Smoothie, poraďte dobrý přístroj

2veverka
6. zář 2015

Maminky, poraďte prosím: ráda bych si pořídila šikovný přístroj na výrobu ovocných koktejlů i na širší využití (nyní mám jen tyčový mixér na polévku apod.) Ale naprosto se nevyznám v odšťavňovačích a dalších přístrojích. Co je v domácnosti nejvyužitelnější a přitom nevyžaduje komplikované rozkládání a skládání? Uvítám i tip na konkrétní značku. Díky!

freshka_80
26. črc 2016

Ahoj, doporučuji Vital Blend od ETA. Snadno v něm uděláš jak příkrmy, tak i smoothie, polívky(i horké) nebo např. zmrzlinu. Rozmixovala jsem zatím úplně všechno (řepu, oříšky, kokos ..). Navíc ho jednou dáš na linku a budeš ho používat pořád, vůbec ho neschovávám, protože navíc i dobře vypadá 🙂
kdyžtak mrkni sem: http://eshop.eta.cz/stolni-mixer-eta-vital-blen...

scai
26. črc 2016

Mám G21 perfekt smoothie a je to pecka 🙂
Původně jsem chtěla nějaký levnější, ale ty to neudělají na tak jemno a já jsem perfekcionista a vím, že by mi to nestačilo a stejně bych časem přešla k dražším..... takže tenhle a za tu cenu super. Jsou i dražší...

msonulka
26. črc 2016

My jsme si teďka koupili tenhle: http://mixery.heureka.cz/braun-jb-3060-wh/
Rozmixuje i led a naprosto bez problémů. Nádoba je skleněná, můžu do toho nalít klidně i vařící jídlo. Je lehce rozložitelný, dobře se čistí. Uvažovali jsme, kam ho dáme, ale máme ho nakonec na lince a používáme denně.

eficenka
26. črc 2016

za mě 100% nutribullet - rozmixuje mi v shaku chia semínka, lněné semínka, udělám si tam strouhanku atd..

betelgeuzz
26. črc 2016

Odšťavnovač vyrábí čistou šťávu, bez kousků dužiny. smoothie maker rozmixuje celé ovoce, takže výsledek je hustější.
Záleží, co si přesně představuješ, kolik chceš investovat, na co budeš používat. Holky ti tu daly dražší varianty, já chtěla přístroj čistě na smoothie, ty uvedené bych nejspíš neuměla využít. Koupila jsem si smoothie maker domo, do láhve nahážu ovoce, rozmixuju, nahoru dám víčko a vezmu do práce. Základna je malá, takže se mi vejde do skříňky nad linkou a nezavazí. Láhve jsou ve dvou velikostech a dají se i dokoupit samostatně. https://www.exasoft.cz/domo-do434bl-smoothie-mi...

betelgeuzz
26. črc 2016

Jé, a divám se, že diskuze byla založena před rokem, takže tazatelka má už určitě vybráno 🙂

freshka_80
26. črc 2016

třeba se bude příspěvek hodit někomu dalšímu 😉

majkoz
26. črc 2016

Já si, snad týden to je, koupila v Lidlu za 1000 smoothie maker, a rozšmelcovává bravurně. Každý den v provozu, i několikrát. Jen mi jde někdy hodně špatně vyndat nádoba z té základny. Dělám si děsně zdravý drinky a kupopodivu mi chutnaj, už se těším, jak to budu nutit miláčkovi, až se mi zítra vrátí 😝 😀

venda44
18. srp 2016

Každopádně doporučuji od Ety Multifunkční stolní mixér vital blend. Zkusila jsem už víc mixérů a smootiovačů, ale tenhle je absolutně bez konkurence. Každé ráno v něm dělám malému svačinku(ovoce nepozře jinak než rozmixované). Dělám v něm vše i oříšky a poradí si snimi hravě.

elib
30. srp 2016

@eficenka ahoj, přemýšlím, zda do nutribulletu jít, fakt se vyplatí? zvládne i led, oříšky atd? mám mixér z Lidlu, jsem s ním spokojená, v pohodě rozmixuje ovoce, zeleninu - řepu, mrkev atd. ale s oříšky už je to horší.

eficenka
30. srp 2016

@elib
mám ho rok a zatím spokojenost, dělám si v něm pohankovou i jáhlovou mouku, oříšky také , zmrzlé jahody na zmrzlinu 🙂
u těch "samostatných" tuhých věcí " musíš teda častěji protřepat, ale když tam dáš zmrzlé jahody a smetanu a kešu , tak super rozmixováno a osvěžení 🙂

jujatko
29. říj 2016

@eficenka A jaky typ prosim mate konkretne? Koukala jsem, ze maji vice typu. Dekuji

kacka99999
31. říj 2016

Za mně doporučuji Vital Blend. Mám ho sice chvilku, ale úplně mě nadchl. Zkoušela jsem už i kokosové mléko a je super.

jujatko
31. říj 2016

@kacka99999 Dekuji, koukala jsem na nej, ale asi bych nevyuzila vsechny jeho funkce a schopnosti.

kacka99999
31. říj 2016

@jujatko Taky jsem si to říkala, ale už teď tuším, že časem určitě jo....začíná mě to lákat víc a víc. Třeba teď mám naplánovanou domácí nutellu.

tyna16
1. čer 2018
Uživatel tyna16 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tyna16.

Já mám zas dobrou zkušenost s firmou Delimano. Kamarádka měla Nutribullet 900, který byl fakt perfektní a chtěla jsem ho taky. Nakonec kvůli nedostatkům financí jsem šáhla po nižší řadě - Nutribullet 600 a nemůžu si stěžovat. Rozmixuje oříšky, semínka a dokonce i kořenovou zeleninu, takže za mě super.
http://receptysmoothie.cz/recenze-smoothie-mixer-delimano-nutribullet-600/