• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodinné konstelace. Doporučte knížku, seminář

15. června 2016 
Ahoj holky, cetly jste o nich nejakou knizku? Na trhu jsou asi 4, ale nevim, ktera by byla nejlepsi. diky za info. :slight_smile:
Pripadne chodite nekdo v Praze na RK? Doporucite? Nejlepe Praha 1 ci 4.
2. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jo chodívala jsem a zrovna teď o víkendu jsem byla :slight_smile: Knížky jsem nečetla, nemá to smysl, lepší je si to zažít :slight_smile: Ale doporučuju jen vyřešit svůj problém a tím skončit. Není dobré si ničit psychiku a přidělávat problémy řešením cizích problémů :wink: Poptám se ti na konkakty a napíšu :wink:
9. čer 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vubecnetusim co to je, muzete me zasvetit? Nebo to jde "progooglit"?
9. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sambucca, to je "psychologická" metoda na vyřešení problémů (i zdravotních), ať už v rodině, nebo sám v sobě :slight_smile: Je výborná v tom, že je možné se podívat na opravdovou realitu svého života a vidět, co prožívají ostatní kolem nás bez toho, aby u toho museli být přítomni. Ale je důležité to vidět a hlavně zažít, jinak je to těžký vysvětlit a hlavně je to neuvěřitelný :slight_smile:
10. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verbalinka: diky. Jasne, asi bych tam chtela jit vyresit jen svuj problem. Jenze ono to bude asi na dlouho, na vic sezeni...Tak uvidim. A kde jsi byla? dekuju
11. črc 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hlavinka na konstelacích jsem už dlouho nebyla (teda se svým problémem), ale naposled jsem byla na přednášce Blanky Lohrové a ta dělá skvělé konstelace (i vyciťuje správné jméno pro miminko :slight_smile: )
http://babyname.aspone.cz/
Není z Prahy, ale je možné se s ní domluvit a do Prahy by dojela a konstelace by proběhly u paní Dobruské (ta dělá Reiki a má tady svoje "místo") - řešili jsme to právě na tý přednášce.
Je opravdu moc citlivá a fajn :slight_smile: Být tebou tak určitě neřeším, na jaký praze ty konstelace jsou, ale jdi spíš po někom, kdo je opravdu dobrý. Protože tzv. všeumělů je bohužel až moc :rolling_eyes: Ještě ti zapátrám u kamarádky a doufám, že si ještě vzpomenu na jedno jméno, u který jsem taky byla. A ještě bych ti doporučila metodu SRT nebo kineziologii, taky moc dobrý a nepotřebuješ k tomu nikoho jako u konstelací :wink:
A ty jsi z modřan, viď? Že jsem tě tady ještě nepotkala :grinning:
12. črc 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem kdysi byla dvakrát u Bhagata...
http://www.familyconstellation.org/prihlaskatrenink.php

a byla jsem moc spokojená :slight_smile: je opravdu zkušený, všechno dotáhne do konce, měla jsem k němu opravdu důvěru...
byla jsem tehdy na takovým prodlouženým víkendu, byly to asi 4 dny a to doporučuju, je to fakt výborný, protože tam se člověk na to soustředí plně, plně si to prožije.... ono je taky docela důležitý mít u toho fyzickou aktivitu, aby si to jakoby "sedlo"... rozvíří se tím hodně energie a je dobrý ze sebe ty emoce dostat i třeba hodně rychlou chůzí nebo nějakou dynamickou meditací apod....

každopádně pozor abyste šli k někomu kdo tu konstelaci a ten problém dořeší! protože kdyby se to nechalo otevřený, tak by z toho člověk mohl mít problémy, hodně se toho tam během té konstelace otvírá a je potřeba to zase "zavřít" :wink:
22. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak mi to s vyřešením problému u sebe i v rodině dost pomohlo... je úžasný jak se něco v člověku posune a okamžitě na to na podvědomé úrovni reagují i ti ostatní členové rodiny, ačkoli ani třeba nevědí, že člověk něco řešil... u mě první konstelace fakt fungovala naprosto neuvěřitelně, až to bylo legrační chvílemi....
22. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam skusenost, a to taku, ze kamaratka po konsttelacii tazko ochorela(smrtelne, nastalo to par tyzdnov po konstelacii), takze si dajte fakt pozor, ako vravi lu777, ku komu pojdete, aby to nenechal neuzavrete
8. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chystám se na ně teď v neděli, opustil mě manžel a já se potřebuju sama někam posunout. Chci vědět, proč jsem se k němu až závisle a nezdravě připoutala a proč nedokážu věřit sama sobě...a chci se pokusit odpoutat a najít sama sebe a svou ztracenou hrdost a sebedůvěru... doufám, že mi to pomůže a já budu moct začít znova... snad mě to úplně nepoloží...
14. kvě 2013 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doporučuju nečíst knížku, ale najít si dobrého terapeuta a jít na konstelace rovnou.
Je to výborná metoda na vyřešení potíží v původní i nové rodině, v práci, ve vztahu k dětem, ale i k sobě - včetně fyzického a psychického zdraví - různé potíže s imunitou, opakované a chronické nemoci, deprese, úzkosti, neklid, nesoustředění atd.

V mnoha věcech je lepší méně přemýšlet a více řešit věci intuicí :slight_smile:
15. čer 2016 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek