Kde jste se seznámily s manželem, partnerem?

evulinkab
24. únor 2011

Jelikož jsem se synem už dlouho sama a nevim, kde si mam najit partnera, tak me jen tak z čiste zvedavosti zajimá🙂, kde jste se seznámily se svým partnerem(manželem, přitelem..?)

lenicita
15. únor 2012

S manželem přes internet Libimseti.cz 🙂 a byl to první chlap,kterému jsem jako já první napsala... nečekala jsem že takový fešák se mi ozve natož vezme 🙂

trija
15. únor 2012

My se seznámili na Stodolní ulici v jednom baru, byla jsem pár měsíců po rozchodu, nikoho jsem nehledala. Byla jsem tam s kamarádkou, ono asi jak člověk nikoho nehledá, tak z něj něco vyzařuje, protože kamarádka se chtěla s někým seznámit a nic a já nechtěla a stále na mě někdo házel očka, kámoška se začala rozčilovat, že to není snad možné. Jsem jí řekla, že se ji to jen zdá a jen tak ze srandy jsem řekla na kluka co zrovna vešel Ten bude můj 🙂 a smála jsem se tomu. Je pravda, že na první pohled mě zaujal a řekla, jsem to opravdu jen tak ze srandy, protože sama si moc nevěřím. nijak jsem ho neoslovila ani nic podobného, no a co se nestalo, během večera za mnou přišel a slovo dalo slovo. protože jsem nikdy nevěřila na seznámení, která vznikají na diskotékách, nechtěla jsem mu dát ani tel. číslo, tak mi dal číslo on a já mu musela slíbit, že se ozvu. Jen mi řekl, že když se neozvu, tak už nebude nikdy ničemu věřit. no a mi to nedalo a ozvala se. Letos v květnu budeme spolu 6 let, v červnu dva roky manželé a naše holčička oslaví první narozeniny 🙂 takže myslím, že to vždy přijde, když to člověk nejméně čeká 🙂

hance09
15. únor 2012

Na inzerát na lide.cz před 6 lety

ivana21m
15. únor 2012

My se s přítelem seznámili úplně náhodou v obchodním centru u kasy, byl měsíc do vánov a lidi už šíeli, takže byli fronty opravdu dlouhé a to mě se zrovna moc nelíbí, když už jsem začínala být hodně nervozní tak se ke mě otočil, a začli jsme si povídat, když už jsme konečně vylezli od kasy pozval mě na kafe, kde jsme v kavárně ztrávili asi další 3hodiny 🙂 druhý den jsme se sešli znova a tak to šlo pořád dál, jsme spolu každý den od prvního dne poznání a už to jsou 3 roky a stále to je pro nás jako by jsme byli čerstvě zamilovaní 😀

sebestka
15. únor 2012

V práci. Byl zákazníkem firmy, ve které jsem pracovala.Při tom hrál u nás tady v nejznámnější zábavové kapele, na kterou jsem chodila a vůbec jsem si ho tam nevšimla.

mcfc
15. únor 2012

My jsme se seznamily,na fotbale na derby jsme SLAVISTI,a hrálo se na Letny a po fotbale jsme šli v davu nak jsme se dali spolu do reči(prý mě okukoval na fotbale dlouho) pak jsme šli ještě na pivko,a tak jsem se dozvědela,že je tady na dovolené a ze se vraci na spatek do Anglie,tak jsme se neviděli 4měsice a já pak za nim letěla na 3týdny a pak jsme letěli spolu do ČR, a on za týden letěl zpět do Anglie a já to nevydržela a za 14dni letěla za ním,že tam budu taky pracovat, ale misto toho jsme tam splodily krásnou holčičku,a já jsme se vrátila v lednu 2011,a on o 2měsíce později,ted žijeme v praze,a nelitujeme ničeho 🙂

linda87
24. únor 2012

Na škole. Byla jsem tuším ve třeťáku na gymplu a on měl zrovna u nás výukovou praxi. Všechny holky jsme si začali šeptat, jak někdo takovej mohl vůbec jít na pajdák, vždyť chudák kluk. 😀 Celou hodinu jsem po něm koukala, jen tak nenápadně samozřejmě 😀 Naše dějepisářka, která seděla vzadu a jeho počínání kontrolovala mě na konci hodiny poprosila jestli bych nemohla tady budoucího pana učitele doprovodit do sborovny. Celou cestu jsme trapně mlčeli, nakonec se zeptal jestli náhodu nevím o nějaké dobré kavárně poblíž, jednu jsem mu samozřejmě doporučila a on na to jestli bych tam nechtěla zajít po vyučování s ním. Nikdy by mě nenapadlo, že budu vděčit za otce svých dvou capartů mé neoblíbené učitelce. 😀

jitkaem
16. čer 2019

Pres internet online seznamkou 🙂

babanci
18. čer 2019

Nastoupili jsme v jeden den ke stejné firmě. Říkala jsem , to se sem berou takoví staří pahýlové /byl o deset let starší než já a ostatní/? Pak měl na mě nějaké poznámky a říkám znovu. Starý a ještě protivný. Toho bych chtěla mít doma! Tak jo, jsme spolu třicet let a máme tři děti. 😀

setba
18. čer 2019

Jak tu některé píší, že se daly dohromady s bývalými spolužáky ze ZŠ, tak moje sedmdesátiletá teta se takto cca před 10 lety dala (po dvou nevydařených manželstvích) dohromady na srazu že základky s bývalým spolužákem..inu v každém věku 😉