Kde v dnešní době potkat muže?

herbinaaa
9. kvě 2020

Ahoj holky, slečny, maminky. Jak se v dnešní době seznamujete s muži? Mám 35 let, dceru, s její otcem to nevyšlo a dítě od narození vychovávám sama. Po profesní stránce se mně daří, dítě je hodné, šikovné, ale pořád jsem sama a nedaří se mně nikoho potkat, poznat. Pravda je, že jsem taky malinko náročnější, je to ale tím, že vrána k vráně sedá a rovný rovného si hledá. A zase být s někým jen proto, abych nebyla sama take není řešení. Mám pocit, že v dnešní době je opravdu těžké potkat pohledný, inteligentní protějšek s mozkem a srdíčkem na správném místě. Jak to máte vy? Děkuji za odpovědi 🍀 😘

paumerka
9. kvě 2020

na netu v kine na fotbalu na ulici na bazene vsude kde jsou vetsina je to seznamka

jjasmina
9. kvě 2020

Já třeba mojeho potkala na seznamce , ale ne , že bych někoho hledala, ale spíš na pokec, měla jsem v tý době zlomenej malíček a co doma furt a muj měl rýpavej humor, kterej mi byl blízkej. Ale upřímně většina chlapu tam byli mamlasy bez špetky inteligence

rnika
9. kvě 2020

@jjasmina Měla jsem to podobně ... 😉 PO desetiletém vztahu sama ... tak pro pokec nebo občasnou procházku ani jsem nikoho vyloženě na vážno nehledala .... no a šup, jsou z toho nakonec 4 děti 😂

martiniquest
9. kvě 2020

Manzela jsem potkala na seznamce. Na prvnim rande jsme si padli do oka, za rok se vzali. Stesti.cz 🙂

Vetsina z chlapu, co se ozvali, chteli bud sex, honit si ego nebo pokecat. Par jich bylo normalnich, co opravdu hledali vztah (tech byla tak 1/10). Myslim, ze uz z prvniho vzkazu lze poznat hodne.

jjasmina
9. kvě 2020

@rnika I u nás to byla velká náhoda, byla jsem doma skoro dva měsíce, nuda, tak jsem si založila profil na seznamce. Kdyby mi tehdy někdo řekl, že do dvou let budem svoji a mít miminko, tak bych mu řekla, že mu kape na karbit 😀 Ale mám tak užasného chlapa , že bych neměnila za nic na světě

babanci
9. kvě 2020

V práci?Jedna moje kamarádka se potkala s mužem ve frontě na maso. Zeptal se jí,co bude vařit! Já myslím,že seznámit se dá prakticky všude. Laťku bych nesnižovala ani omylem. Člověk nemusí žít za každou cenu v páru. I sám může být šťastný.

martiniquest
9. kvě 2020

@jjasmina My se takto hecli po lahvi vina s mym ex (po rozhodu jsme spolu jeste bydleli ve spolecnem byte na hypoteku). Ja mela mimino za rok a pul od zalozeni profilu, on myslim za 3 (pritelkyni a svou nastavajici za 6 mesicu). Me hledani manzela trvalo tyden 😁

drep
9. kvě 2020

V práci. Vzhledem k oboustranné nesmělosti a uzavřenosti bychom spolu asi nebyli, kdybychom neměli šanci se třičtvrtě roku oťukávat.

jjasmina
9. kvě 2020

@martiniquest Co si budem povídat, kolikrát ani nic nenapíšou a jen pošlou fotku pinduláka a pak píšou , nikdy jsem nepochopila, co vlastně chcou slyšet. Za mě trapáci co si honej nejen ego

martiniquest
9. kvě 2020

@jjasmina Fotky takoveho charakteru mi nastesti neposlal nikdo, zato tech vzkazu s tolika pravopisnymi chybami 😂🙈 to byl jeden z mych hlavnich filtru a vyplatil se

jjasmina
9. kvě 2020

@martiniquest jj muj filtr byl fakt hrubky v běžných slovech a sprostarny, na to jsem nereagovala.

letalnica
9. kvě 2020

@martiniquest Jo, není nad to, když napíše, že hledá VÁŽNÍ VSTACH 🙂

88petule
9. kvě 2020

Před pár dny se řešilo u mně na blogu. 😀 Hodně lidí psalo seznamka, speed dating (mrkni) a pak akce a festivaly... My zase máme mezi kamarády nezadaného muže, který nemůže najít tu pravou. 😕

klea81
9. kvě 2020

Mám kamarádku, co hledá 39 let a pořád je i bezdetna. Ona si totiž vybírá i barvu očí, nechce ani rozvedeneho nebo s dítětem 🤔kupodivu mám hodně známých co se opravdu dali dohromady přes seznamku, takže i to bych zkusila. Já jsem s mužem od 16, já tehdy ještě ani hledat nezačala a jsme spolu 23 let 🙏

malinkaelinka
9. kvě 2020

Já poznala své osudové chlapy ve škole nebo v práci.

rnika
9. kvě 2020

Mmch, bratr mého muže je taky nezadaný bez závazků 😉

eviicka
9. kvě 2020

Přidávám se k těm co na seznamce, a hodně mojich přátel také tak. Ale chce to hodně filtrovat.

ariadna12
9. kvě 2020

U mne to bylo ve skole, na koleji, na seznamce a na ulici. Na seznamce bylo par slusnych chlapu a vetsina chtela sex.

herbinaaa
autor
9. kvě 2020

holky, děkuji za vaše reakce. Seznamku jsem zkoušela taky, je to ale tak, jak jste psaly. Muži chtějí bud sex, nebo stálou milenku(protože doma mají rodinu), nebo si pouze honí ego a taky je hodně takových, kteří neumí dát dohromady ani jednu souvislou větu. Laťku snižovat určitě nechci. Ono to nějak dopadne 🙂

piggy123
9. kvě 2020

Já potkala mého manžela na kurzu večerní školy cizího jazyka 😎

Jinak se musím přiznat, že neznám z mých známých nikoho, kdo našel svoji drahou polovičku na seznamce 😂 A přitom vás je tu tolik!!

babanci
9. kvě 2020

@piggy123 Já ano. Moje kolegyně po rozvodu prohlásila,že už chlapa nechce. Stejně ale jukla na badoo nebo jak se to jmenuje a za rok byla vdaná a na mateřské.

loupacek
9. kvě 2020

Přes společné známé? Koníček?
Práce? Všechny své muže mám z práce. 🙂

lolam10
9. kvě 2020

Pres kamarady je to nejlepsi dle me,aspon trochu udelaji predvyber

andryyysssek
10. kvě 2020

Taky přes seznamku, taky jsem nikoho nehledala, jen na pokec. Nakonec jsem se s ním sešla, a hned jsme si padli do oka 😀 No a teď jsme spolu 2roky, a tento měsíc se budeme brát. Jo a já mám dvě děti, a on syna 🙂

amazonkajanik
10. kvě 2020

@martiniquest s přítelem se známe taky ze štěstí.cz
Ono se teda ukázalo, že jsme se párkrát minuly třeba na motorkářském srazu,na pouti,když dávali babičku u nás ve městě do důchoďáku. Dělilo nás 30km a svedla nás dohromady smůla na partnery. Jeho bývalá podváděla a já měla na kurevniky taky smůlu. Tak jsme si začali psát jako přátelé. A jsme spolu skoro 10let 😊

amazonkajanik
10. kvě 2020

@herbinaaa co jsem se tak dozvěděla,tak spousta prasat přešlo na klasické seznamky,kde to nikdo nehlídá. Mě jednou lákal jeden,jestli nechci brigádu jako živý talíř s jídlem 🙄😂
A ti normální,se prý dají najít na sexchatech. Sice se musí člověk tím prokousat,bývá to placené,ale aspoň se předem ví,o co tam některým jde. A ne že si dám "hledám vztah" na normální seznamce a hned padne odpověď "tajná milenka je taky vztah,haha" 🤦

jako_mala_holka
10. kvě 2020

My se seznamili pres nase kamarady, letos uz to bude 11 let 🙂

michaela_2
10. kvě 2020

Zařizoval nám internet 😁 Dokud jsem s nim nezačala chodit (bylo mi 19), furt to šlo pomalu (ten internet 😜

@klea81 Tak ve 39 letech mít jako požadavek nerozvedený a bezdětný, to nevím nevím no :( přeju ji hodně štěstí, ale okolo 40 už jsou ti nejlepší chlapi buď rozebrání a nebo prave “znovu volní” 😃 mi tak připadá .....

michaela_2
10. kvě 2020

Jinak se docela dobre dá seznámit třeba na in linech, dle mojí zkušenosti 🙂
Ale nevím, jak je to objektivní, možná když někdo nejezdi jako pako, jako já 😃, tak je to jiné

klea81
10. kvě 2020

@michaela_2 no právě, vybírá až přebere. Posledně jí vadil zelenooky Slovák. Tvářila se, že jí nabízím bezdomovce bez nohy 80+ 😉