Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

bocinka
12. říj 2010

@kozinka a co když mám fakt tlustý ruce i lýtka, já totiž hubnu od spoda, prdel nemám žádnou nikdy.... 😕 jen břicho, kozy, ruce a hlavně tlamičku.... 😠

luuca.b
12. říj 2010

@kozinka jinak děkuji....a na recepty rááda počkám🙂

bocinka
12. říj 2010

@dandelion boloňáka mají sousedi, Sárinku, ta by se k nám mohla přidat, je malá, ale pěknej 7mi kilovej váleček.... 😀 já mám anorektickýho jorkšíra, teda jorkšírku, ona je teď po kojení hubená jak žebřík.... 🙄

luuca.b
12. říj 2010

@bocinka se někdo má co😀

dandelion
12. říj 2010

@bocinka měli ste štěňátka? 🙂 naší nelče bude už 5, takže by už taky bylo na čase.. ale nějak si netroufám.. mám strach...aby vše zvládla...

kozinka
12. říj 2010

@bocinka no já mám taky dost velký (rozhodně víc než ty :-P 🙂) a řekla mi, že to má hubnout poslední, takže v klidu, pak už to poznáš, že hubneš blbě, nejhorší jsou ty dva měsíce, to se musíš hlídat abys opravdu hubla dobře, aby pak nepřišel jojáč :-P

luuca.b
12. říj 2010

@kozinka no to je právě ono ty něco zhubneš šup a je to Z5 a ještě víc☹

bocinka
12. říj 2010

@dandelion do šesti let by měly fenky mít první štěňátka, máte na čase.... kolik váží???? my teda měli 4 miminka, jenže Terrin je fakt maličká, teda spíš hubená a má drobnou pánev, ani neměla mít štěňata, ale to mi moje BÝÝÝVALÁ veterinářka neřekla, takže jsme o dvě přišli... ale boloňáčci nejsou tak hákliví Sárinka měla - ještě v hubeném období - jednou 4 krásná miminka, rodila sama, nikdo to ani nevěděl, že už porodila... starala se krásně... to i naše Terrin se starala o zbytek smečky krásně... jen ten porod stál za to.... 😔 😔 😔

bocinka
12. říj 2010

@kozinka co velký??? jako lýtka??? nebo prsA??? ;😀 😀 prsa hubnout nechci, pak mi budou viset.... 😕

dandelion
12. říj 2010

@bocinka nelča má 4 kila.. teď zrovna hárá, ale asi přeci jen ten půl rok počkám... to bude snad tak akorát.. 🙂

kozinka
12. říj 2010

@bocinka to vyznělo blbě 😀 😀 😀 lýtka a ruce 😀 a prsa určitě taky 😀 😀 😀 na mě jen tak nějaká nemá 😀 😀

dandelion
12. říj 2010

@kozinka ale má :D moc se nekasej... :P ;) jsem věčejší :D teda aspoň do široka ;)

dandelion
12. říj 2010

@kozinka ale má :D moc se nekasej... :P ;) jsem věčejší :D teda aspoň do široka ;)

kozinka
12. říj 2010

@dandelion dokaž to 😀 já mám Fuj to jsem se lek a podle toho jak je šitá, někdy G 😅 😀

dandelion
12. říj 2010

@kozinka 105F :P poslední co jsem koupila :D :D :D takže asi dosti podobné :D

luuca.b
12. říj 2010

jejda jsem ráda za své 85C před otěhu 80 B

dandelion
12. říj 2010

@luuca.b a to já ještě ani nekojila.. brrr co ze mě vyroste :D :D :D

luuca.b
12. říj 2010

@dandelion třeba když ted zbuhneš budeš mít o hodně menší a pak třeba zas tuto🙂

bocinka
12. říj 2010

@kozinka to jsme dvě, i s rukama, i prsama.... 😀 😀 😀 teď po kojení a troše hubnutí jsem na své velikosti z druháku na střední, juchůůůů..... 😀 😀 😀 těžce se sháněj podprdy.... 😀

@dandelion je fakt, že příprava trvá dlouho, najít ženicha mi trvalo půl roku... 😀 a pak se domluvit na datum a 10tý den od první kapky jet a tak.... 😅

bocinka
12. říj 2010

jééé, někdo ke mě... já mám 95 F.... 😀 😀 😀 a to mám poloviční prsa, než moje mamka, která je drobnější jak já... 😲 😲 takovej chudák.... 😀 😀 😀

dandelion
12. říj 2010

@bocinka to teda.. to musí bejt hrozně těžký... moje mami má po 5ti dětech 75B :D a já vypadám jako maminky mamina :D :D :D smutný... v 21 :D

dandelion
12. říj 2010

@bocinka to teda.. to musí bejt hrozně těžký... moje mami má po 5ti dětech 75B :D a já vypadám jako maminky mamina :D :D :D smutný... v 21 :D

kozinka
12. říj 2010

@luuca.b no já nevím, ale já shodila 18kg a ani cm přes prsa 😅 😀

bocinka
12. říj 2010

@dandelion určitě nevypadáš... aspoň ze předu ne... já si taky vedle máti připadám divně, navíc mám mladou maminku a jsme prý jak ségry, jenže ona je ta menší.... 😠 😀 😀 😀

bocinka
12. říj 2010

@kozinka sakra....

kozinka
12. říj 2010

@bocinka moje mamča má asi o 15cm míň než já a váží asi o 10kg víc než já a prasa máme stejný 😀

luuca.b
12. říj 2010

@kozinka fakt?tak to závist mě jdou vždy jako první😀

luuca.b
12. říj 2010

@bocinka ak to máme stejné moje mamča je taky mladá ale o půlku hubenější a vypada jak 25letá tak že jak moje segra

bocinka
12. říj 2010

@kozinka tak to jo..... my spolu s mamčou hubly, obě jsme daly dolů 15 kg... jenže já otěhu a mám to i s úrokama zpátky... ona ne.... 😅 AŤ ŽIJE MERIDIA.... teda už nežije... chjo

dandelion
12. říj 2010

@bocinka... dala bych sem svoji fotku, ale odmítám se fotit, takže asi nic nenajdu.. :D :D :D tak jsem našla.. hodně aktuální... 124kg... já jsem to velký černobílý :D

bocinka
12. říj 2010

@luuca.b a kolik je mamině??? mojí 40 🙂

dandelion
12. říj 2010

@bocinka to mojí 44... a má 6ti letý dvojčátka ;)