Maminky z Prahy

veru2
15. únor 2007

Tady ještě není založena pražská diskuze? To mě překvapuje. Copak tu žádné maminky z Prahy nejsou?

adris69
25. únor 2008

jj,já jen kdyby pršelo nebo si chtěla čekat v sedě 😀

adris69
25. únor 2008

do pošty mi nikdy ještě s tf nic nepřišlo,jestli si ho psala sem veřejně,tak to už neprojdu 😝
teď si ho už uložím.... 😉

mathilda
25. únor 2008

si když tak sednu na psa 😀

adris69
25. únor 2008

😀 😀 😀 nojo.....

mathilda
25. únor 2008

když bude nejhůř a dlouho nepůjdeš - vyhodím Matyldu z kočáru 😉

adris69
25. únor 2008

já nechodím pozdě,neboj.... 😵

adris69
25. únor 2008

nebo teda takhle,teď je to pochopitelně horší si udržet standart,ale upřesním zas ráno,podle toho jak se ráno vstane,pak je to spočítat jednodušší,když potom ještě teda oběd nevyklopí.... 😀 😝 😀

adris69
25. únor 2008

to bejvá taky dost pravidelný,díky tomu posr...refluxu,no ale už máme tohohle trápení určitě půlku za sebou,kolem roku by se to mělo upravit.... 😕 😀 😕 ,tak budem doufat.... 😉

mathilda
25. únor 2008

to neva 😀 , tak dyž tak písneš SMS, a Fidel tam bude o něco dýl vochcávat keře 😀 😀 😀
já mám děsnej hlad, nesmím žrát, je mi všechno malý 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

adris69
25. únor 2008

😝 taky už jsem zas musela koupit nový tepláky.... 😀

bramburka
26. únor 2008

já byla o vikendu nakuúovat - plavky a tepláky 😀

mathilda
26. únor 2008

plavky netřeba, overal 😎
holky ona se naučila 😎 vstávat v 6 - to je super ne ? 😠

adris69
28. únor 2008

tak to tady trochu oživuju 😕 nebo spíš jen přeju zas kouzelnej víkend,my jedem ráno ven a vrátíme se až v pondělí a má se zas ochladit,to je taky peklo.... 😎

adris69
28. únor 2008

jo a v 6h,to je náš čas 😝 ,taky vstává,takže máme hned od rána třeba koncert,většinou si totiž zpívá 😀 😀 😀

mathilda
29. únor 2008

já jí vypustím ráno po ložnici a ještě na chvíli zavřu očka, dneska si kramařila skříň, a pak mě majzla holinkou do hlavy 😎

bramburka
1. bře 2008

tak čau holky, co je teda stěma pražandama???

bramburka
1. bře 2008

jo v 6 ráno o je naše hodinka 😠 ale vstává jirka 😀 já chrupkám do 8, než jde do práce 😝

bramburka
1. bře 2008

jo a overal jsem na plavčo sháněla, moji velikost nemaj, takže mam plavky u kterejch všude přetejkám! 😅

adris69
3. bře 2008

ahoooj,už jsme zase doma 😉

adris69
11. bře 2008

co je s váma,chodíte jinam,to je peklo.... 😝

mamamik
12. bře 2008

nakukujem 😉 čáu

mathilda
13. bře 2008

no tady je to fakt zamrzlý 😠

bramburka
14. bře 2008

no hurá, obnoveno!

Holky? Jak jstezačaly prikrmovat, premejslim, ze bych zkusila na noc kasi, aby spinkala bez buzení, i kdyz 1x tydne mi to zase tak neva.

Jo a Moni, Matylde vše NEJ k svatku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mathilda
14. bře 2008

bram: děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ještě nemám dárek, ale nejspíš hračka, včera jsem koukala po hračce do vany, něco jako pirátská loď 😀 😀 😀
mě doktor říkal ať s kaší nepospícháme (aby se ti pak dítě vešlo do kočáru 🙂 ), začali jsme mrkev, brambory a pod. Jeden týden jednosložkový a pak jsme postupně přidávali další a další, s kaší jsem začala docela pozdě 😎 .
matylda dneska vstávala v 6 asi se nemůže dočkat gratulací 😠

mamamik
14. bře 2008

Vše nej k svátku Matyldě posíláme 🙂 🙂 🙂

mathilda
14. bře 2008

MY DĚKUJEME 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bramburka
14. bře 2008

hmmm, mama me orad prudi, že už jí mam dat kaši, ale je de facto kojená stále plně, protože odstříkávám a dávám do flaši, tak si myslim, že má čas, tak od května začneme tou mrkví... a vařila jsi? nebo jsi koupila konzervu? Jsem premejslela, že bych si uvařila a zavařila....

lenerka
14. bře 2008

Ahoj

jsem pár dní přihlášená 😉
jsem taky z Prahy Proseka
holky vezmete mě do party??? 😉
nechci se moc vtírat,když už to tu máte tak pěkně rozjetý 🙂
čus

bramburka
15. bře 2008

no ono to zase tak rozjetý není, takže vítej. Holky, kamoska chodí cvičit do Brumlovky, funguje to jako členskej klub za 1500 mesicne neomezenej vstup na vsechno do 16h, je tam i hlidani deti, nechcete nektera chodit? Já tam teda brnknu od kolika let hlidaji, ale zda se mi, ze bych aspon cvicila pres den a ne az se MM vrátí, protože to je pak naprd.

Lenerko, kamaradka rikala že na Ládví je nákej dobrej sekáč, nekde v tech panelacích, nevis kde presne?

mathilda
15. bře 2008

bram: já dělala každý den čerstvý, ze začátku ti toho moc nesní, a přeji příjemnou zábavu, u nás to byly ksichty 😎
ta Brumlovka je celkem drahá ne ? Počítej, že se tam každý den nedostaneš ☹ , já bych chodila, ale třeba 😠 do Radlic, tam máš např. spinning max. za kilčo a mimochodem moje dítě asi nikdo hlídat nebude, protože když to Matylda rozjede, tak mi buď zvýši poplatky na trojnásobek nebo raději zavřou jenom se přiblížíme 😀
jo kdy půjdeš za rodičema ?
lenerka: vítej, tady je to ale zamrzlý 😉