Vadí mi kamarádka přítele. Co byste dělaly?

23. únor 2020

Holky,mě tak hrozně vadí přitelova kamarádka,musím se,přiznát docela žarlim. Nevím, jestli právem nebo ne
Takže, bych byla ráda na váš názor na danou situaci
Přítel byl do té kamarádky dříve hodně zamilovany
Když kde s nějakým chlapem, na rande přijde by mi že má vztek, jako kdyby žarlil. Docela často si spolu píšou
Chodí spolu na oběd, do kina atd
Co byste dělali v mé situaci? Nebo to snad přeháním? Už fakt nevím

lenatko91
24. únor 2020

Mně by to vadilo.. u nás to bylo opačně, já jsem měla takového kamaráda, manželovi to vadilo, což jsem nedovedla pochopit... po nějaké době mi to docvaklo, že mně by se to taky nelíbilo, tak přátelství vyšumělo.. takže to příteli opakovaně vysvětluj a pokud mu to nedojde, tak bych si zajistila vlastní bydlení a ukončila to..

jijulka
24. únor 2020

nepracujes? Takhle, tohle mas něco za neco, on te zivi, vydrzuje.. ty musis trpět jeho vystrelky Nebo si sezen praci, byt a jdi od nej.

autor
24. únor 2020

@jijulka ja mám zdravotní problémy,požádala jsem si invalidní důchod, tak uvidím jestli mi to schválí.

mamio
24. únor 2020

Ne určitě netolerovala... A jinak i v důchodu můžeš pracovat. Pokud te pošle doprdele stejně se o sebe budeš muset postarat. A nespolihat na pomoc ostatních.

mourovatakocka
24. únor 2020

Nic spolu neměli, zato on ji moc chtěl a teď je ji neustále na blízku, tráví spolu čas. Jen takové moje soukromé shrnutí.

zelenaesmolda
19. dub 2020

Jak to dopadlo?

janedv
20. dub 2020

@nuninove moc si reci a komentare od
@ah1234 neber. Ono kdyz je cloveku 24 a z toho je 5 let se svym soucasnym partnerem, tak ex jsou maximalne nejake stredoskolni lasky 😀 To je pak lehke byt "liberalni" a tolerantni a povysovat se nad matky na MK.

Autorce - holka, ty zapracuj na tom, abys mela sve penize. Byt zavisla chlapovi neni ok, nehlede na jeho slepou lasku ke "kamaradce".

ah1234
20. dub 2020

@janedv argument si mlada je moj oblubeny 😏 drzat chlapa tak na kratko ze ani von so zenou nemoze ist snad nebudem nikdy 😉