Trochu erotiky - sex se ženou?

lidka36
12. říj 2018

Možná bude příspěvek nevhodný, ale maminky, nenapadlo vas, že byste zkusili lesbický sex 🙂 ?
Mně to moc láká...
I bývalý přítel po tom touzil,ale jsem moc žárlivá, tak jsem do toho nešla 🙂
Co Vy?

j.a.n.i
12. říj 2018

Nevhodneho mi na tom neprijde nic, pokud si singl, ale me osobne to nelaka.

lidka36
autor
12. říj 2018

@j.a.n.i četla jsem na netu na jinem fóru podobnou diskuzi a ženy tam byly velmi...jak bych to řekla... Otevřené 🙂 🙂

dvojka
12. říj 2018

jsem zvědavá, jestli i zde se najdou ,,otevřene'' ženy 🙂 a jak moc ,,otevřene'' popř. budou 🙂

evakaspar
12. říj 2018

Ne nikdy me to nelakalo ja proste potrebuju muzskeho s pindourem. Je pravda ze ne kazdy chlap je nezny a pozorny jako ten muj, mozna kdyby byl jen busic udelat se otocit a spat ze bych po neznosti tuozila. Tezko rict. A manzel taky nechce dalsi v posteli asi jsme holt staromodní 😊

hermelinah
12. říj 2018

@dvojka na dva prsty 😀

verunkanatalka
12. říj 2018

@hermelinah Tak dík!!!!doufám,že to červený víno,co jsem vyprskla na sedačku vyčistím!!!!

lidka36
autor
12. říj 2018

@verunkanatalka určitě ano 🙂)

lidka36
autor
12. říj 2018

@hermelinah Tak to je docela hodně 🙂)).

hermelinah
12. říj 2018

@verunkanatalka Jee, tak to se omlouvám, to sem nechtěla 😀

verunkanatalka
12. říj 2018

@hermelinah v pohodě...po dnešním dnu na "zabití",se ti povedlo mě rozřehtat!!!

martinka_33
12. říj 2018

Já jsem 100% hetero 😀 Ale zajímalo by mě, jestli by mi manžel toleroval milenku 😀

misa357
12. říj 2018

Jo, tak tohle mě nikdy nelákalo, ani trochu. Mě se třeba líbí dva chlapi spolu, když jsou oba sympaťáci, ale dvě ženský vůbec.

emilka27
Autor odpověď smazal
Zobraz
dendasubaristka
13. říj 2018

@lidka36 no manželovi by se samozřejmě líbilo koukat,nemusel by být ani mezi náma. Já bych hlavně do toho nešla ab byl mezi náma jak si psala s důvodu žárlivosti 🙂 ale sama si hrát s ženou by mi nevadilo. Po pár sklenička se že mě většinou stává bisexualka :D takže úplně klasika líbání s holkou u mě je. A měla jsem kamarádku která tak krásně líbala že bych šla do toho sexu a představení pro manžela ráz dva :D bohužel uz jsme rozvázali vztahy a trošku mě to mrzí. Ale kdybych našla někoho takového šla bych do toho. Ale asi jen s důvodu potěšení pro manžela. Takhle sama od sebe si užít s ženskou mě nějak nenapadá :D až po pár drincich

dendasubaristka
13. říj 2018

@misa357 dva chlapi spolu? :P taky se mi to líbí 🙂

merope
13. říj 2018

Mě to neláká, ale pokud tebe ano - proč ne?

lidka36
autor
13. říj 2018

@dendasubaristka Ano, po sklenicce dobrého vína se stává žena uvolněnějši 🙂, avšak ne každá 😉.

martiniquest
13. říj 2018

Konika nepovazuju za vhodne prostredi o tomto diskutovat 🙂 Tim padem neodpovim.

martinka_33
13. říj 2018

@martiniquest třeba v uzavřené skupině, ale tady je to moc veřejné..

leniczka23
13. říj 2018

Taky bych tady o.tom nediskutovala z ceho uz jasne vypliva ze bych k.tomu par slov mela😂

lobella
13. říj 2018

Muzskemu by se trojka s dalsi zenou libila, mne asi tez jen s chlapem, bohuzel pro manzela potrebuju v chlapa, jakekoliv neznosti se zenou mi jsou znacne neprijemne i v opilem stavu, predstava, ze me nejaka hladila nebo libala mi otaci zaludek, podobne to ma chlap s dalsim chlapem, takze si staromodne vystacujeme sami a napady pro experimentovani nam rozhodne neschazi, jen co porodime a padne sestinedeli, tak se tesim na klasicky sex, ted sice mame, ale jen opatrne a mam i strach, tak si to tak neuzivam

lidka36
autor
13. říj 2018

Děkuji holky za příspěvky. Nechtěla jsem tím nikoho pobouřit 🙂

jednaholkaa
13. říj 2018

@lidka36 Z toho si nic nedelej. To neni tezky tady nekoho pobourit.. Podle me zajimave tema 🙂

kika266
13. říj 2018

Nijak me toto tema nepohorsije, jsem otevrena kazde diskuzi 🙂. Za me by to asi stejne skoncilo jen u predstav, nejsem nijak odvazana 🙂.

urtica
14. říj 2018

Viz. @leniczka23. Jinak bych asi rozlišovala mezi lesbickým sexem a trojkou - to druhé je vždycky riskantní, pokud tam figurují dva, co spolu mají normální vztah a přiberou k tomu někoho třetího...

julien9
14. říj 2018

Ahoj, co jsem těhotná myslím na takové věci pořád takže asi nejsi sama , drží se mě to už dlouho ještě před otěhotněním...

lidka36
autor
14. říj 2018

Tak třeba se tu najde nějaká z Brna,co by do toho se mnou šla 🙂).

vitezove
14. říj 2018

Ne, nikdy mě to nelákalo ani jsme o tom nepřemýšlela. Pro mě je sex záležitost lásky, nikoli jen chtíče. Manžel by to taky určitě nechtěl, po tomhle nikdy netoužil. Nechci se dělit ani o něj ani on o mě. Stačíme si navzájem. 🙂

lidka36
autor
15. říj 2018

@vitezove málo který muž by nechtěl sex se dvěma ženami 🙂. Ale třeba je ten Váš výjimka 🙂

veronikajanova
15. říj 2018

Jo. mě to láká už dlouho🙂 ale záleželo by na člověku, musela by tam hrát chemie, sympatie..