Vadí mi, jak mě přítel oslovuje. Ostatním ženám říká hezky

nesves
8. led 2012

Ahoj
mám trošku zvláštni problém 🙂 který mi ,ale hodně pije krev 😀 Můj přítel mě oslovuje Kačeno vůbec mi neříka mým jménem jmenuji se Zuzana. A když mluví o svých kamarádkach tak to je jen Pavlínka, Janička, Kristýnka. V tom okamžiku mu mám chut vyškrábat oči a nacpat mu pusu do mixéru. Jedná se o to ,že se mi nelíbi ,že mi nedokáže říct Zuzanko a o ostatním nedokáže říct třeba Jano.Mám ho nakopat do zadku když nepomohlo to ,že jsem mu řekla ,že mě to vadí!! Pohádal se semnou , že jim tak říkat bude a ještě se chtěl semnou rozejít!!

sonicicinka
8. led 2012

Ahoojky pokud nepomohlo to, zes mu to rekla, pak ho nakopej do zadnice, treba mu to dojde...:D

nesves
autor
8. led 2012

@sonicicinka Budu to asi muset udělat aby se mu rozsvítilo.)

sonicicinka
8. led 2012

Teda popravde se ti nedivim, ze se ti to nelibi...:D Me kdyby muj manzel rikal reba Bozeno taky bych radila..:DZaplat buh ma pro me jiny prezdivky o moc krasnejsi...mozna by pomohlo kdybys mu zacala rikat treba Zdepane nebo tak...:D aby videl jaky to je...:D

nesves
autor
8. led 2012

@sonicicinka To je dobrá rada:D Bude to Bartoloměj 😀 Pry se mu Kačena líbi:D Nevím jak mi řekne Kačeno a za par minut začne vykládat o tom že Petulka z práce si koupila štěnátko ,tak mám chut zajít do obchodu se zbraněma 😀 už to po těch 6 měsícich něják nedávam 😠

sonicicinka
8. led 2012

A pred tim ti rikal jak???Doufam ze nebude chtit aby ses treba nechala na Kacenu prejmenovat...:D Teda pochopila bych kdyby z tvyho jmena udelal prezdivku ale tohleeee...:D Ja teda razim teorii ze na jak kdo na me tak ja na nej...:D Bartolomej a v praci Pavlik, Honzik a treba Miska..::D no spis bych se bala aby se z toho nestalo neco co ani jeden nechcete...podle me bys mu to mela rict durazneji...

nesves
autor
8. led 2012

Začala jsem svému kamarádovi na kterého žárli říkat Honzíčku a už se vzteká 😀 No od začátku mi říka Kačeno a nějak jsem to tolerovala ,že ho to přejde ,ale fakt mě spíš štve to ,že ja jsem Kačena a každa cizí ženská Mařenka vlez doprdelka jeden 😀 Fakt jsem se sním pohádala kdyby mi aspon říkal Zuzko , 😀 Zuzano.Vím ,že někteří muži neumí říkat zdrobnělé jména a ani ja si na to nijak nepotrpím ,ale když vím ,že každé říka hezky proč ne mě a pořád tvrdí jak mě miluje 😎 Zdá se to jako blbost ,ale jak to umí hezky kazit vztah to ji 😀

isabelafuentes
19. říj 2018

Tohle je nejbizarnejsi dikuze ever 😃😃😃

maximaty
Autor odpověď smazal
Zobraz
ovecka14
19. říj 2018

Tak pokud už jsi mu to řekla a stále ti říká Kačeno ( přesto že nejsi ani Kateřina) tak bych mu zacela říkat idiote, třeba mu to dojde

lenkas1982
19. říj 2018

Diskuze je 6 let stará.

marketa11112
19. říj 2018

A me by zajimalo,jak to dopadlo. 🙂

budilinka
19. říj 2018

Mě taky. Vsadím se, že už spolu nejsou 😉