Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

luuca.b
19. říj 2010

@mamkamarketa super děkuji a každou neděli do IP prosím zaslat novou váhu,juu?a ty držíš jakou dietku?

luuca.b
19. říj 2010

............................................10.10.--------17.10.
nick.......................cm.........kg

misicka455.........160.........88..............(-1,5) 86,5
luuca.b.................153.........66...............(+1) 67
lulii........................162.........95...............
verusa22.............168.........90................(+1) 91
bocinka................180........105..............(-4) 101
pigy.......................178.........80..............
cabalkova............168........107.............
coko.joko.............170.........90...............
usounek25..........170.........90...............
dandelion............165.........122.............(+0,6) 122,6
cervik1111...........169..........87..............
luti.........................179..........94...............(-1) 93
silvik......................175.........90...............(-1,5) 88,5
lenkavano............168........105.............
kahinae................172.........85...............(-1) 84
elgereta................163.........85...............
dreana..................170........113..............(-3,5) 109,5
zuzi82....................163........69,5.............(-0,8) 68,7
kive76....................173........81...............(-0,5) 80,5
medan29..............168........83...............
negrovka78..........174........77................(-0,5) 76,5
zuzu_z...................171........137……………(-1,8) 135,2
petka28................161.........74................(-0,5) 73,5
kooblich...............164.........90.................
kozinka.................175.........118...............
sofifinka................163.........97.................
mil7.......................165.........65................(-0,5) 64,5
retta.....................174......... ---...............73
mamkamarketa …. 165……..----……………… 74,3

dandelion
19. říj 2010

Jinak já jsem přes mudru objednaná tu http://www.obklinika.cz/ tak jsem zvědav co mi poví.. je to přes psychologii, poradenství a s možností operace.. tak uvidíme...

elgereta
19. říj 2010

tak já konečně taky vlezla na ten orbitrek...sice jen 10 min a pak ještě 10 min cvičení, ale lepší něco než nic.. jelikož ještě cítím prďku po šití, tak to nechci moc přehánět.

dreana
autor
19. říj 2010

@mamkamarketa Ahojky, je to v tabulce, par stranek zpět. Nejvíce i 4 (!!!) kg za týden, ja třeba 3,5 za týden :o)

Ja ndeska: Snídaně dvě tmavé kaiserky
oběd: kuře s bramborouvou kašíčkou
a večeře netuším, jdeme se projít po Praze když už se z ní stěhujeme, tak asi někde něco po cestě..

Tenhle týden mám takovy svuj malý sen mít v neděli pod 107, tz. další 2,5 kg dolů.. Tak snad to vyjde.. Budu se snažit. U mě je hrozny problem že málo piju, ale snažím se bumbat víc :D

mamkamarketa
19. říj 2010

@dreana gratulace!!!
To ja piju dost,ale sladky piti 😒 neumim pit obycejnou vodu ☹ ale kazdopadne gratuluju a doufam,ze se vsechny dostaneme na nasi vysnenou vahu 😉

bocinka
19. říj 2010

ahoj holky, tak já jdu dneska cvičit, páč jsem se nadlábla pizzou, sice bez masa, ale i tak... 😠 😠 😠 to je za to, že jsem celý odpolko zase nic nejedla... ale prostě nebyl čas... jsem na sebe akorát naštvaná...
@mamkamarketa já se taky musela naučit pít vodu, začala jsem s citrónem a teď už obyč, ale musí být vychlazená.... 😉

dreana
autor
19. říj 2010

dneska jsem na sebe taky pěkně naštvana, zítra musím mít pevnější vůli a hlavně cvičit!

verusa22
19. říj 2010

@bocinka přeju pěkné cvičení 🙂
holky já dneska
snídaně: rohlík s máslem a mlíkem
oběd:kuře s nádivkou (zase) byly zbytky
svačina:tmavý rohlík s kiri a debrecinkou
večere:brambory na psa.... to jsou pečené brambory bez sádla a oleje...mám je s domácím kečupem🙂

mamkamarketa
19. říj 2010

@bocinka zkusim tu vodu s citronem,ale nevim nevim. to je se susenkama muj nejvetsi problem. Snad se zitra dohrabu na cviceni 😅

Je tu nekdo z Prahy co by rad chodil se mnou na spinning? Chodim na namesti republiky,ale od ledna si musim najit neco ve stodulkach a okoli, tak kdyby se nekdo nasel, byla bych raada 😉

mamkamarketa
19. říj 2010

@luuca.b zatim se tak hledam 😀 koupila jsem si UNILAKT a doufam,ze s kombinaci malych porci (normalnich jidel) a spinningem 2krat tydne to zvladnu... ale hlavne potrebuji pevnou vuuuli

verusa22
19. říj 2010

holky co je ten unilakt?

mamkamarketa
19. říj 2010

@verusa22 UNILAKT jsou vlakninove tablety s morskyma rasama, ktery beres pred kazdym jidlem a maji te zasytit,abys toho tolik nesnedla. mela jsem prvni davku pred veceri a snedla jsem tak polovinu toho co normalne. otazka je jestli to nebylo psychicky 😅 to ukaze az cas. ale oproti jinym ,,ucinnym,, praskum na hubnuti, tohle zas tak drahy nebylo a s vlakninou si clovek nemuze ublizit 😉

dandelion
19. říj 2010

no ačkoliv hubnutí je o jídle a ne o nejedění! Bacha na jojo ;)

mamkamarketa
19. říj 2010

@dandelion mas s tim nejakou zkusenost?

dandelion
19. říj 2010

@mamkamarketa s unilaktem ne, ale s jinými prostředky na zasycení a zmenšení chuti na jídlo... od 15 let žiju v koloběhu NEÚSPĚŠNÝCH pokusů o zhubnutí... a za ta léta jsem se dopracovala až na šílených 122kg... A teď už vím, že pokud jde o zhubnutí natrvalo, tak člověk musí jíst a musí jíst hodně... Takže cokoliv co snižuje chuť na jídlo, nebo zasytí a pak sníš polovinu porce je špatně... já když si nechala sestavit jídelníček na míru, tak jsem žasla nad velikostí a množstvím jídla... měla jsem často co dělat abych do sebe tu porci nasoukala a hubla sem!!! Takže ženský neblázněte! JÍST JÍST JÍST!!!!!

dandelion
19. říj 2010

"Projezte se ke štíhlé linii" ;)

mamkamarketa
19. říj 2010

tak to ja se nebojim ja papam rada 🙂 ale nezdrave. myslim,ze timhle si clovek nemuze ublizit, tak jen doufam,ze aspon 10 kg mi to pomuze ,,sundat,, aby sme zapracovali na druhym mimcu...ale s tim jak mi to nejde, tak to bude syn chodit na stredni 😅

dandelion
19. říj 2010

@mamkamarketa raději su zajdi k obvodní... většinou poradí co a jak... co je vho a co ne... ;)

mamkamarketa
19. říj 2010

ja vim, moje kamoska uzivala naky leky na predpis a zhubla asi 25kg, jenze ja mam genetickou ,,vadu,, krve temer vsechno co neni na ciste prirodni bazi mi muze hodne ublizit (napr. nesmim ani pripravky se zelenym cajem) takze obvodacka mi rekla,ze si me na triko neveme at zacnu 3 tydne cvicit a pred kazdym jidlem snim jablko 😒

bocinka
19. říj 2010

holky, teď jsem "dojela" na kole... no děěěs.... málem jsem umřela 😅 😅 😅 to mám za tu pizzu... 😝 😀 a teď jen vypiju, co jsem vypotila a jdu spát... 😵 😵 😵 😵

@elgereta no moc to nepřeháněj, měsíc po porodu bys neměla dělat ještě nic...

@verusa22 dík za povzbuzení... 😀 😀

@mamkamarketa jaký sušenky jíš??? to jsem ještě neslyšela, závislost na čokošce jo, ale na sůše???? Tak zkus třeba dietologa.... ale nevím, jestli máš takovou nadváhu na to....

@mamkamarketa taky jsem měla léky na předpis... zabraly... a držela jsem se, dokud jsem neotěhu.... pak to šlo z kopce....

@dandelion ukazovala jsi nám ten jídelníček????

dandelion
19. říj 2010

@bocinka neukazovala... mám ho jen vytištěný.. až bude čas, tak ho oskenuju a hodím ho sem ;) je to jen týdenní jídelníček.... ale ráda bych viděla ten plán od kozinky... :/ snad se tu ještě ukáže ;) ;) ;)

bocinka
19. říj 2010

@dandelion no, tak to jsem zvědavá, máš tam i gramáže, jo??? 🙂

dandelion
19. říj 2010

@bocinka jj jsou tam... jen jsem podle něj jedla pořád dokola 3 měsíce... vůbec jsem neměla hlad a zhubla jsem 6kg za ty 3 měsíce.. pak už mi ty jídla lezly i ušima... nemám moc fantazii na kombinaci jídel a na recepty, což mě štve..

bocinka
19. říj 2010

@dandelion to já moc receptů nepoužívám a když jo, tak si je upravím.... 😅 jenže mi někdo musí říct aspon trochu co vařit... jinak je to taky kolotoč.... 😒

dreana
autor
20. říj 2010

@mamkamarketa Ahojky, od ledna bych klidně chodila do těch stodulek, ted na to bohužel není finančně :(

Jinak všem přeji dobré ráno, dneska jdu do práce jen an nějaké velké školení a jinak mam pul dne volno, proto večer planuju cvičení 🙂 Ale máme firemní BBQ oběd,. tak se budu muset držet 🙂

bocinka
20. říj 2010

Bré ránko...

@dreana to zvládneš... 😉 😉 😉

já mám dneska zeleninovku.... 😅 ovšem s normoš obědem, páč přijede dávný kamarád a tak jsme si domluvili papu.... 🙂

mil7
20. říj 2010

Zdravím všechny,
jsem na sebe naštvaná.Včera večer mě přepadla žravá ☹ Slupla jsem tmavou bagetku,pak jsem dělala perník tak pár kousků a na konec k ordošce jěště pop corn.)
Jinak jsem se chtěla zeptat játra patří do zvířátek né???

mamkamarketa
20. říj 2010

@dreana to ja chapu. sama nevim jak my to budeme fin. zvladat.Ale treba nadeli jezicek vsem o 30 000 vetsi plat a bylo by 🙂

@bocinka holka vsechny ja to dala pod vseobecny nazev susenky,ale treba ty karamelovy co se davaji ke kafi, mila, nebo bebe dobry rano s jahodovym jogurtem...proste vsechny treba cokolade me nechava v klidu,ale takovy ty plneny piskotovy rolady...mnam!