Máte doma také samé chlapce?

jasnen
20. kvě 2015
Jsem počtvrté těhotná a opět to bude chlapeček 🙂 Samozřejmě si přeji, aby bylo miminko hlavně zdravé, ale přeci jen jsem doufala, že by to mohla být holčička. Jste na tom některá podobně? Pojďte se podělit o svoje pocity a zkušenosti 🙂, budu moc ráda.
pavlakosec
20. kvě 2015
Hned na začátku gratuluju k miminku. My sice čekáme teprve první ale v rodině partnera jsou samí kluci, takže jsme čekali, že to bude kluk. A je. 🙂 Já jsem ze 4dětí (2kluci a 2holky), tak jsem doufala, že to bude holka. chtěli bychom i druhé a to doufám, že to bude holka. Mám ale tušení, že to bude zase kluk. 😉 Geny se nezapřou. Hlavně zdravíčko.
gepe
20. kvě 2015
Ahoj, my mame holcicku, avsak 🙂 manzel ze 3 kluku, jeho nejstarsi bratr 2 kluci. Jejich tatinek - tchan z 5ti kluku, atd. Tak jsme cekali taky, ze bude kluk. Tzn., muze se stat, ze linie bude nekdy narusena. Jen bohuzel nikde neni psany kym a kdy. 🙂 blahopreji!
jasnen
autor
20. kvě 2015
Děkuji 🙂 Ptala jsem se i odborníka na genetiku a prý je to opravdu jen náhoda... Manželův bratr má tři syny a manželova sestra má dvě dcery, já sama jsem z pěti sester...
hakanka
20. kvě 2015
my máme 3 kluky 🙂
andrrriiik
20. kvě 2015
Ahoj,mamčina kamarádka má 4 kluky 🙂
jasnen
autor
20. kvě 2015
@hakanka Kluci jsou moc fajn, ale přeci jen, nechybí ti doma holčičí element? 🙂
nikollita
20. kvě 2015
Já mám kluky zatím "jen" dva, přitom mi manžel pokaždé sliboval holku 😃 Chtěl by i třetí pokus....tuším jak to dopadne 😃
hakanka
20. kvě 2015
@jasnen tak my si dost často půjčujeme nějakou holčičku od kamarádek a někdy je mi to trochu líto, jindy vidím "holčičí manýry" a říkám si, že s klukama je to jednodušší. Takhle to prostě je, jsem ráda, že je mám, tak nám to osud nadělil, vidím kolem sebe nemocné děti, rozvody, existenční potíže a já mám tři kluky jako buky, prima manžela, splacený úvěr na bydlení......
frami
20. kvě 2015
@jasnen my těch kluků máme 6. Já mám 2, brácha 2 a švagrová taky 2. A všechny máme v rozmezí necelých 4 let. Musím říct, že mi doma holka zatím nijak nechybí, ale říkám si, že aspoň někdo ze sourozenců ji mít mohl, už kvůli babičkám. Možná mi to přijde líto dýl, až budou děti velké, přeci jen ten vztah s dcerou je v dospělosti jinej než se synem, ale to se všechno uvidí. Teď jsem šťastná, že kluky mám 🙂
rituska88
20. kvě 2015
Můj tatínek je ze 6ti kluků 🙂 Taky prý tehdy babička pořád doufala v holčičku 🙂 Vtipné je, že její sestra má naopak jen prvního kluka a potom 5 holek (původně 6, jedna po porodu umřela). Jinak, u nás v domě, kde teď bydlíme, se prý posledních 26 let rodí jen samí kluci, říkala nám to sousedka a je to fakt zajímavé, těch dětí se tu už totiž za tu dobu narodilo docela dost a fakt všichni kluci. S napětím jsme čekali, co budeme mít my a když jsme se dozvěděli, že kluka, tak sousedka jenom mávla rukou, že to věděla 😃 A o 2 měsíce později rodila kamarádka z vedlejšího vchodu a taky kluk 😃 Takže přítel už je přesvědčený, že až budeme chtít druhé dítě, bude to určitě zase kluk (navíc on má ještě jednoho z prvního manželství). Leda, že bysme se přestěhovali 😃
angel456
20. kvě 2015
já mám manžela co má 3 dcery, (ve střídavce, takže jsem s nimi normálně jako v normální rodině), když jsem otěhotněla já, všichni pořád konečeně to bude kluk... a pak jéééé, další holka, to jsi byl asi zklamanej co?... ale není, je šťastnej... a blbý kecy jsou na houby... 🙂
kozlikmazlik
21. kvě 2015
Zdravím, také máme dva syny...třetí mimi je v úvaze,moc bychom si přáli jednou holčičku i kluci chtějí sestřičku, ale jestli někdy třetí bude, jsem smířená i s možností 3 kluků. 😃
tulikiss
21. kvě 2015
@rituska88 tak to si to druhe budete muset udelat nekde mimo dum, aby se ta "kletba" zlomila. 😃
lrg
21. kvě 2015
Já stejně věřím, že to má každý daný předem, co bude mít 🙂 Mám tři kamarády a všichni mají čtyři holčičky a dokonce s jinými partnerkami. Manžel je ze tří kluků, já taky vyrůstala v klučičím kolektivu, musela si hrát s autíčkama, nosila oblečení po starším bráchovi a místo pohádek koukala na VHS na Komando a Terminátora 🙂 Teď mám dvě holky a strašně si to užívám, růžovou, panenky, šatičky.... 🙂 Klidně bych brala i třetí holku, ale manžel by to už asi nerozdýchal.... hlavně pak platit ty svatby 😃
tulikiss
21. kvě 2015
@lrg jak ze by to manzel nerozdychal, jediny kdo muze ovlivnit pohlavi miminka je on, nositele informace o pohlavi je spermie, takze za ty dve holky muze jenom on 😃
loafeer
21. kvě 2015
já mám teda chlapečky dva a zatím malé- 3,5 roku a půl roku. Taky jsem chtěla, aby alespoň některý z nich byl holčička, u staršího jsem to trochu i obrečela, ale....Nevím, co budu říkat třeba za pár let, ale kluky si strašně užívám. Jsou to totální mazlíčci a řekla bych, že holčičky tím, jak jsou o krok bystřejší než jejich stejně staří klučičí kamarádi, ve třech letech mají dlouhé vlásky, tak vypadají takové ,,vyspělejěí a starší ,, proti stejně starým chlapečků, kteří jsou pořád takoví dětští 🙂 ...Když jsem čekala druhého kluka, tak mě hodně lidí ,,litovalo,, a neustále jsem slýchala, že do třetice holčička a dost mě to mrzelo...O třetím jsme se i bavili, ale ne kvůli tomu, že bysme prahli po té holce ( jsem přesvědčená, že by to byl opět chlapeček.o), ale proto, že nás ty děti prostě baví a pohlaví by nám bylo už šumák:o)
ipkh
21. kvě 2015
Také čekám třetího kluka. A to mám doma ještě tchána 😉
Jsem ráda že alejspoň kočky jsou holky...

Každý mě taky říká, že mě přeje holku, ale co nadělám...
Já jsem to tušila už tak od 13 tt že to bude zase kluk i když z utz to máme potvrzené od pondělka 😉
lulu_8
21. kvě 2015
Ahoj, my teda taky cekame teprve prvni a jeste nejakou dobu nebudeme vedet, jestli kluka nebo holku, ale pritel je z 5 kluku, tak tak nejak pocitam spis s tim (a mam i takovy vnitrni pocit), ze me to fotbalove muzstvo nemine 😃 aspon ze fenka stoji doma na me strane 😃 😃
jasnen
autor
21. kvě 2015
Vidím, že v tom nejsem sama 🙂 tak máme aspoň fenku a kočičku rodu ženského. 😃
veruska007
21. kvě 2015
Nám vyšla holčička na 6. pokus. A je to super 🙂
jasnen
autor
21. kvě 2015
@veruska007 Na šestý pokus? Opravdu? Tak to moc gratuluju 🙂 to chtělo asi hodně odvahy do dalších pokusů 🙂
ronyx
21. kvě 2015
Ahoj,já teda zatím čekám své druhé dítko,ale bude to znova chlapeček 🙂 Jinak doma máme ještě chlapa psa a králíka 😃 Takže na mě budou mí dva synové,chlap a dva zvířecí chlapi 😃 😃 Do třetího dítka asi nepůjdeme,takže dcerku asi mít nikdy nebudu,ale mě to nevadí,jsem za mé chlapečky moc moc ráda 🙂
jasnen
autor
21. kvě 2015
@ronyx taky jsem dlouho myslela, že zůstanu u dvou dětí, tedy u dvou mých starších synů. Teď je jim 21 a 19, ale časem se mi zastesklo ještě po mrňátku a tak se narodil třetí syn tomu je teď 7 a na cestě je další chlapeček. Kluci jsou fajn, moc fajn, ale ženským způsobem se s nimi pokecat nedá 😃 tak mi někdy přijde líto, že ta holčička nevyšla ani jednou.
loafeer
21. kvě 2015
stejně ale záleží na konkrétním vztazhu mezi dítětem a rodičem a nikdo nezaručí, že se s dcerou třeba později stanete kamarádkami, zatímco kluci se doma objeví jen vyjmečně na návštěvu popř na nedělní oběd. Vidím to u nás doma. Ségra s mamkou bohužel moc nevychází a nemají moc pěkný vztah, zato manžel a jeho brácha jsou u rodičů každou chvíli- tedy stále nás zvou, rodiče chodí na návštěvu k nám, společně grilujeme....
ondy13
24. kvě 2015
My mame rocnho syna. Pritelova sestra ma syna a muj bratr ma kluky dva. Sami vnoucci...Mam tuseni, za pokud budeme mit druhe, holka to nebude 😃
ronyx
25. kvě 2015
@jasnen I to je možné,že za pár let zjistím,že chci ještě jedno dítko 🙂 Každopádně já jsem asi z mála žen které prostě ani malinko nevadí,že tu holčičku mít nebude.Já jsem od mala takový ten akční typ,hrála jsem si vždy s autíčkama místo panenek,s tátou jsem se vrtala v autech,zajímaly mě spíš klučičí věci.Vždycky mi každý říkal,ty budeš mít doma samé chlapy,ty jsi přesně ten typ,který bude 3 chlapy zvládat s prstem v nose a ještě si to budeš užívat 😃 Moje ségra má 2 holčičky,jsou moc fajn,ale nikdy mě to nějak nelákalo,mít malou princezničku,dělat sní všechny ty holčičí věci.Já jsem spíš pro kopání do balónu a řádění s autodráhou 🙂 A co se týče toho pravého vztahu matka,dcera,který příjde až v dospělosti,tak ani po tomhle nijak neprahnu.Na svým chlapovi nádherně vidím,jak může být vztah matka syn nádherný.Denně si volaj,k sobě se chovají naprosto úžasně,svěřujou se.....a tak samo jeho bratr. Když tohle vidím ani mě nenapadne smutit,že nebudu mít ten vzat matka,dcera,které spolu drbou,probíraj chlapy a jiné ženské věci,to jde i mezi synem a matkou 🙂 a stejně tak jak jsou případy,kdy si syn s mámou nerozumí a nesvěřuje se,tak stejně to bývá i když máš doma holčičku. 🙂 U prvního dítka jsem si moc přála malého raubíře,u druhého už mi to bylo tak nějak jedno,ale jak jsem zjistila,uvnitř jsem stejně toužila po dalším chlapečkovi.Nešlo mi miminko oslovovat jinak než v mužském rodě a představovala jsem si ho pořád jako klučíka.
danka848
16. srp 2015
@jasnen Ahoj,mám 3 kluky 17;12 let a 10 měsíců. Toho nejmladšího mám se současným manželem(ten má 2 kluky z předchozího manželství, stejně jako já ty dva starší) a teď čekáme další mimi. Pohlaví si říct je necháme a snad už v holčičku ani nedoufám. Vždyť by to byla chudinka s tolika raubířema. Mám 2 sestry a každá má dva kluky,takže holka je u nás jenom sen. No necháme se překvapit....
jasnen
autor
16. srp 2015
@danka848 To je tedy hodně podobné jako u mě 🙂 je pravda, že holčička by to neměla v téhle společnosti lehké, ale třeba by se k ní kluci chovali jako praví gentlemani 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli