Mladé maminky, snažilky, těhulky

luciinka001
20. kvě 2013

Ahojky holky tak jsem vyrtvorila forum kde muzeme kecat my mlade snazilky,tehulky ale uz i maminky a sbirat tak informace 🙂 V kolikatem jste tydnu ? 🙂)

luciinka001
autor
25. kvě 2013

hooolkyy nejak ste zamrzly neee 😀

lucinka_016
25. kvě 2013

taky si myslím, že tu je nějak mrtvo 😖 Holky je tu někdo už na konci těhu jak já? 😵

lenculina
25. kvě 2013

Už to tu stojí :D

ange_de_la_morte
25. kvě 2013

Sem nějak nestíhala a hned 7 stránek 🙂 🙂 no budu muset chodit časteji, jen kde na to wzít ten čas 🙂

sarriku
1. čer 2013

čauky baby, já teďkom čekám na ms. jsem osmý den po ovulaci(ale nejsem si jistá, jestli nějaká byla😀), ale zatím teda nešpiním, takže dobrý. testovat budu pozítří, jestli nebudu špinit🙂 to budu 10.den:-) moc se těším, docela tomu i věřím, ale nechci být zklamaná🙂
už máte vybraná jména?
@luciinka001
@lenculina
@ange_de_la_morte

lenculina
1. čer 2013

@sarriku Tak doufám, že se zadaří , budu držet moooc pěstičky .. 🙂 Nooo čekám kluka Šimona 🙂

sarriku
1. čer 2013

@lenculina jméno Šimonek se mi moc líbí🙂 a taky ještě Matoušek a určitě i další chlapecká jména, ale moc jich není😀

lenculina
1. čer 2013

@sarrikunooo do nedávna nám tvrdili 100% holčičku 🙂 Tak měla být Nikolka , můžeš se podívat kolik jsem měla nakoupených věciček a k ničemu :( Ale mám je schované a některé prodané a už jedu tedy modrou, jestli v Gennetu nekecají, že je to kluk :D

luciinka001
autor
1. čer 2013

@sarriku ja sem se vcera dozvedela ze budu mit chlapecka 🙂 Matýska 🙂

sarriku
1. čer 2013

@luciinka001 Matyáše nebo Matouška?😀😀 taky Matýsek? Já za to nemůžu, ale krom Šimona a tohoto jména se mi žándné jiné chlapecké nelíbí😀

sarriku
1. čer 2013

@lenculina no já jsem se koukala😀😀 to je taky rána pod pás 😉. ale tak nevadí, mě by růžová nevadila, dětem je to jedno, když na tom oblečení nejsou princezny nebo kytičky, proč by to mělo vadit?😀

lenculina
1. čer 2013

@luciinka001 fakt to je krásnýýýý !!!! 🙂 🙂 gratuluji

lenculina
1. čer 2013

@sarriku Já jsem na to hrozně háklivá :D Opravdu moc :D Ani doma nechci pro prcka nějaký narůžovělý věci :D

sarriku
1. čer 2013

@lenculina to je ale škaredý předsudek vůči růžové😀 můj manžel je ale zásadně pro😀 (povídal) tak zatím dobrou

ange_de_la_morte
2. čer 2013

@sarriku : držím palce ať je test pozitiwní 🙂 my už jméno wybírat nemusíme - w lednu se nám narodil Matyáš 🙂

luciinka001
autor
2. čer 2013

@lenculina jj akorat teda ty ruzovy veci co sem mela musim taky prodat a uz sme koupili i jinou vanicku 😀 protoze v ruzovy se koupat nebude :P ...
@sarriku nene Matěje 🙂

sarriku
2. čer 2013

@luciinka001 nevím jestli nám to tento měsíc vyšlo, ale zítra už testnu, co myslíte? Budu 10den🙂))) 11.bych měla začít hodně špinit a 12.menstruovat.

lenculina
2. čer 2013

@luciinka001 Nooo jsi na tom stejně ,jako já :D :D :D Aspon nejsem sama,ale už mám plnou skřín modrého 🙂 A růžové schované ( raději) :D :D :D
@sarriku Doufám, že vyjde 🙂 🙂 Moc bych Ti to přála 🙂

luciinka001
autor
2. čer 2013

@sarriku muzes to vyzkouset 🙂 treba se zadarilo 🙂to by bylo super 🙂
@lenculina no ja prave jeste taky radsi prodavat nebudu 😀 jdu 19. na velky UZ a tak pockam jestli nam to potvrdi ale myslim si ze jo 🙂 vanicku uz mame jinou ale je takova pistaciova tak pri nejhorsim tam bude i holcicka,to by slo 🙂 a jako ja mela i celkem dost klucicich vecicek az sem koukala 🙂

lenculina
2. čer 2013

@luciinka001 Tak já teda hodně růžových prodala ,ale hodně si jich taky nechala 🙂 No a ted už jsem spokojená, doktor nám ještě při odchodu gratuloval ke chlapečkovi,takže si myslím, že je to opravdu 100% 🙂 ..

luciinka001
autor
2. čer 2013

@lenculina no vsak uz si taky dal jak ja 🙂 proto jeste pockam 🙂 ale myslim si ze to je taky jasny ze u tech kluku se zas tak casto nemyli 🙂 no uz mi to je nejak jedno 🙂 ale byla bych rada kdyby mi rekl holcicku ale uz si zacinam zvykat ze to bude hošíček 🙂 😀

lenculina
2. čer 2013

@luciinka001 Můžu Ti říct, že když mě řekl kluka, byla jsem docela dooost zklamaná,ale pak jsem si prostě uvědomila , že jentak se někomu nepoštěstí mít miminko a kord úplně zdravé, takže jsem nakonec ráda 🙂 Navíc jsem si řekla, že až se nám pak narodí sestřička, pořádně nám jí ohlídá,chlapák 🙂 🙂 🙂 ... Hele u mojí ségry říkali do 8.měsíce ,že je to kluk, takže když jsem tátovi oznamovala svojí radostnou novinu, že je to kluk řekl mi, že tomu uvěří, až to uvidí :D Protože se těšil 8.měsíců na kluka ,a pak mu na ultrazvuku ukázali přes celou obrazovku další BUCHTU :D jsme totiž 3 holky :D

sarriku
2. čer 2013

@luciinka001
@lenculina to je náhodou super🙂 holčička se obyčejně chová k mladšímu sourozenci hrozně žárlivě:_D aspoň u moji neteři to tak je, brácha je od ní 1,5 roků a ona ho pořád kouše, závodí s ním o pozornost, bere mu hračky atd...

lenculina
2. čer 2013

@sarriku Tak to záleží na dítěti, každý dítě chce ,co nejvíce pozornosti,ale chlapáci jsou chlapáci :D :D

luciinka001
autor
2. čer 2013

@lenculina no jasny no 😀 vsak ja taky s tim jeste na 100% nepocitam ale pokud nam to rekne i na tom 20tt tak asi tomu budu verit 😀
@sarriku jj nejspis mas pravdu 😀 ale myslim si ze kazdy dite je jiny :D

ange_de_la_morte
2. čer 2013

Nám řekli poprwé pohlawí w 21tt - kluka a pak už nám ho jen potwrzowali a máme ho 🙂 ale měla jsem nakoupených i dost neutrálních wěcí takže bychom to asi zmákli i kdyby se spletli 🙂 a přece jen holčička w modrém by snad docela šla, horší je to naopak (@lenculina - třeba užijete později 😉)

@sarriku : já měla prwní pozitiwní test 3.den zpoždění , to bylo nějak 15 nebo 16 dní po owulce ( asi , owu testy sem nedělala) , ale tesnti, třeba tam už něco bude, a hned nám pak dej wědět

sarriku
2. čer 2013

@ange_de_la_morte nechci vypadat jak trdlo, co neví, kdy začít testovat😀 já vím, že je to brzo, každopádně byla tam slabounká čárečka, co byla vidět i bez sklopení, teď po zaschnutí to jde vidět už hůř, ale když se sklopí monitor, je tam "něco" vidět..
Doufám, že bude jenom sílit, jestli je to vůbec čárka. 😀
@mitote
@klarina_f
holky, nesmějte se mi😀

mitote
2. čer 2013

@sarriku se nesmeju 😀 jsem chodila taky k oknu koukat na test ze vsech moznych uhlu 😀 kazdopadne jse zvedava s cim prijdes rano 😀

sarriku
2. čer 2013

@mitote a vidíš tam teda něco? 😲
myslíš, že bych měla testovat? asi počkám, zbývá mi jeden test 😕

ange_de_la_morte
2. čer 2013

@sarriku : testni ráno teď je to naprd, takhle brzo po předpokládaném početí je wečer ještě slabá koncentrace 😉 .... no já newim, já tam nic newidim, ale je prawda že já newiděla ani na swém testu a manžel mě přeswědčowat že tam čárka je , a on i počítat zkresluje