Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

mysackovi
4. črc 2014

koukám, že se tento měsíc daří...všem moc gratuluju...a doufám, že se brzy taky připojím....pořád se testuju, páč mi přijde, že mám těhu příznaky a stále pořád nic....začínám býti zklamaná...sice se snažíme krátce, ale přijde mi to celkem věčnost...

mispula19
4. črc 2014

@mysackovi no jo, my se snažíme měsíc, do toho mám manžela pracovně dost pryč (má v práci sezonu), říkala sem, jak se na to nebudu upínat... a už sem 2x testovala těhu, protože jsem měla zaručeně příznaky a zaručeně sem musela "být v tom" 😀 zdá se to jako věčnost, neodpočítávám dny do víkendu, do nějaké akce, ale do dalších příznaků ovu 😀

mysackovi
4. črc 2014

my se snažíme teprve přes měsíc...ms nedorazila...už mám skoro 3 týdny zpoždění, ale testy nic...a to už jsem si jich dělala tak 10 😀 ...jsem blázen.....ale už se na miminko těším rok, tak to ve mně pěkně tiká...a ms mám hodně nepravidelnou.....břicho mě pobolívá,nemůžu spát na břiše, páč je mi to nepříjemný a to jsem vždy milovala....jsem tak trochu unavená, břicho se mi zvětšilo a prsa mě občas zabolí, už i svědily a při zmáčknutí miz nich vyteče....tak fakt nevím....třeba nakonec nejsem a testy nekecaj....☹ 17.7. jdu k doktorovi tak uvidíme....

majkylove
autor
4. črc 2014

@tak2014 strašně moc gratuluju,to je štěstí fakt hned první měsíc 🙂

majkylove
autor
4. črc 2014

tak u mě už mrcha dorazila,pozitivní na tom aspoň je že ji mám úplně jak hodinky,tak aspoň něco a vzhůru do dalšího měsíce,teď už to vyjít prostě musí 🙂

terezapetrova
4. črc 2014

@tak2014 Gratuluji a preji hezke tehulkovani 🙂

terezapetrova
4. črc 2014

@majkylove Drzim palce a pekne snazenicko 🙂

kacorek85
4. črc 2014

Ahoj, my se snažíme 2 měsíc, ale zatím to nijak nehrotíme, i když do sebe od středy leju kontryhelový čaj a baštím listovku 🙂

majkylove
autor
4. črc 2014

@terezapetrova děkuju moc,posnažíme se 😀
@kacorek85 vítej mezi náma a přeji ať se co nejdřív zadaří 🙂 jinak mám taky zrovna uvařenej kontryhel a zobu femibion a teď najíždím na čtvrtý měsíc snažení 🙂

kacorek85
4. črc 2014

@majkylove Ahoj, děkuji. Měla jsem strach že bylinkový čaj nezvládnu - jsem spíš kávař 🙂 Pak se ve mě hnulo svědomí, že pro miminko cokoliv. Ale musím říct že s medem je pitný 🙂 Chci otěhotnět ještě před třicítkou, tak snad se zadaří. Všem, děvčata, držím palce 🙂

tak2014
4. črc 2014

@majkylove
@terezapetrova děkuji holky, je to zázrak 🙂

princina
4. črc 2014

🙂 gratulace
Jestli nejsem těhotná, tak absolutně nerozumím svým chutím🙂

denisska
4. črc 2014

@kacorek85 chi jsem se zasmála těm bylinkám, já jr nesnáším a teď do sebe leju čaj na neplodnost a docela mi chutná ;-D

denisska
4. črc 2014

@tak2014 jeeeee gratulujiiiii;)

verunka11221
4. črc 2014

@tak2014 Moc gratuluji 🙂 To byla rychlovka 🙂

svobodpetika
4. črc 2014

tak MS přišla dnes tak snažení bude na dovolené v Tatrách 🙂 tento měsíc jsem ovulku prošvihla a snažení bylo už pozdě tak tentokrát si dám pozor a začnu dřív 🙂

danielka1985
4. črc 2014

ahoj holky, jsem sice z dizkuse snažilky od prosince 2013..sice jsem od března do min. měsíce jsem se na to vyprdla,ale zase mě to chytlo..tak pokud nevadí, tak bych se k Vám přidala🙂

danielka1985
4. črc 2014

@tak2014 tak nám to sem hod🙂at se můžeme pokochat🙂a moc a moc gratuluji🙂

majkylove
autor
4. črc 2014

@danielka1985 jasne ze muzes😉vitej a at se brzo zadari🙂

danielka1985
4. črc 2014

@majkylove snad jo, ale moc tomu nedávám naději..bojím se, že nikdy nebudu mít dítě, ikdyž gyndař mi furt říká, že po všech testech nebudu mít problém..a jak se dlouho snažíš ty?

terezapetrova
4. črc 2014

@danielka1985 a proc by jsi nemela mit? 🙂 drzim palce at se brzy zadari 🙂

majkylove
autor
4. črc 2014

@danielka1985 a chlapa uz ste vysetrovali,nebo tomu davate jeste cas?neboj,vsechny se toho jednou nejakym zpusobem dockame😉me zrovna dnes dosla ta nechtena mrcha takze timto zapociname ctvrty mesic:-\v jake fazi cyklu ses ted ty?

danielka1985
4. črc 2014

@majkylove ten můj má už desetiletého syna..jinak já jsem to ted měla dost divné...cyklus mám 28dc,ale začla jsem špinit ve 26dc 24.6.,ráno růžový,pak odpo hnědě, 25.6. jsem měla bolesti v pobřišku na pár hodin a pak to přestalo, po utření jsem měla trochu hnědo-červ. a to celý den,ale na intimce nic nebylo, 26.6., furt špinění ,ale zase jen po utření krev, intimka nic nenasákla..a 27.6. (patek)jen ráno, a od večera nic do ted...navíc menstruaci mám 5 dní a hned ze začátku silnou s kousky sliznice ted nic..ani jsem neměla pms ,vůbec nic..no a pak mě holky vyhecovaly, tak jsem si udělala v neděli odpo test a negativní, pak v pondělí a byl tam duch,ale dost slabý, tak jsem si běžela koupt tentokrát ovu testy,pač holky říkaly, že na začátku těhotenství jsou ovu testy pozitivní, tak jsem si je v po večer udělala ovu test a dve skoro stejně silné čary(sice druhá čara byla o malinko světlejší), pak v utery byly taktéž stejné jako vpondělí, a ve středu byl ovu test s druhou čárkou ducha,no a včera se tam objevila i ta druhá čárka zase,ale ne tak silna jakou v pondělí a utery, a ted si delam jiný ovu test od jiné značky..nevím je to celé divné..jedině co mě napadá je, že v době kdy měla být ms, tak docházelo k ovulace a proto to špinění jen a jak ustalo špinění byla ovulka, ..jen jsem si test dělala později proto ty testy byly tak jak jsem psala

danielka1985
4. črc 2014

@majkylove takže nevím v jaké fázi jsem, bud jsem 11dc,anebo jsem 36 dc..nevím jak brát to špinění☹

danielka1985
4. črc 2014

@terezapetrova jelikož moc štěstí nemývám🙂a jakpak si na tom ty?

merilinka
4. črc 2014

Tak holky,dneska u dr,celkem studená sprcha.....těhotná jsem.ale není ještě vidět gestační váček ☹ ,,prý jsem buď hodně málo,počítám,že k otěhotnění došlo cca 17.-20. 6,,takže bych byla necelé 3 týdny,co dr,ještě ultrazvuk neukáže,prý až po 4 týdnech je to u něj vidět ☹ nebo to může být mimoděložní..snad to bude jen krátce,testy ukazují jasné těhotenství a čárky sílí... jen aby to nebylo jinde ☹ ,,,tak mám strach,23.7. jdu na UTZ,,snaaad to bude vidět,máte někdo podobnou zkušenost ? Může se stát,že brzy to není vidět?

terezapetrova
4. črc 2014

@danielka1985 urco se zadari jak pise majkylove 🙂 ja ji verim 🙂 my prvniho syna pocli s antikem 🙂 na druhem bez antika pracujeme 10ty mesic a stále nic a stále doufam a stále doufam 🙂 byla jsem na nervy asi od 1. do 6, 7 mesice snazeni, pak jsem malinko otupela 🙂 ted jsem asi 10Dc a uz tesim na stres s mrskou 🙂 ted posloucham pisnicku není nutno není nutno aby bylo primo veselo...... ve treh veteranech a nesmutnim 😀 a letim zpatky k zehlicimu prknu vrhnout se na manzovi kosile, chjo v tom horku nad zehlicim prknem 😠 drzim palce se snazenickem 🙂

terezapetrova
4. črc 2014

@merilinka urco jo, verim, ze to bude dobré 🙂

majkylove
autor
4. črc 2014

@danielka1985 hm,tak to je zvlastni,nekdy nas to telo dokaze pekne prekvapit ze:-\asi bych to brala jako ms,ale proste slabou at se mas aspon od ceho odpichnout s pocitanim a uvidis podle ovu testu,nic jinyho ti asi nezbyva

danielka1985
4. črc 2014

@majkylove no, vypadá to, že jsem prodělala o víkendu ovulaci a taky to, že ji ještě prodělám,..uvidí se🙂