My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

evulebobule
autor
12. led 2010

teri: já nevím,musím se na to zeptat. třeba mi nedají nic a taky budeme živi 😉

my kosmetiku moc nepoužíváme.Když koupu,tak pěnu nedávám, jednou až dvakrát za týden umeju vlásky šamponem Nivea a prdýlku tedy taky myje denně, ale tělo mu nemydlím. Po koupání mám krém na prdýlku nivea a mažeme buď vazelínou nebo ničím.

simicak
12. led 2010

Tery, tak rada se zapadu 😀 kosmetiku pro miminko nekupovat,jen prirodni olejicek,ja bud mazu 100pro panenskym olivovym a nebo mam kokosovy z kurzu masazi,kde nam byo receno,ze johnson apod. se nema pouzivat,protoze se ty olejicky nevsajou do kuze,takze jsou pry na prd -ja to pouzivala celou dobu 😅 Tak ted mazu olejem. Penu a nic nedavam,to mi taky uz u veru rekli,ze se to nema pouzivat a tak samo vim segra a kamaradky-vsichni jen po koupeli naolejuji necim. Pudr taky nepouzivam,to mi taky rekli u veru z se to nedela,ze to vysusuje,takze jen pouzivam krem na dupku (anglicke znacky,vyborny na opruzeniny a i na exem a na vse 😀 )
Ja byla u veru taky vujkana u kazde rymy a vseho,je to normalni a nemysli si,ze u viki jse profik,taky silim,kdyz na ni neco leze. Uz se budes jen cely zivot strachovat a strachovat a silet 😉
Jo a krem na opalovani ne poradim,ja vzdy rodila na zimu a taady slunko neni,ale asi nemazat a musi byt porad natocene ve stinu a nebo co vim,tak mamainy davaji na kocar plenu at na ne nesviti a pousti krasne vzduch 😉

terjar
13. led 2010

Evi, to víš že jo. My to nějak všichni přežijeme a až doplatíme hypo, tak pak nebudeme vědět, co s penězi 😀

Díky za rady. Já se té kosmetiky dost bojím. O tom Johnsonu jsem slyšela, že není moc dobrý.
Evi, a čím myješ tu prdýlku?
Zkusím ten Aviril, je levný a nádherně voní. A koupím jen ten bepanthen na opruzeniny a mně na prsa. Holky, a co tedy aspoň nějaký krém na obličejík. našla jsem v lékárně, že dělají na léto a na zimu. To používáte?
Slunku ho vystavovat samo vůbec nebudu, ale asi všem paprskům ho neochráním. Tu plínku budu určo aplikovat, i do auta. Ale třeba bude hnusné léto.
Takže suma sumárům, z kosmetiky jen minimum a pak dle potřeby. To jsem ráda, protože na té naší diskuzi ty holky úplně šílí a co všechno budou mít, z toho mi jde hlava kolem 😀 . TAky tam nějaká holčina radila obyč modrou indulonu. To mi říkala i mamka, že jí pediatrička řekla, že je nejlepší.

evulebobule
autor
13. led 2010

teri: na prdýlku na mytí mám niveu
Na obličejíček mám taky niveu proti mrazu a větru.

terjar
13. led 2010

díky Evčo. Tak já pak něco koupím, ale až v květnu. to abych si už dělala seznam. 😀 Taky budeme muset ještě koupit nějaké hračky, zatím máme jen losa Edu. ještě bych chtěla tu plyšovou spirálu a to jak psala Sim - taková ta potvůrka do postýlky 😀 . A určo nějaké dostaneme jako dárečky. Naštěstí toho mímo moc nepotřebuje. Kamarádka mi psala, že její dítko si vystačí s prázdnou pet lahví a vařečkou 😀

evulebobule
autor
13. led 2010

teri: asi tak, my tedy spoustu hraček podědili od švagrové po klukách, tak máme docela přehračkováno 😀

terjar
13. led 2010

dneska jsem zjistila, že jsem ještě nedoplatila řemeslníkům za elektriku. 😖 . no fuj, tak jsem hned poslala další část. A já si bláhově myslela, že tento měsíc něco víc našetřím 😒 .

naši kluci všechno rozmlátí a ty miminkovské hračky už asi nemají. ale nechci to doma mít jak v hračkářství. takže hračky střídmě, ale už to vidím. to samé si vždycky říkáme pro kluky, že zlobí, tak málo. a ve finále toho člověk nakoupí. takže hračky čekám spíš od příbuzných. v únoru si budu od maicky kupovat klokanku, psala, že dostali dvě. tak doufám, že jí využijeme.

evulebobule
autor
13. led 2010

no to s těma hračkama jsme si říkali taky 😀

terjar
14. led 2010

tak jsem si včera objednala zimní boty. ty moje kozajdy jsou hrůza. už mám sešlapanou podrážku a v téhle zimě dost mrznu. budu je nosit jen k sukni.
bychom mohli o víkendu jít bruslit. už mrzne dlouho, tak budou rybníky snad zamrzlé, jen kdo odklidí ten sníh 😒

evulebobule
autor
14. led 2010

tak opatrně na ledu, ať sebou nešvihneš 😀

nám se dneska Davčík poprvý otočil z bříška na záda. Ze zad na bříško to už uměl a teď i opačne. Mám z něho radost.

terjar
14. led 2010

tak to je šikulka. vy už budete mít za chvilku půl roku, co? to tak strašně utíká.

tak nakonec změna. v sobotu přijedou kamrádky z jihu, tak razíme do Ikey 😀

evulebobule
autor
14. led 2010

teri: tak to je super, do Ikei se taky chystáme, já to tam zbožňuju 😀

jj bude nám už půl roku, příští úterý

terjar
14. led 2010

a budeš péct dortíka???

tak už mám botičky, mamča mi je přivezla. jsou super, goratexové od Zamberlan. a půlku mi na ně ještě přidá k Vánocům, to se bude hned lépe chodit 😀 . jen jsou mi asi o 1,5 cm větší, tak si do nich koupím nějaké tlustší ponožky. nosím ty slabé kotníkové a teda nic moc.

my jdeme v úterý na KO a bude další uzv, se tak těším. a jde i tatínek 🙂

evulebobule
autor
14. led 2010

k půl roku asi ne, to až k roku. Zkusím ten potahovanej marcipánem s nějakýma figurkama. Už se těším.

tak ať KO dopadne ok.

my jdeme zítra na kyčle,snad už naposled. Dneska jedeme večer k našim a ráno od nich k doktoru.

terjar
14. led 2010

Teda, to se budete mít.

A copak má s kyčlema?

doufám, že dopadne, už se moc těším. 🙂

evulebobule
autor
17. led 2010

neměl ještě vyvinutý jadýrka v kyčlích,ale už je to ok.
jinak máme trochu nakřivo prstíčky protředníčky u nohou,tak bandážujeme, aby to nedělalo někdy v budoucnu problém.

jinak jsme našli ve čtvrtek prvního zubana. Máme radost 😀

terjar
18. led 2010

je, tak to gratuluji 😉 . kyčle jsou prevít, já musela nosit takové ty kšíry, asi rok, tak doufám, že Táda bude v poho.

jinak tatínek už včera cítil táďulu i přes bříško. tak byl šťastnej 😀

evulebobule
autor
18. led 2010

tak vidíš, teď s ním už bude švanda, akorát ke konci už jsou to slušný rány 😀

no my kyčle měli celou dobu ok a na poslední kontrole se kontrolují jadýrka a ty my neměli,tak jsme museli ještě jednou. 😀

terjar
18. led 2010

dneska ho cítím skoro pořád, je to jen takové lehké, ale asi tam pěkně řádí. tak jsem na něj zvědavá zítra na KO, zda bude spolupracovat nebo se zas otočí zády. hlavně bych ráda, aby i tatínek viděl pindíka 😀

mamka říká, že prý je dobrý dávat ještě na normoš pleny klasické látkové, ty bílé, a dát jich třeba 3. ona ségře dávala snad osmero a měla to v poho. tak to asi taky budu praktikovat. plenek jsme dostali,ž e nevím co s nima 😀 .
Evul: a můžeš tomu nějak pomoc nebo to prostě záleží na vývoji?

evulebobule
autor
18. led 2010

teri: já ti nevím, jestli se tomu dá nějak pomoct. Doktor se mě na první kontrole kyčlí ptal, jestli jsem já nebo manža měli v dětství problémy s kyčlema a neměli, ale ptal se na to, tak to asi vliv nějaký má. Každopádně my používáme od začátku látkový plenky normálně,tak to tomu možná taky trochu pomohlo. Ale určitě to dělej,jak ti říká maminka, věřím tomu, že to pomůže.

terjar
18. led 2010

tak doufám, že to bude mít Táduš v pořádku. I strejda měl s kyčlema problémy, ale ten chudák měl ještě tu hroznou dečku.
tak doufám, že nebude parné léto, aby se mimís chudinka nezapařil. aby se mi vůbec vlezl do bodyček 😒 . a museli jste na to třeba civičit?
teda, to slyším poprvé. A to má od narození? to mu dáváš něco jako dlahu??

terjar
18. led 2010

Holky, kdybyste chtěly udělat juk na náš byteček. Dnes jsem vkládala poslední fotky kuchyně a dětského pokoje. V kuchyni ještě bude barový pultík směrem do obýváku, ale až budou nějaké penízky.
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/terjar/albu...

evulebobule
autor
18. led 2010

teri: nene necvičili, teď to jen vyrovnáváme tím, že se to podlepuje náplastí, neumím to vysvětlit jak, ale doktor nám to ukazoval, tak snad to zmáknem.

evulebobule
autor
18. led 2010

teri: nádherně jste to předělali, jste šikulkové. A moc hezká linka, kde jste si jí nechávali dělat? Koukám, že máš taky ráda oranžovou 😀

terjar
19. led 2010

Evi: aha, a tak se to spraví? To jsou mi věci.

oranžovou mám ráda, taková teploučká barvička 🙂 . Kuchyň jsme kupovali v Ikee, mají tam takový program na sestavení, kam zadáš rozměry místnosti a pak si různě kombinuješ skříňky. Mají mraky skříněk a všechno měli skladem, tak jsme si jí hned odvezli. Ten pán nám tam pak vložil i přesný počet úchytek, nožiček, soklů, obkladových desek. Máš k tomu teda horu papírů, ale ty počty si vezmeš dle papíru a vše sedí. A ještě k tomu dostaneš návod na sestavení. Měli jsme 52 krabic, takže nejdřív podle čísel setřídit skříňky a pak sestavit. Přes víkend to kluci měli.

evulebobule
autor
19. led 2010

teri: tak to jo, vypadá to vážně moc pěkně, práce to sice byla, ale je to přesně podle tvého vkusu. 😉

simicak
20. led 2010

Tery moc krasn eto mate udelane!!!!! Fakt se mi to moc libi.

My mame dva zuby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

evulebobule
autor
20. led 2010

simi: sice jsem ti už gratulovala, ale dám si to ještě jednou. Tak gratulujeme k zoubečkům 😀

simicak
20. led 2010

evi 😀 my tu vlastne chodime jen kvuli Terky.

Tery,zrid si takky facebook,tam je kazdy 😉

evulebobule
autor
20. led 2010

tak tak FB teď frčí. 😀

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru