Narodilo se jiné pohlaví. Stalo se někomu?

6. čer 2022

Celé těhotenství holka, narodil se kluk. Stal se někomu podobný případ? 🙈

codal
7. čer 2022

Kamarádce se to stalo před pěti lety. Celé těhotenství jim doktor tvrdil kluka, narodila se holčička. Stát se to pořád může, i když ultrazvuky jsou čím dál dokonalejší.

michaela666
7. čer 2022

Znám takovou paní. Celé těhotenství všichni říkali holka. Nakoupila komplet výbavičku v růžové a domů si přivezli chlapečka. Nový kočár kupovali hned po cestě z porodnice.

emamaira
7. čer 2022

Ano, stalo se to kolegyni. Ale je to už asi 8-9 let. Tobě se to stalo nebo se ptáš jen ze zvědavosti?🙂

95newmommy2020
7. čer 2022

Neznám nikoho, komu by se to stalo. Ale údajně na začátku, když řeknou, ze spis holka tak to muže být kluk.

autor
7. čer 2022

@emamaira, stalo se to v naší rodině. 6.6.2022, došla sms, že se narodil Viktor, i když to měla být celé těhotenství Viktorka. 😂

autor
7. čer 2022

@95newmommy2020, ještě dva týdny před porodem to byla holka. 😂

cuuza
7. čer 2022

Ze sousedního pokoje jel domů chlapeček komplet v růžovem... Hlavně když je zdravé 🍀

natysnovec
7. čer 2022

Nam se stalo,ze nam rikaly ze je to chlapecek🙂 ja nakupovala pomalicku modre a na velkem utz nam rekly,ze je to ale holcicka🤣🤣

30bar
7. čer 2022

Tebe to ale extrémně pobavilo se dívám, že se narodilo jiné pohlaví. Hlavně, že je chlapeček zdravý..

autor
7. čer 2022

@30bar, ano, pobavilo nás to všechny. O zdraví jde vždy. Je v pořádku, ale zeptat se snad mužů jestli to někdo nezažil?

sebestka
7. čer 2022

Ano, manželové sestřenici tvrdilo celé těhotenství několik lékařů kluk a narodila se holka a neteři naopak. Všichni lékaři ji tvrdili, že čeká holky a byl to kluk. A ani jednou žádný lékař nezapochyboval🙂

kijonkova.k
7. čer 2022

Stalo se to nám...Ve 20tt,že to bude nejspíš kluk,pak už se mimi nechtělo ukázat.U porodu jsem manželovi nevěřila,že je to holčička.Počítala jsem prostě s klukem a hotovo.Pár dní mi trvalo si zvyknout.Už je to 14 let a neměnila bych.

vikysek0987
7. čer 2022

Ano stal....Celé těhotenství chlapeček a narodila se holčička....

mlynkova85
7. čer 2022

Mě osobně ne ale kamarádce ano. Celé těhotenství to měla být holka a domů z porodnice jela s chlapečkem. Teď mi bude 6.

zara11
7. čer 2022

Kamaradce se to stalo, vse doma ruzove vc kocaru a narodil se kluk 😅😬

j83
9. čer 2022

I my máme takový případ ve vzdálené rodině, ani ne rok starý. Já mám měsíc do porodu a věci po synovi jsem před týdnem vytřídila a odvezu do azylaku - budem se ještě před porodem stěhovat. Už jsme ale měli být touto dobou přestěhovaní a pomalu začínám plašit, že pro novorozeně holčičku skoro nic nemám 🙈 kdyby to byl kluk, dost bych asi koukala 🤣

bartoskovi
9. čer 2022

Ano měla jsem to taky tak. Celé těhotenství jsme čekali Marušku, ještě v pátek nám řekli při příjmu, že je to holka. A v pondělí když mě vezli na sál jsme si ve výtahu dělali srandu, ne že mi podstrčí kluka😂🍀😂. No a když jsem se poslala po narkóze mi oznámili, že ma chlapečka. Byl to pro všechny šok a my museli dokoupit věci pro chlapečka Vítka. Je to možné opravdu.

e_v_k_a83
9. čer 2022

Ano, mi osobně😁😁, nikdo to nechápal. A holčička první 3 měsíce chodila hlavně v klucicim.A to si představte, že jsme to ještě nestihli do porodnice. Šok z prekotneho porodu a pak ještě koukate-holka😁😁
Hlavně, že bylo vše v poradku🙂

mata2hari
10. čer 2022

Švagrovi se to stalo před 13 lety s bývalou..celou dobu čekali Barborku a ejhle,vylodil se Ondřej 😂 I proto jsem kupovala výbavičku spíš neutrální,i když na velkém utz potvrzena holka,ale až po jaké době a popravdě to dr neříkala nijak jistě 😁 Takže já fakt čekala,až se narodí,to pro mě byla jediná jistota 😁