• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Parní hrnec. Máte zkušenost?

28. listopadu 2014 
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
nemáš zač :slight_smile: já také maso otáčela hned a když jsem ho poprvé dělala na této pánvi tak bylo samozřejmě ještě přilepene a tak jsem si myslela že mám nějakou špatnou pánev a už jsem ji nechtěla používat, ale pak jsem také dostala takovou radu a už je vše ok a pánev je super :slight_smile:
28. srp 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.
ach baby to se mi jednou stalo že jsem si v nejmenovaném obchodě koupila pěkně drahou keramickou pánev .. prodavačka ji opěvovala jaká je super a přitom to bylo jedno velké zklamání. Všechno se na ní lepilo, placky se trhaly .. jsem ráda že výrobky z zepter.cz jsou fakt i ve skutečnosti dobré
29. srp 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
29. srp 2013 v 19:47 • martinaa2
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.
toho se nemusíš bát, zepter má kvalitní výrobky a dlouho vydrží :slight_smile: určitě ti bude dobře sloužit dlouhá léta :slight_smile:
8. zář 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
12. zář 2013 v 15:06 • martinaa2
19. zář 2013 v 19:31 • lejla0
Upozornění
@lejla0 Ahoj lejla, děkujeme za tvůj příspěvek :slight_smile: jsem ráda, že si s touto firmou a výrobky spokojená. Těší mě že nás je stále více a více :slight_smile:
23. zář 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nicoll0.
Ahojte poprosím vás o rady, nedávno jsme dostali k výročí od rodičů nějaké hrnce od zepter, konkrétně "systém parních košíků". Chtěla bych se zeptat jestli s tím máte někdo zkušenosti, popřípadě rady na nějaké dobré recepty. děkuji
20. říj 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. říj 2013 ve 21:21 • lejla0
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nicoll0.
velmi pěkně děkuji, je to tam dostatečně popsáno, ještě zkusím najít nějaká ty recepty :slight_smile:
22. říj 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, prosím o radu, mám k dispozici parní hrnec, ale bez návodu a není mě jasný, když chci vařit rýži, zda se musím dát voda i do rýže nebo stačí voda ve spod?? Děkuji za reakce :slight_smile:
19. říj 2014 v 16:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim,,zajima mne co zikate na tento hrnec,doporucil mi pan v obchode,ale nevim co to je za znacku,Mate skusenost..dekuji.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Hrnec parní Zelmer 37Z010 .
19. říj 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
27. říj 2014 ve 12:30 • johnny008
@agenz určitě vodu i do rýže, ale zkoušela jsem to jen jednou a přišlo mi to zdlouhavé, radši vařím na sporáku, jak jsem zvyklá...
30. říj 2014 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@erinka83 Ahoj, děkuji za radu. O víkendu jsem prvně zkoušela, vodu i do rýže. Chuťově byla moc dobrá, kupujeme jasmínovou rýži. Ale opravdu to trvá delší dobu cca 35-40min. Každopádně u nás probíhá rekonstrukce kuchyně, takže nemám sporák, tudíž parní hrnec u nás teď frčí každý den :slight_smile: Nezkoušela jsi v něm těstoviny?
30. říj 2014 v 09:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@agenz Nevšimla jsem si dřív :slight_smile: Těstoviny jsem vařívala jsen se zeleninou na příkrmy, že jsem malé napařila mrkev na kolečka, brokolici a v misce dole se jí vařily těstoviny, jinak ne... Vůbec u nás teďka zahálí, nakonec v něm vařím jen občas kynuté knedle :grinning:
28. lis 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
5. pro 2014 v 19:09 • gabcapatis
Tvůj příspěvek