Na co myslíte před usnutím?

treasurka
20. únor 2019

... když už ležíte v posteli, pod peřinou, zhasnuto, oči zavřné... =)

nazka
20. únor 2019

@treasurka na spoustu věcí ze dne a co mě čeká, trápí, ne moc pozitivně asi... a to není dobře. Když se mi nedaří usnout, prodýchám se a uklidním dech. pak je to lepší. a Ty?

natysnovec
20. únor 2019

@treasurka covece ted zrovna premyslim nad cim normalne premyslim🤣🤣🤣Ale vim,ze jsem myslela na zitrejsiho kadernika...🤣🤣🤣

xxx3d
20. únor 2019

Na nic, lehnu a spím 🙂

sister05
20. únor 2019

Já ani nevím, povídám si s "Igorem", pak koukám do blba a pak nadávám, že se mi nechce spát. Důležité myšlenky se mi bohužel vkrádají až do snů. Takže v nich lovím dítě ze školy nebo ji honím do školy, atp 🙂 Nevím jestli je to výhoda nebo nevýhoda.

martiniquest
20. únor 2019

Soustredim se na to, za co jsem vdecna, pripadne se snazim udrzet si hlavu prazdnou a nevenovat pozornost myslenkam.

jajulin
21. únor 2019

@treasurka vždycky jsem nechápala, jak to manžel dělá, že lehne a hned spí. A teď už to umím taky - prostě lehnu, zavřu oči a do minuty spím, paráda 🙂

lstuchlova
21. únor 2019

Na nic. Pokud chce člověk usnout co nejrychleji, na nic by myslet neměl nebo bude mít oči jak žárovky ještě dvě hodiny.

jitulka87
21. únor 2019

Na meho syna v nebi, ze je mu tam urcite dobre a nic ho neboli...pak si pobrecim a vetsinou usnu. A na malickeho, ktery je jeste v brisku...a nekdy i na vsedni veci, ktere se ten den staly. Nejlepsi jsou dny, kdy lehnu a usnu hned...

barulina
21. únor 2019

Kdyz mam chvilku a zrovna neni co k reseni a muzu falt vypnout, cooz je malokdy, tak si predstavuju ze jsem vyjrala moc penez a predelavam.bydleni ;D

treasurka
autor
21. únor 2019

@nazka Už jsem včera usnula =) Mně právě dost často běží hlavou všelijaké hrůzy, zrovna poslední dny jsem přemýšlena nad tím útýraným chlapečkem z Loun, jak o tom spousta lidí věděla a nikdo nic neudělal a tak... Vypnout neumím, závidím manžlovi, ten spí, jště než se mu hlava dotkne polštáře =)

bayt
21. únor 2019

Co proběhlo ten den, co mě čeká, nejčastěji ale sním - kam pojedu na dovolenou a tak :D

gorra21
21. únor 2019

@treasurka popřeju mimču dobrou noc, pohladím bříško, dám pusu příteli, lehnu a spím, teda alespoň do té doby než se mi začne chtít čůrat😂 - což je asi třikrát za noc

mrav
21. únor 2019

Já myslím na to, co jsme zase s dcerou prožili. Před očima mi roste, měla už tři roky. Občas si ještě vzpomenu na ženu, která už není mezi námi.

calvac
21. únor 2019

@treasurka Presne takove hruzy mam v sobe taky dlouho. Je mi z toho uzko. Ja jsem taky blba,ze to vzdycky ctu, ale co uz.. Bohuzel se to dejerychle.

calvac
21. únor 2019

@treasurka NE dejerychle, ale jen deje. Mobil je rychlejsi nez ja.

eviicka
21. únor 2019

Lehnout a usnout neumím, nejčastěji asi myslím na ty, co už nejsou mezi námi nebo jsou hodně daleko.

nazka
24. únor 2019

@treasurka tak o tom chlapeckovi jsem neslyselato. to je hruza. je potreba myslet na neco pozitivniho, i kdyz ne vzdy mi to taky jde..