Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

zuzi82
13. říj 2010

@misicka455 Na stránkách, podle kterých jedu, je to neutrální potravina. Navíc budu večeřet až kolem půl osmé, protože od šesti mám aquaaerobic a před tím jíst nemůžu, to bych se tam asi pozvracela a dát si o půl osmé chleba, to ani za nic. 😉 Ale já nejedu podle Kořínkové.

kive76
13. říj 2010

@misicka455 jo hermelín...je zvířátko, 🙂 jako každej sýr..

zuzi82
13. říj 2010

@zuzi82 Proto si ho dávám dopoldne na svačinu. Jedu tak, že ovoce a případně sladké, když už musím jím dopoledne nebo na snídani. Pak si dám oběd a odpoledne už jen zeleninu, nebo jogurtový nápoj. Na večeři podle toho, co mám za den, buď uzené ryby, nebo nějakou šunku a pokud zvládám večeři tak v půl šesté, tak krajíček chleba třeba s cottage. 😉 Jedu už takhle dva a půl měsíce a mám dole 6 kg. Tak ještě 10 musím zvládnout a budu nad míru spokojená. 😅

misicka455
13. říj 2010

@kive76 no právě já vím, že sýr je zvířátko proto jsem se divila, že Zuzka ho má jako večeři při kytkách.

misicka455
13. říj 2010

Já jím ovoce taky jen dopoledne.

kive76
13. říj 2010

já vím, že ty to víš 🙂 no tak asi nedrží přesně Kořínkovou...a je to něco trošku jinýho
..ááá koukám, že zuzi82 si sama odpověděla...

cabalkova
13. říj 2010

@zuzi82 Hele, tak kdyz ti vaha jde dolu, tak je jedno, podle ceho jedes, dulezity je, ze to ma vysledky, takze moc gratuluju a dalsi deset das dolu hrave, kdyz uz mas rozproudeny metabolismus. Jsi sikulka, ze sis sama nasla, co ti vyhovuje a ma to takovehle super vysledky!

kive76
13. říj 2010

to je hrozný, já jak se sem dostávám málo...já Vás vůbec nestíhám číst

kive76
13. říj 2010

@cabalkova no to máš pravdu, hlavně že jsou dobrý výsledky 🙂

misicka455
13. říj 2010

Jo jo nedrží kořinkovou tak to já u Kořinkové zůstanu měla bych pak v tom větší guláš než mám doteďka 😀

zuzi82
13. říj 2010

@cabalkova No já myslím, že ty výsledky nejsou úplně díky dělence, ale spíš o změně stravování a životního stylu. Jak se Matěj narodil, tak jsem nic nestíhala, takže jsem jedla až v poledne a pak až o půl deváté večer, když už byl Matýsek v postýlce a tak se fakt zhubnout nedá. Po porodu mi zůstalo nahoře 7 kg a pak jsem ještě jedno kilčo nabrala. Teď prostě jedu tak, že pravidelně snídám, svačím ovoce, pak si dám na malý talíř oběd, odpoledne buď okurkový nebo rajčatový salát, nebo tem malý jogurtový nápoj a do šesti večeři. Jen v pondělí, kdy mám zumbu a ve středu ten aqvoš večeřím až po cvičení a dávám si vždycky rozpečený hermelín v troubě. A prostě to jde pomalu, ale jistě dolů. 😉
Musím mít ale dopředu napsaný jídelníček, jinak bych to nedala a nejspíš bych vynechávala opět snídaně i svačiny. Takhle to mám naplánované, nakoupená a jen kouknu do sešitu a vím, co jím. 🙂

zuzi82
13. říj 2010

@misicka455 Je pravda, že tu dietu, co držím já, tak je těžší to rozdělení. Musela jsem si to sepsat, protože ze začátku jsem v tom měla pěkný binec, ale teď už v pohodě. 😎

kive76
13. říj 2010

no to jo....já taky pořád zkouším různý dietky a nic....a ta Kořínková pro mě vždycky byla nejlepší... ale bohužel jsem s ní pak skončila...a docela rychle těch pár kilo zase nabrala, a i ještě víc..

kive76
13. říj 2010

@zuzi82 jaká je ta zumba? zvládne to i dřevo? hi,hi...chci jí od listopadu taky zkusit

zuzi82
13. říj 2010

@misicka455 Misi ale ty sama v tom rozpisu, co jsi se dala jsi uváděla camembert jako neutrál, tak se trochu divím, že se teď nad tím pozastavuješ. 😒

cabalkova
13. říj 2010

@zuzi82 Koukala jsem na nasi zumbu a rikam si, ze se na ni vrhnu, az budu mit kolem stovky nebo pod, abych setrila klouby... dneska rano jsem poprve vytahla stepper... tak aspon neco... odpolko po praci jeste vyrazim neco dloubat na zahradu, tak aspon nejakej pohyb bude. 🙂

coko.joko
13. říj 2010

Holky a do kdy by se melo veceret do 18hod.... 😵

zuzi82
13. říj 2010

@kive76 Zumba je super, na aerobik bych nešla, ale tohle je víc taneční. Jako ze začátku zmatek, než se chytneš, ale od druhé hodiny se to bude zlepšovat. Jen se nesmíš nechat odradit. Tancuješ? Je to hodně o tanci a rytmech latiny, jako samba, rumba a tak.

