Je tu někdo, kdo otěhotněl do roka a vydržel mu vztah?

1. bře 2021

Chtěla bych se vás optat, jsou tu prosím vás nejaké ženy, které otěhotněly po roce vztahu a vydržel jim vztah? Zdržte se prosím komentářů typu, že je to nezodpovědné a že je třeba x let na poznání partnera. Jsem si toho plně vědoma, ale čas nás trochu tlačí a těch XXX let si úplně dovolit nemůžeme. Děkuji za příběhy 🙂

honeya
1. bře 2021

Já otěhotněla asi po deseti měsících vztahu, za chvilku spolu budem 3 roky.

ajka198
1. bře 2021

mí rodiče se poznali v červnu, v listopadu taťka požádal mamku o ruku, já jsem vznikla v prosinci, v únoru se brali, narodila jsem se v září. Minulý týden oslavili 37 let od svatby 🙂

natysnovec
1. bře 2021

Ja otehotnela po pul roce😊😊a jsme spolu uz 7 let a mame i druhee.

mamikry
1. bře 2021

Otehotnela jsem po roce a dvou mesicich. Ale od zacatku jsme spolu zili a pracovali z domu, takze to byl vztah vcelku intenzivni. Ted jsme oslavili osme vyroci seznameni, od svatby mame 4,5 roku a na ceste dalsi potomek, dva mame doma 😉.

makovice88
1. bře 2021

Nasi znami spolu chodili 3 mesice, kdyz holka otehotnela. Vzali se temer hned, jsou spolu skoro 10 let 😊 Zalezi ale dost na tom paru, to ti nikdo nezaruci. A nezaruci ti to ani po xxx spolulet.

zmatena_prvomatka
1. bře 2021

Ja po trech mesicich, jsme spolu ctyri roky a mame se porad radi 🙂

martt
1. bře 2021

Otěhotněla jsem cca rok co jsme byli spolu a jsme spolu 10 let. Nasi se spolu znali ani ne 3 měsíce a mamka s taťkou otěhotněla a jsou spolu 32 let .

rnika
1. bře 2021

Otěhotněla jsem poprvé přesně po 7 měsících vztahu... teď jsme spolu 8 let, máme 4 děti a loni v létě jsme se vzali.

veruuu_kubesovic
1. bře 2021

my se začali bavit o miminku po půl roce vztahu, otěhotněla jsem po roce a dvou měsících, dceři je 6,5roku, mladšímu synovi skoro 3roky, aktuálně se snažíme o třetího prcka 🙂 jinak letos oslavíme 9leté výročí vztahu a 5let od svatby...

berenika39
1. bře 2021

Těhotenství po 7 měsících, plánované, jsme spolu 14 let.

sigyn
1. bře 2021

Já znám jen jeden pár. Ona dítě chtěla, on údajně ne, no na dítě do roka došlo. Chlap byl naštvaný a dost ji to dával "sežrat" (během těhotsntví ji říkal, že od ní odejde, že to není jeho atd.). Za dítě je sice rád, dotyčnou nemusí asi po 2 letech, ale jsou spolu . Jenže co je to za vztah, že.

prejeta_zaba
1. bře 2021

Dědeček mi vyprávěl - jeho bratr si na zábavě užil s nějakou holkou, ani nevěděl, jak se jmenuje, ta otěhotněla, nějak ho vypátrala a zůstali spolu celý život. 😁 Většinu situaci stejně nevyzkoušíš - nevyspání, frustraci, práce až nad hlavu, nemít čas na sebe. A jak jedinec uvažuje, jestli je rapl nebo něco, co ti nesedí, vidíš prakticky hned. Jestli spolu zůstanete dlouho, to je o rozhodnutí obou stran, ne o nějaké době chození. 🤷‍♀️ Tím nenabádám samozřejmě k tomu, ať si každý pořizuje dítě po první noci. 🙈

malinkaelinka
1. bře 2021

Moji rodiče, 30 let pěkného vztahu. Jsem úplně neplanovana, ani spolu do budoucna nepočítali, brát se nechtěli, můj taťka mladší než mamka.... a prožila jsem krásné dětství, mám ještě mladší sestru a to, že se loni rozešli, už s tím neplanovanym miminkem nemělo nic společného 😅 naopak znám dvojici, kdy spolu chodili plus minus 10 let a po narozeni vytouženého dítěte šli od sebe. Je to o lidech, o vzájemném chování, slušnosti k sobě, toleranci a chuti překonat všechno to náročné, co narozeni miminka provází. Délka vztahu není zásadní 😊

amazonkajanik
1. bře 2021

Brácha se svojí skoro ženou, už mají 3dcery -nejstarší je skoro 16let
Ségra se švagrem,letos stříbrná svatba (Tvl sakra už 🤔🤣)
naši (i když mamka to dala pryč, že je brzy a do roka otěhotněla se mnou) a letos budou 34let jako pár, 33 jako manželé 😁😁😁

verunkanatalka
1. bře 2021

Já otěhotněla po třech měsících vztahu a letos oslavíme 22 let od svatby...😜

95newmommy2020
1. bře 2021

My se snažili otěhotnět už po týdnu. 😄😄 Vyšlo to o 5 let později, ale nikdy jsme se nechranili. V létě to bude 6 let, v květnu 2 roky od svatby.

brunetka11
1. bře 2021

Spadli jsme do toho po pár dnech. Jsme spolu čtrnáctým rokem. Obě děti neplánované 🤷🏻‍♀️

zdenule23
1. bře 2021

Já otěhotněla po 4 měsích v srpnu budeme spolu 5 let a v listopadu to bylo 2 roky od svatby

michaelarousova
1. bře 2021

Js otehotnela po pul roce vzathu a jsme spolu ted pres 4 roky☺️

katule1990
1. bře 2021

Mamka se mnou otěhotněla neplánovaně v 17 asi po 3 měsících vztahu. Loni s tátou oslavili 30 let od svatby 🙂. Sice si myslím, že by si lidi neměli pořizovat děti bez rozmyslu a bez toho, aniž by se poznali, nicméně si nemyslím, že to poznávání musí trvat roky. Ani to totiž není záruka, že vztah vydrží.

wendiyk
1. bře 2021

Já otěhotněla po deseti měsících vztahu. Zrovna jsme se sestěhovávali a já našla na testu 2 čárky. Tento rok spolu budeme 5 let a snažíme se o druhé 😊

jjasmina
1. bře 2021

Můj chtěl miminko už po 3 měsících vztahu, zadarilo se po 5, ale vylo z toho sp, tak se zadarilo o 2 měsíce později. Furt to klape, pohoda, sme spolu necelé tři roky.

krtcice
1. bře 2021

Naši si mě pořídili po asi 2 měsících, co se znali, plánovaně. Byli spolu 28 let, pak máma odešla, ale odešla by každá v té situaci. Nicméně rozvedení nejsou. My se s manželem začali plánovaně snažit po asi měsíci vztahu 😂 ale povedlo se až po 2,5 letech snažení. Jsme spolu dodnes, v létě to bude 13 let, děti už 3 a vloni svatba.

holkaokomodra
1. bře 2021

ne 😂

autor
1. bře 2021

Teda dámy, děkuji za krasné příběhy. 🥰 Letos v červnu spolu budeme rok a bavili jsme se, že by jsme to začali zkoušet od května. Já s ním mám pocit, že jestli ne s ním, tak už fakt nevím s kým a to jsem nikdy předtím neměla. Tak si právě říkám, jestli už jsem na palici nebo to třeba člověk pozná, že je to, co hledal 🙂 vzali jsme to všechno hrozně hopem, po pár měsících už jsme spolu bydleli a po půl roce jsme začali řešit mimi. Okolí ale dost propaguje ty dlouholeté vztahy, tak si i říkám, jak by se na nás dívali 🙈 ale mladší už nebudeme, síly budou ubývat a kdy se zadaří nemůžeme vědět ...

rnika
1. bře 2021

Já měla dlouhodobý vztah předtím 10 let a skončilo to právě i tím, že jsem si nedovedla představit mít s ním děti. Když jsme se pak dali se současným manželem dohromady, tak jsem si hned od začátku dovedla představit , že bychom spolu ty děti měli... takže i když byl první syn opravdu neplánovaný, tak nás to tolik nevyděsilo....

krtcice
1. bře 2021

Okolí je to poslední, co bych řešila...

zoyee
1. bře 2021

Otěhotněla jsem po 8 měsících, včera jsme měli výročí 5 let vztahu, máme skoro 4 roky od svatby a za 2 měsíce se narodí druhý.

codal
1. bře 2021

Otěhotněla jsem plánovaně po půl roce. Jsme spolu skoro šest let a děti už máme dvě a stihli jsme se před druhým porodem i vzít 👍. A máme se krásně ❤️.

vaculovav
2. bře 2021

Otěhotněla jsem (plánovaně) po necelém roce "vztahu" - měli jsme za sebou půlroční misi. Jsme spolu 4,5 roku a čekáme druhé dítě