Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka a co ty co mají 28????mě to nejde už ted vůbec bloklo se mi to na 66

zuzu_z
13. říj 2010

@cabalkova držela jsem ji od 29.3., ke konci léta jsem povolila a teď se zase vracím... zatím protivná nejsem... ale s těmi sacharidy jsem to už někde četla... ale zase si je nechci moc zvýšit... a musím dobře zvolit které si zvýším...
@petka28 Peti já z Poruby ale do Hrabůvky to není daleko 😉
@bocinka ta váha je z pondělí brzy ráno... tak to je jakoby neděle, jinak pak teda písnu do IP
@luuca.b dobrou chuť, kus kus je moc dobrý... jen ten celozrnný mi moc nechutná...ale myslím, že to není takový prohřešek dát si ten necelozrnný

cervik1111
13. říj 2010

@luuca.b holky,já dám o sobě vědět jednou týdně,nestíhám nějak každovečerní diskuzi 😀 😀

misicka455
13. říj 2010

Fuj tak jsme si to BMI spočítala a mám obezitu prvního stupně to jsme se dopracovala ☹

bocinka
13. říj 2010

@luuca.b o tom jsme se taky bavily s tou doktorkou, říká se tomu PLATÓ a znamená to, zastavení i přes dietu a cvíčko.... říkala že to je buď z toho, že jsi tělu dávala fakt málo, nebo se tělo zastavilo a ty ho musíš přemoct.... trvá to prý až tři týdny....

zuzi82
13. říj 2010

@zuzu_z Já jsem z Fryčovic, do OV to mám 20 minut autem a v porubě jsem bydlela 4 roky na kolejích. To byl život. 😅 Jak to, že máš v pase okres Jihlava?
A protivná teď nejsem. Jím pravidelněji a nepřejídám se, takže se cítím líp a taky tím, že fakt hubnu a vidím, že je mi oblečení, které už němělo šanci, tak jsem vlastně strašně šťastná a pořád dobře naladěná. 😉

@misicka455 Jak se vlastně počítá to BMI? Věděla jsem to, ale už jsem to zapomněla.

kahinae
13. říj 2010

@zuzi82 http://ona.idnes.cz/bmi.asp ukáže ti to ideální váhu... váha děleno cm na druhou 🙂

Moje ideální váha na 172cm je 63 kilo 😀 hm takže 20kilo 😀 😀 😀 už se vidím 😀 😀 😀 masíčko naloženo a uvidíme co z toho vznikne

cabalkova
13. říj 2010

@kahinae Hele, s tou idealni vahou nepanikar... mne ji pocitala dietolozka podle stavby kosti a podobne a vysla ji o deset kilo vyssi, nez kolik mi ukazujou tyhle kalkulatory... a je fakt, ze kdyz jsem tuhle vahu mela, citila jsem se dobre a i jsem se sobe libila... takze na tyhle univerzalni vypocty zapomen, kazdy ma tu idealni vahu jinde, podle kosti a tak... ja treba nikdy etericka vila nebudu... 🙂

negrovka78
13. říj 2010

Tak já měla k obídku kuřecí prsa zapečená se sýrem,vař.brambory a brokolici a ještě dneska mohu spořádat 2000 KJ 😀

cabalkova
13. říj 2010

@bocinka Teda umim si predstavi, ze by me tri nedele na diety bez pohybu vahy pekne demoralizovaly... ale co, nejspis me to v nejakou chvili ceka, tak si to ted musim zapamatovat, abych pak na to byla pripravena. 😵

zuzi82
13. říj 2010

@kahinae Díky, takže já mám BMI 26,2, což je nadváha a moje ideální váha je 54,2 kg. Tak to asi nedám, ale těch 58 co chci je podle jejich tabulky v normálu. 😉

misicka455
13. říj 2010

Ha ha tak v té první tabulce by měla být moje ideální váha 52 kilo 😀 Se tomu musím smát to bych musela jít na celkovou liposukci nebo já nevím to bych nedala ani za prase. Mě stačí když budu mít kolem těch 70 kg 😵

zuzi82
13. říj 2010

Já se toho zastavení váhy hrozně bojím. Mám strach, že to nevydržím a začnu zase jíst normálně. ☹ (Teda vlastně nenormálně - oběd - večeře) 😀

bocinka
13. říj 2010

s tou ideální vahou to neberu tak vážně, podle doktorky a vyšetření je má ideální váha 80 - 83 kg - mám kosti jak pračlověk 😀 , nikdy žádná zlomenina nic - a podle nich 67 kg....

cabalkova
13. říj 2010

@bocinka Tak ja to mam podobne, taky kosti jako mamut... podle tabulek mam idealni vyhu pod 60, podle dr. 70,5. A to si myslim, ze je realny, ze bych to casem dat mohla...

misicka455
13. říj 2010

Taky bych to nehrotila podle nějakých tabulek to je stejný s dětma sere mě jak je každej škatulkuje když , prostě něco nedělaj v tom a v tom měsíci tak už je něco špatně.

kahinae
13. říj 2010

@cabalkova já to nějak neřeším.. při 70 jsem se taky citila dobře ani bříško tak moc nebylo 😀 😀 😀 ale u mě to nikdy na kratké tričenka a sukýnky s těma mýma kostma nebude 😀 😀 😀
@zuzi82 máš menší BMI než já 😀 😀 😀 😀

petka28
13. říj 2010

Mě vyšlo 28 ježiši a ideální váha 53 k což jsem nikdy neměla:D když budu mít 65 budu ráda

misicka455
13. říj 2010

ALe je to dobrá sranda 😀

zuzi82
13. říj 2010

@petka28 Tak to já měla jednu dobu i 48 kg, ale to jsem byla fakt vychrtlinka. Těch 58 bude iedálních. 😉

petka28
13. říj 2010

@zuzi82 kolik měříš?

zuzi82
13. říj 2010

@petka28 163 cm 😉

misicka455
13. říj 2010

Tak já těch 48 kilo taky měla někdy v metřské školce nebo na prvním stupni.

zuzi82
13. říj 2010

@misicka455 Já je měla v 19-ti letech 🙂

misicka455
13. říj 2010

Valím si udělat obídek už začiná být hlad a to je špatně 😠

kozinka
13. říj 2010

@zuzi82 ty jsi z Fryčovic? 🙂 a kozimurku neznáš? 🙂

zuzi82
13. říj 2010

Bydlím tu teprve 1 rok. Před tím jsem bydlela 4 roky na Hukvaldech, ale jinak jsem z Prahy. Tam jsem byla, než jsem šla na vysokou. 😉

luuca.b
13. říj 2010

@cervik1111 ubec neva stačí jednou tydně🙂

luuca.b
13. říj 2010

@bocinka ty joooooo.to mám co dělat.-D jdu na ten kus kus