Jsem moc vysoká.

6. srp 2020

Holky mam takovy problem. Merim 176 cm, pusobim pry jeste vyssi. Stydim se za svoji vysku, lidi maji blby kecy, citim se jak nejaky monstrum. Treba ted jsem v nove praci a malokdo je vysoky jako ja a to i kluci. Jeden kluk rekl, ze jsem prerostla a ze mam ramena jako chlap. Proste porad nejaky poznamky k moji vysce. Pritom nejsem nejak extra vysoka. Kdyz uz se konecne citim dobre a neresim to, pak zase nekdo zacne resit moji vysku. Nechapu to, ja taky neresim kdyz je nekdo maly nebo tlusty, hubeny...proto nechapu proc resi me. Je mi z toho smutno a citim se jako nejaky exot, jako neco neobvyklyho kdyz rozumite. 😐

misicka1988
6. srp 2020

Coo? Vždyť máš super výšku ! Já měřím jen o 2 cm méně než ty, a jsem na to hrdá 😊

gruyerre
6. srp 2020

Tak to je zvláštní, já mam 181 cm a jsem velmi spokojená. Rozhodně mi to přijde lepší než být malá. Nikdo žádné blbé poznámky k mé postavě nemá, a ani jsem se s ničím takovým nesetkala, když jsem byla teenager. Když už někdo komentuje mou výšku, tak maximálně chválí. Takže se divím tomu, co píšeš, a říkám si, mezi jakými exoty se to pohybuješ 😃

knuffel
6. srp 2020

Hele, máš problém se sebepřijetím. Když někomu připadá, že jsi vysoká a komentuje to, není na tom nic divného. Ty si to primárně srovnej v hlavě tak, abys měla svoji výšku ráda (buď sama, nebo s odborníkem), potom všechny kecy budou vyznívat jako lichotky 😉.

lora1987
6. srp 2020

Já mám 175 cm a nějak extra vysoká si nepřipadám. Ano, můj muž je menší než já a co jako? Klidně si vezmu podpatky a je mi to fuk. Prostě nejsi žádný trpaslík 🙂

pasiba
6. srp 2020

Já mám 174 a mám taky menšího může, ale vysoka si nepřipadám. Můj muž je trpaslík 😁
To, že se ti malý muž zasměje, že jsi vysoká jen znamená, že on ví, že na chlapa je malý. Máme v práci jednu mohutnou ženu, vedle které jsem trpaslík i já a nikdo ji nic neříká. Máš okolo sebe zakomplexovane blbce

autor
6. srp 2020

@knuffel Je to divny ze to komentuji. Jakobych byla neco divneho a mela se stydet.

autor
6. srp 2020

@pasiba To je mozny, jinak si neumim vysvetlit ty poznamky.

bervidova
6. srp 2020

aha, tak já mám 173 a připadám si spíš menší, protože kolem sebe mám samé mnohem vyšší ženy a nikdy jsem neslyšela žádnou poznámku na jejich výšku

autor
6. srp 2020

@bervidova Ja mam kolem sebe mensi lidi 😐

marcicek84
6. srp 2020

Dneska se tu trolli trolliii o 106 😂

ariadna12
6. srp 2020

Tomu klukovi bych rekla neco v tom smyslu "no ja bych o Tebe ani kolo neoprela, evidentne prazdna hlava a maly penis, vzdyt vis, mali kluci....". Ja jsem fakt mala a zavidim vysokym holkam. Nos svoji vysku a telo se sebevedomim a na blbe poznamky nehled.

autor
6. srp 2020

@ariadna12 Ja nechci byt takova a ublizovat jemu nebo jinym, jenom se cely zivot citim divne. Nevim proc se to deje, proc mi vubec nekdo neco takoveho rekne. To opravdu lidi nemaji empatii?

ariadna12
6. srp 2020

Chapu to, ale myslim, ze bys ho solidne odpalkovala - on Ti ublizovat muze? Nekteri lide empatii fakt nemaji. Nekteri vidi, ze si clovek treba uplne neveri, zjisti slabinu a zacnou do ni rypat. Casto je za tim, ze si sami neveri a potrebuji si na nekom zvysit ego (nebo jsou to jen hulvati).

lennus
6. srp 2020

Měřím 172, cítím se dobře a v okolí mám spoustu vyšších kamarádek, i silnějších a nikdo s tím problém nemá. Je to hodně o sebevědomí, na tom bych zapracovala 😉

aselluska
6. srp 2020

To v*** 😁 Měřím 169 a všichni se mi smějí a oslovují mě "malinká" 😁

eeevee
6. srp 2020

Zapracovala bych na sebevědomí 😉 neříkal Ti to někdo třeba od malička? Já se sebou taky měla problém, byla jsem vždy vysoká a silnější, moje matka to vždy nějak nevhodně komentovala - ona sama má 50 kg a 160 cm. Na jednu stranu mě pořád buzerovala, ať se nehrbím a na druhou stranu, když jsem se narovnala, tak jsem se moc prsila 😂 zas na druhou stranu, pokud je někdo opravdu vysoký, tak je to taková přirozená reakce - můj nevlastní brácha a 204 cm a vždycky, když ho vidím, tak mi hlavou bleskne “Ty vole, ten je ale obrovskej” 🤦‍♀️

cherie24
6. srp 2020

Já mám teda kolem sebe taky samé mrňavé lidi 😀 a můj ex do mě neustále ryl, že jsem hrozná žirafa a to mám 172 cm. Já ryla do něho, že je prcek a myslim, že to dělal kvůli mindráku ze sebe. Já si teda připadám průměrně vysoká a zbožňuju vysoké podpatky nejlíp 12cm to je ideál 😁 a to že jsem pak všude o hlavu vyšší vůbec neřešim ☺

zelenaesmolda
6. srp 2020

co ja bych dala za par cm navic...zkusila si zmenit styl oblikani?nektere veci jsou vhodne pro tluste,nektere pro male a nektere pro vysoke.pokud chces vysku zamaskovat tak treba na to bude nejaky stylisticky trik.me osobne to nepripada nejak nadmerna velikost.

blondynka400
6. srp 2020

@zelenaesmolda jak chceš výšku zamaskovat? 😀

zelenaesmolda
6. srp 2020

@blondynka400
vzdyt to pisu,stylem oblikani,ktery to tak nezdurazni.nejsem stylista ale pochybuju,ze by si s tim nevedel nekdo kdo se v mode orientuje rady

marti89
6. srp 2020

Měřím 171 cm a manžel 193, přijdu si vedle něj jako prcek 😃 Nic bych si z toho nedělala, podstatné je, jestli se líbíš partnerovi a sama sobě (což bude asi ten problém). Jestli s tím tak bojuješ, můžeš zkusit opticky se zkrátit přes vhodný výběr oblečení.

blondynka400
6. srp 2020

@zelenaesmolda za mne nic takového neexistuje. Sama jsem vysoká + nosím podpatky (dohromady cca 190 cm). Výška je věc, kterou nezměníš a ani sebelepší oblečení tě nezmenší. Co se dá třeba opticky zkrátit jsou nohy, ale nic víc.

orisek56
6. srp 2020

Já mám 163 cm. Nepřerostla jsem ani svoji mámu, ta má o 2 cm víc a uprime. Se.e na to Baryk, aspoň mě můj muž 175 cm krásné schová. Já se ale nesetkala s narážkami na výšku, ale na tloušťku, těch jsem si užila neurekom a hlavně šikany.

sarkoc
6. srp 2020

Mno, ehm, měřím 194 cm a vdávala jsem se v podpatkach, protože to prostě k šatům vypadá líp 😉 (a to má manžel 191)...Tvůj problém není výška, ale to, že nemáš ráda sama sebe...sakra vím, o čem mluvíš, taky jsem na tom musela hoooodne pracovat, v pubertě mě to málem stalo život, kdy jsem se kvuli psych.sikane že všech stran malém zabila problemama s jídlem...teď už bych neměnila, má to i výhody a když člověk vyzařuje zdravé sebevědomí, tak těch blbych řeči ubyde 😉

baruskawh
6. srp 2020

Já mam 182 cm, v pubertě jsem na to slýchávala dost narážek ale už je klid.
Jsem se svoji výškou spojená, jen nemůžu nosit moc podpatky, to je jediné co mě štve. 😀 Přítel měří 190 cm a oba jsme spokojení. 🙂

blondynka400
6. srp 2020

@baruskawh proč nemůžeš nosit podpatky? Já mám o 2 méně než ty, ale bez podpatků v podstatě nechodím..... 🙂

alcar
6. srp 2020

Ono si asi nevyberes. Ja jsem mala 160cm a mam z toho stejny komplex jako ty ze sve vysky. Hlavne me stve, ze nikam nedosahnu a lidi ome rikaji, ze jsem prcek. Rekla bych, ze byt mala je jeste horsi, nez byt velka. Hlavu vzhuru, urcite jsi krasna zenska, mas byt na co hrda. 😉

dashyyy
7. srp 2020

@aselluska přesně.. měřím stejně a mám dvě nejlepší kámošky jedna ke 180cm a jedna přes a jsem mezi nima trpaslíček..
tady má spíš někdo problém sám se sebou a měla by se přijmou taká jaká je, 176cm není žádná přehnaná výška 🙂

veronika8808
7. srp 2020

Holky já merim 149cm a věřte,že je to horší než mít přes 170cm 😕

blondynka400
7. srp 2020

@veronika8808 taky si myslím, že je hoří být malá, než velká. Já jsem vždy výšku brala spíš jako přesnost. Ač to má občas nedostatky, i někdo někdy měl blbé řeči, ale to spíš chlapi, co jsou jako ustřelený kecky a mají napoleonský komplex. Když máš 149 cm tak ani nemůžeš řídit auto ne? Ale tak zase co je malé to je hezké 🙂. Ono s výškou stejně nikdo nic neudělá,tak to prostě je