zuzi82
13. říj 2010

@cabalkova A nepřemýšlela jsi o aquaaerobicu? Tam je to taky náročné, ale je to ve vodě, takže klouby dost šetříš. 😉

@coko.joko Někdo říká do pěti někdo do šesti. já se snažím to stihnout do těch šesti.

coko.joko
13. říj 2010

Vcera jse msi vecer slapla na tom Orbitreku a docela zahul 20minut a byla jsem hotovson jak je videt,ze nemam zadnou kondycku a pak jeste par cvicku na bricho a byla jsem kaputo...Kdyz si vzpomenu jak jsem driv cvicila a delala aerobik a hrozne me to bavilo a ted jsem tak lina.....

kive76
13. říj 2010

@kozinka mě je 34 let..

coko.joko
13. říj 2010

@zuzi82 ,no prave ze zase kazdy rika neco jineho 😵

kive76
13. říj 2010

@zuzi82 ale jo tak pár kroků umím z takovýho toho tanečního aerogiku...čača, a ještě nějaký kroky...tak určitě to ze začátku pro mě bude trošku zmatek, ale snad se chytnu..

no já jsem si včera v knižním klubu koupila 4 DVD Hanky Kynychový...tak zkusím cvičit doma..no včera jsem začla, tak snad mi to dlouho vydrží 🙂

kive76
13. říj 2010

@coko.joko ahojky, nápodobně taky jsem hrozně lín á tak nějak v roce 2004 jsem pravidelně chodila do posilky tak 3-4 x týdně, váha 65-68 se pohybovala, ale ted nejlínější na celém světě ☹

misicka455
13. říj 2010

@zuzi82 ten rozpis jsem převzala z netu a až pak jsme si všimla, že to nění dělenka podle které jedu .Ono právě té dělenky je docela hodně zbusobů.

zuzi82
13. říj 2010

@misicka455 No právě, a já bych asi Kořenku nedala. Takhle je to pro mě celkem dost přijatelné. 😉

misicka455
13. říj 2010

Večeřet by se mělo nejpozději 3 hodky před spaním takže já když jdu někdy spát až kolem půlnoci si davám ještě druhou večeři třeba kolem osmé buď zeleninovej salát a nebo nějaký koktejl.

misicka455
13. říj 2010

Holky vy co držíte dělenku jak to děláte na náštěvách , jdem v neděli ke tchýni na oběd a nechci aby si myslea , že jsem rozmazlená, že to nejím atd... ale zase chci aby lidi prostě respektovaly moji stravu. No když bude maso je to jednoduchž dám si ho bez bramor jen doufám, že nebude žádná omáčka.

zuzi82
13. říj 2010

@misicka455 Já když šla k tchýni na oběd, tak jsem se předem domluvila, co bude. Bylo hovězí s bramborem a omáčkou, tak jsem jí řekla, že si dám jen ten hovězí plátek a přinesu si svůj salát. Ten jsem si udělala do krabičky a tam přendala na talíř. Mamka mi k tomu hodila to maso ještě než tu šťávu zahustila a bylo. Odpoledne byli zákusky, ale já si přinesla švestky, ať tak netrpím a zákusky jsem dostala domů, ať si je můžu dát v sacharidový den na snídani. 😉 Ale já mám v tomhle chápavou tchýni a hodně mě podporuje. Když jsem k nim poprvé přišla, tak jsem měla 60 kg a moc jsem se jí líbila, tak by mě tak asi zase ráda viděla. Navíc ona je vysoká a štíhlá a tchán je trochu jako reklama na hlad. 😀

coko.joko
13. říj 2010

@misicka455,to ja ti neporadim mam v tom porad gulas,takze fakt nevim.....a druha veca to si radsi dam vodu 😵 a jeste jsem se chtela poptat,kdyz se to prestane drzet,tak se nabere znova a nebo se to musi drzet porad...
@kive76 ,ja posilku nemam rada muj EX byl blazen a byl jak Schwanzineger a porad jsem chodila snim a pak se me to hnusilo a uz bych tam nikdy nevlezla,takze makam teda budu muset makat doma,,,,vcera zkouska a zahul