Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

mamkamarketa
20. říj 2010

holky s detma : kojily ste? vase kila jsou jeste z tehu, nebo po tehu? Ja totiz nekojila a poslednich 10 ,,poporodnich,, kilo proste nejde ☹ a slysela jsem, ze kojenim hodne zhubnes

a pro ty co se snazi : Holky preju Vam aby ste otehotnely tak rychle jako ja ( neplanovnane ) drzim palce

mil7
20. říj 2010

mamkamarketa - já mám po porodu taky 10 kg nahoře.Kojila jsem do čtvrtého měsíce a to dvojčata.Ale otěhotněla jsem po umělém oplodnění a to na druhý pokus.Tak jsem do sebe nacpala dosti hormonů.Ale od porodu je to rok a půl a těch deset kg ne a ne dolů 😉

bocinka
20. říj 2010

@mil7 jojo patří.... já je včera vařila jen pro Mirka....

@mamkamarketa takže obecně sladký.... 😅

mamkamarketa
20. říj 2010

@bocinka spis jenom susenkovity sladky 😀 nemusim cokolady, bombony, ani zmrzlina mi nic nerika

mil7
20. říj 2010

bocinka dík za info.Vždy někde něco přečtu a pak jsem zmatená 😅

mamkamarketa
20. říj 2010

@mil7 tak to mladymu panovi budou za mesic 2 a ja mam porad 10 kg navic. uz nemam co nosit. furt si rikam, zhubnu a budou mi obleceni co uz skoro 3 roky lezi v krabici na skrini....ale ono furt nic... 😒

mil7
20. říj 2010

mamkamarketa - tak to jsme na tom stejně.Nemám co nosit.Ale přitom hadry mám.Jen se do nich nevejdu. Pořád si říkám,že zhubnu a nic nic 😉 Nové se mě nechce kupovat,páč,když si to zkouším tak si ve všem připadám jako kule. Jsem na víc mrňavá ☹ Ach jo...Snad to tentokrát půjde.Docela jsem se nadchla tak uvidíme 😠

mamkamarketa
20. říj 2010

@mil7 koukam,ze mame hodne spolecnyho 😀 dziny se mi pomalu rozpadaji,ale kdyz jdu do kramu, zkusim si neco, bud mi pretece bricho a a ,,zadovy speky,, nebo to jde,ale zase je to moc drahy. tak si rikam mam 3 krabice tricek, dzinu, sukynek, svetriku, jen se do toho vejit... motivaci mam,ale s vuli to je horsi 😒

rodic
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mamkamarketa
20. říj 2010

chjo. Malej uz byl unavenej, tak jsem ho nechtela nosit v naruci, tak sme jeli 1 stanici tramvaji. a musel tam bejt revizor 🙄 proc zrovna ja? ☹ chjo tak mam po spinningu a malej po novejch backurkach 😠 plna tramvaj bezdomovcu, ukrajincu a pod,ale musej jit po matce s temer spicim ditetem v naruci 😠 zmetci. tedka jsem tak nastvana,ze se tezce nutim, abych svoje nervy neuklidnovala nakou suskou 😠

dandelion
20. říj 2010

wooow slavíme ;) ;) ;) manža dostal práci 🙂)) konečně ;) ;) ;)

bocinka
20. říj 2010

@dandelion gratulka.... 😉

dreana
autor
20. říj 2010

@mamkamarketa Jo takovyho ježíška bych brala :D:D

dreana
autor
20. říj 2010

@dandelion Hurááááá, GRATULACE 🙂))

mamkamarketa
20. říj 2010

to ja taky 😀 ale manzel nedostava zadny bonusy, 13ty plat ani nic podobnyho, takze asi to zustane u toho prani 😒

mamkamarketa
20. říj 2010

@dreana to ja taky 😀 ale manzel nedostava zadny bonusy, 13ty plat ani nic podobnyho, takze asi to zustane u toho prani 😒

dandelion
20. říj 2010

@dreana jeeee díky ;) jsme fakt moc rádi 🙂 teď ještě tvůj honzík ;) ;) ;) ale v praze je určo víc možností ;) ;) ;) zvládejte ;) Manža našel super práci ve státní sféře a přímo ve městě kde bydlíme.. 🙂 takže jsme moc rádi 🙂))

mamkamarketa
20. říj 2010

@dreana vsimla jsem si, ze tvuj muzik hleda praci. zkuste nejakou personali agenturu (manpower, addeco...) Je to desny stres, kdyz je bez prace... manzel byl prakticky bez prace cele moje tehu (obcas naka brigadka) az nakonec objevil manpower, kde mu nasli praci temer behem tydne,ale to sme uz meli doma miminko. tak moc drzim palce at neco najde

bocinka
20. říj 2010

Tak jsem se rozhodla dám Vám sem aktuální foto, ať se můžem zpětně kouknout jak jsme vypadaly, a jak budem vypadat za pár měsíců... snad... 😵 😵

dreana
autor
20. říj 2010

@bocinka Teda holka ja vypadat jako ty tak jsem spokojena :D

Jinak ja aktualni foto zkusím někde vyhrabat...

bocinka
20. říj 2010

@dreana no jasný... hlavně, když vedle mě nestojí nějaká normální ženská.... já mám váhu rozloženou všude - to je sice fajn.... ale jsem jako hora..... 😅 😅

bocinka
20. říj 2010

@dreana jo a já nehrabala... to je z dneška, jsem se vyfotila.... 😀

dreana
autor
20. říj 2010

Tak tady je vidět jayk jsem hezky kynutá :D

dreana
autor
20. říj 2010

@bocinka Ale moc hezká hora :o)))

luuca.b
20. říj 2010

tak já dám taky své aktuální....maly vorvaň

kahinae
20. říj 2010

já přidám taky svojí "fotečku"

bocinka
20. říj 2010

@dreana 😀 😀 no hrozně krásná..... 😀 😀 😀

@luuca.b Ty máš aspoň pas.... 😉

tak holky nevím, čím to je, ale obě mi připadáte hubenější než já.... 😅 to je asi tím, že na druhých to tak nevidíme..... 😅

bocinka
20. říj 2010

Jo a jinak, dneska:

snídaně - půl activie po malé
sváča - banán
oběd - Katův šleh - je to vepřový 😖 ale jen se zeleninou, bez přílohy
sváča - rajče a jeden párek
večeřím teďka salát z čínského zelí s bílým jogurtem a rajčatama - co já si nevymyslím, když mám hlad... 😀 😀 😀

luuca.b
20. říj 2010

@bocinka pas mám až ted po cvičení☹...
jinak dneska jsem byla na power platu a doporučili mi carnitin s něčim mám to v ampulích pít ráno na načno pomáhá na spalování tuku .kamarádka ho pila taky a má po něm 15 kilo dole..teda hodně (skoro nic) málo jí,a hodně cvičí☹...uvidime co to udělá se mnou🙂

bocinka
20. říj 2010

@luuca.b jestli málo jí a hodně cvičí, tak to není napořád.... 😖 není to už moc???