Sebepoškozování a sestřenice. Jak byste jí to rozmluvili?

trollka
16. srp 2022

Ahoj,mám problém,protože nedávno jsem zjistila že moje sestřenice se sebepoškozuje a nevím jak ji mám rozmluvit aby to nedělala... Jak by ste ji to rozmluvili? Předem děkuji

izzylka
16. srp 2022

@trollka taková věc nejde rozmluvit 🤷 to není něco, co dělá jen tak z nudy 🙈 nejlepší by bylo, kdyby navštívila psychologa/psychiatra 👍

katka_cou
16. srp 2022

@izzylka teď jste mi to úplně vzala😂 mám stejný názor

westie
16. srp 2022

A co spis mile zjistit, co ji trapi? Tohle opravdu nejde rozmluvit, neco ji trapi a resi to takto. Mozna nebudes jedina, kdo ji to “rozmlouva” a akorat to situaci muze zhorsit. Predpokladam, ze potrebuje spis oporu a bezpodminecne prijeti.

zmrzlinka
16. srp 2022

@trollka chtělo by to odbornou pomoc

izzylka
16. srp 2022

@katka_cou já si tím prošla... A trochu mě mrzí, že se furt najdou lidi, co si myslí, že se dá taková věc rozmluvit 🤦🤷

jjasmina
16. srp 2022

@trollka odborná pomoc, to vy nevyresite

jana_001
16. srp 2022

je to "volání o pomoc". Něco ji určitě trápí, pořeší to jen odborná pomoc. Možná ze začátku bude proti ale pomalu to řešte, potřebuje pomoci

jana_001
16. srp 2022

@izzylka Já také, bylo to období, které nikdo nechápal. Nepomohlo ani odborná pomoc, ta to jen zhoršila. Teprve když jsem já se pohnula dopředu a přemohla problémy které má trápily tak jsem přestala. Lidé, tomu velmi n nechápou