Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

verusa22
13. říj 2010

díky holky...my si nesedáme nic prostě..jen kutálíme a jak rychle,,,, snad se někdy rozleez...jdu spát papa

dreana
autor
13. říj 2010

Ahojky holčiny, tak ja Vás teda budu dočítat ale asi to bude trvat docela dost dlouho :D Jinak Ja dneska:

Snídaně Muller milk
Oběd zelná polévka
svačina (řízeček-v práci za dara, jsem zhřešila :(( :D )
večere salatek

Hihi a zítra mě čeká ke snídani zase mullermilk k obídku gulášová polévka a k večeři cherry rajčátka 🙂

dreana
autor
13. říj 2010

@dandelion Ahojky, teda, my se ještě nesnažíme, musíme nějak vymyslet bydlení a tak, takžě se začneme snažit tak za ty dva roky 🙂 Ale už se moc těším 🙂

Jinak nesnaším ty divny pohledy, jako proc sem se vdavala tak brzo. Nechapou že jsem prostě věděla že manža je "ten pravý". Nikdo nam nedaval víc jak pul roku a už jedeme třetí rok manželství :D

luuca.b
13. říj 2010

@kahinae to chápu psychika dělá hodně asi proto sjem nedokázala odsávat☹ a kojit přes meduzky☹nešlo to...a kdy byste se chtěli začít snažit?

luuca.b
13. říj 2010

@dreana když je to láska!vid🙂

kahinae
13. říj 2010

@luuca.b no teď bychom měli dostat byteček, takže asi ke konci roku 2011 možná i dřív.. ale vidím to spíš až na 2012 ☹

dreana
autor
13. říj 2010

@zuzi82 Gratuluju k těm 6 kg co máš dole a tiše závidím!!!!

@zuzi82 Aquaaerobic je super, fakt doporučuju, je to příjemné, zábavné, člověk není vidět a hubne se u toho skvěle!

@bocinka Gratuluju k ubytku váhy!! Super, jen tak dál!!!

Jinak kdo pak je z prahy či středočech? 🙂)

bocinka
13. říj 2010

@kahinae já říkám, že je lepší spokojená a klidná mamina a UM, než kojení a nervy... ale být Tebou tak to nezavrhuji, fakt... moje mamka mě kojila s příkrmem asi dva měsíce a bráchu odstavovala po roku a ještě skoro rok měla mléko... asi jsem po ní, já mám taky mlíko a nekojím skoro dva měsíce....

@luuca.b možná jo.... 😝 mě je to fuk, mobilní je až moc....

@misicka455 každý má své tempo... pokud to fakt není nějaký extrém, tak bych to neřešila...

kahinae
13. říj 2010

@bocinka já kojení nezavrhuju, ale když to prostě nepůjde tak si nechám přivést UM a nebudu se tam stresovat.. já i tak blbě snáším nemocnice.. to vždycky obrečím bo to je občas pro mě zážitek a dvě hodiny návštěv jsou pro mě fakt málo

bocinka
13. říj 2010

@verusa22 brou... 🙂

@dreana to je Tvá věc... já bych se vdávala klidně v 16ti, kdybych věděla, že je to ten pravý.... 😵

luuca.b
13. říj 2010

@kahinae to je za chvili🙂budu držet palečky🙂
@dreana já Kladno a od malička rakovník🙂

kahinae
13. říj 2010

@luuca.b pro mě dlouhá doba, ale já se zabavím vybavovaním bytu 😀 😀 😀 ještě mít miliony na účtech a půjde to samo 😀 😀 😀

bocinka
13. říj 2010

@kahinae to je málo... ale u mě byl pořád někdo, neměla jsem nadstandart, ale byla jsem po dvou dnech sama na pokoji.... ořvala jsem, že nás nepustili domů, kvůli úbytku váhy malé.... ale pak u mě byl pořád někdo... a nadstandartu můžeš mít někoho celý den.... 😉

luuca.b
13. říj 2010

@kahinae o tom mi pov¨ídej to bych hnedka postavila klidně druhy bych dala taky🙂

dreana
autor
13. říj 2010

@luuca.b Ja se stěuhju k rakovníku 🙂)

@bocinka Jo to ja taky, ale státu by se to asi nelíbilo :D

kahinae
13. říj 2010

@bocinka nadstandart v Karviné je záležitost známosti..takže to tam nehrozilo a měla jsem na pokoji 3 ženské!! takže fakt bomba..
@luuca.b 😀 😀 jenže miliony nejsou a nebudou ☹ ☹

misicka455
13. říj 2010

Já nemocnice taky nesnaším a že si jich uživám dosyta 😒

bocinka
13. říj 2010

@kahinae ježíš... já byla na dvoulůžáku a paní šla hned pryč.... ve čtyřech by mě jeblo.... já mám ráda svůj klid... poslední dva dny ani nevěděli, že tam jsem... 😀 😀 😀 ráno přišla uklízečka a ve dveřích se tak lekla, že se musela opřít a vizita taky nepřišla... 😀 😀

kahinae
13. říj 2010

@bocinka já tam měla jednu Romku a paní v letech mojí mamči která ve stejný den porodila chlapečka a ještě jednu slečnu ale ta šla na druhý den pryč.. a pak nám tam dali maminku holčičky co už tam byla dva měsíce.. tak jí pak dali na nadstandart.. ale fakt to bylo na palici.. koupelna i záchod mimo pokoj což jsem absolutně nesnášela 😉 ☹

misicka455
13. říj 2010

Nejhorší je , že si prostě spolubydlící nevyberete 😒

bocinka
13. říj 2010

@misicka455 no tak jsem právě přečetla tvé albíčko a jsem celá na měkko, jak to teď s Veru vypadá??? 😔

bocinka
13. říj 2010

@kahinae no, u nás rodily asi 4 romky v jeden den a byly všechny na jednom pokoji... 😀 😀 trochu rasisti.... 😅

kahinae
13. říj 2010

@bocinka já tohle nějak neřešila.. mě spíš dostala PA když mi řekla: Neřvěte mi tady, vystrašíte čekající maminka.. to jsem si ten jazyk měla jako ukousnout? no prostě mazec 😀 😀 😀
@misicka455 malá je bojovnice jak čtu .) tak tfuj tfuj ať je zdraváá 🙂

bocinka
13. říj 2010

@kahinae jako u porodu??? 😀 😀 já nemůžu soudit... měla jsem krásný, sic 12 hodin trvající, ale opravdu super porod... mám zvýšený práh bolesti, takže jsem měla pernou až poslední půlhodinku před tlačením... a pak už to nebolelo... a v hlavě mi běžela věta od mamky ZAVŘI OČI a od babičky RODIT SA MÁ PO TMĚ A RADŠI SI JAZYK UKŮSNI, NEŽ BYS MĚLA ŘVAT!!!! 😀 😀 😀 Rodila jsem fakt po tmě... a neřvala... 😀 😀 😀 😀 ale byly tam maminy, co křičely, ale i mě PA říkala, že si mám u tlačení ulevit.... je fakt, že když jsem šla ze sálu a vezla malou na vozíčku, tak do dvěří vběhla mamina, voda jí tekla po nohách a řvala, že s ní mají něco udělat, že nejlíp hned uspat... 😀 😀 😀 a chlapa mi sem nepouštějte, nebo ho zabiju... 😀 😀 😀 jsem se docela pobavila, Mira mi pak říkal, jak mě hrozně miluje... 😀 😀

kahinae
13. říj 2010

@bocinka já tam ex manžela měla ale nejraději bych tam byla sama.. no já měla křížovky a fakt ukrutné.. a rodila jsem 4hodiny 😀 😀 😀 na porod nemám špatné vzpomínky.. dr. nade mnou stál a říkal mi: "lepší prvorodičku jsme tady ještě neměli!" a já s pocitem blaha porodila tu svojí krásku a chlap mi řekl akorát: "Tolik kečupu som v životě nie videl!!!" no zabit malo blba jednoho 😢 😢

misicka455
13. říj 2010

Jsem si říkala , kde jste a vy čtete náš román 😀

misicka455
13. říj 2010

V uterý máme kontrolu na kardiu tak s e uvidí jak jsme na tom 😉

misicka455
13. říj 2010

Jdu chrupat neb ten drak ráno bude zase v šest stávat .pa 🙂

bocinka
13. říj 2010

@kahinae Mira dodněška říká, že to byl fakt zážitek... křížové teda stály za to, ty jsem měla už patnáct minut po zavedení tablety.... 😠 mě rodila PA, doktorka mi pořád tlačila epi, ale já nechtěla, tak jen stála opřená o dveře a říkala, že to byla rychlovka - 4kilouška na 3 zatlačení a že mňaučí jako "mačka" - byla slovenka... a to mňaučení jí zůstalo, takový ten miminkovský pláč jsme nikdy nezažili... 😅

bocinka
13. říj 2010

@misicka455 brooou

já taky valím... takže brou @kahinae, nebo to moje zvíře bude asi dneska řvát, že jí nedám najíst v noci... i když dneska to nebylo tak zlý... 😅