Je tu někdo, kdo by se mnou hubnul?

dreana
10. říj 2010

Ahoyjky, je tu někdo kdo by se mnou hubnul? Potřebuju do 2 let shodit asi tak 30 kg... :D

misicka455
12. pro 2010

@giselka tak sice nic moc dieta , ale hlavně že je něco dole. Né promiň nechci si dělat srandu vím jakej je to hnus takovej virus. Tak snad jste už obě OK 😉

kacab
13. pro 2010

@giselka jéééé... To Tě lituju... U Terezky jsme v jejich 10měs s nima byly v nemocnici na kapačkách, nejdřív ona a pak obě 🙂 A bylo to Fakt hustý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,( teda spíš řidký 😀 😀 😀 ) a letost nás to zase kompletně smetlo celou rodinu - začala jsem taky já s malou a během 10 dní jsem nakazily 7 lidí.... Fakt mazec... Ale bylo znát, že už to u nás mělo mnohem mírnější průběh než tehdy, takže asi už nějaká slabá imunita funguje... Dobrá zpráva pro Tebe, příště to bude už lepší 😀 😀 😀 Tak se holky uzdravte brzy!!!! lituju vás!!!!

giselka
13. pro 2010

@misicka455 už je mi dobře, takže to zas úspěšně nabírám zpátky 😝
@kacab my jsme taky byly v nemocnici, byla jsem tam s holkama na pozorování a Verunka to tam chytla, den předtím, než nás měli propouštět 😒 Jenom se modlím, aby to nechytla Aduš a nemusely jsme zpátky do špitálu. Ani nemůžu nosit roušku, zkoušela jsem to dva dny a mám z toho olezlej ksicht 😠

misicka455
13. pro 2010

U nás to chytla VEru když jí byly 3 měsíce a 14 dní v nem . na kapačkách fakt super už nikdy více.

misicka455
13. pro 2010

Ty roušky jsou pitomí, ale když člověk musí tak musí já vní zase nemohu dýchat 😀

misicka455
13. pro 2010

@giselka proč jste byly ve špitálu? My to taky chytly ve špitálu 😠

wjerushka
13. pro 2010

@giselka Téda, to je mazec. Noh lavně, že už je vám oběma líp. a a´t to nechytí malá, to by bylo nepříjemný.
Já jsme hotová. Byli jsme s Kryšou na plavání a já jsme hotová a on má energie na rozdávání. A při tommi po cestě domů vytuhl v kočáře, tak jsme si říkala, jak nebude unavenej a je to naopak

kacab
13. pro 2010

@giselka nenos jí, je to zbytečný..... je to nakažlivý natolik, že kdo to má dostat, dostane to a ten kdo má na to imunitu se bát nemusí..... Šéfa infekčního v nemocnici dělal tehdy kámošky švagr a ten rovnou řekl, že ani běžnou dezinfekcí ten virus nezabiješ a neumeješ z rukou... takže kliky na dveřích, páky na vodu v koupelně... Tvoje ruce po umývání a přebalování dětí... všude se ty rotaviry šíří, i na UV už jsou odolný.... My tím prošli znovu letos z podzima když synek slavil rok.... jeden víkend jsme rušili oslavu, že jsme v tom lítali... a týden po, co už jsme všichni byli 6 dní zdraví, byla ta oslava.... a polovina z návštěvy se druhým dnem problila a prosr.... 😒 😒 😒 a to oslava nebyla ani u nás doma... jen jsem na ní dělala jídlo já a asi to naočkovala... nedovedu si to jinak vysvětlit... a to nejsem rozhodně žádné prase, co si neumívá ruce!!!! Rotaviry jsou holt potvory!!!!! bacha na ně... první viroza je vždy nejhorší a s každou další je to mírnější... bylo i moc znát, že mladýho jsem při tom kojila a měl z mlíka protilátky z minula...- postihlo ho to ze všech nejmíň!!!

ivuska027
13. pro 2010

zdravim kocky, som tu nebola straaasne dlho. Nejak nestiham, ci co 😔 😒
Momentalne to asi 2 tyzdne flakam, lebo nejak mame stresy doma, prerabali sme a pod, takze na dietu nebol cas, ale cvicit chodim poctivo. Sice to na vahe nevidno, ale aspon nepriberam 😅

giselka
13. pro 2010

@misicka455 měli jsme havárku, tak jsme byly na 3 dny na pozorování. Prostě samo lepší 😝
@kacab já taky doufám, že malá má protilátky z kojení. Snažím se teď kojit co nejvíc, ale jak jsem do sebe ty první dva dny nedostala vůbec nic, trochu se to na mlíku projevilo 😒 Prý je to nakažlivý až 3 týdny a na vzduchu ta svině přežije prý až 10 dní.

barevna
13. pro 2010

vidět mimísky v tomhle stavu a v nemocnici musí být hrozný ☹ , hlavně že je vše už v pořádku

holky mám hroznou krizi, nikdy bych nevěřila že mi tak bude chybět maso - normálně mám absťák a doma je jen uzené stehno - manželovo 😅 , no já si snad ukousnu ruku. To je hrozný jsem jak feťák co? No asi je ta zeleninová detoxikačka pro silné nátury. Jo a zjistila jsem že tam je předepsaný maso až na konci 2. týdne a já jsem teprv 6. den 😖

přemýšlim že bych to vzala z druhého konce té "dietky" jela podle receptů a kombinování ale mohla si vybrat co chci a ty dva dny uplně jíst co chci. Co myslíte, radši tohle a nebo vytrvat v tomhle detoxikačním programu? Jako ale jinak se cítim fajn

valentovasasa
14. pro 2010

@kacab
@giselka holky k těm rotavirům - m y je chytli letos v lednu a proběhlo to asi takhle - Nejdřív domín, celý den kadil a zvracel, nic nepřijímal, tak se dehydratoval (byl mu dva a půl) a dr. že nás pošle do nemocnice - to jsem se naježila co tam s náma budou dělat??? Prý sledovat - že tu dehydrataci má "na hraně", tak jsem jí na to řekla, že sledovat si ho můžu doma a cpát do něj vodu. že kdybysme museli na kapačku tak tam jedu, ale pokud to není tak hrozný, tak si ho ohlídám sama a nebudu ho stresovat nemocnicí (v tý době jsem navíc měla 4m tomáška). Naučila mě jak na něm sledovat stav dehydratace a s poučením pokud by i druhý den pokračoval průjem a zvracení, tak se večer hlásit na infekčním v nemocnici. Naštěstí to měl fakt ten jeden den a pak dobrý. I pít začal, takže jsme se nemocnici vyhli. Druhý den (co jsme byli u tý dr.) jsem to chytla já a stejný průběh jak u Domína - ten jeden den jsem myslela že nevydržím, druhý mi nebylo nic. Pak to chytil manžel - tomu to trvalo celý víkend. Pak celý týden dobrý a na další víkend jsme odjeli k našim a ti to chytli od ná, páč to pokračovalo dál u nich. Takže věřte mi - rukama to není - nejspíš to máme všude na sobě - myslím, že všichni co jsme k našim přijeli, jsme za ten týden měli umytý co se dalo...

valentovasasa
14. pro 2010

jo a co tabulka?

kive76
14. pro 2010

ahojky, holky musím se přiznat 🙂 dělenku jak jsem jí začala držet... 🙂 tedka nedělám...tak nějak jím přiměřeně 🙂 tu a tam vínko 🙂 ochutnávka vánočního pečiva 🙂 ale je to spodivem i takhle hubnout jde...ted to tak nějak normálně jíst nejde...pořád nějaká oslavka, pak budou vánoce, silvestra 🙂 no a po novém roce od ledna zas začnu baštit dělenkou, a přidám i pravidelně posilku...bud na Kladně, anebo u nás v práci...co vy všechny baštíte poctivě dietkou?

kacab
14. pro 2010

... no.... my si tu nemocnici "užily" děsně a doufám nikdy více.... ležela jsem tam s malou Terezkou jako doprovod a starala jsem se o ní.... Když jsem to ale chytla taky... ona řvala pokakaná v postýlce a já se nemohla hnout ze záchodu a když už jsem ubrečená s křečema odbíhala za ní, tak jen vycpaná taky plenou... Sestry to vůbec nezajímalo - byla jserm tam přeci proto, abych se o ní strala..... a já to psych nezvládala, bylo mi zle fyzicky a malá tam plakala jak zvíře v kleci a já k ní běžela vždy sotva na minutku.... Pak mě našla uplakanou doktorka, dala sestry do pozoru a mě okamžitě na kapačky... Malá jěště k tomu odmítala cokoliv pít krom kojení... tak mi tím zachraňovali mlíko.. naštěstí se to po kapačkách uklidnilo, ale jak mě přijali za pacientku... tak převzali zodpovědnost za malou a péči o ní oni a pak to začalo... na službu nastoupila sestra, stará vykopávka, co měla obecně problém už s tím, že tam jsme my matky...že dokud to bylo zakázané... bylo to dle jejího gusta.. jednou za hodinu obešly oddělení a přebalily děti a jaký to mělo klid a řád.... Děsně jí štvalo, že jsme si děti na noc braly k sobě do postýle... (z boku byla naražená ta dětská, takže nehrozilo, že dítko spadne...) že co je to za moooresy... Hned jsem se s ní na začátku chytla, že doma spí malá ve své posteli a ve svém pokojíčku, ale že když je nemocná a je jí zle, tak mi příjde přirozené jí dopřát mé blízkosti.... No a tahle "Kr..a" nastopila na další službu, když už mi bylo dobře, ale papírově jsem byla nově pacient a nesměla jsem si vyndat při její službě malou z postýlky - jak jsme je měly naražené k sobě, malá řvala a lomcovala s mřížema a plakala, že chce ke mě....... tak jsem nonstop měla rozepnutou košili a prsa ven a malou u sebe a když se hnuly dveře, dělala jsem že kojím.... Bylo to fakt utrpení!!! Nikdy více doufám!!!!

misicka455
14. pro 2010

@giselka jedka tak hlavně, že se vám nic nestalo .

misicka455
14. pro 2010

Tak já naštěstí když malá měla ten vir tak ho nedostala fakt jsem to nechápala jindy chytnu kde co jako první. A asi kdybych ho chytla tak bych se asi vyměnila s manželem neb bych to taky nezvládla celej den byl o tom přebalovat převlíkat, chovat , prát, sondovat a to pořád do kola . Takže i když jsem byla fit tak to bylo pro mě náročné a večer v devět jsem padala na hubu .

kacab
15. pro 2010

... zdravím 🙂 Tak jsem se probrodila přívalem sněhu do školky a ze školky i s kočárem a malým a bylo to jak malá rozcvička.... v pondělí a úterý jsem běhala skrz ty křečáky a bude líp.... První doktor mě sice rovnou tlačil do opertace za 13tis a byl zaraženej, když jsem mu řekla, že si to musím rozmyslet...a šla jsem k jinýmu a ten mi řekl, že dokud nezhubnu a nezbavím se celulitidy, tak je to zbytečný, že to má souvislost a udělaly by se mi brzy znova... Dostala jsem prášky na zpevnění cévní stěny a doporučil dupat do rotopedu jak to jen půjde 🙂 .... že zhubnu - to není problém, jde to slušně... ale ta celulitida.... nevím nevím, v dnešní době jí mají i vyzáblé modelky 😒 ... Můžu cvičit a mazat gelama, ale jestli to pomůže netuším... ale je super že manžel změnil pozici v zaměstnání a místo 12hod směn dělá denně do tří a tak můžu pravidelně začít chodit večer cvičit... Ségra chodí od září 2xtýdně, tak budu mít parťáka 🙂

misicka455
15. pro 2010

Ahojky holky, dneska jdemem na náštěvu ke kámošce a už mi včera psala , že udělala bábovku ke kafi a pak hubněte , že ? 😀

kive76
15. pro 2010

@misicka455 jeden kousík ti určitě neublíží 🙂
koukala jsem na netu na dukanovu dietku...tak si jí dám od ledna...teda asi od 6.1.protože 4.1. .má přítel narozky a kamarádka 5.1 , a to budu muset s níimi oslavit...kdyžtak jukněte...začíná to jako atkinsonova dieta...podle toho kolik kg v začátku chceš sundat, a pak se průběžně přidávají i další potraviny..a pak jíš normálně, a pak zas můžeš jíst tu první fázi....kdyžtak tady je odkaz....
http://sjidelnicek.cz/dukanova-dieta/

tegina
15. pro 2010

Ahojky holky,
kive76, tak ti řeknu, že jsem si myslela, že znám n jsem slyšela o všech dietách... 🙂 ,moc jsi mě potěšila,že tomu tak není...vypadá supr, sedí mi jako masožravci, je opravdu jako Atkinsn, líbí se mi, že je tady stroze vypsáno co a jak, a možná tím člověk méně zhřeší...takže se jí s dovolení budu taky držet, myslím od ledna 🙂 .Holky já jsem zvědavá na ty naše kilča, jak to od ledna pofičí dolů, jsme všechny úžasně namotivované na nové datum 😀 .

kive76
15. pro 2010

http://www.kafe.cz/chci-dobre-vypadat/pece-o-te... tady je ještě další stránka o tom...

tegina
15. pro 2010

Možná bych i dala novou tabulku, s novým startem, a třeba dala něco motivačního pro nejúspěšnější bojovnici 🙂 . Jednou jsme si dali termín s holkama na měsíc, a skoro všechny jsme přibraly a vyhrála ta nejhuběnější, která shodila 5kg 😀 . Tady bych dala alespoň tři měsíce, blbý nápad?

misicka455
15. pro 2010

Jasně, že mi kousek neubliží budu to mít místo sváči 😀

@kive76 jé Verunka je taky 4.1 🙂

kive76
15. pro 2010
kive76
15. pro 2010

@misicka455 4.1..jsou ti nejlepší 🙂

tegina
15. pro 2010

Mám syna 3.1., skoro 🙂 .

kive76
15. pro 2010

no jo tak to bude oslavek v lednu....no prostě všichni jsou nejlepší.. 🙂

kacab
15. pro 2010

já Vás holky obdivuju... mít takhle nadiktovanej jídelníček a udržet se na něm... Já bych se zbláznila.. možná bych pár dní vydržela a pak vyluxovala kuchyň 😀 😀 😀 Naštěstí mi ta váha jde dolů i bez toho, tak to nemusím řešit..... A docela mě naštval ten cévní doktor... říkal něco o hubnutí a já řekla, že vím, že jsem tlustá, ale že už se na tom pracuje, že jsem už dost schodila... a on se začal tlemit, že jako porodem 🙂 ha ha ha... bylo mi ouzko a trapně...tak mu říkám, že ne, že jsem rok a čtvrt po porodu, ale oproti letošnímu srpnu už mám dole 9kg.... tak čuměl a zahrával to do autu..... blbeček.... Viděl ve mě jen kšeft a lékařská důstojnost mu nic neříkala... Hlavně že si řekl o prachy za vyšetření a ani doklad nevystavil.... jo jo, není doktor jako doktor...

misicka455
15. pro 2010

Někteří doktoři jsou fakt hulváti ☹