Poznáte pohlaví dítěte v 17+0?

marinagilanyi
10. dub 2020

Ahoj maminky,určitě jste tady dost zkušené..pozorovala jsem už podobné diskuze,tak se taky obracím 😁 vidíte tam chlapečka nebo holčičku? Predevcirem na ultrazvuku mi doktorka říkala, ze na 70% kluk ale ze ji muže zmást pupeční šňůra,ze si mám spíše počkat do 20 týdne,ale ze je to spíše chlapeček. Na obrazovce jsem ale neviděla okolo nožicek žádný pytlík nebo něco co by bylo podobné varlatám,spis jen takový malinký šourek.. Co myslíte vy?? Tady to sice nejde moc poznat ale snad se něco překvapivého dozvim😁 Samozřejmě je mi to jedno,hlavně ze je zdravoucke❤️

amazonkajanik
10. dub 2020

@marinagilanyi počkala bych na 3D,jestli ho budou dělat,to je jistější. Ale tenhle snímek nezabírá moc dobře tu "ostře " sledovanou oblast 😁takže já tam nic nevidím. Náš malý měl pytlíka znát už od 12tt,jsem se schválně koukla a na další genetice to už jen potvrdili ,to jsem byla už po tom 20tt,jestli si dobře pamatuji

barcachejn
11. dub 2020

Bohuzel to z toho nejde moc poznat 🙂 ale kdyz to srovnam s nasim ultrazvukem taky bych rekla chlapecek 🙂 nam ho bohuzel potvrdily az v 21tt na 2 screeningu... Drive taky ani tuk :D a souhlasim ze 3D je spolehlivy tam nam ho potvrdily opet podruhe a potreti jeste jednou ve 38tt v porodnici na kontrole 🙂)) takze bych jeste pockala do toho 2 screeningu a i dr mi rikal ze ten je nejpresnejsi a je to tam videt nejlepe ❤

takyjedna
11. dub 2020

I kdyby se tady na to nasel nejaky odbornik, tak na tehle fotce to neni absolutne kde videt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru