Nejspíš čekám dítě s někým jiným, než se svým přítelem

radunka27
13. pro 2013

Jsem v naprosto zoufalé situaci, čekám miminko,ale více procent přikláním k tomu, že děťátko jsem počala s někým jiným než s mým přítelem.Rozhodla jsem se ale pro to, že si děťátko nechám a přivedu na svět.Těhotenství se pro mě ale změnilo v peklo,to že příteli takhle lžu a klamu všechny kolem sebe,mě ubíjí....není dne abych s pocitem, jak špatný člověk jsem, nevstávala a večer neulehala do postele.Pláču a vyčítám si vše, co jsem způsobila, jak nezodpovědně jsem se zachovala...proč jsem se nepřiznala hned na začátku,teď je to pro mě těžší a těžší..už nevím jak dál, tolik moc nechci o přítele přijít,ale s tím co nosím pod srdíčkem a v srdci se žít nedá....je tu některá ,která se dostala do stejné situace jako já? Jestli tu si,pověz,jakpak si se rozhodla.....PROSÍM.

kamimik
17. pro 2013

Mně spíš překvapuje, že @radunka27 napsal dotaz, my tady píšeme svoje názory a rady a ona se od té doby nevyjádřila. Když chce někdo poradit,tak se zapojí do diskuze, která tady je kvůli ní. Nevim nevim, nějak se mně to nezdá...

kamimik
17. pro 2013

@chris_n přesně to jsem teď psala🙂 už mě to dlouho zaráželo,že nereaguje🙂

marukm
17. pro 2013

@chris_n Proč zbytečně? Věcná diskuze bystří mozek.🙂

@eimmy Panebože proč každá, která neporadí "zatloukej" nebo "neříkej mu to", musí být světice a moralistka? Už jsem to tu psala. Taky jsem podvedla. A nikdy jsem to bývalému neřekla. A stojím si za tím. Takže ne, nejsem světice. Ani náhodou. To ale neznamená, že musím souhlasit s výše zmíněnými radami, ne?;)

llluckaaa
17. pro 2013

@eimmy No tak to mě mrzí, že se ti chce zvracet i nad mým příspěvkem. A kde konkrétně, prosím tě, moralizuji, odsuzuji a nevžívám se do situace? Než tu ty začneš všechny odsuzovat a natřeš jim to svým příspěvkem, tak si raději všechno dobře pročti, jo?

To že tu člověk veřejně nenapíše, že v podobné situaci byl a nebo že ji zná z blízkého okolí, přeci neznamená, že se do ní neumí vžít, ne? Jestli si maminka vybrala cestu Zatloukat, zatloukat, zatloukat, tak to asi stěží přizná na veřejné diskuzi, kde ji může kdekdo šmírovat 😅 Ono i veřejně přiznat nevěru není nic jednoduchého a člověk se tí moc nechlubí 😅

chris_n
17. pro 2013

@marukm proč? protože primárně to byl dotaz od uživatelky, která už na nic nereaguje... takže bud to vzdala, nebo to byl jen výkřik do tmy, co měl rozproudit debatu, jako je tahle.

radunka27
autor
18. pro 2013

|Ano, možná máte pravdu,čekala jsem slova útěchy,podporu...být na to sama je opravdu těžké,ale svěřovat se někomu v mém okolí nechci, protože se přikláním k tomu,že pomlčím navždy....ublížila bych tolika lidem a za svou chybu musím platit hlavně já..a věřte nebo ne,není to jen výkřik do tmy, jsem si vědoma všeho, co to obnáší a obnášet bude.Je tu i varianta, že se na to přijde a i s tou já počítám..jen promluvit teď už nedokážu...Ano,miluji svého přítele, se kterým už jednoho syna vychovávám, a přesto jsem podvedla....jestli v tom bylo poblouznění,chvilkový pocit,že jsem pro jiného přitažlivá....nevím,stalo se a já za to teď nesu trest největší...říkám si pořád dokola, jak hroznou lež a hnus v sobě skrývám,ale pro mě neříkat,je zatím to nejlepší řešení....

lck79
18. pro 2013

@radunka27 Teď už to stejně nezměníš, stalo se, co se stalo, myslím, že sama už jsi vytrestaná dost. Já bych to zatím určitě nikomu neříkala, šla bych na ty testy a podle výsledku bych se rozhodovala dál. Obdivuju tě, že jsi šla zrovna sem se svou kůží na trh, už podle názvu tématu jsem si říkala, že tě tu roztrhají, ale ono se strašně lehko soudí a ohání morálkou, když to člověk sám nezažil. A jak vidíš, narazila jsi tu na spoustu maminek s naprosto neotřesitelnými morálními hodnotami, nikdy nechybujícími, a které jsou ti to navíc připraveny při jakékoliv příležitosti zcela nesebekriticky sdělit. Naštěstí je tu i dost těch, které se dovedou na věc podívat i střízlivě. Přeju ti,abys měla kolem sebe těch normálních lidí co nejvíc, nečeká tě zrovna lehké období, tak abys měla i v reálném životě vedle sebe oporu. Držím palce, aby vše dopadlo dobře 😉

zuzka72
18. pro 2013

@radunka27 mě by každopádně zajímalo, jak to celé dopadlo.. 😵 Situace je to určitě ne moc příjemná, ale to miminko za to nemůže a ať už se rozhodneš jakkoliv, je to jen tvoje volba. Moje známá je teď ve stejné situaci.

weri1
18. pro 2013

@liss_durman můžeš milovat člověka a zároveň ho podvést....poblouznění, najednou jsi žádoucí i pro někoho jiného ....na tom není nic k nepochopení a určitě můžeš mít i skvělej vztah se svým dítětem.

weri1
18. pro 2013

@akita nepochopila jsem, že odešla k tomu biologickému otci.

weri1
18. pro 2013

@akita a vidím, že se tady nedá diskutovat normálně, proto jsem na začátku psala....ne ve zlém. chtěla jsem se jen o tom "pobavit" nic víc nic míň

akita
19. pro 2013

@weri1 to že odešla k biologickému otci nebylo pro tuto diskuzi podstatné. Jen jsem chtěla poskytnout tazatelce pohled, který znám zbízka..nic víc nic míň. Nijak jsem ji neosočila ani nemoralizovala, protože na to má právo jen ona sama. Takže jsem to zpočátku brala nic ve zlém, ale potom jsem měla pocit, že jsme se nepochopily..proto jsem reagovala abych vše uvedla na pravou míru.

martinahost
6. led 2014

Ahoj, práve včera som tu čítala podobnu diskusiu, sice bola staršia ale to nevadí, manželia plánovali miminko, ale nedarilo sa im a manželka vo chvílkovej slabosti podviedla manžela zo spolužiakom a pravdepodobne otehotnela s tým spolužiakom, no nebola si istá či je otcom spolužiak alebo manžel. Manželovi samozrejme tvrdila že dieta je jeho, lebo manžela velmi milovala a nechcela o neho príst. Narodila sa im dcérka, ktorá ked mala 2 roky, tak sa nepodobala ani na jedného rodiča, lebo rodičia boli svetlí a dcerka bola tmavo vlasá a mala tmavé oči. Matka dcérky vedela ,alebo skor tušila prečo je dcerka tmavá no bála sa povedat pravdu a bola na tom asi psychicky dost zle, lebo ju žralo svedomie, no otcovi to začalo vrtat v hlave a chel DNA testy, zakladatelka tej diskusie nebola tá matka, ale nejaká velmi dobrá kamarátka matky a chcela pre nu rady, čo má robit. Neviem ako to nakoniec skončilo, to už zakladateľka nenapísala.No zakladatelke tejto diskusie by som chcela poradit, aby po porode dala urobit testy DNA a zistila kto je skutočný otec, ak je otcom priatel tak by som mlčala, ale ak je otcom milenec povedala by som pravdu, lebo v buducnosti sa može stat , že priatel začne niečo tušit a potom to bude mat horšie následky. 😒 😉

ventilkova
15. led 2014

No ja nevim... To je tak tezky.... A nejtezsi je radit.... Rozhodne se necitim byt svetici a rozhodne nehodlam zakladatelce diskuze mentorovat.... Ja bych asi volila tuncestu, co prispevovatelka vys... Pockala bych do porodu a podle vysledku testu bych se rozhodla konat.... Drzim palce, tohle je fakt nezavidenihodna situace a stat se to muze kazdemu... At si kazdy rika, co chce

28332833
26. dub 2014

T danemu tematu.Za muzske pohlavi.Jsem rodina mame jiz dve nadherne deti statne zijeme 14 let.Ve spatne dobe ,,pouhy mesic,,manzelka otehotnela.Kdyz se vse uklidnilo a vsichni jsme se ne miminko tesili,tak prislo neco strasneho.Zacal jsem mit pochybnosti ze miminko je moje a ukazalo se ze to bohuzel tak je.Manzeleka to celou dobu vedela tvrdila ze je moje ,bylo spoustu casu to vyresit.Nevera se odpustit da ,ale to ze bych mel vychovavat cizi dite -- to se proste neda.Je to celozivotni BOJ ktery dokaze vyhrat jen malokdo.Miluji sve deti a manzelku ale stejne nedokazu prijmout to ze mam vychovat cizi dite --- PROC!!!!!meli jsem dve svoje ,mohli mit 3-ti svoje.V soucasne dobe jsem se odstehoval a cekam ze se to ve me zlomi.

barbarucha
4. kvě 2014

@28332833 Ahoj, je mi líto, co Tě potkalo. Někdy život dává pěkně do držky. Asi prožíváš právě velké peklo. Nemůžu Ti dát víc než můj ženský náhled na věc. Snad Ti k něčemu bude.
Máš ženu a děti, které miluješ a oni milují tebe. Na cestě je třetí děťátko, které, když ho přijmeš, Tě bude milovat taky, nehledě na to, že jedna z těch buněk, která ho stvořila, nebyla Tvoje.
V mé hlavě je to otázka smíření. Jestli to dokážeš přijmout. Jestli to Tvoje ego všechno nezničí. Pokud vyhraje ego, prohrají všichni ostatní. Ztratíš ženu a děti, které miluješ, oni ztratí manžela a otce. Zbyde jen sžíravá hora viny. Pro Tebe: že jsi je opustil, pro Tvoji ženu, že chybovala a zničila tím rodinu, pro Tvoje děti, kterým se asi nic neřekne, ale budou Tvým odchodem zmatené a zničené a budou si ho klást za vinu a nakonec i pro to nenarozené děťátko, které se jednou narodí a vyroste a dozví se, že díky "němu" se rozpadla celá rodina.
Je to rozhodnutí mezi láskou a hrdostí. Nemá smysl, přijmout tu situaci na sílu a tajně dítě a manželku nenávidět. Ale myslím, že je tu možnost to prostě postupně rozdýchat a přijmout i se vší tou bolestí.
Znám rodinu, která tuto situaci zažila. Narodila se holčička, která měla jiného otce. Ustáli to, zůstali všichni spolu. Té holčičce je dneska 25 a teprve nedávno se dozvěděla, že její táta není jejím otcem biologickým. Neuvěřitelně to změnilo její pohled na tátu - toho, co jí vychoval. Pochopila, co všechno musel překonat a nesmírně si ho za to váží. On jí přijal a miluje ji už dávno. Jen abys věděl, že dobré konce existují i když to teď tak zrovna nevypadá.
Z mého pohledu máš dvě možnosti. Zahořknout na ženy i život, nikdy už nedůvěřovat (protože bezchybný není nikdo - tím nechci Tvoji ženu omlouvat, udělala velkou chybu, za kterou dost možná zaplatí strašlivou cenu - ztrátou manžela a otce svých dětí. Dovedu si představit, že i ona prožívá neskutečné peklo.)
Nebo bojovat jako lev, porvat se s vlastní hrdostí a bolestí a vrátit do svého života lásku.
Přeju moc hodně sil, pevných nervů a lásky.

karlos12
4. kvě 2014

@radunka27 upřímně,kolik chlapů podvádí,má bokové děcko a kolik z nich má takové výčitky?Neřeš.Už se stalo,stávají se horší věci a to mimčo to odnáší nejvíc.Plno miminek umírá,plno párú mít děti nemůže,buď ráda.A třeba je miminko partnera,naděje umírá poslední!!!! 😉

malaletajicimyska
7. kvě 2014

@radunka27 jak to tu ctu, stale to nejak ne a ne pochopit. Spala jsi s jinym muzem, mno stane se a nezalezi na tom z jakych duvodu, nepouzila jsi ochranu, take se stane budis, kazda neni svetice a co se konkretne mne tyce sex s gumou je pro mne horsi nez sex zadny, otehotnela jsi a miminko si chces nechat to take chapu. Jen nejak nechapu tve presvedceni, ze otcem miminka je ten druhy muz.
Jsi ve slozite situaci a nebudu ti lhat, zavinila sis ji sama, ale nemuzes se postavit pred sveho partnera a rict mu, ze ditko neni jeho, kdyz to sama nevis. Co budes delat az od Vas odejde a ty casem uvidis, ze je cely tvuj pritel? Neresila bych ted ci je miminko....to nikdo nevi a jeste nejakou dobu vedet nebude. Zamyslela bych se pouze nad neverou. Rozhodnout se zda mu o nevere povis budes muset sama. Ale mimco bych do toho netahala, rozhodne ne prozatim.

tina79
26. kvě 2014

Myslím, že v podobné situaci je spousta maminek. Akorát se nikomu nesvěří.
Jak píše karlos12 chlapi podvádí taky...a přijde jim to normální.
Já bych to nikomu neříkala. Těžko by se s tím smířil. Vylít srdce si můžeš tady....tady tě nikdo nezná.
Miminko za to nemůže a tvůj stres mu moc neprospěje.
Držíme palce a drž se

danielineckad
2. čer 2014

Ahoj Vsem. Chapu te prochazim necim podobnym.
V prosinci 2013 jsem se vratila po mesici z pracovniho pobytu v Africe. Byla jsem sama. Poznala fajn kluka presiinternet se kterym jsem si psala a volala pres cely pobyt v Africe . po navratu jsme se sesli 2.12 a meli spolu nechraneny sex.
A po tomhle se z nej vyklubal pekny hajzlik.
Chtela jsem se pomstit vsem chlapum co ublizujou zenam. A to tim ze si vrznu a zahodim ☹
7.12 jsem poznala fajn kluka ale domluva byla ze budeme jen pratele na sex . tak jsme spolu od te doby spavali.18.12 jsem dostala normalni menstruaci.
28.12 jsme spolu meli sex kdy se do me udelal.
29.12 jsem se stehovala k jednomu moc sexy chlapikovi a opili jsme se. Az do dnes poradne Nevim co se stalo.
On mlci na me otazky.
V lednu 18.1.2014 jsem si delala tehotensky test a by pozitovni.
10.2.2014 jsem mela prvni ultrazvuk kde mi rekli ze jsem 8+2 TT tehotna.
Sok!!!! Prvni reakce sakra vzdyt jsem sama a uzivam si jak pubertal ☹ co budu delat?
Rozhodla jsem se prcka si nechat.
At sama nebo s nekym nechtela jsem se vzdavat sveho ditete.
Dva ze tri chlapu se k tomu postavili perfektne, ze pomuzou a tak.
Znamost z 7.12 semnou je doted a ja se zamilovala jako nikdy predtim. Mock chci aby jsme byli Rodina.
Ale stale je tam otaznik ? Kdo muze byt otec ☹
Je to hrozne najit stesti v situaci ve ktere jsem.
Termin mam 23.9.2014 cekam chlapecka.
Moc si preji any otcem byl Misa , ale stale je tam to 50% na 50%
Po porodu udelame DNA test.
Bojim se ze kdyz to nebude Misovo tak me opusti.
O vsem vi ale cim bliz je datum porodu tim vic jsme na noze.
Ale Laska je silna pokud se milujeme tak zustaneme spolu.
Vsem maminkam chci rict ze dite je vase to vam nikdo nevezme. Kdo totiz vi jak dlouho s vami partner bude.
Jsem na sebe nastvana ale jdu dal a ponaucena nejvic jak jen jde.
Kdyz budu sama nebude to lehke ale kazda mama ma tu silu to zvladnout.

danielineckad
2. čer 2014

Ahoj Vsem. Chapu te prochazim necim podobnym.
V prosinci 2013 jsem se vratila po mesici z pracovniho pobytu v Africe. Byla jsem sama. Poznala fajn kluka presiinternet se kterym jsem si psala a volala pres cely pobyt v Africe . po navratu jsme se sesli 2.12 a meli spolu nechraneny sex.
A po tomhle se z nej vyklubal pekny hajzlik.
Chtela jsem se pomstit vsem chlapum co ublizujou zenam. A to tim ze si vrznu a zahodim ☹
7.12 jsem poznala fajn kluka ale domluva byla ze budeme jen pratele na sex . tak jsme spolu od te doby spavali.18.12 jsem dostala normalni menstruaci.
28.12 jsme spolu meli sex kdy se do me udelal.
29.12 jsem se stehovala k jednomu moc sexy chlapikovi a opili jsme se. Az do dnes poradne Nevim co se stalo.
On mlci na me otazky.
V lednu 18.1.2014 jsem si delala tehotensky test a by pozitovni.
10.2.2014 jsem mela prvni ultrazvuk kde mi rekli ze jsem 8+2 TT tehotna.
Sok!!!! Prvni reakce sakra vzdyt jsem sama a uzivam si jak pubertal ☹ co budu delat?
Rozhodla jsem se prcka si nechat.
At sama nebo s nekym nechtela jsem se vzdavat sveho ditete.
Dva ze tri chlapu se k tomu postavili perfektne, ze pomuzou a tak.
Znamost z 7.12 semnou je doted a ja se zamilovala jako nikdy predtim. Mock chci aby jsme byli Rodina.
Ale stale je tam otaznik ? Kdo muze byt otec ☹
Je to hrozne najit stesti v situaci ve ktere jsem.
Termin mam 23.9.2014 cekam chlapecka.
Moc si preji any otcem byl Misa , ale stale je tam to 50% na 50%
Po porodu udelame DNA test.
Bojim se ze kdyz to nebude Misovo tak me opusti.
O vsem vi ale cim bliz je datum porodu tim vic jsme na noze.
Ale Laska je silna pokud se milujeme tak zustaneme spolu.
Vsem maminkam chci rict ze dite je vase to vam nikdo nevezme. Kdo totiz vi jak dlouho s vami partner bude.
Jsem na sebe nastvana ale jdu dal a ponaucena nejvic jak jen jde.
Kdyz budu sama nebude to lehke ale kazda mama ma tu silu to zvladnout.