Second hand balíčky, pozor na podvodníčku

barcelona94901
9. srp 2016

Dobrý deň.Maminky možno aj vám sa stala podobná,neprijemna vec.
Možno aj tu na konikovi niektoré z vãs márne čakajú niekoľko týždňov či mesiacov na balik. Ktorý nechodi a ani nepríde.
Keďže je nas viacej dávame dokopy trestné oznamko cz/ svk.
Pozor ide o pani Simonu Minařikovú,Simona vecičky ,Balíky a lisy Anglie atd .
Ak máte podobnú skúsenosť s touto pani ozvite sa ,dajte vedieť.
Pani ponuka tovar pre deti aj pre dospelých
Na rôznych stránkach ,bazároch,fb skupinách sa prihlasuje .Ak máte účet aj na mmb a inde tiež dajte maminkam vedieť .
Možno máte vlastné stránky a páni využíva aj Vaše fotografie.Pozor na to .
Neposielajte peniaze .Pretože sa ich už možno nedočkáte .Pani viacerým pise ,že posle číslo balíku ,ale nie je doma,ze je v práce,pripadne ze da vediet a už sa vám neozve .Pozor pretoze maminkam ,ktoré chceli nakupit sekac hlavne pre deti dlzi peniaze aj tovar vyše troch mesiacov a nemajú vas ako upozorniť .Pretože pani Simona ich blokuje a maže .Ak poznáte ďaľšie ukradnuté ženy,dajte vedieť .Je to už veľmi vysoká suma .Myslím že nie je nič horšie než okrádať mamičky ktoré sa snažia ušetriť každú korunu z rozpočtu .
Simona Minaříkova ! Pozor je aj extrémne drza a niektorým nadava dosť vulgárne .
Ak čakáte že Vám posle toocar navyše ,je čas sa zobudiť zo sna a pochopit tvrdú realitu ,podvod

topmoda
26. led 2019

@topmoda Balíky, lisy, žoky - Anglie. Já se tam nedostanu, po poslední upomínce kdy pošle zbylé zboží mě zablokovala.

niklib
26. led 2019

@luciedyckova Taky!!! ma vice profilu!!!!!

esterka610
27. led 2019

Simona j koukám pořád akční. Já z ní peníze sice dostala, ale to jednání je příšerný.

habonova
28. led 2019

No tak me dluzi 3150,- z puvodnich 5800,-, ktere z ni taham uz temer 3 roky. Ta pani je na jednu stranu velice vychcana...slusne receno... a na druhou neskutecne omezena. Dokonce ji neni ani hloupe vam narovinu rict,ze si mate podat trestni oznameni,ze ona stejne policii rekne ze ma snahu,ale nema penize a nikdo na ni nic nebude mit a nechaji ji jit a ze se muzu pry pridat jiz k existujicim TO,nicmene ze posledni bylo zrovna uzavreno,protoze ji nic nikdo nedokazal....takto se vam vysmiva....takze az ji nekdo konecne zatne tipec budu spokojena...cert vem prachy. Karma je zdarma.

barchen
28. led 2019

Holky, tak to takovémuto člověku musíte pouze znepříjemnit. Vám to už peníze nevrátí ale pomůžete ostatním maminkám. Psát na všechny fóra, názvy eshopů, stránek, jméno, hlásit její nabídky adminům skupín kde nabízí věci, prostě alespoň takhle. Možná to některým pomůže, když google vyhledavač nalezne nějaký odkaz.

topmoda
6. únor 2019

@janna_banditka Super, snad se konečně začne něco dít.

topmoda
6. únor 2019

@luciedyckova Už má zase nový profil. Móda Anglie

janna_banditka
7. únor 2019

@topmoda :D ona je nenapravitelna

topmoda
7. únor 2019

@janna_banditka Přesně tak. Opět spousta videí a fotek s tím že vše není natočeno, že má malou kapacitu. Nabízí dopravu zdarma. A poslala mi pozvánku do nové skupiny.😀 Netuším jestli je tak hloupá nebo drzá.

luciedyckova
7. únor 2019

Jak je možný, že jí to pořád prochází? Já bych jí nejraději rozbila h.... Ciferník 🤔

anarae
10. únor 2019

v roce 2016 na ni bylo podane TO: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020852...

chmelenskapavla
10. dub 2019

nekdo novou zkušenost? pořád řádí ....dneska jsme bohužel nalítli :( da se nějak přidat k trestnímu oznamení? Dneska skupinu přejmenovala na Žoky, balíky, mini balíčky ... https://www.facebook.com/groups/550507782083663

a už to bylo v Černých ovcích?

je to fakt hnus ....

chmelenskapavla
10. dub 2019

@janna_banditka nekdo novou zkušenost? pořád řádí ....dneska jsme bohužel nalítli 😞 da se nějak přidat k trestnímu oznamení? Dneska skupinu přejmenovala na Žoky, balíky, mini balíčky ... https://www.facebook.com/groups/550507782083663

a už to bylo v Černých ovcích?

je to fakt hnus ....

janna_banditka
10. dub 2019

@chmelenskapavla bohužel černé ovce to zametly pod stůl, málo lidi se angazovalo

libenka86
15. dub 2019

Děvčata, dnes u mě byla PČR ptala jsem se jak to teď bude, když se lidi přidají a bude to nad 25 000 Kč už má děvče obrovskej problém. Takže by bylo potřeba šup šup na PČR i kdyby jen kvůli 400 Kč. Ať se jí to zavaří a utne. Podala jsem trestné oznámení, budu ráda když se ke mě přidáte, ráda pošlu číslo jednací.

libenka86
15. dub 2019

Přidejte se k naší skupině

topmoda
15. dub 2019

@libenka86 Přidám se moc ráda, taky nevidím důvod, proč by jí to mělo procházet.

Chtěla jsem se přidat do Vaší skupiny, ale nedaří se mi ji najít.

libenka86
15. dub 2019

@topmoda napište mi na fb, najdete mě pod Libča Jeníčková

libenka86
15. dub 2019

@libenka86 odkaz na skupinku podvedenych. Tam si můžete napsat o číslo jednací at už to skončí!

chmelenskapavla
16. dub 2019

@libenka86 přidam se a vím o další mamince

niklib
18. dub 2019

@libenka86 dejte pozor, uz je jedna skupinka o konretni podvodnici a ona ma x profilu, dostane se tam a pak dela peklo ze zivota tomu, kdo ji zalozil... resp. kdo ji spravuje...

vlasta1969
14. kvě 2019

Dobrý den,také se přidávám k podvedeným!Momentálně paní vystupuje jako MODA ANGLIE. Už měsíc čekám na balíček v hodnotě 1000,-kč

joshru
10. črc 2019

Tak jsme s přítelkyní další napaleni, objednali jsme ,poslali peníze, zboží přišlo ale totální odpad. Paní jsem tedy kontaktoval že vrátíme balíky a chceme peníze zpět, protože štětí není od nás nikterak daleko rozhodli jsme se že dovezeme osobně abychom peníze dostali zpět. A ejhle paní se začala cukat že peníze do ruky nedá jen na účet, " prý přeci nedá peníze cizímu člověku do ruky " je vtipná 🤣. Po přečtení recenzi jsem ji napsal že se přidám k hromadnému TO , tak se mi vysmala.

barchen
10. črc 2019

To se ještě nenašel nikdo, kdo by kromě TO to těmto lidem znepříjemnil? Třeba pár letáčků vylepit do jejího vchodu, do okolí o koho a o co se jedná, psát do všech skupin kde se nachází, upozorňovat na TO které na ni bylo podané, kontaktovat nejbližší policejní služebnu, správce SVJ atd...

joshru
11. črc 2019

@barchen Ono těžko někoho dohledat když telefon neexistuje, adresa je jen korespondenční a mohu upozorňovat pouze lidí z mého okolí, nebo na nějakou dobu omezit příjmy tím že ji nahlásil ve všech skupinách kde prodává.

welinie
31. črc 2019

Nyní to má na jméno Tereza minarikova

barchen
31. črc 2019

@joshru Ano, ale pořád je dost způsobů, jak jí to "podnikání" znepříjemnit. Stojí to čas i energii...

joshru
1. srp 2019

@barchen ano, vím a taky to dělám udělal jsem několik letáků s jejím jménem i fotografií, a vylepšují po různých městech, dále se snažím sdílet všude možně aby bylo co nejméně poškozených, také jsem podal stížnost na ČOI a FÚ

joshru
1. srp 2019

@welinie ano přesně tak