• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rady od zkušené maminky těm nastávajícím

25. srpna 2010 
Ilci: já osobní žádné, ale sousedka s 7týdenní holčičkou mi to nedávno taky říkala, že jsou ty nůžtičky naprd.
2. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Já musím říci, že jsem je na dceru neměla a na syna jsem je chtěla koupit, ale sama lékárnice mi je rozmluvila. používám normální rovné z manikury a je to super+pilníček. :slight_smile:
2. zář 2008 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak bezva, zase ušetříme nějakou zbytečnost :wink:
2. zář 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilci a kdyby jsi je postrádala tak si je koupíš až budeš kočárkovat venku. :grinning: ale já je tedy nepostrádala nikd,
spíš je to trend.
3. zář 2008 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já stříhám nůžkama s kulatou špičkou. jsou docela ostré a hlavně, když se malá mele, tak už párkrát jsem fakt byla vděčná, že tu kulatou špičku mají, jinak bych jí píchla. jiank jsem za ně dala asi 70 kč, takže žádná tragédie, jsou horší věci na tahání peněz z lidí.
3. zář 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky prosim o radu v jakem prasku perete pro vase prcky?jaky jste pouzivaly ze zacatku a pak kdyz jst zacaly prikrmovat a byli na obleceni fleky,ktere jdou fakt tezko dolu?
4. zář 2008 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
my taky strihame normalnimi nuztickami :slight_smile:
berunko, to zalezi, jake mas dite. pokud je ekzematik, tak se doporucuje prat v octu. po Lovele se hodne miminek osypava. skvrny od mrkve pokapat citronem. na skvrny od rajcete bych taky brala nejakou fintu :wink:
4. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tam my sme asi do 5 měsíců prali v Lovele a pak už v našem prášku. Na jakékoliv skvrny je super žlučové mýdlo, prodávají ho v DM :wink:
4. zář 2008 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ilci: kupovala jsem si je v lékárně a jsou super, pěkně ostré a jsem spokojená
4. zář 2008 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ty moje stály 51 korun
4. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
taky peru v lovele a zatím spokojenost
4. zář 2008 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem tady prave cetla diskusi o lovele a batoleti a holky na oboje docela nadavaly.tak nevim.ja budu prat v persilu sensitiv.nema se to pry prehanet,akorat se tam pak vypestuje alergie.samozrejme ze pokud se mi mala hned osype tak v tom prat nebudu.
4. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám lovelu a pohoda
5. zář 2008 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
nuzky od mala normalni, prala jsem asi 2 mesice v lovele a pak uz normalni prasek i avivaz - kdby mela reakci, tak samo koupim jinej,ale nic se nedelo

beru: a na ty fleky zlucovy mydlo
5. zář 2008 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky a to zlucove mydlo to je Jelen nebo neco jineho?
5. zář 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
berunka: též pojedu v persilu senstitiv :wink:
5. zář 2008 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevim, jelen je asi neco jinyho. TOhle koupis v DM asi za 15 kc tuhy a za 30 tekuty
5. zář 2008 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
beru, jj, je to jak píše kristi. já mám tekutý žlučový mýdlo a to má na konci takovej kartáček, takže se ty fleky fakt dobře vyčistěj :wink:
5. zář 2008 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, nevím, jakou velikost mám koupit zimní kombinézku, aby mi vydržela tak 3 měsíce. Termín mám na přelomu roku. Velikost 62 se mi zdá malá, protože délka obyčejně bývá okolo 50cm. Nebo je to akurátní velikost:confused: ? Díky.
9. zář 2008 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jindri já mám ve velikosti 68 a to se Joli narodila v květnu :grinning: , velikost bude záležet i na odhadu velikosti mimi v bříšku, myslím že 62 je pro začátek dobrá, 68 už je obrovská a mimi by ani moc nezahřála
16. zář 2008 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no 60vel určitě ne. my jsme velcí, ale dlouho jsme vydrřželi s 62 a potom šup 68 pryč a jsme tedy na 74-80vel. já něž koombinézu doporučuji pytel spací, jelikžo spát mimi nožky do nohavice ne dost náročné. jokoukni délky nohavic a zda mají volné nožky dole či capáčky. :wink:
17. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jindri: 62 má většina mimin tak ve 3 měsících. :slight_smile: ale není velikost jako velikost, spíš to ber citem, protože záleží na firmě, která to vyrábí. Já mám zkušenost, že např. u Cherokee velikosti odpovídají skutečnosti, ale takové ty úplně obyč bodýčka už klidně máme i 74, i když máme jen 65 cm, takže ta 74 ve skutečnosti 74 není, ale je to menší.
17. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak jste rozeznaly tvrdnuti briska od klasickeho vybouleni kdyz se mimisek natlacil treba na jednu stranu?
25. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
berunka: No prostě že břicho ztvrdlo :grinning:
25. zář 2008 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo ale kdyz se mimi opre o jednu stranu tak mam to brisko taky tvrde,ale jen na kousku.tak jsem chtela vedet,jestli to treba u vas doprovazeli nejake neprijemne pocity,bolest,pichani atd?
25. zář 2008 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
beru, když ti ztvrdne bříško, tak ti ztvrdne celý a ne jenom kousek jako když se ti tam mimís opře :wink: až ti jednou ztvrdne tak sama poznáš rozdíl :wink: mě to jiný pocity nedoprovázely. prostě jen ztvrdlo a za chvíli dobrý :wink:
25. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ja uz jsem to poznala,koncem 16tt mi zacalo tvrdnout cca 10x denne,nekdy i casteji a pak se prislo na infekci a dostala jsem ATB.do ted beru magnezium a Prothazin.takze tvrdnuti uz jsem zazila.ted to ale nejak nemuzu rozpoznat.
25. zář 2008 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
kacka.va: Dávám ti úpln za pravdu - záleží na výrobci - máme teď velikost zhruba 62 (je nám měsíc a půl),ale některé oblečeníé máme třeba 68!A to máme teď 56cm.Prostě někteří výrobci jsou s uváděním vel. strašně nespolehlivý.
jindri: já bych koupila 62,větší už je vážně moc. A pokud můžu poradit, tak kup kombinézku co nemá otevřené nohavice a rukávy. Malá mě vůbec nechce nosit rukavičky a capáčky si kopáním taky sundává, takže je dobré,když je to ke kombinéze přišité :slight_smile:
25. zář 2008 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Konja: k tem oblecku, treba HMko miva velikosti o neco vetsi, nez jsou ty klasicke. Ale zas tam maji hezke a docela levne (nektere) veci, tak jsme tam taky neco nakoupili.
Jen skoda, ze na holky delaji ve smes vse ruzove. Vzdyt treba oranzova, zluta nebo zelena jsou taky pekny barvy, no ne? :wink:
25. zář 2008 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky.. co říkáte na košík pro mimi?
25. zář 2008 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek