Jídlo a zdraví

lynks
21. bře 2013

Sem můžou přispívat všichni , co se zajímají, jak nám jídlo pomáhá nebo škodí,ty, co chtějí zjistit , co je pro jejich tělo to správné . Informací je spousta, a tady se budem snažit si to trochu urovnat a vyselektovat co je pravda a co pověry. (jestli to vůbec jde)
Je to taky pro ty, kdo zkoušejí nebo žijím vegetariánstvím, vitariánství, makrobiotikou, ajurvédou,jídlem podle krevních skupin nebo vlastní kuchyně 🙂 Pište zkušenosti, recepty..
Chtěla bych, aby příspěvky o působení potravin na tělo byli něčím podložené, nějakým odkazem na studii nebbo tak - ne jenom "říká se" nebo "slyšela jsem".
Ať jsme zdraví a máme z jídla radost! 😎

josefka
2. dub 2013

@blandik dik 🙂 ... Ad delena strava, ja delim tak, ze nejim ovoce dohromady s jidlem. Jinak s kazdym jidlem mam bilkovinu (maso, seitan, tempeh, syr, vejce, lusteniny..), sacharidy (ryze, testoviny, brambory ...) a zeleninu. V lete spis syrovou, v zime varenou. Kdyz by ti vyhovovalo vic delit, tak tim moc nezkazis. Jedine bych nedoporucovala samotne prilohy, protoze ti rozhazou krevni cukr. Minimalne s kvalitnim tukem, coz je maslo, kokosovy tuk, olivovy olej, avokadovy olej.
Kolik

ofelieee
2. dub 2013

@luthien.k ahoj, ještě se doptám - píšeš že jde o "ozdravu" - jaký je potom běžný režim zdravého člověka?

U tchyně jsem teď četla kousek knížky od paní co je hodně populární teď, Momčilová? Mačingová? A jsem zděšená tím principem - vůbec žádné argumenty proč, co a jak, pořád dokola jen píše - nejde o hubnutí, ale o očistu, pak pořád píše, kdo kolik zhubnul, a pak už tam jsou jen konkrétní recepty. Asi je to marketingově promyšlený - kdo bude chtét pokračovat a zají se mu těch 90 receptů, tak mu nezbyde než koupit si další její knížku... opravdu tam nemá jedinej obecnější princip... achjo, nějak mě to rozzlobilo, asi taky protože jsem si všimla, že to fakt frčí a ti lidi slepě jdou (a to třeba moje tchyně, která se kaboní, že Kubovi nedám obyčejnej kupovanej narozeninovej dort a když tam jsme na tři dny, tak vaří tak nesmyslně těžce a tučně ( a pořád 🙂 ), že postupně všichni trávíme alespoň nějakou část dne nějakým bolením (a pak říká, jak se těší zpátky na Mačingovou - probůh tak proč dělá takový otočky? (ještě pro vysvětlení - ty jídla od tý paní se mi docela líbí, na mě moc masa, ale jinak prima, zeleninový omáčky, saláty z pařený zeleniny a dalších věcí....) )

omlouvám se Strnadelový, že ji kritizuju za nedostatek argumentů 🙂

premca
2. dub 2013

@lynks to máš dobrý s tou školkou, u nás to je dost pozadu, no uvidíme, ještě máme min. rok čas

luthien.k
3. dub 2013

@ofelieee tato dieta je cca na dva roky a pak se obvykle přechází na stravování dle W.A.Price. http://vyzivujicitradice.cz/

lynks
autor
7. dub 2013

@ofelieee já ji taky kritzovala, nemám ráda, když někdo napíše že banány jsou nezdravé, ale nenapíše proč, nebo že zelenina se stává kyselinotvorná po 20 minutách...vše je složité a čím dál víc mám pocit, že pro každé lidské tělo je prospěšné něco jiného.

Jsem ted ve Františkových lázních v hotelu Pawlik, kde jsem žádala o zdavou stravu...po týdnu se vzdávám a budu chodit na jídlo do Francise, kde mají MB jídla.Pan kuchař v Pawliku mi jako velký ústupek souhlasil, že do mého jídla tedy nebude přidávat Glutaman.

lynks
autor
7. dub 2013

no tohle! já už fakt nic neřeknu dokud si o tom nezjistím všechno! jak jsem kritizovala kuchaře za Glutaman a on, monohydrát jeden, je taky přírodní.Je pravda ale, že většinou po jídle od Vietnamců jsem musela rychle vyhledat wc, ale zřejmě oni tam toho přidávají příliš moc a tělo to neveme. že prý se naturálně nachází v houbách, sýrech (parmazán) a zralých rajčatech-mimo jiné.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Glutaman_sodný

josefka
7. dub 2013

@lynks on je glutamat a glutamat. Ten, co davaj Vietnamci do jidla je vyrobeny umele. Nekteri lide jsou citlivi i na ten prirodni.

luthien.k
8. dub 2013

@lynks glutamat obsahují třeba i kvasnice, ze kterých se dělá extrakt a třeba ti, co mají ADHD, poruchy chování atd., ti si musí dávat pozor i na ty přírodní formy, jak píše @josefka.

luthien.k
8. dub 2013

@lynks jj, pro tělo a taky pro hlavu. Důležitá je i psychika, když si někdo myslí, jak dobře jí a jak mu to prospívá, tak taky prospívá 😉 😀 Jinak si myslím, že jsme dost přizpůsobiví. Jak to stravování tradičních přírodních národů (kde nebyl vliv průmyslově zpracované stravy) zkoumal na začátku min. stoledí dr. Price, tak zjistitl, že někde prostě jí skoro jenom ryby (Eskymáci), jinde skoro jenom ovoce (nějaké kmeny v tropech), jinde od všeho něco a všichni se těší lepšímu zdraví, než ti, co v té době už jedli průmyslově upravenou stravu (cukr, vymletou mouku atd.).

ofelieee
8. dub 2013

@lynks přesně... o tom glutamátu má hezkou kapitolu Marie Noe, přesně to popisuje, i historii, jak vědci zkoumali, co tak zvláštně lahodnýho některý jídla mají... a pak jeho problematiku (hlavně množství a umělou výrobu (a s tím zase spojený množství) ) tak ve francisu teda přeju velmi dobrou chuť 🙂

@luthien.k s tím moc souhlasím... když jsem na počátku těhotenství nejedla buďto nic nebo smaženej sýr a jogurty tak jsem z toho měla hrozně špatný svědomí a všichni říkali HLAVNĚ TO TOLIK NEŘEŠ, TO UBLÍŽÍŠ MNOHEM VÍC... a věřím tomu. Teď jsem byla na školení o psychomotorickym vývoji a i tam jsme došli na to - když matka bude spokojená a nadšená jak se svýmu dítěti věnuje a dítěti se to bude líbit tak je to mnohem lepší než se stresovat tím, aby to bylo dokonale správně...

premca
9. dub 2013

@lynks Ahojky, jak jsi spokojená ve Francisu? Začíná být hezky, tak budeš mít parádní procházky. Já Frantovky prostě miluju 🙂

lynks
autor
10. dub 2013

@premca No jsem nadšená !i lidí nejen jídlo ve francisu,jsem tady i s malým,dostáváme porci a půl
a on všechno sní!Takhlekdyby mi vařili doma.i procházky,pokaždé mi po obědě usne v kočárku a spí 3hodky

premca
10. dub 2013

Tak to mám radost 🙂. Do kdy tam jste? Mohla bych si s malou udělat výlet ..., kdybys chtěla a hodilo se ti to 😉 Malá mi po obědě také spí 2 hoďky, tak to je parádní

ofelieee
9. kvě 2013

koukám že to tu moc nežije... a přicházím s jedním dilematem či otázkou... docházím k velikým pochybám, jestli mýmu téměř makrobiotickýmu Kubovi něco zásadně nechybí... a nebo je problém jinde? Kdykoliv vidí na ulici kohokoliv s něčím sladkým (tyčinka, nanuk...), tak, pokud je to někdo jeho vzrůstu, tak k němu jde a snaží se mu do toho kousnout nebo to olíznout, a když je větší, tak kouká, slintá, a u mě pak brečí "chceeeeš!". Možná je to spíš k diskuzi na Respektovat 🙂 ale zahlodly e mě pochybnosti, jestli prostě "něco" nepotřebuje co nemá.. je fakt že cukr nemá prakticky vůbec... sušenky občas jí jablečný kačenky, když já peču tak se sirupem, puding sladím jabkama... páni... není možný, že by to prostě potřeboval? Hodně roste...

premca
9. kvě 2013

@ofelieee no já myslím, že děti potřebují sladkou chuť mít ve svém jídelníčku zastoupenou - to nám říkali i na kurzu MB 🙂; vem si, že první co ochutnají - mat. mléko je sladké a že jsou na tuto chuť zvyklí a pak jí vyhledávají; jde o to, v jaké formě jí dostane - zda např. formou ovoce nebo dítě uspokojí přirozeně sladké potraviny - např. mrkev, dýně, rýže atd. nebo když pečeš zdravě; já téměř dvouleté Věrce cukr (jako cukr 🙂 nedávám, med nezná - zná chutě ovoce a když peču, tak peču se sladěnkou či sirupem - to dělám proto, že vidí v okolí, že děti jedí koláčky atd. - tak proto se snažím mít připravenou "zdravější" variantu a když si dá 1-2 ks, tak to neřeším; je pravda, že to není každý den - tak 1 x týdně

S jakým sirupem pečeš a kolik ho dáváš?

lynks
autor
10. kvě 2013

@ofelieee cukr je rychlá energie, to je pravda, a pokud ted rychle roste, tak asi potřebuje tohle. Jsou i zdravá mlsání, já vidím špatnost jedině v rafin cukru, že tě obírá o minerály...ale ted už dávám i lízatka (kukur.sirup/javor.sirup) .a pořád vysvětluju, když někde vidí barevné sladkosti, že to my nejíme, že je v tom chemikálie, ze kterých by ho mohlo bolet bříško. Zatím to funguje.
Já nevím, ale došla jsem k závěru, že všeho s mírou a nic se nemůže stát.
Kuba asi opravdu potřebuje rychlé cukry. Ale zdá se, že jeho máma s tím bojuje 🙂 a když mu dáváš svoje koláče a sušenky tak je chce? Nebo je problém v tom, že chce to co má druhé dítě ..

josefka
10. kvě 2013

@ofelieee mozna bys mu mela doprat nejakou "sladkost". Ja tedy nechci doporucovat nanuky, ale treba ty zdravejsi lizatka jednou za cas, kdyz je nekde, kde maj lizatka i ostatni deti, mit sebou pecene kolace, zkouset treba ty raw dezerty (coz se tedy asi neslucuje s tvou makrobiotikou, ale vypadaji luxusne a lakave) atd. Ono, kdybys mu treba udelala jeden den v tydnu, kdy si muze vybrat sladkost, kterou chce, by mu taky neublizilo. Deti proste chteji to, co maji ostatni, tak se treba zkus poohlidnout po tech lepsich variantach a zkusila bych nejaky kompromis. Treba 1x tydne dle jeho vyberu, zbytek tydne ty tvoje, jeden den treba nic vic nez susene ovoce ... Proste mu dat jistotu. Ja tedy Nince moje pecene davam a davam ji i obcas med. Pecivo sladim nerafinovanym cukrem, nevidim rozdil ve zdravosti mezi jim a temy ruznymi sirupy. Cukr je cukr, v tele se zpracovava naprosto stejne. Zakazane ovoce chutna nejlip, tak bych to nezakazovala, ale furt bych u tech nezdravych omilala, ze jsou spatne a davala mu na vyber i zdravejsi verzi no a nechala bych pusobit cas a slova.

luthien.k
10. kvě 2013

Já k tomu jen to, co se mi líbí z názoru Margit - že příliš přísná a příliš odlišná strava vede k sociálnímu vyčleňování... Taky dětem dopřeju relativně konvenční sladkost - když jdeme do lékárny, tak hroznové lízátko, když jedeme do OC a jdeme s m. na kávu, tak koláč (v Costa Coffee mají vynikající 🙂) a nebo zmrzlinu (když je teplo a mám na to nervy 😀). Doma mají ale jen sušené ovoce, domácí koláče a nebo jeden malý kousek kvalitní čokolády, když babičky dovezou (sama to nekupuju). Denně něco malého sladkého mají, protože si taky myslím, že pak po tom ty děti zbytečně baží a když se k tomu dostanou, neznají pak míru...

eveluska
10. kvě 2013

@josefka proc se ma jist to ovoce zvlast? to si pamatuju, ze nam rikali tymovy treneri v USA na fotbale a pak uz jsem na to nikdy nenarazila, tak nevim.....

jinak ja si sama vyzkousela, ze po klasicky deleny strave, kdy si k masu nedam sacharidy a k sacharidum nedam bilkoviny, ale jen tuk a zeleninu, tak ze mi pak po takovym jidle neni tezko 😉

josefka
10. kvě 2013

@eveluska protoze snadno fermentuje v travicim traktu. samo o sobe se travi rychle, ale kdyz je tam ucpany kvuli necemu, co se travi pomaleji, tak zacne fermentovat a nadyma.

ofelieee
11. kvě 2013

@premca @josefka @eveluska @luthien.k @lynks díky holky. Já myslím, že mu sladký chuti dopřávám dost (JÁ myslím 🙂 ), právě tý, jak to popisuje MB (a premca), ale prostě asi váhám, jestli to stačí (a on o tom mým váhání asi ví a tvrdí, že nestačí 🙂 ) dušený jablíčka (a máme opravdu dobrý, slaďounký a když se trošku osolí, tak jsou luxusní) má k dispozici prakticky kdykoliv (ale už mu tolik nejedou, asi tak rok je jedl skoro denně 🙂 ), peču buchty, nejraděj s ovocem, těsto sladím sirupem, teď dodělávám kukuřičnej, a ty on jí (obvykle od první zmínky "upečeme buchtu" je mírně hysterickej při každym kroku, kterej nevede do jeho pusy 🙂 ), teď jsem třeba pekla a vymlsal asi 3 lžičky toho kukuřičnýho sirupu 😅 v nestřežený chvilce, já sama mám sladkou ráda a dopřávám mu to co jím já... @lynks asi bych potřebovala poznat, jestli jde o to, že potřebuje jíst něco, co nedostává, nebo jen všechno, co mají ostatní děti (ono to asi vznikllo tak, že jsme nedávno potkali asi o půl roku staršího souseda s obyčejnym nanukem, Kuba k němu přiběhl a ten nanuk mu dojedl a ten Erik se rozesmál a chlubil se tou srandou - jestli z toho Kubovi zůstalo, že sežrat lidem jídlo na potkání je prima? 🙂 ) ... sušený ovoce nechce, myslím, že je na něj tuhý, plive i kůrky z chleba (a to mám přístup k tak dobrejm meruňkám a švestkám!) ... k tomu vyčleňování, mám ho na mysli a to bych opravdu nerada, včera na hřišti přiběhl k mamince která svýmu klukovi dávala perníček )nevím, co to bylo, mohl bejt domácí nebo takový ty "ruměnky", ochutnat mi nedal 😀 a nechala jsem ho (a on si pak doběhl ještě 3x a vždycky dostal!), taky se snažím, aby to bylo tak, že doma se jí "správně" a z toho se tvořil maximální základ a co se dostane venku, za to se děkuje a neofrňuje... možná je jádro problému v tom, že toho všeho sní TOLIK (ty 4 perníky včera, byly docela veliký a jestli to byly ty ruměnky tak to je přece jak cumel)... a pak teda to útočení na jídlo v jinejch rukách 🙂

trochu jsem se rozepsala, pardon, trochu metoda volných asociací a žádná konkrétní otázka z toho nekouká... ale budu ráda za jakýkoliv postřehy...

třeba - sladíte nějak kaše? My jíme prostě jenom uvařený vločky (jáhly, rýži) ve vodě, všichni doma, a v pohodě... jakoby se mi to nechce měnit a učit ho že kaši jíme teprve s pěti přísadama, i já sama mám často chuť spíš na takhle obyčejnou, než slazenou... ale jesti třeba to prostě nestačí a po talíři takový kaše nepotřebuje gribnout do tatranky...

@josefka myslíš třeba toto? ty raw... http://www.syrova-strava.cz/recepty/sladkosti-d...

premca
11. kvě 2013

Holky můžu se zeptat, jak řešíte jídlo na celodenní pobyty s dětmi mimo domov - když si nemáte možnost uvařit?
Mě se to týká dost často, snažím se ráno uvařit něco jednoduchého a vzít s sebou, říkám si, že je to lepší než nějaký chleba s něčím nebo kupované jídlo, ale ráda bych dostala nějakou inspiraci; obvykle vozím rýži s červenou čočkou - a k tomu buď polévku nebo syrovou zeleninu, pro Věrušku k tomu bílý jogurt; svačiny řeším ovocem, na pití vodu nebo bylinkový čaj ...

josefka
11. kvě 2013

@ofelieee jj, to jsem myslela. Jinak maly urcite nemusi jist nanuky a cokoladove tycinky a vubec podobny sragory, ale bohuzel ostatni deti to dostavaj a tak to chce taky.
Kasi nesladime, tedy davame do ni rozinky a ovoce, varime ji ve vode a pridavam tam seminka.

@premca s tim taky trochu ted bojuju, jeste to nemam vubec vychytany.

luthien.k
12. kvě 2013

@ofelieee já dělám kaši jako @josefka, jen vařím v obilném mléku (napůl s vodou).

ofelieee
12. kvě 2013

@premca většinou beru oběd sebou, vařím ráno a balím do všech plín a náhradního oblečení, co vezeme, takže zůstane teplej. V zimě ho míval Kuba ve fusaku 🙂 vozím tak cokoliv, eintopfy i omáčky, spousta krabiček to dobře vydrží. Svačiny: ovoce, polystyrenovej chleba s luštěninovou pomazánkou, ovocný pyré, puding, domácí buchtu, někdy vezmu i skleničku uvařený kaše, taky zabalím a jí to teplý... k pití jen vodu, v zimě teplou, ale to hlavně proto, že dbám na čistotu zdravý láhve. Většinou jsem docela slušnej vagón 😀 Když je nutný něco kupovat, se skřípěním zubů banán, jogurt...

@josefka @luthien.k díky...

lynks
autor
19. kvě 2013

@premca hlavně aby byla máma v klidu, jednou za čas děti přežijí na tom co je dostupné. Myslím tím, pokud by ses měla dostat ráno do stresu, abys stihla uvařit zdravé jídlo tak radši nevař, dej si čaj v klidu a namaž chleba , vem ovoce i sušené , avokádo,tyčinky, polívku někde koupíte. Stejně jídlo vařené ve spěchu a bez lasky nemá dobrou vyživovací energetickou hodnotu a hlavně chuť. ( to jsem zjistila u sebe, nebo prostě neumím vařit? 🙂 )

luthien.k
19. kvě 2013

@ofelieee
@lynks
Přesně, s tím se vůbec nestresuju, když někam jdeme, jíme obvykle buď co nám dají (když je to návštěva) a nebo si něco koupíme a z domova beru vyloženě jen to, co se dá snadno a rychle připravit, hlavně ovoce. Nehodlám z jídla dělat zase tak přehnaně exponovanou záležitost, doma jíme podle mého přesvědčení, co je nejlepší, venku okusíme i to, co bych doma třeba nikdy neudělala a musím říct, že se většinou velmi rádi zase vrátíme k domácí kuchyni a jen si potvrdíme, že to je to, co nám dlouhodobě vyhovuje 🙂

premca
23. kvě 2013

Dneska se mi osvědčilo - mít s sebou "něco" a k tomu koupit přílohu - to "něco" byly karbanátky a dali jsme si k tomu brambory a rýži a salát, skvělé téměř domácí jídlo za rozumný peníz ...

lynks
autor
21. říj 2013

@ofelieee
@luthien.k
@josefka
@premca
@eveluska Ahoj holky, tak mě napadlo napsat pár řádek sem a s přicházejícím podzimem vyzvídat jak nás ovlivňuje strava. Co děti? nemoci které jste vyléčili bez léků? Jíte jinak, víc teplých pokrmů?

ofelieee
21. říj 2013

@lynks u nás žááádnýýý nemoci 😀 jupijou. Jsem fakt nadšená, Kuba měl jednou na sklonku léta trochu nudli, tak jsme vysadili komplet mléčný (občas má, máslo třeba) a jinak zdraví.

Přes léto jsem si zamilovala snídani - kukuřičná kaše s dušenou cuketou. Po tom teď pláču a hledám, jak jinak, kukuřičný kaše se mi ještě vzdávat nechce, ale cukety dojdou cobydup... (co kdo snídáte??) jinak jak skončilo léto, tak jsem začala zase hodně vařit polívky z vývaru a moc chutnají všem. Jinak - jsem v šestinedělí a strašně hřeším a rodina se trochu veze ☹ ale co nedodám spánkem, tak potřebuju dodat ve sladkým ☹ a už i Kuba se naučil sladit si vločkovou kaši medem ☹
@lynks díky za oživení!