My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

terjar
21. led 2010

Sim, děkujeme. Jedna holka mi psala, že je to divná kombinace té kuchyně a i se jí moc nelíbila ta ložnice, prý ta tapeta k té zelené moc nejde. Ale nám se to líbí.

manža si teď dělal fb, tak se ho zeptám, jak se dělá.

mám za sebou to ogtt. nic hnusnějšího jsem v životě nepila a pak to čekání a čůrání do kelímku, to byl celkem problém 😀 . se mi nechtělo, když jsem vypila jen 200 ml toho slaďáku. ale mám to za sebou a dle hodnot asi v poho.

evulebobule
autor
21. led 2010

teri: a jaká holka to psala? jestli to můžu vědět.

na test na cukr jsem nebyla. Naštěstí 😀

terjar
21. led 2010

nějaká na střeše, nevím, jak se jmenuje.

fakt ne? já myslela, že už dneska posílají všechny. aspoň z diskuze červen jdeme všechny krom jedné, které to odmítla.

evulebobule
autor
21. led 2010

no asi ne, doktor se jen ptal jestli to máme v rodině a nikam mě neposílal a jsem ráda 😀

terjar
21. led 2010

no ale je mi teda nějak divně. jsem se najedla a asi to žaludku nedělá moc dobře. a ještě jsem vstávala v 5.30 a co půl hodiny jsem byla v noci vzhůru. jsem hrozný nervák a na všechno se moc připravuju 😀 .
u nás má jen babi tu stařeckou cukrovku, ale má a nemá. ona tvrdí, že má a chodí na KO, ale přitom má cukr nižší než my. spíš si to vsugerovává, ona všechno strašně žere 😀

evulebobule
autor
21. led 2010

teri: tak nevím, asi povinnost to není, když jsem tam nebyla. Náš doktor to spíš bere tak, kdyby se to opravdu vyskytlo v rodině tak mě tam pošle. Taťka má tedy zvýšený cukr, ale zatím se to řeší dietou.

terjar
22. led 2010

tak já myslela, že chodí fakt všichni., jsi 1. koho znám a nebyl. Kamarádka před 2 lety taky nebyla a dr jí prý řekla, že se to dělá až od 26 let, ale mě se dr vůbec neptal na věk a prostě mi vypsal žádanku automaticky, že se to prý dělá v 20 tt. ale každoápdně to mám za sebou a v pořádku.

tak já mám od noci totálně ucpaný noc a dneska jdu plavat a zítra bruslit. tak doufám, že se to nějak nerozjede. zatím nemůžu ani smrkat. nevíš, co si můžu vzít za kapky? Olynth těhu brát nesmějí

evulebobule
autor
22. led 2010

teri: ty jo to nevím, co by se mohlo brát, já tohle v těhu neřešila. Tak se zkus zeptat v lékárně. co nějaká ta mořská sůl ve spreji

terjar
25. led 2010

už je to lepší, byla jsem na tom plavání, ve slané vodě. tak nevím, jestli mi to pomohlo, ale už můžu normálně dýchat a zvládla jsem to bez jakýchkoli léků.

tak už máme složenou postýlku, dostali jsme o víkendu, peřinku, polštářek, povlečení - vše od švagrové, od tchyně deku do kočárku. a pak jsem objevila v těch věcech, co už mám doma, že tam jsou troje prostěradla, dvoje další povlečení, dva spací pytle, takže nic kupovat nemusíme. jen tam asi není chránit na matraci, tak ten musím koupit. tak už zbývají jen věci z lékárny a je to komplet. no a samozřejmě navozit zbytek výbavičky od příbuzných a vše vyprat a umýt. a taky jsme dostali zimní fusak.

evulebobule
autor
25. led 2010

teri: no super, to je velikánská výhoda, že tě takhle příbuzní pomohli. Já dostávám věcičky od kamarádky má skoro o rok staršího chlapečka, tak mi vždycky nabalí větší velikost a tu menší jí vrátím a pak ještě švagrová nám půjčovala oblečení a hračky, hrazdičku a tak.

terjar
25. led 2010

Evul: je to super. sice to není nové, ale mimču to určo neva a že to já nemám sladěné v barvách, no a co. nechce se mi vyhazovat peníze, když to takhle dostaneme.

já už tu hnusnou zimu nechci!

evulebobule
autor
25. led 2010

teri: jé barvy bych neřešila, hlavně, že ty věcičky máš. Stejně budeš mít pár oblečků na parádu a jinak doma je to každýmu šuma fuk. Určitě nemá cenu vyhazovat peníze, když to takhle dostanete.Pak se můžou penízky hodit na něco jiného.
Nevím, jestli jsem to sem psala, ale na přelomu březen duben začneme chodit na plavčo a na konci května jedeme s holkama tady z jedné diskuze na chalupu na Šumavě, na 3 dny, tak se těšíme. Jinak začneme jezdit s kamarádkou taky na jaře na výlety na Šumavu. Už se na to tak těším. Ta zima už mě neba.

terjar
25. led 2010

Je Evi, to se budete mít. To budu závidět, to já budu v tu dobu očekávat porod 🙂 . Já už se moc těším až taky vyrazíme někam na výlet. Jezdíme hodně na hrady a zámky, ale s Tádou už to asi tak snadný nebude, nějaké pěší tůry. Ale určo někam vyrazíme se zkulturnit 😀

Oblečky mám celkem pěkný na to, že už jsou po dvou mimčách, bez flelků a žmolků. Já se vždycky musím držet, abych něco nekoupila. dneska jsem byla v Tesci a mají spoustu akcí na miminkovský věci, jenže už všechno mám, tak jsem raději odešla. minule jsem mu koupila aspoň špendlík na kousání 😀 .

nám doma pořád netopí topení a je to vina pražské teplárenské, netopí to více lidem v naší ulici a už se to řeší. oni na noc pouští 2 čerpadla, tak to topí jak blázen a přes den jen 1 a to to prostě nezvládá, jak to všichni pustí naplno. takže doma máme asi 15 C. a to jsem zvědavá, kolik budeme platit, máme ty měřáky na topení a když to v noci jede, tak to z vesela naskakuje. takže to teď prostě vypínám. přes den to stejně vychladne. snad to tento týden vyřeší, už to trvá od půlky prosince. jsou to pěkný svině, s odpuštěním. 😠

evulebobule
autor
25. led 2010

teri: to jo, už se těším, doufám, že mi pak dáš vědět, že jsi porodila 😉
Já hrady zámky taky zbožňuju, ale s malým prckem to asi nebude už to pravý ořechový, asi až bude větší.

tak to je super, že oblečky jsou ve skvělém stavu. My tento týden jedem do tesca a chci koupit bryndáky, těch teď máme velkou spotřebu.

s tím topením je to na prdel, fakt že jo 😠

terjar
26. led 2010

to víš, že ti dám vědět a až budu na chaloupce, tak se taky ozvu 🙂

já právě taky, Jára teda dovnitř nemusí, tak může hlídat 😀 . on to přetrpí kvůli mně 😀 . on raději tůru na kole, tak pak musíme koupit takový ten vozík za kolo, ale to nesmí jezdit to, co teď jezdí - terény.

to ti teda povím. obývák zas topil jen v noci a dětský pokoj vůbec, přitom ten fungoval. hlavně, že člověk platí za teplo jak debil.

bryndáky už nějaké máme, celkem dost, ale teď jsem koupila v Ikee takové ty oblékací a dají se jen otřít. lidi si je chválí. tak jsem zvědavá.

evulebobule
autor
26. led 2010

teri: ty budou dobré, až budeš dávat příkrmy, já zatím takovej nemám, používáme plenku a pak jí vyperu 😀

to je děs, to by jste si měli někde stěžovat, když za to chtějí stejnou cenu. 😠

tak to já kolíčko taky můžu, ale rozhodně ne terén. To bych si rozbila kokos

terjar
27. led 2010

tak topení už přes den včera topilo, ale zas asi kolem sedmé večer přestalo a ráno opět topilo. no prostě kocourkov, ale aspoň že topí přes den. snad to nezakřiknu. u nás je -18. já už chci jaro, strašně moc. tohle je hrůza.

my kolo taky moc rádi, ale letos si ho asi nechám ujít.

já jsem dostala právě takové ty pidi a všechny bílé nebo krémové, takže pak na příkrmy by to byl asi mazec, tak jsem koupila tyhle oblíkací. ty pidi budu asi používat, kdyby Táda ublinkával po kojení, ať je využiju. Jsou nádherný, ale na jídlo trošku nepraktický.

tak jsem včera zkejsla v práci o hodinu a půl dýl. Manža už volal kde jako jsem a jestli mi to proplatí. no tak na to se tu nehraje 😀 . s kolegyní jsme se tak zabraly do práce a stejně jsme to nedodělaly.

včera jsem koupila v Rossmnnovi první kosmetiku, a taky asi i skoro poslední, mají akci na Seba med, tak jsem vzala mléko po koupíní pro miminka, tak už jen ten bepanthen na opruzeniny a asi zkusím koupit i Aviril, česká klasika.

evulebobule
autor
27. led 2010

teri: tak to je na prdel s tím topením, na to se opravdu nedá spolehnout.
U nás svítí sluníčko a teplotu nevím, musím kouknout na teploměr.

to je jasný letos budeš štrádovat s kočárkem 😀

nebo počkej až bude slintat jako Davča, to budeš mít spotřebu bryndáků 😀

jasně Aviril máme taky. občas používám, hezky voní.

evulebobule
autor
27. led 2010

včera jsem dodělala Davídkovi čepičku a k tomu rukavičky, ty tedy nemám vyfocené, mám to tady v albu 😅

terjar
29. led 2010

Evi, koukala jsem, ty jseš taková šikulka, je moc krásná a sluší mu. On je takový okatý 😀 . A strašně je vám podobný.

Tak jsem byli včera v Ikee, měli kulička za 10 Kč i s přílohou, tak jsme toho využili 😀 a koupili jsme chránič na matraci za 129 Kč. Tak už zbývají jen plínky a věci z lékárny a dovalit zbytek dom. Evi, nezkoušeli jste plínky z Tesca? Já slyšela, že jsou prý dobrý. Nevím, jestli jsem se tě už na to neptala 😀 . Pak taky čekám poukázky do DM, zapsala jsem se do baby programu a budu mít celkem slevy, tak bych třeba zkusila ty jejich.

Pak hoď i ty rukavičky, jsem zvědavá. Já pletla a háčkovala dířv hodně, ale teď už akorát tak tu ubrouskovku na cokoli a pak věnce na stovky způsobů, ty děláme na podzim.

Evul, poraď nějaký jídlo bez masa. Celý týden jsme jedli maso a zítra budu dělat kuřecí prsíčka po anglicku, tak bych chtěla na neděli něco bez masa. Příští týden asi udělám francouzské brambory, už mám velký pekáč, tak můžu 😀

evulebobule
autor
29. led 2010

tak já teď mám zrovna chuť na bramborák. Takovej ten litej na plech, nebo i obyč bramboráky.
nebo něco sladkého? 😀

kuličky mám taky ráda, škoda, že je ikea tak daleko.

děkuju za chválu, rukavičky vyfotím a hodím je sem.

Tak je aspoň vidět, že je Davídek opravdu náš, ale víc je na Vašíka. Mně moc podobný neni akorát ty modrý očiska 😀

my tedy používáme látkový plínky, ale jsou dobrý ty zelený z tesca. Hodně holek si je chválí. DM slevovou knížtičku taky máme a využíváme. Ještě jsou dobrý plenky Babylove z DM.

no vidíš, tak to si budeme ohledně háčkování rozumět, to jsem ráda 😀

terjar
29. led 2010

no jo, vy jí máte trošku z ruky.

tak to opravdu je, nezapře vás.

tak já asi zkusím ty Tescácký a uvidíme. Já jí čekám. Registrovala jsem se v pondělí.

Jenže já už zapomněla, jak se to dělá 😀 . To je hrůza, jak člověk rychle zapomene.

tak mně včera přišlo z pojišťovny potvrzení na životko a píšou, že jsem zaplatila míň než jsem skutečně zaplatila, tak tomu vážně nerozumím, hlavně kde k té částce přišli? Jsou tam různý alokační poměry, ale copak tomu rozumím, a k tomu nějaká procenta na akciový fondy.

evulebobule
autor
29. led 2010

no právě a docela mě to mrzí, chodila jsem tam ráda. 😉 tak až bude Davídek větší.

jj ty z tesca jsou dobrý, jednou jsem je taky měla a byla jsem spokojená. my používáme jednorázovku jen na noc, protože spí od osmi do osmi tedy s přestávkama na krmení, ale to se mi nechce ho budit přebalováním, takhle mu jen vrazím flašku a chrní pak dál a jednorázovka to pobere 😀 my máme tedy teď pampers, docela dobře nám sedí. 😉

já myslím, že jsi to nezapomněla, jen si to potřebuješ oživit. Rukavičky jsem vyfotila, tak je sem do zítra hodím.

tak to nechápu s tím životním. To je bordel 😠

terjar
29. led 2010

teda, ty máš ale spáče. doufám, že ho náš Táďula napodobí. 😀

asi máš pravdu, takovéhle věci se asi nezapomínají.

já už na to přišla, ono si můžeš odvést jen tu část, kteoru máš pro případ smrti nebo dožití a já k tomu mám ještě úrazové atd., tak proto si můžu odečíst míň.

evulebobule
autor
29. led 2010

teri: jj spinká teď docela dobře, ale začátky,žádná sláva 😀 😝

jasně, že by sis vzpomněla, to je jako se vším, jakmile to jednou umíš,tak to stačí jen oprášit a zase to umíš.

terjar
1. únor 2010

tak mi v sobotu psala teta, že pro mě má to lehátko a postýlku pro novorozeně, abych ho mohla mít v obýváku. Je to ta, co mají v porodnicích. a včera jsme od babi dostali nějaké korunky, že prý chtěla Tádovi něco koupit, ale neví co už mám, tak raději nic nekupovala. Tak budu objednávat z té lékárny a máme to už úplně komplet. Jupí

Z toho spaní mám strach, já jsem hrozný spáč, tak snad bude po mně. A taky bych ráda něco udělala, když bude spinkat.

My byli v sobotu bruslit a bylo to super. Jen mě strašně štvou lidi okolo, rodina. Si přijdu jako že jsem chromá. Dělají ze mě já nevím co. I když vystupuju z pitomýho auta, tak trošičku zavrávorám a oni už jsou celý říčný. To je pořád, Teri pozor. Fakt mě to strašně rozčiluje. chápu, že mají strach, ale ...

evulebobule
autor
1. únor 2010

teri: je fakt, že by jsi na sebe měla dávat pozor 😵 Ale vím, jak to myslíš, to víš, mají o tebe strach 😉

Uvidíš, já byla taky velkej spáč, ale to už se teď moc nedá. Ale každý miminko je jiný. Tak třeba bude Tadeášek spací. I když já si nemůžu až tak stěžovat. Usne v půl osmý večer spí do 22, nají se a spí do 6 do rána, zase krmení a budí se kolem osmé. Pak přes den chodí spát kolem 10:30 a pak odpoledne kolem 16:00 😉

to je fajn, že už jsi komplet vybavená 😉

hrozinka
1. únor 2010

Ahoj holky, nevím zda si na mě ještě pamatujete na beremese jsem byla pod login ertepla. úplně čumím kolik je novinek. děťátka krásně rostou, Tery je v očekávání. k nově narozeným moc gratuluji a tery tobě k očekávání. 😉

terjar
1. únor 2010

ahojky hroz: no jasně že si pamatujeme. Děkuji, už se moc těšíme. Jen kdyby člověk vyhrál nějaké prašule ve sportce, že 😀 . Já jsem dneska narazila na tvoje albíčko. Koukám, že malej už je pěkný čertík. A jak se jinak máte??? Vše OK?

evčo: dávám, i když teď jsem si dala docela zabrat jak v práci, tak pak doma. byl to hrozný týden. budu muset rtochu zvolnit, protože mě pořád pobolívá břicho. kamarádka mi akorát dneska volala, že byla včera v kině a myslela si, že rodí. najednou se jí udělalo špatně, zvedl se jí hodně tlak a bolelo jí divně břicho. nakonec se uklidnila a dobrý. minulý týden krvácela, tak už jí dr nechal doma, termín má 1.4. tak mi právě říkala, že je to velkem rozdíl, v práci měla hrozný nervy a dvouhodinové dojíždění. a volala mi právě proto, že ještě nemá krom lehátka vůbec nic. tak jestli si může se mnou objednat nějaké ty věci. tak jsem jí chudinku dostala tím, že my už máme vše. ale snad bude v poho. tak jsem jí zas já říkala, že mi je teď taky tak divně a jaký jsem měla náročný minulý týden.

evčo, braly tě křeče do nohou? mně se to stalo 2x v noci, vždy když jsem dlouho stála. jak jsem dělala v práci ten velký úklid a pak v pátek jsem 3 hodiny pekla šátečky a makovec a ještě uklízela. ale to byla teda bolest. asi budu muset fakt zapřáhnout Járu i s tím, že doma holt nebude tak uklizeno nebo prostě budu muset hrát na city, to na něj fakt zabírá a pak by se rozkrájel.

evulebobule
autor
1. únor 2010

teri: křeče mě taky braly, to byl děs 😠
Jasně, Teri, koukej na sebe taky trochu a taky odpočívej, pak už toho odpočinku moc nebude
Mamka mi tohle vždycky říkala a já jen mávla rukou, ale měla pravdu.
Ke konci mě taky dost začala pálit žáha. To byl taky kauf.

hroz. jasně, že pamatujeme. 🙂 Jdu ti kouknout na fotky 🙂

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru