Trochu erotiky - sex se ženou?

lidka36
12. říj 2018

Možná bude příspěvek nevhodný, ale maminky, nenapadlo vas, že byste zkusili lesbický sex 🙂 ?
Mně to moc láká...
I bývalý přítel po tom touzil,ale jsem moc žárlivá, tak jsem do toho nešla 🙂
Co Vy?

vitezove
15. říj 2018

@lidka36 ano je. On na tohle nijak není, není to takovej ten typickej chlap. Naštěstí.

leniczka23
15. říj 2018

@lidka36 muj chlap o.to taky nestoji..mame hoooodne zabavny a variabilni sex i sami.

lidka36
autor
16. říj 2018

@leniczka23 Tím pádem je to super 🙂

jednaholkaa
16. říj 2018

@lidka36 Kdyz jsem byla singl, tak jsem to vyzkousela 🙂 Taky me to vzdycky tak trochu zajimalo.. Teda ne, do trojky, ale jenom s holkou proste. Byl to fajn zazitek. Nicmene, jako chlap me bere proste vic 🙂) Takze, jsem si tim tak akorat potvrdila svoji heterosexualitu. Ale jsem rada, ze jsem to zkusila 🙂

lidka36
autor
16. říj 2018

@jednaholkaa Ano 🙂. Myslím, že možná v každé ženě to občas dřímá...já to kdysi trochu zkusila, když jsem byla mnohem mladší a šla bych do toho znova...a tak nějak víc 🙂)

bubuzdenka
6. únor 2023

@lidka36 chtěla bych být s nějakou ženou v posteli a dívat se na ni jak masturbuje...a ona oby se chtěla dívat jak mastutbuju zase já . Chtěla bych se nějakou ženou vyzkoušet erotické pomůcky....vzájemně jedná na druhé nebo každá sama na sobě... Nevím o žádné ženě ktera by chtěla abych se na ní dívala ják masturbuje . Ani o žádné která by se chtěla divat jak masturbují já. 😁😁😁😁