Je tu někdo, kdo otěhotněl do roka a vydržel mu vztah?

1. bře 2021

Chtěla bych se vás optat, jsou tu prosím vás nejaké ženy, které otěhotněly po roce vztahu a vydržel jim vztah? Zdržte se prosím komentářů typu, že je to nezodpovědné a že je třeba x let na poznání partnera. Jsem si toho plně vědoma, ale čas nás trochu tlačí a těch XXX let si úplně dovolit nemůžeme. Děkuji za příběhy 🙂

alpakovo
2. bře 2021

Po roce vztahu jsem měla pozitivní test a a letos v srpnu máme 12. výročí sňatku 😍😍 a krimi vedle mě třetí skvrně 😉

cvachna
2. bře 2021

Potkali jsme se na internetu. Otěhotněla jsem po 1,5 roce vztahu, rok 2008. Tehdy mi bylo 19 a přítelovi 24.pracoval jako policista. V létě ještě toho roku jsme se vzali.jsme spolu už 14 let a z toho 12,5let manželé 😊💞 na cestě další miminko 🙂 buď jste si souzeni nebo ne 🙂 znám páry, co spolu chodily 10 let, pak se vzali, dítě a do roka od sebe odešli...

zara11
2. bře 2021

My se zacali snazit po11mesicich vztahu,ze to nejakou dobu potrva,nejsme nejmladsi a povedlo se hned 😄

dashyyy
2. bře 2021

Po devíti měsících jsme se rozhodli založit rodinu, zadařilo se po 13měsících vztahu, letos spolu budeme 11 let, 8 let manželé, dvě děti, dům, pes.. za mě moje nejlepší rozhodnutí 🙂

konidana
2. bře 2021

My tedy meli nejdriv svatbu...do roka od prvniho stretnuti, asi 9m od zacatku vztahu. A pak jsem do roka otehotnela ( asi rok a pul od zacatku vztahu) take jsme uz nebyli nejmladsi, v prubehu těhotenství a s malými detmi to bylo ve vztahu dost napjate a hodne narocne, ale uz se dost zlepsuje. Prvni obrat k lepšímu byl asi po 7 letech, ted jsme spolu uz 15 let

sayast
2. bře 2021

My po 10 měsících. Ale od začátku jsme spolu bydleli. Teď jsme spolu 6 let, děti máme společné 2, celkem 3, barák a vztah velmi pekny. S ex jsme do toho šli také po hlavě, ale tam to nevyšlo. Tam jsem měla zatmění a neviděla jasně varovné signály 😔🙈😏. Nicméně mám díky tomu úžasnou zdravou dceru

niki1107
2. bře 2021

Otěhotněla jsem přesně po 9 měsících vztahu. Jsme spolu už 4 roky a v červnu to budou dva roky od svatby. Na nic jsme čekat nechtěli, měli jsme jasno, co od života chceme, mně bylo 27 a manželovi 33, máme skoro 2,5 letou dceru a v červnu se narodí druhá 🙂.

verysucha
2. bře 2021

Já po necelém roků, plánované. Jsme spolu 6 let. Postavili jsme si baracek a plánujeme druhé a svatbu ☺️

alokina
2. bře 2021

My se s manželem známé 22 let. Od dětství.... Potkali jsme se po několika letech na koncertě a od té doby spolu zůstali... Otěhotněla jsem po měsíci vztahu v květnu 😁 malý se narodil v únoru a v srpnu jsme se brali... Ale možná je to tím,že už jsme se znali dlouho a proto to bylo u nás tak rychlé.... Každopádně neměnila bych nic 😍

dominika1998
2. bře 2021

Já otěhotněla brzy na začátku vztahu a jsme spolu rok a 2 měsíce 😊

agneska7
2. bře 2021

Otěhotněla jsem po 7 měsících ,a v dubnu to bude 10 let co jsme spolu

levandule_k
2. bře 2021

Rok vztahu je podle mě dost dlouhý na to, abyste se poznali. Já kolikrát věděla, že to není ono třeba po pár randech 🙂 My jsme se s mým současným manželem rozhodli si koupit společně byt cca po 3/4 roce chození, aniž bychom spolu předtím bydleli a okolí nás od toho odrazovalo, že máme jít napřed někam do podnájmu a poznat se, zkusit si spolu bydlet. Nám se nechtělo dávat 10-13 za nájem, když můžeme mít vlastní. Okolí nám prorokovalo, že až se sestěhujeme, že se teprve pořádně poznáme a že se budeme hádat a že je to riziko jít do společného bydlení, když se neznáme a že teď je to taková sranda, když se vídáme jen o víkendech a někdy v týdnu na kafe 🙂 Společné bydlení je super, my si ho užíváme a opravdu nenastalo, že jsem si začala říkat, s kým to vlastně žiju 🙂 (Některé věci jsme museli sladit, ale nic dramatického, normální komunikace.) Děti nemáme, jsou v plánu. Současný partner je jediný člověk, se kterým jsem chtěla svatbu a chci mít děti. U předchozích partnerů jsem to nějak nedovedla představit, až mi jednou docvaklo, že si musím najít někoho s kým ty děti fakt budu chtít 🙂

Na okolí bych dlabala. Pokud chcete mít spolu děti, tak si je pořiďte. Nepodřizovala bych se jejich představě o správném postupu. I kdyby to nevyšlo, tak máš právo si podělat život svými vlastními rozhodnutími, ne jejich. Si vem, že kdybys měla ideálně randit s partnerem nějakou dobu, pak společně bydlet v podnájmu, pak ve vlastním, pak se začít snažit o dítě, tak by tě to neskutečně frustrovalo, že chceš dítě, ale není vhodná doba. Někomu dítě vyjde na první pokus, někdo má problémy a musí to řešit. Tím, že se podřizuješ jejich názorům se okrádáte o čas, kdy jste mohli založit rodinu.

Podle mě je důležité číst signály, jestli je ten partner pravý. Někdy se projevuje svoje vlastnosti brzo, ale my po vlivem zamilovanosti doufáme, že se změní, nebo ty vlastnosti omlouváme, nebo vidět nechceme. Kromě výběru správného partnera, je potřeba o vztah pečovat. Květiny se taky musí zalévat, jinak uschnou.

kukysenemyl
2. bře 2021

Moji rodiče, po roce svatba, pak hned já, jsou spolu 34 let a mají opravdu pěkný manželství.

mhpraha
2. bře 2021

Je mi 37, s manželem jsem se spolu sestěhovali po 4 měsících, protože jsem starší, tak manžel mi řekl, až začneme zkoušet dítě hned, byla jsem trošku překvapená.. ale dobře jsme udělali. otěhotněla jsem po 3 měsících, ale 7. týden potrat. pak 4 měsíce pauza, další potrat v 12. týdnu.. mezitím jsme se cca po 1 roce vzali. oba máme za sebou předchozí manželství, manžel už 2 děti má. ted jsem znovu těhotná v 24. týdnu a snad to, zaklepu, už vyjde.. Bývalého manžela jsem znala 10 let jako kamarádi z práce, spolu jsem před snatkem 2 roky žili a stejně jsem zjistila, že ho vlastně neznám (problémy alkohol, drogy). nového manžela jsem neznala, ale naštěstí je to super.. Samozřejmě byly chvíle, kdy jsme si na sebe "zvykali! a sžívali se spolu, protože jsme na to šli rychle, ale vzhledem k mému věku jsem to prostě zariskovala.. takže nikdy nevíš, jak to bude.. pokud jsi starší, těhotenství neodkládej, nemusí to jít hned a pokud je Ti 40 a výš, pak se některé věci hůř řeší, ivf neplatí pojištovna a tak.. držím pěsti!!

alilali
2. bře 2021

Ano, otěhotněla jsem po čtyř měsících a ač je to pro okolí neuvěřitelné, bylo to plánované a nyní čekáme druhé, také plánované mimochodem. Všechno v pořádku, nemůžeme si to vynachválit. 👋😛

alilali
2. bře 2021

A mimochodem, všichni na nás koukali jak na blázny. To bylo přednášek, jak je to brzy, atd.. 🙂 Vůbec jsme neřešili. Znali jsme se dva roky předtím.

bbarshaa
2. bře 2021

My s přítelem jsme spolu byli taky jen něco málo přes rok, když jsme se rozhodli, že chceme dítě. Přišel s tím první on, já po par měsících přišla, že tedy vysadím prášky a uvidíme. Trvalo to více jak rok 🙂. Teď jsem ve 20tt a určitě nelituju.
Btw přesně ten pocit, že to je ten muž s kterým chci mít rodinu jsem měla taky a určitě ta intuice k něčemu bude 😉. Takže bych se toho nebala.

alubif
2. bře 2021

Kamarádova žena otěhotnětnela na prvním rande...😅 Mají spolu už tři děti....

barulina
2. bře 2021

My se poznali v mem tehotenstvi cca ve 4mesici. A jsme spolu do ted i s myma dvema detma, ktere vzal uplne za sve

pajushka1
2. bře 2021

Já otěhotněla po 3 měsících, v lednu jsme spolu oslavili již 5 let jako manželé ☺️

kristyneckaa27
2. bře 2021

Po měsíci a neco jsem otěhotněla.. Neplánovaně, od začátku jsme spolu bydleli. Máme půlroční holčičku, budeme se brát a myslím si že miminko nás vztah jen posililo🙂

treasurka
2. bře 2021

... po roce a 4 měsících, jsme spolu sedmým rokem a čekáme čtvrté =)

martaskaaa
2. bře 2021

Cca po roce vztahu a včera ofiko 4 roky spolu 😁 zatím jsme se nezabili 😅

jandy83
3. bře 2021

Ja otehotnela po dvou mesicich 🙂 musela jsem ;) doporuceni od doktoru. A uz jsme spolu 9 let ;) cekame druhe dite 🙂