů a budete chovat.... :dizzy_face:
10. říj 2010 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova tak já měla 2X biochemické, jinak nic
10. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@bocinka Tak to já tak půl roku :sunglasses:
10. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkax 32 kg??? jéééé já chci taky... asi půjdu zítra do knihy si koupit knihu... :grinning:
10. říj 2010 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka Jojo, mam taky starsiho, ale my jsme proti vam staresiny oba, mne je 36 a manzelovi 47. :dizzy_face: :dizzy_face: To ty jsi takovy hade mlade, proti mne, to ti hubnuti pujde raz dva, budes trhat rekordy. :dizzy_face:
10. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka tak já už měla 5 transférů a nic. Teď si dáme oraz. Nejsou už nervy, ani peníze. Chceme někam konečně na dovču a pak se uvidí. Potom bych už to měla jako samoplátce.
10. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy Hele, on ten 7tt, to je skoro taky jeste biochemicky.... a to bylo po IVF??
@pigy Já neměla ani to biochemické.

Holky, musíme se do toho fakt pustit ať už kvůli miminkům nebo kvůli oblečení, .........hlavně kvůli sobě :slight_smile: Určitě jsme krásný holky a budeme ještě hezčí a šťastnější :wink:
@pigy No jo, je to makacka na nervy, hezky dovolenku, pohodicku, neco udelat pro sebe a pak se uvidi, vid?
10. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulii Hele, ja teda stastnejsi budu rozhodne - uz nebudu muset v metru hledat takovy misto, abych se nevidela v odrazu ve skle a nebudu se stydet mezi lidi. Uz se na to tesiiim!!
10. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova bylo to po IVF+ ICSI a to jsem ještě přemlouvala dr., aby mi dal prednison. Jinak všechny vyšetření jsou ok, doktoři nechápou, že nemůžu otěhotnět. manžel teda má slabší spermoníky...
10. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny taky se přidávám potřebuji i 18 kilo dolu:slight_smile: viď @bocinka
10. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je, že je to znát i na sexu :sweat_smile: A vůbec celkově je to v prdeli, sehnat na mě rifle je pomalu zázrak, trička taky,.......A to nemluvím o zadejchávání se, když někam jdu :angry:
@cabalkova tak nás už to stálo peněz :unamused: léčitelé atd. teď jsem se dala na Energy produkty, mimo jiné i na hubnutí, tak uvidíme
na tu dělenou stravu sjem taky slyšela chválu:slight_smile:...nebo počítání kalorii
Ahojda holky,
muzu taky k vam tohle tema se me libi,protoze ja musim dat dolu 20kg...a to je moc tezky,protoze ja pres den nemam cas jsem proad s malym a vecer padam na hubu,pribrala jsem pri IVF a taky kdyz jsem byla tehu celych 30kg a jsem nestastna,protoze neobleknu svoje hadry a pripadam si jako chodici masina,fakt mam z toh odepky :confounded:
@lulii tak o tom mi něco povídej a kolik máš?
10. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cabalkova mě bude 22 a Mírovi 41...v tom jsme teda rekordmani... :grinning: s tím hubnutím to snad bude taky tak, teď teda koukám po té kořínkové... http://www.potravinova-alergie.info/clanek/delena-strava.php nebo spíš po tomhle, to je pro mě přijatelnější....

@pigy oni to měli taky jako samoplátci... jsou to hovada fakt Ti lidi nahoře.... :angry: :angry: :angry: já třeba IVF - díky bohu - nepotřebovala, tak proč svý tři pokusy nemůžu někomu věnovat??? :angry: :angry:

@lulii já si teda nemyslím, že jsem krásná, ale když jsem měla o těch patnáct kilo míň, tak jsem si myslela že jsem kočka... :grinning:
10. říj 2010 v 19:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b ahoj kuřátko, jsem jen čekala kdy se objevíš... ale ty už makáš a jde ti to.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2010 v 19:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Mám 162 cm a 95 kilo :angry: Ten můj chudáček ani neví, že jsem težší než on :angry: :grinning:
10. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka mě štve spíš to, že tohle je vlastně nemoc, za kterou žena nemůže a na druhé straně jsou feťáci a narkomani, které stát plně podporuje v léčbě, snad mi rozumíš :angry:
10. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b ty kalorie jsou na mě moc o nervy, když vidím, že jeden plátek suchýho knuspi chleba má tolik a tolik kalorií a můžu sníst na snídani jeden, tak by mě švihlo... zkusím raději tu dělenou, už si hledám nejlepší tabulky k vytisknutí.... :slight_smile: JOOOOO a u nás otevřeli ZUMBU, jupíííí
10. říj 2010 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka no to ju mám jen 2 kila dole za 2 měsíce nejde to:frowning2: muj hřích málo jídla přes den málo piju a jim sladky (furt)
@lulii já mám 153 a 66 jsem jak chodící koule
10. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coko.joko Coko, pojd k nam, citime to tu vsechny stejne, jen nektery na rozdil od tebe nemam ty kila z uzasneho miminecka... ale snad nam ho ty shozeny kilca prinesou. :slight_smile:
čauky holky...
Můžu se přidat??? po porodu mám stále 18kg nahoře :unamused: vopruz
Ta dělěná strrava mě celkem aji zajímá:slight_smile: můžete někdo napsat víc o tom?:slight_smile:
Jinak byc celkově potřebovala tak 30kg dolu a to fakt :wink: :frowning2:
Rifle zatím kupuji v normál obchodě,ale jen v S oliveru .kde mají rifle na mě :sunglasses:
tak nevím, máte holky něco vyzkoušené, co vám trochu pomohlo něco málo schodit? já už vyzkoušela všechno a nic :unamused:
10. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pigy rozumím a plně chápu... kdyby jim jen platili ty odvykačky, tak mlčím, každej se může dostat do problémů, ale ne, že jim ti debi... dávají čisté stříkačky?!?! to je na blití.... :angry: :angry: :angry:

@lulii můj dvoumetrovej chudáček ví, že jsem těžší než on... o 4 kila... :angry: :sweat_smile:
10. říj 2010 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka no super doporučuji relax tancem a nejvíc shozenych kalorii ,jo a kamarádka dělá v salonu a mají tam ten ultrazvuk(lipusupce 3ho tisíciletí-neni tolik silny jak origoš ale jdu do toho jen 650 celé tělo....) dej echo na tabulky:slight_smile:
10. říj 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Tak teda tvuj pomer vysky a vahy bych chtěla mit.... ja mam o patnact centimetru vic nez ty, ale taky o 42 kilo vic nez ty... ty nemuzes byt koule, neeee....
10. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 ahojky beruškop jdeme d o toho všechny ...my jim natřeme:slight_smile:
10. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek