Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

martinka28
28. lis 2007

Ahojky,
děvčátka nevíte některá kde bych našla tabulku ze které se dá zjistit podle měsíce otěhotnění jestli to bude holčička nebo kluk? Měla jsem jí, ale nemůžu jí najít, kámoška je těhotná a chtěla bych jí to poslat, moc děkuju.. Vím, je to relativní, ale jen tak orientačně..

kriedlovka
6. lis 2008

moc vas zdravim,jsem tu poprve,ale nedalo mi to,abych se nezapojila do diskuse,moc me to laka,jsem totiz 2 mesice vdana a s manzelem si v budoucnu mooooc prejem mit holcicku!!!ale nevime jak na to? 😉 mohl by mi nekdo poradit? me bude 29.11.08 -26 let a manzelovi je 27let (22.4.08.-mu bude 28)! snad se najde dobra duse,co si se s tim chvilinku potrapi a poradi nam,jak a kdy se delaj holcicky!? 🙂 siiiiiimm!!!!! 😅 predem dekuji.Kristyna.

evulinkab
6. lis 2008

Ahojky kriedlovka,
určitě se neřid podle žádných tabulek, já bych podle tabulek měla mít holčičku a přitom budu mít kluka jako buka 🙂 Spíš bych vsadila na ovulaci a rychlost spermií🙂KDyž se budete snažit 2,3 dny před ovulací, tak by měla být holčička, v den ovulace kluk.Protože holčičí spermie jsou prý pomalejší a tak jim trvá déle, než dorazí k vajíčku, ale zase naopak mají větší životnost.Jinak myslím, že žádná jiná rada není, příroda to zařídí tak jak to má být.Ještě jsem četla na netu něco o stravování před těhotenstvím, zkus se kouknout na netu.

kulicka
6. lis 2008

Jak pise evulinka : klucici spermie jsou rychlejsi, ale maji kratsi zivotnost. Jako ranni ptace dal doskace, vic toho sezere a driv chcipne 😀

Ale pak jsem taky cetla, ze i kdyz tohle plati, tak preci jen jsou klucici co zijou dyl a holcici co jsou rychly. Pak ma vliv pH pochvy a delohy, na coz ma vliv nejen pH sperma ale i to, co mamka ji (co ma rada k jidlu a tak), estli je stresovana nebo ne a spousta dalsich veci 😉 Takze bud holt nejaky to centrum umeleho oplodneni, kde muzou udelat genetickej test oplozenyho vajicka (coz mi teda prijde hodne drsny a hlavne kdyz je to pouze prani, ze kdyby to byl kluk tak by nebyl ohrozenej na zivote dedicnyma chorobama, mi to prijde primo ujety) a nebo pak holt drzet pesti at to vyjde? No kazdopadne vam preju, at se zadari 🙂

kacka.va
6. lis 2008

já sama jsem podle tabulek kluk 🙂

bershka
7. lis 2008

ahojte, ja podľa tabuľky chlapec, v skutočnosti dievča. 😀

sayast
7. lis 2008

Ahojky,
tak me to vyslo 🙂

sarkal
7. lis 2008

Ahojky mě to nevyšlo.Podle tabulky to má být holka a je tam kluk jako buk 😀

svoma
7. lis 2008

Ahojky,tak mě to vyšlo podle tabulky v obou případech. 😉

sonisek
7. lis 2008

Ahojky, tak mně to nikde nevychází, jen dle teorie mojí babičky 😅

kulicka
7. lis 2008

Sonisku, tak sem s teorii tvoji babicky 😉

svoma
7. lis 2008

Mě to taky vyšlo podle teorie babičky,ona totiž říkala,že při holčičkách jsou hrozné chutě na sladké a to já teda měla,když jsem čekala malou a to jsem nikdy na sladké nebyla a při čekání malého jsem teda sladké nemusela. 😉

vojtisek2007
7. lis 2008

nakoukla jsem jenom ze zvědavosti - jukla do tabulky na kterou je odkaz naprvní stránce a vyšli mi všechny tři děti 😀 😀 😀 , to je dobrý.....

kulicka
7. lis 2008

jo svoma a co kdyz zpocatku tehu sladky nemuzes ani videt a po pulce se po nem muzes utlouct? A dvojcata necekas... ? 😅

blizenka1
7. lis 2008

Mne to vychazi, ale koukla jsem na kamaradku, ktere se v dubnu narodila holcicka a podle tabulky to vychazi na kluka, tak myslim, ze 99% uspesnost teda fakt neni..

sonisek
8. lis 2008

Tak u té mojí babičky to zas vychází podle toho, jestli první hotová ženská nebo chlap. Pokud je to chlap, tak se narodí holka. Pokud je dřív ženská, bude to kluk...V naší širé rodině to takto vychází...Ovšem jde taky o to, abychom věděli, kdy k početí došlo. Tak u nás to je jasný, protože ten měsíc jsme měli nějaké problémy a pokoušeli jsme se jen dvakrát, dva dny po sobě...a zrovna jsem měla "lepší" dny já 😅

jituskak
8. lis 2008

hlavní je, aby se nám ty naše dětičky narodili zdravý, ne? 😉

kulicka
8. lis 2008

Jituskak : jasne! O tom ani po tom 🙂 Ale clovek je tvor zvedavej, tak zkouma i jiny veci 😝

mirysek_80
8. lis 2008

Ahojky, jsem na těchto stránkách poprvé a nestačím se divit. O jaké tabulce to všechny mluvíte? Připadám si trochu jako z jiného světa.... 😅
My bychom rádi klučinu, ale jak píše Jituška, hlavně se nám to narodí zdravoučký, ať už holčička, nebo klučík. 🙂

jituskak
8. lis 2008

taky jsem se do té tabulky koukla, si nemyslete 😉 😀

kulicka
8. lis 2008

Mirysku, nekde na zacatku tohoto temata (na prvnich strankach) budou odkazy na tabulky, kde podle veku rodicu a mesice poceti je udano, estli to bude holcicka nebo chlapecek. A pak mas spoustu dalsich metod jako je prstynek na vlasu (kdyz se toci dokola mela by to byl holcicka, kdyz se kejva sem tam mel by to byt kluk) no a pak metoda babicky svomy aj. 😉

mirysek_80
8. lis 2008

Díky kuličko za rady, rozhodně zlusím, jsem děsně zvědavá... 😉

janinacel
10. lis 2011

Dobrý den, chtěla bych poprosit o výpočet, kdy bychom se měli začít snažit o chlapečka? Já jsem narozena září 1985 a přítel listopad 1982. Moc děkuji 🙂

denulins
3. dub 2013

Také mě to nevyšlo ☹ závidím těm co vyšlo... 🙂 ale na druhou stranu,jak můžu vědět, že se doktoři nespletli, a třeba se mi nakonec fakt narodí jiné pohlaví 🙂

cacenka_d
13. črc 2015

@krista Tak mozna je to nahoda, ale ted to pocitam a meli bysme mit podle toho 2 holky coz mame, pokud teda porod nuluje, takze ale prakticky vzdycky budu mit holky teoreticky 😀 😀

sabuska22
2. lis 2015

Nam to vychazi co 7let to holka,takze za 3roky mame narok na kluka,no nevim nevim