Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

lion
7. říj 2005

Ahoj holky, myslím, že bysme tady mohly rozjet debatu na téma "jméno pro miminko". Nemáte někdy pocit, že většina jmen v kalendáři je nudná? Máte nějaké tipy na hezká dívčí nebo chlapecká jména? Klidně i neobvyklá? 😉 Tak pište, pište. Koukala jsem, že dost z vás už je těhotných, tak sem s inspirací. 🙂

markytkaaa
20. črc 2009

alči: no jo ... musíme vyderžááát 😀 a nebo hele ... v jaký měsíc bude mít svátek to nepovíš? 😀

bambulik
20. črc 2009

taky se těším co ta Ajčina bude mít za holčičí jméno..
a na marinku jsem taky zvědavá

bambulik
20. črc 2009

my to měli obráceně, u nás se pohlaví nevědělo, ale jména na holku a kluka ty věděl každej

caira
21. črc 2009

bambulik, my rekneme pohlavi ale jmena taky zustanou tabu, posledne se nevyplatilo to nekomu rikat...

lenkabu
21. črc 2009

konja:my si nenecháme říct co to bude ale klidně mně na Daniela přesvědčuj 😀

alčí: jsem se nejdřív zděsila že budeš mít taky Vandu a na MK budou už 4 😀 ale dle popisu tipuju něco jako holky.........krátký,tvrdý.............Gita, Dita.........

beranek
21. črc 2009

Ahoj, tak na jmeno Alcatka jsem taky zvědavá 😀 Takových jmen je docela dost, to by člověk neřekl, ale taky bych si s takovým popisem dokázala vybrat... 😉

joseline
21. črc 2009

Ahoj holky, občas sem nakouknu protože mě jména na mimi hrozně baví a často listuji kalendářem , i když zatím v břichu mám zatím jen dnešní oběd, tak doufám že tam mimčo brzy přibude 😉
Moji favoritové jsou zatím Stela, Kristián, Šarlota, Eliáš, Šimon, Jáchym, Vincent, Dora(Dorota), Ema, Gita, Teodor..Nejvíc teda teď vede Gituška a Stela, a z kluků Vincent, Kristián a Teodor..Tak jsem zvědavá jak to bude ve skutečnosti.

Jinak to vypadá že se za chvilku budou uzavírat sázky na Alcatko 😵 Když jsem si poprvé přečetla ten popis tak jsem si myslela že to bude Rút ale to mě zas nesedí s tím v televizi..

Nesleduješ Alci s manžilkem Růžovou zahradu? Se přiznám, že mě to tam přivedlo na Gitulku..??

artuse
21. črc 2009

ahoj holky,

já pořád sleduji tuto diskusi o jménech, děsně mě to baví 😀 a co říkáte na jméno Viola? 😅

a jak Alčátko napsalo krátké a tvrdé, hned mě napadly dvě taková jména,která tu nezazněla s malým množstvím nositelek v ČR, ale raději je nebudu zmiňovat, co kdybych se náhodou trefila 😀 😉 😕

artuse
21. črc 2009

jé koukám, že Joseline mě předběhla, mě taky napadla Rút a ještě jedno teda 😀

nunacek
21. črc 2009

Tady je to koukám tajemný, jak hrad v Karpatech 😀 😀 😀 😉 No jméno holčičky od alcatka se dozvíme už brzy 😉 Jsem zvědavá. napadlo mě nekolik variant, tak jsem zvědavá, jestli jsem se s některou trefila. A u marinky to vim, ale nepovim 😵 😉

joseline
21. črc 2009

Artuše: Viola se mi moc líbí, nedávno jsem nad tím zrovna přemýšlela🙂 Asi bych to nedala,a le líbí se mi to.

artuse
21. črc 2009

joseline: dík za reakci, já právě hledám jméno bez "r", protože máme hrčivé příjmení a taky, aby se to hodilo ke Stele 🙂

joseline
21. črc 2009

Arti, ke Stele by šlo třeba Nina, Linda, Justýna..to mě jen teď tak napadlo že to hezky zní s tou Stelinkou.

artuse
21. črc 2009

joseline: Nina se mi docela líbí, Lindu máme v rodině, tak to asi ne...🙂

ojika
21. črc 2009

Ahoj holky, když tak čtu příspěvky.... Artuse mě přivedla na myšlenku: co kdyby děťátko ráčkovalo?!? (naštěstí mám jména vybraná bez R)
Jestli dítě bude mít vadu řeci člověk nikdy nemůže vědět předem, a kdyby se toho bál každý, neznáme žádného Patrika, Romču, Renatku, Barborku, Klárku.... To by byla škoda. Ale zkuste si říct (s ráčkováním) Kristýna Brojanová, Mrázovka 43, Praha (pozn. zcela vymyšleno) 😀

markytkaaa
21. črc 2009

já bych si tipla Laru 😵 🙂 Však nedávno dávali v bedně Tomb Raider ne 😀 🙂

caira
21. črc 2009

martytka: ja tipuju Laru, Taru nebo tu zminovanou Gitu 😀

mely bysme tu udelat takovou anketku a tipnout si jake to jmeno nakonec Alcatkovic daji 😀

emamamamu
21. črc 2009

Alci bude to Dora? 😀 😀 😀 😀

alcatko.j
21. črc 2009

😀 nemozu a nemozu nic rict, jirin by mi rozbil hubu 😀

emamamamu
21. črc 2009

ali tak poseptej😀

emamamamu
21. črc 2009

no ja se smeju, ale par tydnu pred porodem jsem zjitila, ze taky klidne muzeme mit kluka a ze se mi vlastne Šimon libi, ale ze jich ted je moc...no a co ted? 😅 😅 😅 😅 bude blbe mit kluka Dorinku?😀

alcatko.j
21. črc 2009

No kluka my mit nemuzem, nemame jmeno 😅

Emi, fakt ne, on je nemocnej uplne uz a on by to zjistil a dobil by me a bylo by 😅

majina
21. črc 2009

Alčí... nebude to Emička???

markytkaaa
21. črc 2009

alči: on se to nikdá nedozví 😵 😵 😵 a my mu to nepovíme ... 😎 😀

alcatko.j
21. črc 2009

Jo a Ruzovou zahradu sleduju jen ja, jirin sleduje me, jestli jsem normalni, ze to sleduju, chapete? 😀

alcatko.j
21. črc 2009

Holky, nemuzu, on se me denne pta, jestli jsem to vydrzela a na mne jde poznat, kdyz kecam 😅
A ted jdu, nebo me fakt dobije 😀

majina
21. črc 2009

Nebo co Nina? 😅 😀

markytkaaa
21. črc 2009

😀 😀 😀 😀 no jo ... tak radši nepouštěj chlupa ... vraždu bych si nemohla vzít na svědomí 😀

caira
21. črc 2009

alco nedej se, drz se, nepodlehej natlaku 😀 na mesic zahod pocitat at te to nelaka nam to tu vyzvanit 🙂))))

ja taky neumim kecat, takze by manza poznal, kdybych tvrdila neco co neni pravda 😀

makelka
21. črc 2009

Alouši, to musí být Lara, těch je mooooooooooooooooooc málo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No jsem zvědavá 😅 😀