• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

24. ledna 2017 
@tegina no nevím ,kde to je v Brně,musím mrknout,taky bych potřebovala nějakého sparing partnera.
Já s těma dvěma,taky nevím,kam dřív skočit,ale až budu chodit do práce,tak už vůbec nebude čas.
1. lis 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka nevim jak ses na tom ty,ale ja kdyz si jdu koupit podrpsenku, tak me odkazou na kram s padakama :grinning: tedka to jeste ,,zapadne,, teda zada me boli, ale je pravda, ze za mych mladych hubenych let to vypadalo jeste hur :unamused:
1. lis 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY PROSIM
nemate nekdo (ano opet otravuju) na papire jen ve zkratce co jsou zviratka a co kyticky?
PROSIM,PROSIM
1. lis 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. lis 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leopolda cvičím na stepru, orbitreku a pak na té Vibra plošině.
1. lis 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko holčiny,tak jsem Vás konečně dočetla.Je to síla jak jedete.Já o víkendu moc nestíhám :frowning2: . Jinak Vás musím všechny moc pochválit jak se vám daří.U mě nic moc.A to se snažím :frowning2: .Je pravda ta,že teda kromě aquarobicu v pondělí necvičím.Ale nějak na to není čas a hlavně ani síla. :unamused:
1. lis 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s chutí do toho! Jednou jsme se do toho daly, tak at se s tím nebabráme věčně a dotáhnem to ke zdárnému konci! :slight_smile:) Hezký den :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, po dlouhý době mám chvilku času, tak se hlásím...dočíst vše je bez šance, takových stránek :astonished:
blahopřeju ke každýmu úbytku....u mě žádná sláva, ale přiznám se, že to flákám..současná váha 83 kg.
1. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, v bytě už nam odpojeli net, budu tu asi až v sobotu až se přestěhujeme. Tak na mě nezapomente za ten tyden a HUBNUTI ZDAR :D
1. lis 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj tak to už je extrém :unamused:
1. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dreana Tak at se ti ten týden daří! :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tegina toto jsi mi poslala tak mi písni kolik přesně máš:
To nejdůležitější jsem nepísla, vychozí výška je 178 cm, váha 89,8, pod tegina. Moc děkuji a těším se na hubnutí.
1. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa a kolik máš ty?nemám od tebe IP?
1. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fideos ještě že dočítám prosím příště do IP ju:slight_smile: děkuji ale mám tě tu :wink:
1. lis 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa i když to flákáš já ted 4 dny jsem taky hodněěěě hřešila a taky jsem dala:slight_smile:
1. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky Luuce za novou tabulku :slight_smile:

jinak jsem si dukladne prostudovala delenou stravu a co jsem nezjistila-neni vhodne pro lidi trpici dnou :angry: fakt jsem asi odsouzena ke spekum :frowning2:
1. lis 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/luucab/album/hubnuti-spolu/5676753/

sorry tegina už jsme našla chybičku:slight_smile: tak znova:slight_smile:
ale dělám i tu cm zda se chce ještě někdo přidat:slight_smile:
1. lis 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa ty máš DNU????chudinko:frowning2: ale tobě třeba pomuže fakt jíst málo 5x denně(myslím malé porce) a minim.2,5 l vody:slight_smile:
1. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b jojo dnu, trombofilni mutace..atd. hold jsem v tomhle vyhrala Jackpot :grinning:
snazim se jist male porce, ale dna vyzaduje specialni dietu a mela bych se snazit dodrzovat antikolagulacni dietu (omezeni vitaminu K) ale vitamin K je v podstate ve vsem zelenym (spenat, zeli, brokolice.rajcata(vim ty jsou cerveny :grinning: .) takze to mi zase nahrava na ty nezdravy jidla...chjo.

proc pribirat je tak lehky,ale zhubnout nejde?
1. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa až se to dozvíš děj vědět:grinning:...jj Dna je prevít
1. lis 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luuca.b kdyz ja to nechapu muz muzskej behem dne sni vic nez ja za tyden a jeste lemta colu a hubne. ja si kousnu rohliku a cejtim jak mi tloustnou stehna...
svet neni spravedlivej :unamused:
1. lis 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa to mi o tom povídej je jak ten muj mě stačí kolem něj projít(kolem rohlíku) a mám 5kg nahoře:grinning:
1. lis 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady všude dneska chípl kun!!! :frowning2:
1. lis 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa tuhle dietu má moje babička, je fakt děsná.... :angry: plus warfarin.... :confounded: ale fakt zkus hodně pít....
Jinak dobré ránko.... :slight_smile:
2. lis 2010 v 08:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka warfarin ted neberu,ale driv jsem ho brala a pak jsmem si musela zacit pichat injekce. zkusim nejak to dolu proste jit musi :angry:

co mala? nebo pochoduje kolem nabytku?
2. lis 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamkamarketa to bylo na mou malou??? :slight_smile: Jojo, pochoduje... ted se konečně rozhodla, že plazení je na prd a bude raději lézt.... :dizzy_face: myslela jsem, že po kolenou ani chodit nebude.... :confused: :sweat_smile:
2. lis 2010 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu jenom pozdravit, nějak vás teď nestíhám dočítat, malá je nemocná, tak lítám kolem ní, nechce si nic nechat udělat od táty :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale má to výhodu, aspoň nemám moc čas na jídlo :grinning:
2. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky juchuuu vejdu se do před těhu džínu:slight_smile: a i je zapnu krááása(38 vel.) ale to je zatim jedinny co obleču bez problému...zatim pá ukážu se večer valim na zumbu:slight_smile: :wink: :wink:
2. lis 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek