• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

24. ledna 2017 
Dobrou holky jsem unavená jakko kotě,budu se těšit zítra
13. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik držte se myslíme na vás
13. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b odkud to máš??? je vidět, že je to pokaždé jinak, páč já našla že v bílkovinových je pouze kyselé ovoce, což třeba třešně nejsou, to aby se v tom pak prase vyznalo, fakt... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2010 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b Dík za podporu.. tak dobrou noc všem :wink:
13. říj 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka ono je té dělenky víc verzí, je na tobě jakou si vybereš :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 aho já cvičila se synem 8 měsíců Vojtovku:slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já si to prostě vyložila po svém.... :sweat_smile:
kytičky - jsou jen rostlinné, plus pečivo, nic jinýho nejím, krom bílého jogurtu, nebo zakysanky plus ovoce :sweat_smile:
zvířátka - jsou maso a mléčné výrobky plus zelenina :stuck_out_tongue_closed_eyes:

asi to není správně, ale já to tak cítím.... :grinning:
13. říj 2010 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka ono u kytiček můžeš i zeleninu :slight_smile: já to míchám jen nejím u masa ovoce :grinning: :grinning: :grinning: je na tobě co si z toho vybereš :slight_smile: já si dala dneska víno ale nebyla neperlivá voda :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae já vím... ale nechápu to třeba s těma mléčnýma výrobkama... :angry: :angry: :angry:
13. říj 2010 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae jo, zeleninu u obojího, ale ovoce jen u kytiček, pokud to nebude třeba grep, či pomelo.... :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka ve zvířátkách můžeš jen bílý jogurt a tvaroh a v kytkách jogurt s ovocem :slight_smile: tak jsem to pochopila alespon já.. ale já si dám i ve zviřátkách ovocný jogurt :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka pomelo a grep nějak neřeším.. když mám na to chuť tak si to dám i když mám maso :grinning: :grinning: :grinning: jednou to nevadí a když je na to chuť tak je chuť
13. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka to sem někdo sypal:slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b @kahinae aspoň vidím, jak to každá chápem a děláme jinak... no a pak si vyberte... :grinning: no, jen ať to funguje...

jo a ještě jsem si vzpoměla, že ten postní den může být jednou za týden, ale není úplně tak postní, má se třeba jíst jen okurek, nebo rajče, nebo 5 bílých jogurtů.... :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28 my cvičíme prtože nelezem..jen válíme sudy a to je nám UŽ 11.měsíců :(
13. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 my taky nelezem... jen se plazíme.... :frowning2: musí se lézt... jako malá si stoupne, sedne, všechno... ale neleze po 4řech, přijde mi, že je pro ni plazení rychlejší...
13. říj 2010 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka hlavně že hubneme ne?? :grinning: :grinning: :grinning:

Holky já vím že je to blbá otázka, ale já se ptám tak dopředu jako totální blb, ale když řeknu v porodnici že nechci kojit bude to velký problém? už kvůli školy a kvůli toho že u malé jsem mlíko prostě neměla a v KA jsou velice ochotné sestřičky.. :frowning2: :frowning2: sic jedna byla milá a pustila nás domů, ale s kojením je to u mě na štíru a hlavně v té době budu ještě na škole :frowning2: :frowning2: :frowning2: já vím že se ptám blbě dopředu, ale ráda bych v tom měla jasno
13. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka dneska jsem byla v tom salonu a řikala mi že to mám taky z toho že málo piju že se mi to nehybe a hlavně se ve mě zadržuje voda tak že i to mi pomuže
13. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka hele a nemáíte jen plovoučku?
13. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae a co jí to vždy odstříkavat?nás teda nutily furt za každé situace jinak nám dali my tu máme debilny sestry
13. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 aha my jsme měli torticollis zkrácený sval na krku a záda měl jak luk, dnes je zdravý a rovný nedám na vojtovku dopustit vydržte určitě to pomůže:slight_smile: držím palce
13. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b z toho mám právě strach :( sic nebudu rodit v KA ale v Ostravě, jenže z toho mám strach protože kojení je u mě na štíru a vím že je to pro mimuse nejlepší, ale i tak!! jenže já jsem ve škole víc jak 3hodiny a než bych se dostala domů to taky bude maso :frowning2: :frowning2: uvidíme co mi na to řeknou i kdyby mi řekli ne tak si udělám po svojému jako obvykle :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae mě se ptala sestra, jestli chci kojit.... řekla jsem, že ano, tak jsem kojila... sousedka chtěla ještě nerozkojená domů, řekla, že nechce kojit, donesli jí UM - musel jí ho přinést chlap - a šla domů.... tam se teda rozkojila a kojí pořád... :sweat_smile: jen už tam nechtěla být... nikdo to neřešil...i když u nás byla každá druhá lakt. poradkyně... je to na matce....

@luuca.b jen v obýváku a kuchyni, neleze po 4řech ani tam, kde máme koberce....
13. říj 2010 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae je to na tobě:slight_smile: my kojili 14 dní nešlo to:frowning2: .....jo se školou je to na pikaču
13. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae je to na Tobě, ale odsát jednu, enbo dvě denní dávky je v pohodě... :wink:
13. říj 2010 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka třeba začne až po chození:slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady se nespí a kecá :grinning:

Já prostě mléčné výrobky ke kytkám nezařazuji .

Zítra bych si chtěla dát takoví ovocný den koupila jsem ten ananas takže dopo budu jen na ovoci na oběd nějaký kuřecí asi na prudko a odpo asi zase jen ten ananas,Jsem zvědavá zda to vydržím. :wink:
13. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka hmmm pro mě teda nebylo neodávala sjem víc než 50 to se nenajedl
13. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se sice pomalu plazíme,a le nesedíme a nestoupeme , ale ona to dožene vše jí jde, ale trochu pomaleji takže to neřeším.
@bocinka doufám že na mě nebudou v Ostravě zlí.. ale to je ještě daleko :frowning2: :frowning2:
@luuca.b ja u anety 4dny a prostě psychicky jsem to nezvládla :frowning2: :frowning2: takže jsme přešli na UM a bylo to v pohodě.. no uvidíme
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek