Nepovolená jména.

ponikmonik
19. bře 2020

Ahoj jen se chci zeptat. Stalo se vám že vám manžel zamítnul jméno. Jak jste reagovaly? Já jsem moc chtěla Melanii, ale manželovi se to jméno nelíbilo. Bojovala jsem,ale nakonec jsem ustoupila. Manžel zase chtěl Odettu. Je to krásné jméno, ale jmenuje se tak kamarádky fenka tak to neprošlo.

ponikmonik
autor
22. bře 2020

@klllarinka01 To je dobře že jste se shodli

hipposkin
22. bře 2020

@ponikmonik mě se hrozně líbí Matylda a Justýna, ale ani jedno neprošlo , nakonec jsme vybrali jméno, co se líbí obema 😊 Manželovi se zase líbila Nela a Adina, ale to neprošlo zase u mě 😂

ponikmonik
autor
23. bře 2020

Justýna se mi taky líbí. Já jsem chtěla původně 2 jména. Měla jsem 2 varianty. 1. Justýna Ella, 2. Judita Anna. Matylda se mi líbí na malou holčičku, ale na dospělou žensku mi to moc nejde. Ninu a Adinu jsme taky měli ve výběru. Jaké jste vybrali jméno? My máme Stelu.

zelenaesmolda
18. dub 2020

@ponikmonik proc jste nedali melanie odetta?

ponikmonik
autor
18. dub 2020

@zelenaesmolda Protože by to s příjmením bylo moc dlouhý

zelenaesmolda
19. dub 2020

@ponikmonik tak zase tak casto by to nepouzivala

rebe
19. dub 2020

Toužila jsem po Davidovi, manželovi se nelíbil. On chtěl Jasmin, mně se nehodila k našim jménům, tak jsem ji nechtěla. Nakonec máme Terezu, Davida a Jasminu. 🙂

ponikmonik
autor
20. dub 2020

@rebe Máte moc pěkná jména

ponikmonik
autor
20. dub 2020

@zelenaesmolda Ve škole když by psala písemku, než by se podepsala by byl konec A navíc jak ji budeme oslovovat? Já Melanie a manžel Odetta? Stejně by jsme ji oslovovali jen jedním

zelenaesmolda
20. dub 2020

@ponikmonik ja nevim jak ty ale my jsme se ve skole podepisovali bud jmenem kdyz bylo jedine a kdyz bylo vice tak treba prijmenim.Ne,fakt se nikdo nepodepisuje dvema jmeny a jeste prijmenim.

ponikmonik
autor
20. dub 2020

@zelenaesmolda Na výkresy třeba ne, ale písemka se podepisuje celým jménem

zelenaesmolda
20. dub 2020

@ponikmonik ano,samozrejme kdyz se nepodepise prostrednim jmenem tak ucitelka vuuubec nebude tusit ci ta pisemka je :D

ponikmonik
autor
20. dub 2020

@zelenaesmolda Já se nechci hádat, ale u nás se MUSÍ podepisovat celým jménem, protože ty písemky pak ještě kontroluje ředitel.

lenatko91
20. dub 2020

Já jsem chtěla syna Daniela, to mi manžel zamítnul. Nakonec máme holku a ještě že tak, protože na kluka jsme se nemohli shodnout vůbec

ponikmonik
autor
20. dub 2020

@lenatko91 Daniela má moje nejlepší kamarádka☺️

antoinet
20. dub 2020

Já nikdy nebudu mít vysněného Richarda, ale to neva, je tolik krásných jmen a na sílu bych proti manželovi nešla.

anetka1701
20. dub 2020

První vybral muž-Šárka. Mně se to docela líbilo, tak jsem souhlasila. Druhou Chtěl Marianu, to se nelíbilo mně, tak je to Marina. Třetí byl boj, do porodnice jsme šli s tím, že to bude buď Ronja, nebo Zoe. Narodila se a bylo jasno - nejmladší je Ronja.... Ale vypotit tu třetí holčičku už byl fakt problém 🤣 U kluků jsme měli jasno - první dvě měli v papírech Tobiase. Treti jsem chtela jmeno Ian... Muz se mohl zbláznit, ale nakonec by asi prošel... Nakonec jsme dali jméno po porodu a kolonky pro kluka zůstala prázdná...

ponikmonik
autor
21. dub 2020

@anetka1701 Ronja je neobvyklé. Jak jí říkáte?

anetka1701
21. dub 2020

@ponikmonik různě-nejčastěji asi Ronnie (Roný), Ronjuško, Roňu... Mně se její jméno líbí asi že vsech tech tri nejvic 🙂

ponikmonik
autor
21. dub 2020

@anetka1701 Ronnie je moc pěkné