Parní hrnec. Máte zkušenost?

Ahoj, uvažuju o koupi parního hrnce, ale v mém okolí ho nikdo nemá. Máte s ním některá zkušenosti? Je to dobrá věc a co v něm všechno lze udělat?
bacovaa
28. srp 2013
nemáš zač 🙂 já také maso otáčela hned a když jsem ho poprvé dělala na této pánvi tak bylo samozřejmě ještě přilepene a tak jsem si myslela že mám nějakou špatnou pánev a už jsem ji nechtěla používat, ale pak jsem také dostala takovou radu a už je vše ok a pánev je super 🙂
vercabr
29. srp 2013
ach baby to se mi jednou stalo že jsem si v nejmenovaném obchodě koupila pěkně drahou keramickou pánev .. prodavačka ji opěvovala jaká je super a přitom to bylo jedno velké zklamání. Všechno se na ní lepilo, placky se trhaly .. jsem ráda že výrobky z zepter.cz jsou fakt i ve skutečnosti dobré
martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
8. zář 2013
toho se nemusíš bát, zepter má kvalitní výrobky a dlouho vydrží 🙂 určitě ti bude dobře sloužit dlouhá léta 🙂
martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lejla0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
23. zář 2013
@lejla0 Ahoj lejla, děkujeme za tvůj příspěvek 🙂 jsem ráda, že si s touto firmou a výrobky spokojená. Těší mě že nás je stále více a více 🙂
nicoll0
20. říj 2013
Ahojte poprosím vás o rady, nedávno jsme dostali k výročí od rodičů nějaké hrnce od zepter, konkrétně "systém parních košíků". Chtěla bych se zeptat jestli s tím máte někdo zkušenosti, popřípadě rady na nějaké dobré recepty. děkuji
lejla0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nicoll0
22. říj 2013
velmi pěkně děkuji, je to tam dostatečně popsáno, ještě zkusím najít nějaká ty recepty 🙂
agenz
19. říj 2014
Ahojky, prosím o radu, mám k dispozici parní hrnec, ale bez návodu a není mě jasný, když chci vařit rýži, zda se musím dát voda i do rýže nebo stačí voda ve spod?? Děkuji za reakce 🙂
missisvitulya
19. říj 2014
Zdravim,,zajima mne co zikate na tento hrnec,doporucil mi pan v obchode,ale nevim co to je za znacku,Mate skusenost..dekuji.... :-N :-N :-N Hrnec parní Zelmer 37Z010 .
johnny008
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
erinka83
30. říj 2014
@agenz určitě vodu i do rýže, ale zkoušela jsem to jen jednou a přišlo mi to zdlouhavé, radši vařím na sporáku, jak jsem zvyklá...
agenz
30. říj 2014
@erinka83 Ahoj, děkuji za radu. O víkendu jsem prvně zkoušela, vodu i do rýže. Chuťově byla moc dobrá, kupujeme jasmínovou rýži. Ale opravdu to trvá delší dobu cca 35-40min. Každopádně u nás probíhá rekonstrukce kuchyně, takže nemám sporák, tudíž parní hrnec u nás teď frčí každý den 🙂 Nezkoušela jsi v něm těstoviny?
erinka83
28. lis 2014
@agenz Nevšimla jsem si dřív 🙂 Těstoviny jsem vařívala jsen se zeleninou na příkrmy, že jsem malé napařila mrkev na kolečka, brokolici a v misce dole se jí vařily těstoviny, jinak ne... Vůbec u nás teďka zahálí, nakonec v něm vařím jen občas kynuté knedle 😃
gabcapatis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli