• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

2. listopadu 2015 
4. pro 2007 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: zachvíli tě doženu :grinning:
4. pro 2007 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
holky myslíte si,že tou tabulkou se mám řídit podle poslední menstruace nebo až podle početí?Nevím jestli mám brat srpen nebo září :wink:
5. pro 2007 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Markyfana tuhle metodu neznám, ale koukám ty jo, že to nevyšlo :astonished: :grinning: No mě vychází podle jedné varianty kluk, podle druhé holčička a budeme mít holčičku :dizzy_face: Dej vědět ještě po porodu třeba se tam pinďa ještě vyloupne :sweat_smile:

Koukám, že se tu rozjela statistika kolik má kdo nahoře, já nemám nahoře ani kilo :sweat_smile:

Many u vás taky podle jedné varianty kluk, podle druhé holčička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2007 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Many v tý tabulce se bere měsíc početí :wink:
5. pro 2007 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to mi vychází holka :wink:
5. pro 2007 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě taky podle čínský tabulky holka, tak uvidíš :slight_smile: :wink:
5. pro 2007 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě to teda podle té tabulky nevyšlo, měl to být kluk a je to holčička :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2007 ve 14:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
kristo kluk jo? to jsi me nepotesila :slight_smile: ale vcera se mi zdalo o tom, ze jsme na uzv objevili pindika... tak jsem fakt zvedava. urcite ti dam vedet. dik
markyfrano s tou 0 skupinou je to zajimave, my jsme oba 0-, tak se fakt tesim na to, co se nam ukaze :slight_smile:
5. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Vikvik dneska to nevyšlo zrovna jedné těhulce, které jsem podle obou tabulek vypočítala kluka, vypadá to na 90% na holčičku (z 3D UTZ) :wink: Takže nic nemusí vyjít a na předchozí straně jsem Markyfaně řekla přece taky kluka :slight_smile:
5. pro 2007 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky... tak orvní dítko mi tam vychází.. teď mi vychází holka... všude, tak uvidíme :slight_smile:
11. pro 2007 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě podle tabulky vyšla vždy holka a včera jsme se konečně dozvěděli že to bude kluk :grinning:
29. pro 2007 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, mě to ani v jednom těhotenství nevyšlo podle tabulky dobře. Vždy to byl opak :slight_smile:
29. pro 2007 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Gilotek teprve včera? :grinning: Ty jo a nechtěli jste si už počkat? :grinning:
29. pro 2007 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky muzu se pripojit? :slight_smile:
29. pro 2007 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
blacklucka ja taky 7 kilo :slight_smile:
29. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
krista: no původně chtěli. Prcek se nechtěl ukázat ani na 3 D UZV, ale včera jsem na ultrazvuk musela kvůli průtoku krve pupečníkem a tam jsem se to tajemství dozvěděla :dizzy_face:
29. pro 2007 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja to tajemstvi dala manzelovi pod stromek :slight_smile:
29. pro 2007 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
adrous - tak to je hezkej dáreček :slight_smile:
29. pro 2007 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jj bylo to krasny koupila jsem to v barvickach akorat ze manzelovi nezalezelo na pohlavi rikal,ze dulezity je zdravi :slight_smile: je to nase prvni.snazili jsme se dva roky.
29. pro 2007 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
gilotek kolik jsi pribrala?mam z toho trosku strach :frowning2: mela jsem totiz trochu nadvahu diky stitne zlaze
:frowning2:
29. pro 2007 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
adrous: já jsem celé těhu přibírala hrozně málo. Ve 20. tt jsem měla asi kilo nahoře. HOdně jsem shodila na začátku kdy mi bylo hrozně zle. No a asi od 30 týdne to šlo rychleji a rychleji nahoru a ted mám 10 kg nahoře.
Ale mě to i doporučovali abych nabrala - jsem jinak hrozný vižle. Jenže co jsou kila nahoře tak se skoro nehejbu protože mám problém se zády. Hooodne velkej problém. ¨Bolesti mám šílený. Ale musí se to vydržet.
29. pro 2007 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
aha tak to jo ja ted mam klidovy rezim,protoze se mi zacal zkracovat cipek a beru magnesium :frowning2: a ted jsem behem par dni nabrala 2 kila tak me to vylekalo :angry:
29. pro 2007 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
to bude OK uvidíš. Já jsem magnesium taky brala okolo 22. týdne až do 35.tt. Pak už se nemá. Čípek se mi zkracoval taky ale myslím že klidovým režimem tomu stejně nezabráníš.
29. pro 2007 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt kdyz rikal ze klidovy rezim tak jsem myslela,ze to pomuze :slight_smile: :wink:
29. pro 2007 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a jak dlouhý máš čípek? Já ho v tvým týdnu měla asi 1.5 cm. Ted před porodem mám 0,5
29. pro 2007 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
gilotek ja nevim v prukazce to nemam :frowning2:
29. pro 2007 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
to je divný, ale slyšela jsem že to někteří doktoři nezapisují. Mě to tam dr. píše hned vedle údaje o tlaku, bílkoviny a cukru v moči.
29. pro 2007 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
mozna je to napsany,ale ja to neprectu :frowning2:
29. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kristo
tak podle obou tabulek kluk a podle uzv na 99% holcicka :o)))))) jak jsem rikala, na me nepasuje nic ;)
13. led 2008 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek