MIKULÁŠSKÁ SOUTĚŽ s Medaprexem!

denisa_medaprex
5. pro 2016

Je tu Mikuláš a my jsme si pro Vás připravili soutěž o dva super denní krémy C-Tetra. A co musíš udělat, aby ses mohla soutěže zúčastnit? 😉🙂🎁 Podívej se na stránky našeho internetového obchodu www.medaprex.cz a napiš nám, jaké značky prodáváme a která z nich na Tebe působí nejsympatičtěji. I já Vám pak na oplátku napíšu svého favorita 😉 Odpovědi posílejte až do dnešního večera do 22:00, kdy ze správných odpovědí vylosuji dva výherce. A ráno kolem deváté můžete očekávat vyhlášení 🙂

mykolaapsi
5. pro 2016

Dobrý den, prodáváte značky: Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess. Asi nejvíce mě zaujali výrobky značky Medik8 a Dermaheal.

lu_cy
5. pro 2016

Zdravím všechny, tak měli by to být tyto značky : MEDIK8, BRANDEIS CLINIC, Dermaheal, Croma, Monoderma, Renokin, NewGel+, Princess ....jinak za mě favorit asi doplňky stravy Brandeis clinic 🙂

petra_pf
5. pro 2016

Brandeis clinic, medik8, Croma, Dermaheal, Mono Derma, Renokin, NewGel+, Princess, a za mě TOP Medik8 a Brandeis clinic

pexinka81
5. pro 2016

dobrý den, tak na mě působí sympaticky toho více....momentálně po návratu po šesti letech na MD do práce, by byl asi nejaktuálnější krém na redukci kruhů pod očima a rozjasňují krém...protože to vypadá, že dennodenně ponocuju 🙂 ....a co se týče značek, tak by to měly být, právě zmiňovaná Medik8, Brandeis clinik, Monoderma, Renokin, Princess, Newgel+, Dermaheal, Croma .... 🙂

cinda82
5. pro 2016

Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess a top pro mě Medik8

luca16
5. pro 2016

Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess. Líbí se mi Renokin a Brandeis Clinic.

lenuli3622
5. pro 2016

Medik8, Brandeis clinic, Renokin, Mono Derma, Dermaheal, Princess, no a nejsympatičtější je mi Renokin 🙂

makynaeliska
5. pro 2016

Takze Renokin,Mono Derma,medik8,brandeis clinic,princess,dermaheal....
Nejvic me zaujaly vyrobky medik8 😊

dvoracek
5. pro 2016

Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess. Zaujali mě výrobky značky Medik8 .

sarka49
5. pro 2016

Dermaheal, Medik8, Croma, Monoderma, Newgel+,Renokin,Brandeis clinic, Princess a nejvíce se mi líbí Brandeis clinic

igiana
5. pro 2016

Brandeis Clinic, Medik8, Croma,Dermaheal, Mono Derma, Renokin, NewGel+, Princess, Najsympatickejsia mi je Mono Derma, protoze je cisto prirodni 🙂

salenas
5. pro 2016

Dobrý večer, prodáváte značky :
Brandeis Clinic, Medik8, Croma,Dermaheal, Mono Derma, Renokin, NewGel+, Princess,

a zaujal mě váš New Gel+ E silikonový gel na jizvy, čekám čtvrté dítko a ty strie prostě jsou, i když mažu a mažu

adrianka1712
5. pro 2016

Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess. Nejvic mě zaujali výrobky zn. Renokin 🙂

kacinda
5. pro 2016

Nabizite zmacky: Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess.
Nevic se mi libi znacka Renokin. Zatim jsem totiz nenasla zadny pripravek na vypadavani vlasu, ktery vy mi pomohl, takze u kazdeho noveho pripravku tohoto typu vzdycky doufam, ze uz to bude ono. O teto znacce jsem jeste neslysela, ale urcite stoji za vyzkouseni 😉 navic ma moc pekny design.

skyvik
5. pro 2016

Medik8, Brandeis clinic, Renokin, Mono Derma, Dermaheal, Princess. Nejvíc se mi líbí Renokin.

baluci
5. pro 2016

Dobry den, tak nasla jsem vyrobky znacek Medik8,Monoderma,Newgel+,Dermaheal,Princess,Renokin,Brandeis Clinic a snad i Skinrolla. Mym favoritem jsou vyrobky od znacky Medik8.
🙂.
Pekny den.

claudie89
5. pro 2016

Dobrý den, značky prodavate: Monoderma, Dermaheal, Medik8, Renokin, Brandeis Clinic, Newgel+, Princess, Croma. Jiz jsem mela moznost vyzkouset Betagel proti akne od Medik8, mam mastnou plet a tento gel mi hodne pomohl, a dokonce pomohl i kamaradce, ktera si uz nevedela rady,ani kozni lekarka ji s pleti nepomohla, az zmineny betagel,takze za me TOP

mkrelo
5. pro 2016

Výrobky jsou - Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess a sympatická je řada Medik8

tomikkubik
5. pro 2016

Nabízíte:Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess.
Můj favorit výrobky Brandeis clinic

milanozzy
5. pro 2016

Nabízíte - Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess,Medik 8.Zajímavé nám připadají výrobky na akné, dcerka má problémy tak bychom měli vyzkoušet.

minizirafa
5. pro 2016

1. značky, které prodáváte: Brandeis Clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, NewGel+, Princess.
2.Nejsympatičtěji na mě působí Brandeis Clinic, ráda bych vyzkoušela ten DETOX by Brandeis Clinic 🙂

soda365
5. pro 2016

Dobrý den, prodáváte značky: Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess. Nejvíce mě zaujali výrobky značky Dermaheal.

kh
5. pro 2016

Brandeis Clinic, Croma, Mono Derma, NewGel +, Medik8,Dermaheal,Renokin, Princess.
Nejvic se mi libi monoderma a medik8

eldzej
5. pro 2016

Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess. Nejvíc se mi líbí Medik8. 🙂

kuliseks
5. pro 2016

Brandeis Clinic
Medik8
Croma
Dermaheal
Monoderma
Renokin
NewGel+
Princess

Jen se priznam, ze zadnou ze znacek neznam. Ja obecne doted kosmetiku moc neresila, coz je chyba. Mam v planu se zlepsit, tak uvidime🙂 zaujala me Monoderma, ale rada posbiram rady..

jannca82
5. pro 2016

Dobrý večer, Medik8, Monoderma, Brandeis clinic, Princess, Croma, Dermaheal, Renokin, Newgel+.
Favorit: Medik8 a Brandeis clinic. 😃😃

markyszek
5. pro 2016

Brandeis clinic, Croma, Monoderma, Newgel+, Medik8, Dermaheal, Renokin, Princess. Všechny značky vypadají moc dobře, ale nejsympatičtější pro mě je Medik8 🙂

ladie
5. pro 2016

Značky: Brandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess.
Nejvíc mě zaujal Medik8

elinka90
5. pro 2016

V nabídce máteBrandeis clinic, Medik8, Croma, Dermaheal, Monoderma, Renokin, Newgel+, Princess a já bych ráda řadu Medik8

luckka111
5. pro 2016

Dobrý večer,

značky, které prodáváte jsou BRANDEIS CLINIC, Medik8, CROMA, Dermaheal, MONO DERMA, RENOKIN, NewGel+, Princess. A nejsympatičtěji na mě působí asi značka Medik 8 a BRANDEIS CLINIC 😉