• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

24. ledna 2017 
díky holky...my si nesedáme nic prostě..jen kutálíme a jak rychle,,,, snad se někdy rozleez...jdu spát papa
13. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holčiny, tak ja Vás teda budu dočítat ale asi to bude trvat docela dost dlouho :D Jinak Ja dneska:

Snídaně Muller milk
Oběd zelná polévka
svačina (řízeček-v práci za dara, jsem zhřešila :(( :D )
večere salatek

Hihi a zítra mě čeká ke snídani zase mullermilk k obídku gulášová polévka a k večeři cherry rajčátka :slight_smile:
13. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dandelion Ahojky, teda, my se ještě nesnažíme, musíme nějak vymyslet bydlení a tak, takžě se začneme snažit tak za ty dva roky :slight_smile: Ale už se moc těším :slight_smile:

Jinak nesnaším ty divny pohledy, jako proc sem se vdavala tak brzo. Nechapou že jsem prostě věděla že manža je "ten pravý". Nikdo nam nedaval víc jak pul roku a už jedeme třetí rok manželství :D
13. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae to chápu psychika dělá hodně asi proto sjem nedokázala odsávat:frowning2: a kojit přes meduzky:frowning2:nešlo to...a kdy byste se chtěli začít snažit?
13. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana když je to láska!vid:slight_smile:
13. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b no teď bychom měli dostat byteček, takže asi ke konci roku 2011 možná i dřív.. ale vidím to spíš až na 2012 :frowning2:
13. říj 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzi82 Gratuluju k těm 6 kg co máš dole a tiše závidím!!!!

@zuzi82 Aquaaerobic je super, fakt doporučuju, je to příjemné, zábavné, člověk není vidět a hubne se u toho skvěle!

@bocinka Gratuluju k ubytku váhy!! Super, jen tak dál!!!

Jinak kdo pak je z prahy či středočech? :slight_smile:)
13. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae já říkám, že je lepší spokojená a klidná mamina a UM, než kojení a nervy... ale být Tebou tak to nezavrhuji, fakt... moje mamka mě kojila s příkrmem asi dva měsíce a bráchu odstavovala po roku a ještě skoro rok měla mléko... asi jsem po ní, já mám taky mlíko a nekojím skoro dva měsíce....

@luuca.b možná jo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě je to fuk, mobilní je až moc....

@misicka455 každý má své tempo... pokud to fakt není nějaký extrém, tak bych to neřešila...
13. říj 2010 ve 22:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka já kojení nezavrhuju, ale když to prostě nepůjde tak si nechám přivést UM a nebudu se tam stresovat.. já i tak blbě snáším nemocnice.. to vždycky obrečím bo to je občas pro mě zážitek a dvě hodiny návštěv jsou pro mě fakt málo
13. říj 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 brou... :slight_smile:

@dreana to je Tvá věc... já bych se vdávala klidně v 16ti, kdybych věděla, že je to ten pravý.... :dizzy_face:

13. říj 2010 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae to je za chvili:slight_smile:budu držet palečky:slight_smile:
@dreana já Kladno a od malička rakovník:slight_smile:
13. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b pro mě dlouhá doba, ale já se zabavím vybavovaním bytu :grinning: :grinning: :grinning: ještě mít miliony na účtech a půjde to samo :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae to je málo... ale u mě byl pořád někdo, neměla jsem nadstandart, ale byla jsem po dvou dnech sama na pokoji.... ořvala jsem, že nás nepustili domů, kvůli úbytku váhy malé.... ale pak u mě byl pořád někdo... a nadstandartu můžeš mít někoho celý den.... :wink:
13. říj 2010 ve 22:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae o tom mi pov¨ídej to bych hnedka postavila klidně druhy bych dala taky:slight_smile:
13. říj 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@luuca.b Ja se stěuhju k rakovníku :slight_smile:)

@bocinka Jo to ja taky, ale státu by se to asi nelíbilo :D

13. říj 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka nadstandart v Karviné je záležitost známosti..takže to tam nehrozilo a měla jsem na pokoji 3 ženské!! takže fakt bomba..
@luuca.b :grinning: :grinning: jenže miliony nejsou a nebudou :frowning2: :frowning2:
13. říj 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemocnice taky nesnaším a že si jich uživám dosyta :unamused:
13. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae ježíš... já byla na dvoulůžáku a paní šla hned pryč.... ve čtyřech by mě jeblo.... já mám ráda svůj klid... poslední dva dny ani nevěděli, že tam jsem... :grinning: :grinning: :grinning: ráno přišla uklízečka a ve dveřích se tak lekla, že se musela opřít a vizita taky nepřišla... :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka já tam měla jednu Romku a paní v letech mojí mamči která ve stejný den porodila chlapečka a ještě jednu slečnu ale ta šla na druhý den pryč.. a pak nám tam dali maminku holčičky co už tam byla dva měsíce.. tak jí pak dali na nadstandart.. ale fakt to bylo na palici.. koupelna i záchod mimo pokoj což jsem absolutně nesnášela :wink: :frowning2:
13. říj 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je , že si prostě spolubydlící nevyberete :unamused:
13. říj 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 no tak jsem právě přečetla tvé albíčko a jsem celá na měkko, jak to teď s Veru vypadá??? :pensive:
13. říj 2010 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae no, u nás rodily asi 4 romky v jeden den a byly všechny na jednom pokoji... :grinning: :grinning: trochu rasisti.... :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 22:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka já tohle nějak neřešila.. mě spíš dostala PA když mi řekla: Neřvěte mi tady, vystrašíte čekající maminka.. to jsem si ten jazyk měla jako ukousnout? no prostě mazec :grinning: :grinning: :grinning:
@misicka455 malá je bojovnice jak čtu .) tak tfuj tfuj ať je zdraváá :slight_smile:
13. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae jako u porodu??? :grinning: :grinning: já nemůžu soudit... měla jsem krásný, sic 12 hodin trvající, ale opravdu super porod... mám zvýšený práh bolesti, takže jsem měla pernou až poslední půlhodinku před tlačením... a pak už to nebolelo... a v hlavě mi běžela věta od mamky ZAVŘI OČI a od babičky RODIT SA MÁ PO TMĚ A RADŠI SI JAZYK UKŮSNI, NEŽ BYS MĚLA ŘVAT!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Rodila jsem fakt po tmě... a neřvala... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale byly tam maminy, co křičely, ale i mě PA říkala, že si mám u tlačení ulevit.... je fakt, že když jsem šla ze sálu a vezla malou na vozíčku, tak do dvěří vběhla mamina, voda jí tekla po nohách a řvala, že s ní mají něco udělat, že nejlíp hned uspat... :grinning: :grinning: :grinning: a chlapa mi sem nepouštějte, nebo ho zabiju... :grinning: :grinning: :grinning: jsem se docela pobavila, Mira mi pak říkal, jak mě hrozně miluje... :grinning: :grinning:
13. říj 2010 ve 22:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka já tam ex manžela měla ale nejraději bych tam byla sama.. no já měla křížovky a fakt ukrutné.. a rodila jsem 4hodiny :grinning: :grinning: :grinning: na porod nemám špatné vzpomínky.. dr. nade mnou stál a říkal mi: "lepší prvorodičku jsme tady ještě neměli!" a já s pocitem blaha porodila tu svojí krásku a chlap mi řekl akorát: "Tolik kečupu som v životě nie videl!!!" no zabit malo blba jednoho :cry: :cry:
13. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si říkala , kde jste a vy čtete náš román :grinning:
13. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
V uterý máme kontrolu na kardiu tak s e uvidí jak jsme na tom :wink:
13. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu chrupat neb ten drak ráno bude zase v šest stávat .pa :slight_smile:
13. říj 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kahinae Mira dodněška říká, že to byl fakt zážitek... křížové teda stály za to, ty jsem měla už patnáct minut po zavedení tablety.... :angry: mě rodila PA, doktorka mi pořád tlačila epi, ale já nechtěla, tak jen stála opřená o dveře a říkala, že to byla rychlovka - 4kilouška na 3 zatlačení a že mňaučí jako "mačka" - byla slovenka... a to mňaučení jí zůstalo, takový ten miminkovský pláč jsme nikdy nezažili... :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misicka455 brooou

já taky valím... takže brou @kahinae, nebo to moje zvíře bude asi dneska řvát, že jí nedám najíst v noci... i když dneska to nebylo tak zlý... :sweat_smile:
13. říj 2010 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek